Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preberite izpoved trgovke o delu v Hoferju

Preberite izpoved trgovke o delu v Hoferju

Nekdo je tudi napisal: ˝ če je pol od tega res, bi vodje že zdavnaj odletele˝ ne ni res, vodje so plačane po učinkovitosti trgovine, torej če z manj delavci delaš dober promet..zakaj bi jih dali stran?

ko sem odhajala iz hoferja sem podobno stvar povedala podrocnj vodji.

da je glavnim šefom pomembno le da trgovina kokr tok uredu zgleda,da je izkoristek delavca velik in da je trgovina zalozena.da ce so te stvari ki so za njih pomembne ok in po drugi strani da se sodelavci sovrazijo to pa jih niti ne zanima prevec….mi je odgovorila da imam v veliki meri prav…..super sem rekla

Bravo,nekateri bi radi samo sluzbo,dnar pa pada z neba.

da te, kar odrivajo čimprej, čimprej, da bo več, zaboga, babje krave!
Me ne zanima, če imate tako naređenje od vodilnih, morate biti prijazne!
V Lidlnu so precej bolj prijazne in na izi!

Jaz še nisem srečal neprijazne trgovke. Upoštevaje vse, torej tudi hitrost na blagajnah, pa bi jih najbolj pohvalil v vseh treh diskontnikih, seveda vključno s Hoferjem.

Imajo pa čudovito reklamo – pravi balzam za oči in ušesa. (solata in krompir)

Ti ze ne delas v hofer trgovini. Hoferke jokajo od pritiskov, jokajo.

Se strinjam. Podpišeš za 27ur hočejo pa 44ur na teden da oddelas… 40 urni delavnik prodajalec v hoferju sploh ne sme delati se poslovodje manj garajo za to le oni lahko delajo 40 ur pa kljub vsemu prodajaleci vseeno delajo tudi več kot 40ur namest 27! Če podpišeš 27 zakaj bi delal 40? saj potem res lahko postaneš invalid čez 10 let že prej to je primeren urnik in motivacija za človeka v takšni trgovini oni pa to izkoriscajo potem pa se nemotivacija v teh hoferjih in poniževanje deklet za prazen  nič namesto da bi jih motivirali in vlivali energijo jih še potolcejo dol in ustrahujejo.

Pet let stara storija.

Ti revezi prodajalci delajo za  1.000 neto na mesec in zahtevate da naj bodo tudi vedno nasmejani in prijazni??

New Report

Close