Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

Pa se tebi zdi, da spadaš med normalne ženske, glede na to, da se ukvarjaš z mojim in njegovim spolnim življenjem?
[/quote]

Aja, tepka ti si se ven metala, mi pa brali in se režali, glede na to, da je to bilo za obdobjem, ko smo redno na tem forumu spremljali tvojo zasebno dramo!
No potem sem pa morala nazaj v službo in nehala spremljati tvojo limonado, zato sem danes tudi vprašala, glede na to kako ognjevito si takrat zagovarjala vse povezano z njim!

Pa se tebi zdi, da spadaš med normalne ženske, glede na to, da se ukvarjaš z mojim in njegovim spolnim življenjem?
[/quote]

Kako pa, da tega ne veš, da normalni ljudje so poročeni in se seveda ubadajo s samskimi moškimi in ženskami in nadvse jih zanima in vse vedo o spolnosti samskih (saj veš, lačen tudi rad špega v kuhinjo, restavracijo, in upa, da bo kaka drobtinica zanj).

Aja, tepka ti si se ven metala, mi pa brali in se režali, glede na to, da je to bilo za obdobjem, ko smo redno na tem forumu spremljali tvojo zasebno dramo!
No potem sem pa morala nazaj v službo in nehala spremljati tvojo limonado, zato sem danes tudi vprašala, glede na to kako ognjevito si takrat zagovarjala vse povezano z njim!
[/quote]

Ojjej, kake probleme imate poročeni.
Ne samo s sosedi, ubadate se tudi s samskimi monovci, ki jih sploh ne poznate.
Še dobro, da poročeni vse to spremljate in da potem vse to napišete sem gor, da zvemo še mi samski.
A veš, da ostali pa vsega tega o bb in YO niso še nikoli slišali ali brali? Bravo poročeni, da vse to izvohate in nas obvestite.

Aja, tepka ti si se ven metala, mi pa brali in se režali, glede na to, da je to bilo za obdobjem, ko smo redno na tem forumu spremljali tvojo zasebno dramo!
No potem sem pa morala nazaj v službo in nehala spremljati tvojo limonado, zato sem danes tudi vprašala, glede na to kako ognjevito si takrat zagovarjala vse povezano z njim!
[/quote]

Si ti resno obsedena? Z mano, z njim? Ali si samo psihopatka, ki leta kopiči informacije oseb iz foruma? Pojdi se zdravit, ker tole ni normalno.

Hm, a sem rekla, da nimajo oboževalk? Saj že ves čas hvalim samske moške. Torej se vendarle strinjava, da so samski moški fajn dedci? Me veseli, da si vendarle dojela, da je to res.
[/quote]

Takšni moški, kot jih ti opisuješ niso samski, večkrat lahko menjajo, ti pa nekaj bluziš o tem, da si izbirčna ;), v resnici pa ne dosegaš njihovega ranga. To je cloony stayl, ko je našel pravo, je prelomil vse besede o tem, da se ne bo poročil, da ne bo oče……..taki tebe ne povohajo, ker če bi imela količkaj kvalitet ne bi bila samska 40.

Toliko omenjanja čudakov v tej temi, da je že smešno.

Kaj naj rečem… sama sreča, da prihaja nova generacija, kjer beseda čudak nima več negativnega prizvoka.

Takšni moški, kot jih ti opisuješ niso samski, večkrat lahko menjajo, ti pa nekaj bluziš o tem, da si izbirčna ;), v resnici pa ne dosegaš njihovega ranga. To je cloony stayl, ko je našel pravo, je prelomil vse besede o tem, da se ne bo poročil, da ne bo oče……..taki tebe ne povohajo, ker če bi imela količkaj kvalitet ne bi bila samska 40.
[/quote]

O kakem cloony staylu ti pišeš?
O čem pravzaprav blebečeš?
Veš jaz sem pisala o tem kako so samski moški fajn.
Ne vem kaj zdaj ti o meni blebečeš? Jaz nisem moški. Sem ženska.

Res je veliko čudakov. Nisem si mislila, da so poročeni tako trčeni kot je videt v tej temi.
Celo v spolnost samskih se vtikajo, celo to vedo kako seksajo njihovi samski sosedje.
Ja, bravo poročeni ljudje.

Nobena dobra baba in noben dober ded ni pri 40+samski, lahko je ponovno samski, večno samski pa ne, ker je bila izbira za take ljudi velika.
To je vsa resnica, ostalo je pa tisto, kar se je bodisi previsoko rangiralo, ali pa loleki boleki in taki, ki nikoli niso prišli izpod mamine kikle.

Če živijo eno normalno življenje, me prav nič ne motijo. Le zakaj bi me? Če hodijo v službo, plačujejo prispevke, skrbijo sami zase, partnerke pač ne najdejo ustrezne, ali pa jih to ne zanima, zakaj bi motili druge ljudi?
Mene motijo nasilni in alkoholizirani moški, ki so poročeni in imajo otroke, ali pa živijo v partnerski zvezi, za otroke slabo skrbijo, ali sploh ne, so nesramni in hudobni do žene, izvajajo psihično in fizično nasilje, taki me motijo.

Se strinjam.
Zato imam jaz vedno kakega poročenega seks frenda. S samskimi ni nič.
Poročeni so pa odlični seksfrendi.
Pa kar naprej se ponujajo.

Si ti resno obsedena? Z mano, z njim? Ali si samo psihopatka, ki leta kopiči informacije oseb iz foruma? Pojdi se zdravit, ker tole ni normalno.
[/quote]

Seveda je bolj normalno, pisati osebne stvari po javnih forumih mar ne in se pol čuditi, kaj rata iz tega na javnem forumu, kjer sodelujejo tudi psihopati in ostali…….
Srečno 😉

Se strinjam.
Zato imam jaz vedno kakega poročenega seks frenda. S samskimi ni nič.
Poročeni so pa odlični seksfrendi.
Pa kar naprej se ponujajo.
[/quote]

Poročeni luzer z neporočeno luzerko, enaki z enakimi 😉

Zakaj bi pa bilo treba njim stati njej ob strani?! Kolikokrat pa je ona kaj naredila za poročeno sestro, pomirkala otroke, skuhala kosilo, pospravila…

Le zakaj bi bilo treba zdaj gledati na čustva čudaške sestre. Če ji je v redu prav, drugače pa naj pusti normalne ljudi pri miru.
[/quote]

Skrb za otroke, pospravljanje,… so skrbi znotraj družine. Če imaš otroke sta prva na mestu, da za njih poskrbita, starša, dedki, babice. Tete in strici imajo svoje življenje in se ne vtikujejo v to. Veš tudi tvoja starša si mogoče nista želela kaj več kot obiskov.

Sej ni treba nič posebnega, tudi ona si tega niti ne želi, gre samo za nek normalen odnos, jaz te sprejmem takega kot si, prosim, daj še ti mene, čeprav sva različni.

Seveda je bolj normalno, pisati osebne stvari po javnih forumih mar ne in se pol čuditi, kaj rata iz tega na javnem forumu, kjer sodelujejo tudi psihopati in ostali…….
Srečno 😉
[/quote]

Meni je izjemno zanimivo, da ste poročeni tako obsedeni s spolnostjo samskih. Pa ne samo sosedov, sorodnikov. Eni celo neznancem na monu sledite. Pa, da to še ni vse. Vse to napišete sem gor, da zvemo še vsi ostali, ki o tem nismo nič vedeli. Bravo poročeni. Kapo dol za take raziskovalne akcije. Kaj bi samski brez vas, če nas ne bi obveščali o spolnosti neznancev na monu?

Poročeni luzer z neporočeno luzerko, enaki z enakimi 😉
[/quote]

O to pa ne. Poročeni moški so pa super moški.
Luzerji, kot lahko prebereš v tej temi, so samski.
Poročeni gospodje so pa odlični. Pa še sitnosti ni z nijim. Žena jim kuha, pere, lika. Tako, da so siti in čisti in urejeni.

To sem vajena že s portalov za spoznavanje, da tipi vabijo na prvo srečanje z neznako v savno.
[/quote]

Ma se hecal s savno. Verjameš ali ne, še nisem bil v savni. Na pijačo bi pa lahko šla.

O to pa ne. Poročeni moški so pa super moški.
Luzerji, kot lahko prebereš v tej temi, so samski.
Poročeni gospodje so pa odlični. Pa še sitnosti ni z nijim. Žena jim kuha, pere, lika. Tako, da so siti in čisti in urejeni.
[/quote]

Poročeni gospodje se ne kurbajo, in so zlikani, oprani in nahranjeni in so z ženo.
Ko govorimo o poročenih luzerjih, pa za njih drži samo to, da so poročeni, ponavadi so si našli luzerko, ki nič od tega ne dela, pač pa ćika in kofetka je živčna in ne da, ker ne dobi si tak omisli lubco, ki je potrebna, nekomplicira in da. Luzerji na kupu, prva dva ker še vztrajata, tretja ker pobira ostanke.

Ma se hecal s savno. Verjameš ali ne, še nisem bil v savni. Na pijačo bi pa lahko šla.
[/quote]

Ob omembi savne, sem takoj pomislila, da si poročen :). Poročeni radi vabijo samske ženske v savne :).

Poročeni gospodje se ne kurbajo, in so zlikani, oprani in nahranjeni in so z ženo.
Ko govorimo o poročenih luzerjih, pa za njih drži samo to, da so poročeni, ponavadi so si našli luzerko, ki nič od tega ne dela, pač pa ćika in kofetka je živčna in ne da, ker ne dobi si tak omisli lubco, ki je potrebna, nekomplicira in da. Luzerji na kupu, prva dva ker še vztrajata, tretja ker pobira ostanke.
[/quote]

Ha, ha, ti si pa res naivna. Če bi ti vse vedela kaki tipi varajo.
Pa na fb lepijo potem slike svoje čudovite družine pa vsi jih hvalijo kako so super družina. Pa svoji ženi na fb lepijo osladne ljubeznske izpovedi.
Pa kako radi hodijo na službena potovanja.
Pa ne, niso sami gospodje v fajn službah. So tudi taki, ki imajo slabe službe, ljubice pa imajo.

Ob omembi savne, sem takoj pomislila, da si poročen :). Poročeni radi vabijo samske ženske v savne :).
[/quote]
Ne ne, nimam prakse vabit v savno, vsaj na prvem zmenku ne 🙂 Če bi me ti povabila, bi pa z veseljem šel.


Ne ne, nimam prakse vabit v savno, vsaj na prvem zmenku ne 🙂 Če bi me ti povabila, bi pa z veseljem šel.
[/quote]

Moja vabila so na semaforumu :). Če imava kaj skupnih zanimanj, me tam najdeš :).

Seveda je bolj normalno, pisati osebne stvari po javnih forumih mar ne in se pol čuditi, kaj rata iz tega na javnem forumu, kjer sodelujejo tudi psihopati in ostali…….
Srečno 😉
[/quote]

Razložiš še, zakaj si v to temo privlekla mene in moje spolne aktivnosti?

Ha, ha, ti si pa res naivna. Če bi ti vse vedela kaki tipi varajo.
Pa na fb lepijo potem slike svoje čudovite družine pa vsi jih hvalijo kako so super družina. Pa svoji ženi na fb lepijo osladne ljubeznske izpovedi.
Pa kako radi hodijo na službena potovanja.
Pa ne, niso sami gospodje v fajn službah. So tudi taki, ki imajo slabe službe, ljubice pa imajo.
[/quote]

Poročeni gospodje niso na FB, ne lepijo slik, to počnejo poročeni luzerji, WB gospodje ali pa jih ve potrebnice pač vidite kot gospode, ker jih pač želite tako videti.
PS
A si že kdaj slišala kako aferico okrog Akrapoviča? Viš to je poročeni gospod!

Razložiš še, zakaj si v to temo privlekla mene in moje spolne aktivnosti?
[/quote]

Ker je sama na suhem pa se ukvarja s tvojo spolno aktivnostjo.

New Report

Close