Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oh moški… kaj naj naredim?

oh moški… kaj naj naredim?


Takšne bedaste izjave dajete le nezrele in arogantne osebe.[/quote]

za nezrelost pišeš o tem zaradi 2 podatkov. kolko sva stara pa od kdaj sva skupaj. če bi napisala da sva skupaj od 23 leta pa sem stara 28 bi odgovori bili čisto drugačni, čeprav se veliko 28 letnikov obnaša enako, kot veliko 22 letnikov. če veš kaj je pomen arogance, potem veš, da jaz po napisanem ne morem biti arogantna. če pa že sem, pa si ti prvi v življenju ki si mi to povedo, in me očitno ljudje ne poznajo tako dobro, kot nekdo iz interneta, ki je le odpisal na neko objavo.


Takšne bedaste izjave dajete le nezrele in arogantne osebe.[/quote]

za nezrelost pišeš o tem zaradi 2 podatkov. kolko sva stara pa od kdaj sva skupaj. če bi napisala da sva skupaj od 23 leta pa sem stara 28 bi odgovori bili čisto drugačni, čeprav se veliko 28 letnikov obnaša enako, kot veliko 22 letnikov. če veš kaj je pomen arogance, potem veš, da jaz po napisanem ne morem biti arogantna. če pa že sem, pa si ti prvi v življenju ki si mi to povedo, in me očitno ljudje ne poznajo tako dobro, kot nekdo iz interneta, ki je le odpisal na neko objavo.[/quote]
Ne zaradi starosti, ampak na podlagi tvojih dejanj in obnašanja.
Imaš zgrešeno predstavo o tem kaj sploh pomeni čustvena zrelost. Trditev, da si prehitro dozorela, je nesmiselna. Ne moreš prehitro dozoreti. To pomeni v bistvu, da ti manjka občutek varnosti. Zato veliko pričakuješ, strah te je ga zapustiti…. Zelo slabo se poznaš, ker so tvoji odgovori dvoumni, otročji….

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.[/quote]

nimam jaz volje in časa za to, niti nisem neka redna obiskovalka med over, no razen zdaj v zadnjem času.

niti jaz nisem 22 niti on ni 24. letos bova toliko stara, jaz bom julija 22 (95 letnik), on septembra 24 (93 letnik). v tisti objavi o brisu sem napisala točno leto, ker se mi je zdelo pomembno da navedem mojo trenutno starost. nasplošno pa svojo starost navajam tako: letos bom tolko pa tolko. da pa zdaj nisem napisala da sem stara 21 pa je razlog prav v tem, ker sem vedela, da ljudje ocenjujejo ljudi po letih in bi potem bilo še več nergavih komentarjev o najstništvu, nezrelosti, otroštvu, ipd. niti nevem, zakaj je to toliko važno koliko let imam?? drugače pa verjetno veš kako je to. ko si mlad govoriš več let ko jih imaš (čeprav jaz nisem nekaj pretiravala ali se ,recimo temu, zlagala), ko pa si star pa govoriš manj let.

ta komentar ki si ga navedel pa nevem zakaj navaja nezrelost, zaradi tega ker sem napisala nekaj o seksu oz. tiču? naletela sem na to temo pa sem nekaj odpisala, ali je to greh?

ne nisem si zaželela novega spolnega partnerja ker je seks odličen in novega spolnega ali kakršnegakoli partnerja ne potrebujem. to, da pa sem omenila neke stvari ki me motijo, pa niti zdaleč ne pomeni, da ga želim spremeniti, ali da se igram žrtev ali kakorkoli, ker noben človek ni idealen in vsakega človeka nekaj moti na drugem. tako kot recimo njega, da veliko govorim, da se hitro lahko skregam, da sem trmasta ipd. ali bi to, da bi napisal on to na med over, pomenilo da je tudi on najstnik, čustveno nezrel, izbirčen, se dela žrtev ipd..? ne nebi. izrazil bi svoje mnenje kakor sem zdaj jaz.

ob prebiranju mojih komentarjev, pa če si že jih pregledoval, bi lahko opazil le eno “laž” in to “laž” bi lahko sklepal da ni neka laž, ampak ali da je tipkarski škrat, ali pa dam sem malo pretirava z leti ali gor, ali dol. pretiravala pa sem sedaj za 3 mesece. tako da, če ti bo lažje pri srcu ne, nisem 22, stara sem 21 in 9 mesecev. in sedaj lahko sklepaš zakaj sem napisala 22 let 🙂 laži nisem podajala na internetu nikoli, ker ne maram laži in se jih izogibam kolikor je mogoče. je pa vbistvu resnica ta, da ni važno kak človek si, ker na internetu lahko pišeš kar želiš, in če bi želela, bi lahko napisala kar bi želela, pa bi se zlagala pa se nisem. ker sem bila iskrena in sem želela nek iskren in pameten odgovor od nekoga, ki razume kaj sem z napisanim mislila 🙂

Torej, kolk si zdaj v resnici stara? Ti bi lahko o tem knjigo napisala. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

najin odnos traja in verjamem da se bo izboljšal, ker mi je rekel kaj bo naredil ali probal popravit, poleg tega pa je v začetku pogovora pokazal neko naklonjenost do mene, ki mi jo sicer večkrat pokaže, ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal. z tem kar je naredil mi je nekako olajšal delo in me osrečil, hkrati pa mi je bilo žal da sem načelai temo o tem kako mi ne pokaže naklonjenosti, ko pa mi jo je glih pokazal. naredil pa je eno stvar, ki jo vsaka ženska ceni: pomil je posodo 🙂 in s tem dejanjem ki je blo že večkrat storjeno in s tem pogovorom sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje, ne pa tudi na tiste vsakodnevne stvari ki jih lahko postori in me naredi enako srečno. zaključek je tak, da sem na žalost komaj sedaj začela cenit njegov trud in njegovo izkazovanje naklonjenosti v takem smislu, kot bi cenila naklonjenost ki bi bila po mojih željah. vesela sem da sva se pogovorila in da ni nekih zamer ali nesporazumov, veva kaj želiva in k temu stremiva in se trudiva.

Hitro je poniknil uporabnik, ko je bil soočen z resnico. ;)[/quote]

In pol meni smrklja očita, kakšna da sem! Dobr sej razumem da nima pojma o lajfu, ampak nekako pa moram preveriti kdo ali kaj je ane? In ni ga boljšega sredstva kakor da po “jajčnikih” potipaš…;-)))

Ampak to kar pa vi počnete, pa mi zgleda k bi trop hijen ranjeno žvau trgale… A ji res ne morte pustit en dan cajta, da v miru naredi kar se je namenila? Ja? A bi šlo?

Pa saj je itak taka goflja da ne bo mogla brez goflanja, če je kaj naredila. Če pa nič, bo pa tih, ja ja…;-)[/quote]

nisem tvoja pristašinja in ni mi všeč žaljenje ne mene ne drugih, ampak tukaj pa ti čisto nič ne zamerim da si zame napisala da sem smrklja pa goflja 😀 mogoče vsaj ti veš gola resnica, da nekateri delamo tudi vikende in da gremo na računalnik ko imamo čas in voljo – mogoče si tudi ti danes delala. ostali pa ki mi težijo za brezveze pa očitno imajo tako službo da so lepo za vikend doma pa nimajo drugega dela kot bit na računalniku 🙂


to , če si tip pod raznimi nicki (celo vsemi registriranimi), enkrat kot moški, drugič kot ženska, izmišljuje razne zgodbice za na forum… ja neresnost totalna – velja vse nicke, ki jih omenjena oseba – kot moški ali ženska uporablja[/quote]

Hitro je poniknil uporabnik, ko je bil soočen z resnico. ;)[/quote]

kateri? 🙂

vse se je porihtalo ampak vseeno hvala za predlog 🙂

No ti si ena izmed tistih, ki jih ne morem prebrat, se mi pa dozdeva, da navajate lažne podatke in pišete zgodbice, da bi pritegnili drugeobiskovalce starševskega čveka.
Opazil sem neskladnosti, saj ste na objavi iz junija 2016 trdili, da ste stari 20 let, sedaj pa trdite, da ste stari 22 let, čeprav ni minilo niti eno leto od takrat.
Potem sem našel še vašo objavo:

Ne vem, ampak lahko bi trdil, da s tem izkazujete nezrelost in vaš fant je to opazil ter vas posledično tudi tako tretira. Vse bolj se mi dozdeva, da ste si zaželeli predvsem drugega spolnega partnerja in posledično iščete vse mogoče napake v zdajšnjem partnerju, da bi lahko opravičili početje in igrate žrtev.
Želim si le to, da vas bo partnerj spregledal, ker je najverjetneje spreveč navezan na vas in ne vidi situacije dovolj jasno.
Z lažmi na tem forumu pa samo pokažete, kakšen tip človeka ste, ker kdor se laže tu, se bo lagal tudi v realnem življenju, saj je laž vedno rodila novo laž in ko enkrat začneš z člaganjem se znajdeš v začaranem krogu in le toniš vse globlje in globlje.[/quote]

nimam jaz volje in časa za to, niti nisem neka redna obiskovalka med over, no razen zdaj v zadnjem času.

niti jaz nisem 22 niti on ni 24. letos bova toliko stara, jaz bom julija 22 (95 letnik), on septembra 24 (93 letnik). v tisti objavi o brisu sem napisala točno leto, ker se mi je zdelo pomembno da navedem mojo trenutno starost. nasplošno pa svojo starost navajam tako: letos bom tolko pa tolko. da pa zdaj nisem napisala da sem stara 21 pa je razlog prav v tem, ker sem vedela, da ljudje ocenjujejo ljudi po letih in bi potem bilo še več nergavih komentarjev o najstništvu, nezrelosti, otroštvu, ipd. niti nevem, zakaj je to toliko važno koliko let imam?? drugače pa verjetno veš kako je to. ko si mlad govoriš več let ko jih imaš (čeprav jaz nisem nekaj pretiravala ali se ,recimo temu, zlagala), ko pa si star pa govoriš manj let.

ta komentar ki si ga navedel pa nevem zakaj navaja nezrelost, zaradi tega ker sem napisala nekaj o seksu oz. tiču? naletela sem na to temo pa sem nekaj odpisala, ali je to greh?

ne nisem si zaželela novega spolnega partnerja ker je seks odličen in novega spolnega ali kakršnegakoli partnerja ne potrebujem. to, da pa sem omenila neke stvari ki me motijo, pa niti zdaleč ne pomeni, da ga želim spremeniti, ali da se igram žrtev ali kakorkoli, ker noben človek ni idealen in vsakega človeka nekaj moti na drugem. tako kot recimo njega, da veliko govorim, da se hitro lahko skregam, da sem trmasta ipd. ali bi to, da bi napisal on to na med over, pomenilo da je tudi on najstnik, čustveno nezrel, izbirčen, se dela žrtev ipd..? ne nebi. izrazil bi svoje mnenje kakor sem zdaj jaz.

ob prebiranju mojih komentarjev, pa če si že jih pregledoval, bi lahko opazil le eno “laž” in to “laž” bi lahko sklepal da ni neka laž, ampak ali da je tipkarski škrat, ali pa dam sem malo pretirava z leti ali gor, ali dol. pretiravala pa sem sedaj za 3 mesece. tako da, če ti bo lažje pri srcu ne, nisem 22, stara sem 21 in 9 mesecev. in sedaj lahko sklepaš zakaj sem napisala 22 let 🙂 laži nisem podajala na internetu nikoli, ker ne maram laži in se jih izogibam kolikor je mogoče. je pa vbistvu resnica ta, da ni važno kak človek si, ker na internetu lahko pišeš kar želiš, in če bi želela, bi lahko napisala kar bi želela, pa bi se zlagala pa se nisem. ker sem bila iskrena in sem želela nek iskren in pameten odgovor od nekoga, ki razume kaj sem z napisanim mislila :)[/quote]

Me veseli, da si si vzela čas in tako obsežno pojasnila svoj odgovor. Skeptičen sem postal predvsem zato, ker je veliko uporabnikov na tej strani, ki se izdajajo za nekaj, kar niso. Me veseli, da si razčistila s svojim partnerjem in sedaj razmišljaš bolj pozitivno, to da si današnji sončn dan izkoristila za delo pa je seveda občudovanja vredno.
Vidim, da je res to kar je bilo zgoraj napisano in da si res prijetno dekle, ki ima vse preddispozicije za uspešno in srečno dolgoročno zvezo. Lahko le rečem, da ostani takšna, kakršna si, v zvezi pa stvari urejajta skupaj preko pogovora, tebi te veščine tako ali tako ne primanjkuje in so posledično pogovori verjetno bolj produktivni.

LP

saj sem napisala 😀 21, julija bom 22. a je sploh važno? 🙂 o čem bi lahko knjigo napisala? kot da si ti vedno točno povedal starost. nisem edina na svetu ki to dela 🙂 tudi ti, ko ti je manjalo nekaj mesecev ali tednov do rojstnega dne, nisi povedal trenutne starosti, ampak si verjetno povedal starost ki boš jo dočakal za 2 meseca recimo 🙂

najin odnos traja in verjamem da se bo izboljšal, ker mi je rekel kaj bo naredil ali probal popravit, poleg tega pa je v začetku pogovora pokazal neko naklonjenost do mene, ki mi jo sicer večkrat pokaže, ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal. z tem kar je naredil mi je nekako olajšal delo in me osrečil, hkrati pa mi je bilo žal da sem načelai temo o tem kako mi ne pokaže naklonjenosti, ko pa mi jo je glih pokazal. naredil pa je eno stvar, ki jo vsaka ženska ceni: pomil je posodo 🙂 in s tem dejanjem ki je blo že večkrat storjeno in s tem pogovorom sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje, ne pa tudi na tiste vsakodnevne stvari ki jih lahko postori in me naredi enako srečno. zaključek je tak, da sem na žalost komaj sedaj začela cenit njegov trud in njegovo izkazovanje naklonjenosti v takem smislu, kot bi cenila naklonjenost ki bi bila po mojih željah. vesela sem da sva se pogovorila in da ni nekih zamer ali nesporazumov, veva kaj želiva in k temu stremiva in se trudiva.[/quote]

Lepo, da sta razčistila zadeve. Samo pozor pri njegovi denarnici. Tukaj spremljaj dogajanje z budnim očesom, ker če ti bo vse naredil, denar pa imel za sebe, si drago dekle pogrnila na celi črti.

nimam jaz volje in časa za to, niti nisem neka redna obiskovalka med over, no razen zdaj v zadnjem času.

niti jaz nisem 22 niti on ni 24. letos bova toliko stara, jaz bom julija 22 (95 letnik), on septembra 24 (93 letnik). v tisti objavi o brisu sem napisala točno leto, ker se mi je zdelo pomembno da navedem mojo trenutno starost. nasplošno pa svojo starost navajam tako: letos bom tolko pa tolko. da pa zdaj nisem napisala da sem stara 21 pa je razlog prav v tem, ker sem vedela, da ljudje ocenjujejo ljudi po letih in bi potem bilo še več nergavih komentarjev o najstništvu, nezrelosti, otroštvu, ipd. niti nevem, zakaj je to toliko važno koliko let imam?? drugače pa verjetno veš kako je to. ko si mlad govoriš več let ko jih imaš (čeprav jaz nisem nekaj pretiravala ali se ,recimo temu, zlagala), ko pa si star pa govoriš manj let.

ta komentar ki si ga navedel pa nevem zakaj navaja nezrelost, zaradi tega ker sem napisala nekaj o seksu oz. tiču? naletela sem na to temo pa sem nekaj odpisala, ali je to greh?

ne nisem si zaželela novega spolnega partnerja ker je seks odličen in novega spolnega ali kakršnegakoli partnerja ne potrebujem. to, da pa sem omenila neke stvari ki me motijo, pa niti zdaleč ne pomeni, da ga želim spremeniti, ali da se igram žrtev ali kakorkoli, ker noben človek ni idealen in vsakega človeka nekaj moti na drugem. tako kot recimo njega, da veliko govorim, da se hitro lahko skregam, da sem trmasta ipd. ali bi to, da bi napisal on to na med over, pomenilo da je tudi on najstnik, čustveno nezrel, izbirčen, se dela žrtev ipd..? ne nebi. izrazil bi svoje mnenje kakor sem zdaj jaz.

ob prebiranju mojih komentarjev, pa če si že jih pregledoval, bi lahko opazil le eno “laž” in to “laž” bi lahko sklepal da ni neka laž, ampak ali da je tipkarski škrat, ali pa dam sem malo pretirava z leti ali gor, ali dol. pretiravala pa sem sedaj za 3 mesece. tako da, če ti bo lažje pri srcu ne, nisem 22, stara sem 21 in 9 mesecev. in sedaj lahko sklepaš zakaj sem napisala 22 let 🙂 laži nisem podajala na internetu nikoli, ker ne maram laži in se jih izogibam kolikor je mogoče. je pa vbistvu resnica ta, da ni važno kak človek si, ker na internetu lahko pišeš kar želiš, in če bi želela, bi lahko napisala kar bi želela, pa bi se zlagala pa se nisem. ker sem bila iskrena in sem želela nek iskren in pameten odgovor od nekoga, ki razume kaj sem z napisanim mislila :)[/quote]

Me veseli, da si si vzela čas in tako obsežno pojasnila svoj odgovor. Skeptičen sem postal predvsem zato, ker je veliko uporabnikov na tej strani, ki se izdajajo za nekaj, kar niso. Me veseli, da si razčistila s svojim partnerjem in sedaj razmišljaš bolj pozitivno, to da si današnji sončn dan izkoristila za delo pa je seveda občudovanja vredno.
Vidim, da je res to kar je bilo zgoraj napisano in da si res prijetno dekle, ki ima vse preddispozicije za uspešno in srečno dolgoročno zvezo. Lahko le rečem, da ostani takšna, kakršna si, v zvezi pa stvari urejajta skupaj preko pogovora, tebi te veščine tako ali tako ne primanjkuje in so posledično pogovori verjetno bolj produktivni.

LP[/quote]

hvala da si spremenil mnenje in razumel napisano 🙂 hvala za “pohvale”, čeprav nisem tako super kot si zapisal ampak se pohval seveda ne bom branila 😀 pri nas je bilo vetrovno, tako da mi je vseeno če je blo sončno al ne ker je blo mrzlo :(.

cenim to in ti želim vse najboljše 🙂

najin odnos traja in verjamem da se bo izboljšal, ker mi je rekel kaj bo naredil ali probal popravit, poleg tega pa je v začetku pogovora pokazal neko naklonjenost do mene, ki mi jo sicer večkrat pokaže, ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal. z tem kar je naredil mi je nekako olajšal delo in me osrečil, hkrati pa mi je bilo žal da sem načelai temo o tem kako mi ne pokaže naklonjenosti, ko pa mi jo je glih pokazal. naredil pa je eno stvar, ki jo vsaka ženska ceni: pomil je posodo 🙂 in s tem dejanjem ki je blo že večkrat storjeno in s tem pogovorom sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje, ne pa tudi na tiste vsakodnevne stvari ki jih lahko postori in me naredi enako srečno. zaključek je tak, da sem na žalost komaj sedaj začela cenit njegov trud in njegovo izkazovanje naklonjenosti v takem smislu, kot bi cenila naklonjenost ki bi bila po mojih željah. vesela sem da sva se pogovorila in da ni nekih zamer ali nesporazumov, veva kaj želiva in k temu stremiva in se trudiva.[/quote]
A nisem rekel, da se točno to vidi na 100 km pri študentkah in zgodnjih 20-letnicah, ki plezajo po svojih lubijih in se slinijo okoli njih!
ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal.
sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje

najin odnos traja in verjamem da se bo izboljšal, ker mi je rekel kaj bo naredil ali probal popravit, poleg tega pa je v začetku pogovora pokazal neko naklonjenost do mene, ki mi jo sicer večkrat pokaže, ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal. z tem kar je naredil mi je nekako olajšal delo in me osrečil, hkrati pa mi je bilo žal da sem načelai temo o tem kako mi ne pokaže naklonjenosti, ko pa mi jo je glih pokazal. naredil pa je eno stvar, ki jo vsaka ženska ceni: pomil je posodo 🙂 in s tem dejanjem ki je blo že večkrat storjeno in s tem pogovorom sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje, ne pa tudi na tiste vsakodnevne stvari ki jih lahko postori in me naredi enako srečno. zaključek je tak, da sem na žalost komaj sedaj začela cenit njegov trud in njegovo izkazovanje naklonjenosti v takem smislu, kot bi cenila naklonjenost ki bi bila po mojih željah. vesela sem da sva se pogovorila in da ni nekih zamer ali nesporazumov, veva kaj želiva in k temu stremiva in se trudiva.[/quote]

Lepo, da sta razčistila zadeve. Samo pozor pri njegovi denarnici. Tukaj spremljaj dogajanje z budnim očesom, ker če ti bo vse naredil, denar pa imel za sebe, si drago dekle pogrnila na celi črti.[/quote]

tudi to sva razčistila in verjamem da bo zveza boljša vseh pogledih 🙂

najin odnos traja in verjamem da se bo izboljšal, ker mi je rekel kaj bo naredil ali probal popravit, poleg tega pa je v začetku pogovora pokazal neko naklonjenost do mene, ki mi jo sicer večkrat pokaže, ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal. z tem kar je naredil mi je nekako olajšal delo in me osrečil, hkrati pa mi je bilo žal da sem načelai temo o tem kako mi ne pokaže naklonjenosti, ko pa mi jo je glih pokazal. naredil pa je eno stvar, ki jo vsaka ženska ceni: pomil je posodo 🙂 in s tem dejanjem ki je blo že večkrat storjeno in s tem pogovorom sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje, ne pa tudi na tiste vsakodnevne stvari ki jih lahko postori in me naredi enako srečno. zaključek je tak, da sem na žalost komaj sedaj začela cenit njegov trud in njegovo izkazovanje naklonjenosti v takem smislu, kot bi cenila naklonjenost ki bi bila po mojih željah. vesela sem da sva se pogovorila in da ni nekih zamer ali nesporazumov, veva kaj želiva in k temu stremiva in se trudiva.[/quote]
A nisem rekel, da se točno to vidi na 100 km pri študentkah in zgodnjih 20-letnicah, ki plezajo po svojih lubijih in se slinijo okoli njih!
ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal.
sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje[/quote]

a res nimaš nobenega drugega pametnejšega dela? 🙂


A nisem rekel, da se točno to vidi na 100 km pri študentkah in zgodnjih 20-letnicah, ki plezajo po svojih lubijih in se slinijo okoli njih!
ampak sem bila nažalost preveč zabubana v tiste moje želje, kot pa v to, kar je delal.
sem videla, da sem preveč mislila na svoje želje[/quote]

a res nimaš nobenega drugega pametnejšega dela? :)[/quote]
A to ti moram zdaj odgovorit, ker si bolj gobčna pa veliko govoriš … ali je vseeno, če nič ne rečem, ker si itak že od lubija navajena, ki je bolj tihe sorte (90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ti, 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} on pa to)?

Me veseli, da si si vzela čas in tako obsežno pojasnila svoj odgovor. Skeptičen sem postal predvsem zato, ker je veliko uporabnikov na tej strani, ki se izdajajo za nekaj, kar niso. Me veseli, da si razčistila s svojim partnerjem in sedaj razmišljaš bolj pozitivno, to da si današnji sončn dan izkoristila za delo pa je seveda občudovanja vredno.
Vidim, da je res to kar je bilo zgoraj napisano in da si res prijetno dekle, ki ima vse preddispozicije za uspešno in srečno dolgoročno zvezo. Lahko le rečem, da ostani takšna, kakršna si, v zvezi pa stvari urejajta skupaj preko pogovora, tebi te veščine tako ali tako ne primanjkuje in so posledično pogovori verjetno bolj produktivni.

LP[/quote]

hvala da si spremenil mnenje in razumel napisano 🙂 hvala za “pohvale”, čeprav nisem tako super kot si zapisal ampak se pohval seveda ne bom branila 😀 pri nas je bilo vetrovno, tako da mi je vseeno če je blo sončno al ne ker je blo mrzlo :(.

cenim to in ti želim vse najboljše :)[/quote]

Sebe noče nihče preveč hvaliti, vendar kot neodvisni zunanji opazovalec ti lahko podam to opažanje. Mislim pa, da je problem pri tebi, da si zadovoljna z vsako malenkostjo in bi po mojem mnenju morala bolj zaktivirati svojega možička, da bi ti pomagal, ker drugače bo preveč obveznosti padlo nate. Sem tudi sam moški in vem, da so ponavadi stvari narejene, takrat ko je res nuja, se pa da veliko narediti s pogovorom. Predvidevam, da sta iz bolj tradicionalnih družin, kjer opravite tudi veliko dela okoli hiše in je še vedno bolj delitev na moška in ženska dela, vendar sta ravno vidva generacija, ki lahko pokaže, da so se te meje zabrisale in se delo opravi hitreje in ne s takšno muko, če si ga deli.

Hvala za lepe želje in enako želim tudi tebi. 🙂

za nezrelost pišeš o tem zaradi 2 podatkov. kolko sva stara pa od kdaj sva skupaj. če bi napisala da sva skupaj od 23 leta pa sem stara 28 bi odgovori bili čisto drugačni, čeprav se veliko 28 letnikov obnaša enako, kot veliko 22 letnikov. če veš kaj je pomen arogance, potem veš, da jaz po napisanem ne morem biti arogantna. če pa že sem, pa si ti prvi v življenju ki si mi to povedo, in me očitno ljudje ne poznajo tako dobro, kot nekdo iz interneta, ki je le odpisal na neko objavo.[/quote]
Ne zaradi starosti, ampak na podlagi tvojih dejanj in obnašanja.
Imaš zgrešeno predstavo o tem kaj sploh pomeni čustvena zrelost. Trditev, da si prehitro dozorela, je nesmiselna. Ne moreš prehitro dozoreti. To pomeni v bistvu, da ti manjka občutek varnosti. Zato veliko pričakuješ, strah te je ga zapustiti…. Zelo slabo se poznaš, ker so tvoji odgovori dvoumni, otročji….[/quote]

no ti že veš zakaj, ampak meni se ta dva podatka zdita bistvenega pomena za vse ki so komentirali. če bi me spoznal bi vedel in videl zakaj sem se mogla že hitro zresnit in dozoret 🙂 ampak ne mislim razlagat in argumentirat. moji odgovori niso niti malo otročji, mogoče malo dvoumni, poznam pa se zelo dobro 🙂

a res nimaš nobenega drugega pametnejšega dela? :)[/quote]
A to ti moram zdaj odgovorit, ker si bolj gobčna pa veliko govoriš … ali je vseeno, če nič ne rečem, ker si itak že od lubija navajena, ki je bolj tihe sorte (90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ti, 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} on pa to)?[/quote]

to je bilo retorično vprašanje ampak ok 🙂 lahko noč

hvala da si spremenil mnenje in razumel napisano 🙂 hvala za “pohvale”, čeprav nisem tako super kot si zapisal ampak se pohval seveda ne bom branila 😀 pri nas je bilo vetrovno, tako da mi je vseeno če je blo sončno al ne ker je blo mrzlo :(.

cenim to in ti želim vse najboljše :)[/quote]

Sebe noče nihče preveč hvaliti, vendar kot neodvisni zunanji opazovalec ti lahko podam to opažanje. Mislim pa, da je problem pri tebi, da si zadovoljna z vsako malenkostjo in bi po mojem mnenju morala bolj zaktivirati svojega možička, da bi ti pomagal, ker drugače bo preveč obveznosti padlo nate. Sem tudi sam moški in vem, da so ponavadi stvari narejene, takrat ko je res nuja, se pa da veliko narediti s pogovorom. Predvidevam, da sta iz bolj tradicionalnih družin, kjer opravite tudi veliko dela okoli hiše in je še vedno bolj delitev na moška in ženska dela, vendar sta ravno vidva generacija, ki lahko pokaže, da so se te meje zabrisale in se delo opravi hitreje in ne s takšno muko, če si ga deli.

Hvala za lepe želje in enako želim tudi tebi. :)[/quote]

ma ne, saj postori zadeve, velikokrat brez da bi ga prosila ali vprašala. in kot sem med eno objavo napisal, sem komaj sedaj po pogovoru to začela bolj cenit kot pa sem prej. saj imam verjetno več problemov oz. pomanjkljivosti, ki se jih ne zavedam ali ne priznam, pa bi morala morda spremeniti te zadeve. do sedaj je pogovor vedno pomagal, čeprav na kratki rok, ampak sem prepričana da tokrat temu ni tako, ker se bliža čas selitve in verjamem da bo tale pogovor pomagal na daljši rok. nisva glih iz tradicionalne družine, mogoče je njegova malo bolj tradicionalna ampak vseeno ne vidim problema v tem, niti v razporejanju dela. logično pa je, da si bova delo razporedila po tem, koliko kateri zmore in kaj mu bolj leži 🙂

Sebe noče nihče preveč hvaliti, vendar kot neodvisni zunanji opazovalec ti lahko podam to opažanje. Mislim pa, da je problem pri tebi, da si zadovoljna z vsako malenkostjo in bi po mojem mnenju morala bolj zaktivirati svojega možička, da bi ti pomagal, ker drugače bo preveč obveznosti padlo nate. Sem tudi sam moški in vem, da so ponavadi stvari narejene, takrat ko je res nuja, se pa da veliko narediti s pogovorom. Predvidevam, da sta iz bolj tradicionalnih družin, kjer opravite tudi veliko dela okoli hiše in je še vedno bolj delitev na moška in ženska dela, vendar sta ravno vidva generacija, ki lahko pokaže, da so se te meje zabrisale in se delo opravi hitreje in ne s takšno muko, če si ga deli.

Hvala za lepe želje in enako želim tudi tebi. :)[/quote]

ma ne, saj postori zadeve, velikokrat brez da bi ga prosila ali vprašala. in kot sem med eno objavo napisal, sem komaj sedaj po pogovoru to začela bolj cenit kot pa sem prej. saj imam verjetno več problemov oz. pomanjkljivosti, ki se jih ne zavedam ali ne priznam, pa bi morala morda spremeniti te zadeve. do sedaj je pogovor vedno pomagal, čeprav na kratki rok, ampak sem prepričana da tokrat temu ni tako, ker se bliža čas selitve in verjamem da bo tale pogovor pomagal na daljši rok. nisva glih iz tradicionalne družine, mogoče je njegova malo bolj tradicionalna ampak vseeno ne vidim problema v tem, niti v razporejanju dela. logično pa je, da si bova delo razporedila po tem, koliko kateri zmore in kaj mu bolj leži :)[/quote]

Lepa misel o popolnosti:
“Zame je popoln človek tisti, ki se zaveda svoje nepopolnosti.”

Pre/večkrat se zgodi, da ne znamo ceniti vseh dobrih stvari, ki jih naredi sočlovek in se preveč radi dregamo ob nepopolnosti/napake, vseh dobrih stvari pa se zavemo šele, ko jih izgubimo.
Vsak par se bo srečal na svoji poti z mnogimi preprekami in če/ko jih uspe skupaj preskočiti se bo vez le še utrdila. O preprekah si lahko mislimo, da so nujno zlo ali pa preizkušnje, ki nas lahko naredijo močnejše in iz katerih lahko odnesemo znanja, ki nam bodo prav prišla v prihodnje. Večina zveze je predvsem v glavi in v tem, kako gledamo na dano situacijo, zato je potrebno ohraniti pozitiven pogled, da ne vidimo slabega v vsaki stvari, temveč se poskušamo iskati dobre stvari.
Pa še mali Princ:
“Če hočemo videti bistvo moramo gledati s srcem, kajti bistvo je očem skrito.”

Malo filozofije še z moje strani, mogoče kakšna uporabna misel, ki se je boš spomnila v težkih trenutkih, ki bodo prišli, to moraš vzeti v zakup, vendar vedno se najde pot, pa naj se zdi še tako hudo in brezizhodno na prvi pogled.
Sicer sem pa tudi sam še zelen, celo bolj kot ti, tako da je potrebno tudi moje komentrje vzeti malo z rezervo.

😉

ma ne, saj postori zadeve, velikokrat brez da bi ga prosila ali vprašala. in kot sem med eno objavo napisal, sem komaj sedaj po pogovoru to začela bolj cenit kot pa sem prej. saj imam verjetno več problemov oz. pomanjkljivosti, ki se jih ne zavedam ali ne priznam, pa bi morala morda spremeniti te zadeve. do sedaj je pogovor vedno pomagal, čeprav na kratki rok, ampak sem prepričana da tokrat temu ni tako, ker se bliža čas selitve in verjamem da bo tale pogovor pomagal na daljši rok. nisva glih iz tradicionalne družine, mogoče je njegova malo bolj tradicionalna ampak vseeno ne vidim problema v tem, niti v razporejanju dela. logično pa je, da si bova delo razporedila po tem, koliko kateri zmore in kaj mu bolj leži :)[/quote]

Lepa misel o popolnosti:
“Zame je popoln človek tisti, ki se zaveda svoje nepopolnosti.”

Pre/večkrat se zgodi, da ne znamo ceniti vseh dobrih stvari, ki jih naredi sočlovek in se preveč radi dregamo ob nepopolnosti/napake, vseh dobrih stvari pa se zavemo šele, ko jih izgubimo.
Vsak par se bo srečal na svoji poti z mnogimi preprekami in če/ko jih uspe skupaj preskočiti se bo vez le še utrdila. O preprekah si lahko mislimo, da so nujno zlo ali pa preizkušnje, ki nas lahko naredijo močnejše in iz katerih lahko odnesemo znanja, ki nam bodo prav prišla v prihodnje. Večina zveze je predvsem v glavi in v tem, kako gledamo na dano situacijo, zato je potrebno ohraniti pozitiven pogled, da ne vidimo slabega v vsaki stvari, temveč se poskušamo iskati dobre stvari.
Pa še mali Princ:
“Če hočemo videti bistvo moramo gledati s srcem, kajti bistvo je očem skrito.”

Malo filozofije še z moje strani, mogoče kakšna uporabna misel, ki se je boš spomnila v težkih trenutkih, ki bodo prišli, to moraš vzeti v zakup, vendar vedno se najde pot, pa naj se zdi še tako hudo in brezizhodno na prvi pogled.
Sicer sem pa tudi sam še zelen, celo bolj kot ti, tako da je potrebno tudi moje komentrje vzeti malo z rezervo.

;)[/quote]

nekako si z prvo mislijo zadel to kar si jaz mislim o partnerju. zame je popoln prav zaradi tega, ker je nepopoln. upam da razumeš kaj mislim. je pa res kar si napisal 🙂

Lepa misel o popolnosti:
“Zame je popoln človek tisti, ki se zaveda svoje nepopolnosti.”

Pre/večkrat se zgodi, da ne znamo ceniti vseh dobrih stvari, ki jih naredi sočlovek in se preveč radi dregamo ob nepopolnosti/napake, vseh dobrih stvari pa se zavemo šele, ko jih izgubimo.
Vsak par se bo srečal na svoji poti z mnogimi preprekami in če/ko jih uspe skupaj preskočiti se bo vez le še utrdila. O preprekah si lahko mislimo, da so nujno zlo ali pa preizkušnje, ki nas lahko naredijo močnejše in iz katerih lahko odnesemo znanja, ki nam bodo prav prišla v prihodnje. Večina zveze je predvsem v glavi in v tem, kako gledamo na dano situacijo, zato je potrebno ohraniti pozitiven pogled, da ne vidimo slabega v vsaki stvari, temveč se poskušamo iskati dobre stvari.
Pa še mali Princ:
“Če hočemo videti bistvo moramo gledati s srcem, kajti bistvo je očem skrito.”

Malo filozofije še z moje strani, mogoče kakšna uporabna misel, ki se je boš spomnila v težkih trenutkih, ki bodo prišli, to moraš vzeti v zakup, vendar vedno se najde pot, pa naj se zdi še tako hudo in brezizhodno na prvi pogled.
Sicer sem pa tudi sam še zelen, celo bolj kot ti, tako da je potrebno tudi moje komentrje vzeti malo z rezervo.

;)[/quote]

nekako si z prvo mislijo zadel to kar si jaz mislim o partnerju. zame je popoln prav zaradi tega, ker je nepopoln. upam da razumeš kaj mislim. je pa res kar si napisal :)[/quote]

Ta misel se je tudi mene najbolj dotaknila, ko sem jo prvič slišal in lepo jo je tudi živeti. Saj tisti, ki išče popolnost ponavadi ostane sam, ker se noče z ničemer zadovoljiti in potem na stara leta objokuje svoje odločitve, ali pa se zateka k raznoraznim lepotnim posegom, če ima popolnost kaj opraviti z zunanjim izgledom. Ni ga človeka, ki bi bil popoln, zato je treba včasih zaupati tudi svojemu srcu, ki vidi širšo sliko.

Uživajta v skupni zvezi, še na mnoga leta. 🙂

nekako si z prvo mislijo zadel to kar si jaz mislim o partnerju. zame je popoln prav zaradi tega, ker je nepopoln. upam da razumeš kaj mislim. je pa res kar si napisal :)[/quote]

Ta misel se je tudi mene najbolj dotaknila, ko sem jo prvič slišal in lepo jo je tudi živeti. Saj tisti, ki išče popolnost ponavadi ostane sam, ker se noče z ničemer zadovoljiti in potem na stara leta objokuje svoje odločitve, ali pa se zateka k raznoraznim lepotnim posegom, če ima popolnost kaj opraviti z zunanjim izgledom. Ni ga človeka, ki bi bil popoln, zato je treba včasih zaupati tudi svojemu srcu, ki vidi širšo sliko.

Uživajta v skupni zvezi, še na mnoga leta. :)[/quote]

hvala 🙂 tudi tebi želim uspešno zvezo če jo imaš/ko jo boš imel 😉

Skop moški ‘špara’ pri vsem, ne samo pri drobnih pozornostih, ampak še posebej pri čustvih.
Po najstniški zaljubljenosti pogosto nastopi faza 2: razhod, ker sta drug drugega ‘prerasla’ (ugotovila si, da nimaš nič od njega, razen da si navajena živeti z njim), in malo realnejši, treznejši pogled v naslednjo zvezo z boljšo izbiro.[/quote]

vbistvu sem po današnjem pogovoru videla da nimam čisto prav in da so razlogi zakaj nekaterih reči ki jih imam rada ne počne, ugotovila sem, da ni to najstniška zaljubljenost kot jo nekateri imenujete, ker čeprav sva skupaj od poznega najstništva, še ne pomeni da je ta ljubezen najstniška. velikokrat imajo odrasli ljudje stari 40 nekaj let, recimo temu, najstniško ljubezen :)[/quote]

Če moški ne kaže ‘čustvenega efekta’ do tebe, bo še samo slabše. Ne more biti predmet pogovora, da mu ti to poveš, kaj mora storiti, kaj mora čutiti, da ti naj recimo v znak naklonjenosti, zgolj kot drobno pozornost kupi čokoladico ali podari rožo. Naslednjič bo morda tvojo željo izpolnil, ampak samo zato, ker si mu ti tako naročila, torej mehansko!? Pogovoriš se lahko z nekom o nekih razumskih zadevah, če pa je čustveni štor in ‘mlačna voda’, pa ne moreš spremeniti njegove sedanje osebnosti in jo zamenjati z drugo, bolj prijetno, če on tak je.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close