Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski štiridesetletniki

Samski štiridesetletniki

Ha, ha, spet poročeni zagrenjenci na delu.
Kdo vas je pa silil, da se poročite in naštepate otroke?
Sami ste si krivi, zato še kar naprej bodi fovš samskim, samo zavedajte se, da ste si sami krivi. Pa saj dedca/babo lahko nažete, otroci bodo pa odrasli pa boste samski.

Vi se kar tolažite, da vam je kdo fovš. Kislo grozdje, ha ha ha.

Kar jaz samske moške pri 40ih, 50ih poznam, so fajn dedci, fajn službe, urejeno v glavi, hobiji, potovanja.

Logično, da imajo fajn službe in da so urejeni, saj imajo ves čas na svetu. V njihovem centru pozornosti so samo oni sami.

In posledično poročene mone in monovci besnijo, ker so jim fovš.
Na tisoče tem je bilo že odprtih, kjer poročeni monovci in monklje udrihajo po samskih.

Ja, je normalno, zakaj ne bi bilo?
Nenormalno je, če se poročena ženska ubada s samskim sosedom. To pa ni ravno normalno. Te fejst rajca ta sosed ali kaj?

In posledično poročene mone in monovci besnijo, ker so jim fovš.
Na tisoče tem je bilo že odprtih, kjer poročeni monovci in monklje udrihajo po samskih.
[/quote]
In vi, ta poročeni, ste jim fouš in udrihate po njih. Kdo vas je silil v zakon? Verjetno zato, da boste zgledali normalni?


In vi, ta poročeni, ste jim fouš in udrihate po njih. Kdo vas je silil v zakon? Verjetno zato, da boste zgledali normalni?
[/quote]

?????????????????????
Jaz sem napisala, da so samski moški fajn.

?????????????????????
Jaz sem napisala, da so samski moški fajn.
[/quote]

To leti za Moškega36 😉

Ni normalno, da je pri 40-tih moški samski. Normalno bi bilo, da je že ločen.

Veliko bolj spoštujem ljudi ki si upajo živeti kot želijo kot tiste ki počno stvari radi reda. Veliko se jih poroča radi reda. Imajo otroke radi reda itd..
In kot je nekdo že napisu pol taki poročeni nagnusnezi varajo žene in iščejo seks povsod. Ti so nenormalni.

Vsi ste tak fajn, greha vredni samo ujamete se ne? Kako gre tole skupaj?

Vsi ste tak fajn, greha vredni samo ujamete se ne? Kako gre tole skupaj?
[/quote]

Z veseljem bi bila s kakim takim samskim, če bi me hotel.

To leti za Moškega36 😉
[/quote]

Citiral si pa mene :).

In kaj samski delate na starševskem čveku?!

Ma kaj samski moški. Poročeni so zakon. Nič lažje kot seks s poročenim. Uživaš z njim, ko ti ni več, gre domov k ženi, ki mu zlika, opere, skuha. Nobenih sitnosti ni s poročenimi.
Zato so poročeni super za seks-frende.

Kje pa je ta čvek za samske?
Aja, je bil en forum na monu, ne vem če je še, za samske, za parčkanje. In veš kaj se je dogajalo tam?
Zavzeli so ga poročeni moški. Sem bila tam gor, napisala, da iščem samskega moškega in tako naprej. Naval je bil ogromen – s strani poročenih moških.
Tako, da mislim, da je večina samskih zapustila tisti forum, ker smo bili v manjšini. Parčkati so se hoteli poročeni. Zdaj ne vem, če so poročene ženske tudi tam visele in se hotele parčkat. POročeni moški pa vsekakor.

Z veseljem bi bila s kakim takim samskim, če bi me hotel.
[/quote]

Jaz sem samski? Te zanima?

Z veseljem bi bila s kakim takim samskim, če bi me hotel.
[/quote]

Torej imaš hibo, da te noben noče in si pač sama, pa saj o tem je govora mar ne?

Imamo tudi nekateri samski otroke.

Kje pa je ta čvek za samske?
Aja, je bil en forum na monu, ne vem če je še, za samske, za parčkanje. In veš kaj se je dogajalo tam?
Zavzeli so ga poročeni moški. Sem bila tam gor, napisala, da iščem samskega moškega in tako naprej. Naval je bil ogromen – s strani poročenih moških.
Tako, da mislim, da je večina samskih zapustila tisti forum, ker smo bili v manjšini. Parčkati so se hoteli poročeni. Zdaj ne vem, če so poročene ženske tudi tam visele in se hotele parčkat. POročeni moški pa vsekakor.
[/quote]

Na tistem forumu se ni dogajalo skoraj nič, zato je zamr! Pisali so pa prijavljeni in znani samski monovci, kolikor pač so, pa nekaj obupanih žensk, zato nas je večinoma šla od tam.

Jaz sem samski? Te zanima?
[/quote]

Jaz sem izjemno izbirčna :).

Imamo tudi nekateri samski otroke.
[/quote]

jo je že pobrisal?

Jaz sem izjemno izbirčna :).
[/quote]

Pišeš, da so vsi 40 letniki ful kul in da bi jih……potem pa da si izbirčna, kaj naj to pomeni?

Jaz sem izjemno izbirčna :).
[/quote]

Ah, pol pa nič. Lahko bi se šla skupaj savnat… 🙂

Ah, pol pa nič. Lahko bi se šla skupaj savnat… 🙂
[/quote]

Če bi ženska res bila taka, kot se opisuje, bi bila že zdavnaj v srečni vezi!

New Report

Close