Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

kolikor jih poznam so precej posebni. Moj sodelavec, no razen njegovega psa, ga ni bitja, ki bi z njim preživelo 2 uri in da ne bi pomislilo vmes na brutalen umor!
[/quote]
Ih imaš tudi take. Samo, niso samo moški, apak so ženske še veliko hujše. Pač, zagrenjena bitja!

Kaj pa ti veš kako bo čez 13 let! Pri 30 smo bili kot družba vsi na istem nivoju, sedaj pri 45 pa se pri samskih pozna, so neprilagodljivi in vse mora biti po njihovo, pa še nekaj opažam imajo kronično pomanjkanje časa, ker baje imajo tolikooo dela 😉

Kaj pa ti veš kako bo čez 13 let! Pri 30 smo bili kot družba vsi na istem nivoju, sedaj pri 45 pa se pri samskih pozna, so neprilagodljivi in vse mora biti po njihovo, pa še nekaj opažam imajo kronično pomanjkanje časa, ker baje imajo tolikooo dela 😉
[/quote]

Vem, ker sem odločil biti dolgotrajno samski, ker mi tako odgovorja. Saj prav, da se ne prilagajajo. Za kaj bi pa se? Prilagajajo naj se jim drugi, če ne pa adijo. Niso debili, ki se bodo vsem prilagajali, drugim pa njim nič.

ne vidim problema, če je nekdo samski,so pa problematični tisti ljudje, ki se v to vtikajo. Takih se je potrebno pazit in se jim izogibat. Očitno so v življenju zelo nesrečni in niso dosegli svojih ciljev,

Čudaki so pa povsod, med poročenimi jih je verjetno še več.

Samski so samski z razlogom, ne zato, ker bi jim bilo tako všeč, ampak ker se gre ponavadi za karakterno nemogoče ljudi. Seveda pa si sami tega ne bodo priznali.

Kaj pa ti veš kako bo čez 13 let! Pri 30 smo bili kot družba vsi na istem nivoju, sedaj pri 45 pa se pri samskih pozna, so neprilagodljivi in vse mora biti po njihovo, pa še nekaj opažam imajo kronično pomanjkanje časa, ker baje imajo tolikooo dela 😉
[/quote]

Podpis..res so čudni…

Ej, boljše ne bi mogel napisat.

Kakšno dedovanje ti to? Pri nas je vse rešeno.
Stikov pa se ne moremo ogibati zaradi mame.
[/quote]

Poznam veliko samskih, ki so imeli možnost spremljati težave v zakonih svojih bratov in sester. Zato so bolj previdni in pozorni. Nekateri se učijo na tujih napakah, drugi na svojih.

Tudi vezani na tem portalu so karakterno nemogoči pa niso samski. In ja nekateri smo samski, ker nam je tako všeč. Ne vem pa zakaj se morate vi vtikati v življenje drugih, kot da je vaša stvar zakaj je nekdo samski. Očitno že veza ni tako dobra in waaw kot tu nabijate, drugače bi namesto, da pametujete na netu in se vtikate v privat lajf neznancev raje bili s svoji partnerji.

Poznam veliko samskih, ki so imeli možnost spremljati težave v zakonih svojih bratov in sester. Zato so bolj previdni in pozorni. Nekateri se učijo na tujih napakah, drugi na svojih.
[/quote]

Pošteno 🙂

saj ne opisuješ našega monovca, ki ravno razlaga o nizkih stroških za kurjavo.

Pošteno 🙂
[/quote]

Hvala. 😉

Hvala. 😉
[/quote]

Ni kj;)

Nucky

obrambni mehanizem? Takšne reakcije kažejo na težki karakter.

Je čas služb, tudi partnerji so po službah.

Jaz imam pa izkušnje z normalnimi moškimi – seveda normalnimi po merilih monovk. Torej poročenimi.

Grem na portale za samske, glej ga zlomka. Samo normlani moški me fetharijo za seks. Seveda normani pomeni poročeni. Pa jokajo kako grozne žene imajo.
Pa grem tako ven v reali, smučanje, potepi, druženja – spet me pecajo normalni moški, torej poročeni. Pa to ne moreš verjeti kako so slinavi. Seveda so pa normalni, saj so vendar poročeni.
Potem poslušam poročene gospode kako se hvalijo kako so porivali neko žensko.
Pa gledam tam v soseščini gostilno: pa to so polne normalnih dedcev, poročenih seveda.
Bravo poročeni dedci.
Dokler nisem prišla na mon, nisem vedela, da je normalno, da je moški poročen in se vlači okrog in fehtari za seks.

Tudi vezani na tem portalu so karakterno nemogoči pa niso samski. In ja nekateri smo samski, ker nam je tako všeč. Ne vem pa zakaj se morate vi vtikati v življenje drugih, kot da je vaša stvar zakaj je nekdo samski. Očitno že veza ni tako dobra in waaw kot tu nabijate, drugače bi namesto, da pametujete na netu in se vtikate v privat lajf neznancev raje bili s svoji partnerji.
[/quote]

Kdo pa misliš, da pljuva po samskih moških?
Poročene ženske, kateri dedci se vlačijo okrog po gostilnah.
Tiste, ki pa pljuvajo po svojih bratih in sestrah pa je že antilopa ugotovila, da se grebejo za dediščino, pohlepnice.

Zelo, zelo res.

Kar jih poznam samskih, so čudni. Govorim seveda o tistih nad 40 let. In prav nobeden ni videti srečen in zadovoljen.

Jaz pa poznam nekaj samskih moških. Takih večno samskih 35+.
Večinoma izobraženi, fajn služba, fajn plača. Dosti potujejo, imajo kup hobijev. Življenje jemljejo z veliko žlico. POgosto tudi fajn zgledajo. Greha vredni. Upam, da se kdaj s kakim takim ujamem.

Zelo, zelo res.

Kar jih poznam samskih, so čudni. Govorim seveda o tistih nad 40 let. In prav nobeden ni videti srečen in zadovoljen.
[/quote]

Glavno, da se poročeni valjajo po spletnih portalih in fehtarji za seks pa ne daj bože, da se kje na smučišču, kopališču pojavi sama ženska. Se ji že prilepijo in seveda kaj hitro začnejo namigovat na seks.
Itak, so super, saj so vendar poročeni.


Ja, ne vem, kje se skrivaš?

Poglej, tam do 40 še niso luzerji. Potem pa se začne.

MOški ali pa ženska brez otrok lahko večno ostane nedonošen. Ni se mu treba prilagajat, ni mu treba za nič skrbet, ni mu treba nič. In tako ostanejo pri 60 otroci, nedonošeni, neprilagojeni, nemogoči.

Sovražni govor. Prijavljam vse skupaj.

Obramba pred čim? Jaz sem zadovoljen s samskim stanom in se ne vtikam v to, da so nekateri poročeni oz vezani. Bi bolj rekel, da izjave kot je tvoja kažejo na težki karakter, če se ukvarjaš s privat lajfom neznancev. Jaz recimo se pač ne.

Potem pa raje delaj, kot da se vtikaš v privat stvari posameznikov.

Poglej, tam do 40 še niso luzerji. Potem pa se začne.

MOški ali pa ženska brez otrok lahko večno ostane nedonošen. Ni se mu treba prilagajat, ni mu treba za nič skrbet, ni mu treba nič. In tako ostanejo pri 60 otroci, nedonošeni, neprilagojeni, nemogoči.
[/quote]

Vidim, da ste tudi poročeni z otroci dosadni v dno duše. Torej, če imaš ti babo in dva pamža na grbi ne pomeni, da moramo to imeti vsi. Raje se z njimi ukvarjaj, kot s samskimi, da ne boš potem jokal čez 10 let, da se mularija drogira xD

Poglej, tam do 40 še niso luzerji. Potem pa se začne.

MOški ali pa ženska brez otrok lahko večno ostane nedonošen. Ni se mu treba prilagajat, ni mu treba za nič skrbet, ni mu treba nič. In tako ostanejo pri 60 otroci, nedonošeni, neprilagojeni, nemogoči.
[/quote]

Čudno, poznam take pri 50ih pa so daleč od tega, kar ti pišeš.
Poznam pa take pri 50ih, poročeni, z otroci pa se veselo okrog gonijo z drugimi ženskami.
Da ni problem v tem, da se tvoj okrog goni in zato nevoščljiva samskim moškim?
Kar jaz samske moške pri 40ih, 50ih poznam, so fajn dedci, fajn službe, urejeno v glavi, hobiji, potovanja. Govorim seveda o takih, ki so skoz samski, ne o ločencih.

New Report

Close