Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

Poročeni gospodje niso na FB, ne lepijo slik, to počnejo poročeni luzerji, WB gospodje ali pa jih ve potrebnice pač vidite kot gospode, ker jih pač želite tako videti.
PS
A si že kdaj slišala kako aferico okrog Akrapoviča? Viš to je poročeni gospod!
[/quote]

Jaz verjamem monam. Mone so napisale, do so poročeni moški super in oh in sploh, samski so pa luzerji.
Torej imam vedno poročene gospode za seks frende. Pa itak se samo poročeni ponujajo. Samski se ne ponujajo.

Razložiš še, zakaj si v to temo privlekla mene in moje spolne aktivnosti?
[/quote]

V bistvu sem vprašala, če se spomniš, vse ostalo pa je plod tvojega provociranja, ko se delaš pametno 😉

V bistvu sem vprašala, če se spomniš, vse ostalo pa je plod tvojega provociranja, ko se delaš pametno 😉
[/quote]

Ja, to lahko vidi vsak, ki bere temo.
Drugače pa, ti imaš lahko “spomine”, pa nič od njih, jaz imam pa realo :))))

Jaz verjamem monam. Mone so napisale, do so poročeni moški super in oh in sploh, samski so pa luzerji.
Torej imam vedno poročene gospode za seks frende. Pa itak se samo poročeni ponujajo. Samski se ne ponujajo.
[/quote]

Gospodje se ne ponujajo za sex in tudi gospe se ne. To počnete samo luzerji 😉

Jaz verjamem monam. Mone so napisale, do so poročeni moški super in oh in sploh, samski so pa luzerji.
Torej imam vedno poročene gospode za seks frende. Pa itak se samo poročeni ponujajo. Samski se ne ponujajo.
[/quote]

Ma za en qurac so poročeni, ker morjo fehtat pri ženkah in še okoli, da sploh kaj dobijo. Si že sama napisala, da se ponujajo poročeni in ne samski. A niso to navadne copate, ki ga doma ne namakajo.

Gospodje se ne ponujajo za sex in tudi gospe se ne. To počnete samo luzerji 😉
[/quote]

VEš kaj, nihče, ki je poročen, ni luzer.
Kdor je poročen, nikakor, ampak res nikakor ni luzer.

Ma za en qurac so poročeni, ker morjo fehtat pri ženkah in še okoli, da sploh kaj dobijo. Si že sama napisala, da se ponujajo poročeni in ne samski. A niso to navadne copate, ki ga doma ne namakajo.
[/quote]

O ja poročeni so, otroke tudi imajo. V glavnem povsem normalni moški. Ne pa samski luzerji.
Ker so tako zelo fajni, se ženske kar tepejo za poročene moške.

Moja vabila so na semaforumu :). Če imava kaj skupnih zanimanj, me tam najdeš :).
[/quote]

Zanimivo. Sam kaj, ko je toliko rubrik???? Nemogoče te njdit.

O ja poročeni so, otroke tudi imajo. V glavnem povsem normalni moški. Ne pa samski luzerji.
Ker so tako zelo fajni, se ženske kar tepejo za poročene moške.
[/quote]

So pa res fajn, da fehtarijo za sex okrog, ker doma ne dobijo. Navadne copate luzerske.

Zanimivo. Sam kaj, ko je toliko rubrik???? Nemogoče te njdit.
[/quote]

Sem v tistih rubrikah, ki me zanimajo. Če imaš podobna zanimanja, boš tako vi isti rubrikah iskal.

So pa res fajn, da fehtarijo za sex okrog, ker doma ne dobijo. Navadne copate luzerske.
[/quote]

Dober jebač ima doma uštimano tako, da ga doma vedno čaka potrebna. Vsak dober jebač dobi ne samo doma, še kje. Tisti taslabi pa fehtajo, ne samo doma, tudi okrog, zdaj 100 jih reče NE, tanajbolj potrebna pa pač da.

Dober jebač ima doma uštimano tako, da ga doma vedno čaka potrebna. Vsak dober jebač dobi ne samo doma, še kje. Tisti taslabi pa fehtajo, ne samo doma, tudi okrog, zdaj 100 jih reče NE, tanajbolj potrebna pa pač da.
[/quote]

Dober jebač, je samski jebač, ki se ni zajebal, ko je v pezdo spustu in si zavil vrat.

Dober jebač, je samski jebač, ki se ni zajebal, ko je v pezdo spustu in si zavil vrat.
[/quote]

Dober jebač je tisti, ki je spusto tja, kam je hoto! Noben dober jebač si ni zavil vrata, to so slabi jebači!

Dober jebač je tisti, ki je spusto tja, kam je hoto! Noben dober jebač si ni zavil vrata, to so slabi jebači!
[/quote]
Največ jih je med poročenimi.


Največ jih je med poročenimi.
[/quote]

Neb vedu, ker me ne zanimajo 😉

Ste smešni. Saj pa nima nihče nič proti samskim.

Govorili smo samo o razlogih, zakaj so samski in zakaj so samski povečini pač bolj urejeni. So pa smešni ti komentarji, da so samski, ker so izbirčni – samski so zato, ker je njihov karakteren nekompatibilen z večino ali z nikomer.

Možno. Ampak poročeni niste kaj boljši, nenazadnje se dolgoročno večinoma itak ločite.

Možno. Ampak poročeni niste kaj boljši, nenazadnje se dolgoročno večinoma itak ločite.
[/quote]

O to pa ne. Poročeni se ponavadi ne ločijo.
Ve žena, da jo mož vara, ji obljubi, da je ne bo več, čez čas spet začne varat, z isto ali z drugo. Spet žena zve pa spet obljubi, da ne bo več. Ponavadi se spravi žena lajat na ljubico.
Tako, da večinoma se ne ločijo.
So pa še drugi, tam, kjer mož vsake toliko nalomi ženo, večinoma se ne ločijo.

O to pa ne. Poročeni se ponavadi ne ločijo.
Ve žena, da jo mož vara, ji obljubi, da je ne bo več, čez čas spet začne varat, z isto ali z drugo. Spet žena zve pa spet obljubi, da ne bo več. Ponavadi se spravi žena lajat na ljubico.
Tako, da večinoma se ne ločijo.
So pa še drugi, tam, kjer mož vsake toliko nalomi ženo, večinoma se ne ločijo.
[/quote]

Zakaj je pol vsak 2 par ločen?

Zakaj je pol vsak 2 par ločen?
[/quote]

Ločencev poznam izredno malo. Poznam pa veliko varalic, ki jih ženske ne naženjo. Poznam tudi precej moških, ki tepejo ženske pa se te ne ločijo.
Tako, da ločencev pa res malo poznam. Res pa je, da so se moji vrstniki oz. tisti s katerimi sem v stikih poročili pri 30, ali celo 35+. Kako pa je s tistimi, ki so naredili samo SŠ in se pri dobrih 20ih poročili pa težko rečem. Ne hodim na obletnice valet, da bi vedela kje so pristali. Možno, da imaš prav.

Če ni kriv videz ali karakter, je krivo to, da si taka oseba ni vzela časa za spoznavanje v tistih ranih letih, ko se mladina še druži, potem pa je zelo težko spoznati nove ljudi, sploh če je še služba taka, da ni nasprotnega spola.

To je slab izgovor. Taka družba, da je nasprotni spol, se vedno najde. verhjetno bi moralo biti vsakemu normalnemu dedcu jasno, da babe ne bo srečal v bifeju ali na fuzbalu.

A la Thor

Si ga gledala? Groza, kam gre svet. Tiste robotke iz druge bodo kmalu realnost.

Si ga gledala? Groza, kam gre svet. Tiste robotke iz druge bodo kmalu realnost.
[/quote]

Ne, pozabila sem. Očitno pa je bil ogleda vreden.

O kultu dela na Japonskem sem pa že kar nekaj slišala in žal poleg finančnega blagostanja to prinese tudi cel kup negativnih učinkov na ljudi in družbo. Sem brala nekje, da imajo v japonščini posebno besedo za smrt od dela. In da do tega kar pogosto prihaja. Preizčrpanost do smrti.

New Report

Close