Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte zdej vi s toplotnimi, kok imate stopinj v centrali k je zunaj minus 20, a 10 al 11 pa pov hahaha

Povejte zdej vi s toplotnimi, kok imate stopinj v centrali k je zunaj minus 20, a 10 al 11 pa pov hahaha

Tolk imamo mi brez da peč zakurim na 16cm fasade. 🙄
[/quote]

Ne laži.


Pri taki debelini fasade in pri notranji temperaturi 14-15 bi POPOLNOMA ISTO DOSEGEL z električnimi radiatorji!
Razlika v ceni med radiatorji in TČ je pa VELIKANSKA…

Kakšnega dimnikarja ?
Če nisi sam sposoben spucati dimnika, imaš pa res dve levi roki.
[/quote]

Tistega dimnikarja, ki ti mora zakonsko pregledat dimnik vsako leto, če imaš ogrevalno napravo z izgorevanjem, in se vsako leto najavlja pod prisilo okoljskega ministrstva.


Daj ne serji s svojimi debilizmi.
[/quote]

Res odlično si argumentiral. Jaz ti nisem kriv, da si si drva naložil na ramena, zdaj se ti pa ne ljubi kurit in si zagrenjen.

Tistega dimnikarja, ki ti mora zakonsko pregledat dimnik vsako leto, če imaš ogrevalno napravo z izgorevanjem, in se vsako leto najavlja pod prisilo okoljskega ministrstva.
[/quote]
V kateri državi to ?


V kateri državi to ?
[/quote]

V Sloveniji

https://www.mojprihranek.si/energija-in-okolje/kdaj-je-obvezen-dimnikarski-pregled/

Jaz ti pa priporočam, da TČ prestaviš s hlajenja na gretje. Hladil boš poleti.

A je komu ze zacela delati tč ali je se premrzlo?

Glede na to, da imamo trenutno v hiši med 21 – 23 stopinj, je že nekaj ur izključena.

Še dobro, da bo v roku nekaj let prihajala elektrika iz lufta in bo zastonj, da bo nafilala vse te električne sanje današnjih eko borcev. Avtomobili, gretje, miljarde naprav.

Še dobro, da je bolje uporabljati potratne načine ogrevanja, kot pa uporabiti načine ogrevanja in naprave, ki manj obremenjujejo okolje in za katere je potrebno dovesti manj energije.

New Report

Close