Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

Moj bivsi, 36 zagrenjen. Samski prej 4 leta. Samski sedaj. Zanj skrbi mama. In skace ob vsaki njegovi zagrenjenosti. Se sama pravi da dela stvari da ga bo osrecila. Za bruhat.

Ker delajo od jutra do večera, imajo ogromno denarja in oblečeni so v prestižne znamke ala Armani, Gucci,itd. Niso na sociali, na Japonskem je nizka brezposelnost.

A la Thor
[/quote]
Al pa generalčina

Sem poročena, a poznam samske prijatelje svojega moža, ki so 40+. Vsi so videti normalni, zelo fajn fantje, mislim, da bodo ženske, ki jih bodo dobile, zelo srečne.

En fant je miren, tih, kaj več pove le redko, ko spije kakšen kozarec vina. Prepričana sem, da nima samozavesti pri ženskah. Moral bi naleteti na kakšno, ki bi ji bil všeč in ki bi se potrudila zrušiti njegov zid sramežljivosti, s katerim se je obdal.

Drugi fant zelo zabaven, zgovoren, samozavesten, žal ne privlačen, odkar je izgubil lase, a res zelo zabaven, tako da bi že samo s tem očaral kakšno žensko. A žal še vedno cilja na lepotice, ker so ga te obletavale, ko je bil mlad glasbenik in so mu glede zunanjosti bodoče izbranke zvišale kriterije, od katerih tudi sedaj ne odstopa.

Potem en zelo inteligenten fant, umetniški, svojevrsten, a kar privlačen. Zgovoren tudi z ženskami, ni sramežljiv, a v globini očeh mu vidim žalost. Poln hobijev, s katerimi razvija svojo inteligenco in ki ga osrečujejo. Zdi se mi, da je samski zato, ker je predolgo čakal na bolj kompatibilno dekle, sorodno dušo, ostal pa mu je le izbirek, ki ga odvrne od tega, da bi se vezal.

Meni se jih zdi škoda. Prepričana sem, da bi določeno žensko osrečili.

Uh takih je ful.. Vecinoma so to custveno nedostopni fckboyi predvsem tisti z narcisoidno motnjo. V javnosti so samski v privatki pa imajo nase vezane malo obupane zenske. Vecni bachelors.. Men se zdi fa jih je zmer vec. Druga vrsta pa so leni, dolgocasni tipi ki niso nikol svojega zivljenja prijeli za vajeti in seveda tako niso privlacili zenske.. Vecina teh sr ne zna povezat z zensko ba custveni in mentalni ravni.. In v vrednotah.. To bo mnenje z moje strani.

New Report

Close