Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanje

Sanje

Sej bom pazil!

hahahahahahahahahahahahaha :))))))))))))))

Res je cveti celo leto pa skoz je sveža, samo zalivat jo je potrebno

Zalivat? Jaz pa mislil, da je revica vsa mokra že samo zato, ker tole bereš!
In ko bi ti polizal celo, pa gumbek tvoj nežno in slišal tvoje čudovite vzdihe….. Pol pa samo še not pa vn, pa not pa vn….

mmmm, to bi bile sanje…ej škoda, da nimam poguma za kaj več..priznam!
Bom pa sanjala to-o tem , obljubim;))..in napišem svoje sanje…ob svojem času;))

očitno nekaj sanjskega
he-he-he

ti pujsi te zasledujejo :-))

Kot vedno: mucka ti poje jezička! Jaz bi pa tv lulico!

Bi bila tok prijazna in mi prej poslala na mail? Ti gotov odgovorim. Mogoče, klinc, nikol ne veš, mogoče nadaljujeva in pol tuki objaviva.

Pa naj teče v potokih!

še mal…še mal …pa bom prijazna;))mogoče…žlehta sem ane;))

Ne ne samo dolgo traja, da mi pride….

Mmmmm. Rad ‘mam mal žlehtnobe. Z najlonkami mi rahlo priveži roki ob posteljo. Dajva si prevezi prek oči, raziskujva in se nežno “mučiva”. Hostel Celica je udoben. Pa še duh preteklosti ga preveva. Pomisli … zapor, mučenja, sopenje, tekočine, …

Bom odkrit: tega pa pri ženskah nimam preveč rad! Zato tudi govorim da so pri ženskah tista prava leta 37 +!!

Ok, se slišiva čez 10 let…….lp

za koga pa si menju slogan…tale pr mir me pust ti čist nč ne paše…si res želiš…da te pustim pr miru;))…ma ti bo dolgčas dragi..mar ni tako???..br jutr..si lepo spal..si kaj lepega sanju…

OK!

vidva sta pa ku mož in žena;))..fajt na par dni obvezen..haha

Zate ta slogan ne velja in ti to veš :-)) Res bi mi blo dolgčas brez klepeta s tabo, spal sem kot ubit in sanjal lepe vroče sanje, pač tisto kar si pisala tu gor. In potem? Hmm, ko se zbudim, so se vse sanje razblinile, prav tako kot tvoje čudovito telo pod prozornim ogrinjalom….

o da bi sanje postale resnica…neda;))..ej jaz bi še tako rada uživala tule..pa me cajt baše…in to lih zdej tole obdobje, ko se tukaj na tem forumu najvec dogaja…sm kr srborita zarad tega..hihi..bi rada bla tu ..a moram delat in delat ku zamorc…dragi..te mcn lubčkam in šibam delat..vmes pa ko mi rata te pridem pogret..ker vem da te zebe;))…pa zamenji un slogan..ti nc ne paše..!

Kot vsega naveličana zakonca si hotla rečt? hahaha

Poljubčka tud tebi! Sicer pa sem na istem – časa skor ni!

New Report

Close