Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki


Včeraj sem to gledala na TV, mislim, da se tak trend približuje tudi nam.
Jaz imam znanca , ki je star 55, samski, brez otrok, še vedno mu pere in lika mama in ne živita skupaj.

Eni so spet samski, eni pa še vedno. V čem je razlika? Kaj ti bo baba?

Japonci imajo vsaj denar in si seks igrače kupujejo. tam japonski deeci v glavnem nabijajo plastične lutke. pri nas pa vsi zafrustrirani drug drugemu lažejo o kavsu.

Japonci imajo vsaj denar in si seks igrače kupujejo. tam japonski deeci v glavnem nabijajo plastične lutke. pri nas pa vsi zafrustrirani drug drugemu lažejo o kavsu.
[/quote]

Madona kako lepe so te japonske lutke!

Si jim fauš a?

Ah, pol pa nič. Lahko bi se šla skupaj savnat… 🙂
[/quote]

To sem vajena že s portalov za spoznavanje, da tipi vabijo na prvo srečanje z neznako v savno.

Poznam več kot enega in so prav vredu. To posploševanje in predalčkanje, koliko “cepcev” je poročenih in v vezah ….Zakaj je z nekom nekaj narobe, če ni v vezi. A ni bolje biti sam, kot v dvoje kjer zadeve ne “funkcionirajo”? Za vsako ceno vztrajati samo da nisi sam, je na dolgi rok pogubno.

jo je že pobrisal?
[/quote]

Ne bi vedela, kaj ima vse skupaj s tem, da sem napisala, da so tudi samski lahko starši?

Pišeš, da so vsi 40 letniki ful kul in da bi jih……potem pa da si izbirčna, kaj naj to pomeni?
[/quote]

No ja, ful kul sigurno nisem napisala, ker takih trapastih besed pa res ne uporabljam.
Drugače pa ja, marsikdo mi je fajn in super človek pa ne bi bila v razmerju z njim. Tebi je edino tip, s katerim bi bila v razmerju, fajn? Nimaš nobenega moškega prijatelja, ki je ok, ampak seksaš pa ne z njim?
Veš meni ljudje niso le seksualni objekti. Mi je marsikdo ok, ampak kot prijatelj/ica.

Ne bi vedela, kaj ima vse skupaj s tem, da sem napisala, da so tudi samski lahko starši?
[/quote]

Napisala si da si samska, torej pač vprašam, če ni več badybuilder v igri, ker si se pač toliko ven takrat metala z njim!

Napisala si da si samska, torej pač vprašam, če ni več badybuilder v igri, ker si se pač toliko ven takrat metala z njim!
[/quote]

Ste/so bolj drugi ven metali, midva sva bolj brala in se smejala.
No, vsaj dokler ni na MON-u izvedel, da sem poročena z Gunnarjem 😀

Na tistem forumu se ni dogajalo skoraj nič, zato je zamr! Pisali so pa prijavljeni in znani samski monovci, kolikor pač so, pa nekaj obupanih žensk, zato nas je večinoma šla od tam.
[/quote]

Ne vem za kater forum ti govoriš.
Jaz govorim za forum na MONu, ki je bil namenjen za parčkanje samskih. Primož pa je poskušal preverjat prijavljene.
In ja, tam sem dala oglas. Drugega nisem pisala po forumu, ker sem mislila, da so tam gor samski. Na raznih spoznavanih portalih so pretežno poročeni. No in kaj se zgodi? Dobila sem kup zs sporočil. Preverila sem, če so s tistimi niki že kaj pisali na mon, pa niso. Torej novi niki za tisti forum. Pa eni bi diskretno srečanje (da ne bi žena zvedela), drugi so bili tik pred ločitvijo in podobno. Tisoč zgodbic o tem kako so skoraj samski. Hvala lepa za take samske, ki še niso samski.

samske znanke vedo povedati, da so portali polni poročenih f.ukfehtarjev. Se sprašujem, kaj moški sploh pridobi v sostanovalstvu z babo, niti kavsa očitno ne. Če znaš likati in prati, ter kuhati, ni razloga za nesamskost.

No ja, ful kul sigurno nisem napisala, ker takih trapastih besed pa res ne uporabljam.
Drugače pa ja, marsikdo mi je fajn in super človek pa ne bi bila v razmerju z njim. Tebi je edino tip, s katerim bi bila v razmerju, fajn? Nimaš nobenega moškega prijatelja, ki je ok, ampak seksaš pa ne z njim?
Veš meni ljudje niso le seksualni objekti. Mi je marsikdo ok, ampak kot prijatelj/ica.
[/quote]

Saj vidimo kaj si napisala, da bi se rada ujela…..kako je mogoče, da jih poznaš veliko in so vsi super, ti pa še vedno sama?
Nekja ne štima, mar ne? Zdaj ali niso vsi super, jih ne poznaš veliko in ni neke bajne izbire, ali pa je enostavno pri tebi problem in je to posledica tvoje samskosti!

Je kar velika razlika. Tisti, ki so ločeni, so pogosto zafrustrirani, predavajo o svoji bivši, jokajo kako je grozna, kaj boš s takim?
Tisti, ki so pa skoz samski so pa boljši. Zdaj ne mislim, da so devičniki, skoz samski v smislu, da niso več let živeli skupaj z žensko in da nimajo otrok.

Ste/so bolj drugi ven metali, midva sva bolj brala in se smejala.
No, vsaj dokler ni na MON-u izvedel, da sem poročena z Gunnarjem 😀
[/quote]

Ja seveda, drugi so napisali, da je dober ebač, ne ti a, pa da je menda mlajši…….

Čista resnica. Tisti portali so polni poročenih f.fehtarjev. Redko kdo tam gor je samski. Če je pa samski je pa ponavadi zagrenjen ločenec, ki kar naprej uriha po bivši. Pa drugače nimam nič proti ločencem, če so seveda uredili preteklost. Zgodbice o njihovih bivših pa me ne zanimajo.

Saj vidimo kaj si napisala, da bi se rada ujela…..kako je mogoče, da jih poznaš veliko in so vsi super, ti pa še vedno sama?
Nekja ne štima, mar ne? Zdaj ali niso vsi super, jih ne poznaš veliko in ni neke bajne izbire, ali pa je enostavno pri tebi problem in je to posledica tvoje samskosti!
[/quote]

Ja, v meni je problem. Izbirčna sem :).

Ja seveda, drugi so napisali, da je dober ebač, ne ti a, pa da je menda mlajši…….
[/quote]

Kaj se ti s tem toliko ukvarjaš? A te zanima, če je frej? Ni oz. dvomim, da bi taka histerična kokoš šla pri njem skozi. Lahko pa poskusiš :))))

Z leti je postalo njeno življenje nevzdržno, pa ne toliko zaradi dejstva, da je samska, ampak bolj zaradi družbenih vzorcev, ker se pri določenih letih spodobi biti poročen, vezan, imeti otroke. njej to ni uspelo ali pa si tega tudi ni želela in ker zaradi tega izstopa, celo njeno napredovanje v službi je ovirano ona se razumljivo počuti ob tem slabo, vsekakor skuša omiliti te zadeve in želi družbi dopovedati, da pa vseeno z njo ni nič narobe, da naj jo sprejmejo, a ker so odzivi ravno nasprotni, jo ta družba še bolj tepe, sploh po službah ni nobene prizanesljivosti, verjemi. Če jo imate radi, jo sprejmite takšno kot je in ji stojite ob strani, ker si to najbolj želi.

Kaj se ti s tem toliko ukvarjaš? A te zanima, če je frej? Ni oz. dvomim, da bi taka histerična kokoš šla pri njem skozi. Lahko pa poskusiš :))))
[/quote]

Hihi, primitivci njegovega kova, pri neki normalni zreli ženski ne gredo skozi! Zdaj če je res tisto z mavričnim pisal on iz tvojega kompa. V vsakem primeru pa je prestari, če se je drajsal z 40+letnico.

Ja, v meni je problem. Izbirčna sem :).
[/quote]

Jač če jih je veliko in vsi so super, kako je mogoče?
Mislim, da te taki, kot si jih opisala, niti ne pogledajo, taki imajo bejb kakšnih češ in kolikor češ!

Hihi, primitivci njegovega kova, pri neki normalni zreli ženski ne gredo skozi! Zdaj če je res tisto z mavričnim pisal on iz tvojega kompa. V vsakem primeru pa je prestari, če se je drajsal z 40+letnico.
[/quote]

Pa se tebi zdi, da spadaš med normalne ženske, glede na to, da se ukvarjaš z mojim in njegovim spolnim življenjem?

Jač če jih je veliko in vsi so super, kako je mogoče?
Mislim, da te taki, kot si jih opisala, niti ne pogledajo, taki imajo bejb kakšnih češ in kolikor češ!
[/quote]

Hm, a sem rekla, da nimajo oboževalk? Saj že ves čas hvalim samske moške. Torej se vendarle strinjava, da so samski moški fajn dedci? Me veseli, da si vendarle dojela, da je to res.

Z leti je postalo njeno življenje nevzdržno, pa ne toliko zaradi dejstva, da je samska, ampak bolj zaradi družbenih vzorcev, ker se pri določenih letih spodobi biti poročen, vezan, imeti otroke. njej to ni uspelo ali pa si tega tudi ni želela in ker zaradi tega izstopa, celo njeno napredovanje v službi je ovirano ona se razumljivo počuti ob tem slabo, vsekakor skuša omiliti te zadeve in želi družbi dopovedati, da pa vseeno z njo ni nič narobe, da naj jo sprejmejo, a ker so odzivi ravno nasprotni, jo ta družba še bolj tepe, sploh po službah ni nobene prizanesljivosti, verjemi. Če jo imate radi, jo sprejmite takšno kot je in ji stojite ob strani, ker si to najbolj želi.
[/quote]

Zakaj bi pa bilo treba njim stati njej ob strani?! Kolikokrat pa je ona kaj naredila za poročeno sestro, pomirkala otroke, skuhala kosilo, pospravila…

Le zakaj bi bilo treba zdaj gledati na čustva čudaške sestre. Če ji je v redu prav, drugače pa naj pusti normalne ljudi pri miru.

New Report

Close