Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanje

Sanje

Potem pa prosim za delujočega.

Sej ga imaš, malo pomisli na jutro….lp

poljub …

Nikoli ne odstopam!

Štejejo dejanja, ne besede…še vedno nič?

Je! Poljubčka ti pošiljam in letim!

S čim me boš spet presenetil…..

Nič ne vidim še manj pa čutim….lep dan

Boš čutila, obljubim!

Ok, čakam……

Ljubica, kdor čaka dočaka!

Res je samo se ga tudi hitro naveličaš in greš naprej….

Res imam take izkušnje, ja.
Imaš danes svetlomodre hlačke in modrček na sebi?

Ne, čisto si zglešil

Gola je! :p

Pa povej pol v kakšnih hlačkah jo imaš

Uff, to!!
Itak se mora skoz luftat

Šampanjčevih

Wau!! Ko bi jaz vedel kakšne so to? Torej svetlo rumene, svetlo roza??? Pa kaj bode al je na frišno pobrita?

Jaz imam oprijeto črno majcko,s kratkimi rokavi, jobčko sem že zdavnaj slekla… bradavičke so napete,silijo na plan, sodelovka me gleda in se mi muza;))… ker samo pomislim na nas forum in me še kar meče-mede, očitno se mi to pozna na obrazu, hoji…ufff…jo moram vprašat, da mi to malo bolj precizno opiše..;)) od kje ji ta ideja…da sem zadnje dni dobra za popizdt, je bila njena beseda v tem mrzlem jutru…se dobro da ni moj tip, če ne bi naskočila že njo;))..in ne čakala na mojega do poldneva…haha…spodaj kiklca črna in mrežaste rdeče vinsko barve žabice so na nogah in enake barve čeveljci…aja hlačke so tange, in na ritki imajo masnjico…enake barve kot nogavicke in ceveljci, ma ja v stilu smo kaj čmo ..haha…Kir, bi ti mene slekel, lepo počasi mogoče;))…aja..ta trenutek bi mi pasalo ma mizi..ko se zalizeva..in obleka frci in me polozis na mizo , noge razsiris in se zalizes v muco…danes je obrita v nulo…(mogoče je tudi to razlog zakaj sem se bolj potrebna;))…ali bi to naredil diskretni bolje od tebe…;))..kako bi se nadaljevalo raje ne pomislim…vzela bi si nekaj v usta…v to sem prepričana…ampak kombinacija ena zenska , dva moska…to bi rada slisala..od kaksne ki je to ze dozivela…ce sta tipa prava je verjetno tudi to raj…že letim…prevroče postaja spet tu…

Grem delat..dokler se ne skuliram;))..čao;))!

Joj JAZ-ka, moraš res ravno zdaj take pisat??? Mater tako mi paše tole brat, pa tolk dela me čaka…. To je za popizdit…, ja zdajle bi te, kar na mizi, pocuzal bi ti tvoj ščegetavček da bi jokala! In te prav svinjsko nabrisal kar na mizi kot prasičko, luštno in prijetno prasičko, da boš vedela… Mater, kaj naj nardim??? Vstat moram izza mize, sodelavka me gleda, bolj ko ga z desnico tlačim navzdol, bolj prase tiši gor… Zakaj nimam pri roki vezalke, da ga privežem prasca na bedro, bomo pol vidli kaj bo… Naj kozla, naj pušča, bomo že pobrisal…

Kriva si pa TI in edino TI, ker take pišeš ob tej uri… Nategnil bi te kar na sredi ulice, pritisnil ob avto z obrazom naprej, dvignil krilce, strgal tange iz riti in ti ga zapičil v čudovito vlažno potrebnico vpričo vseh, pa< če me odpeljejo v Polje, ali zapor!!!!!!! Pacica moja!

Dej kir, greva jo skupi nabrisat. Zmenmo se za eno urco v Celici, jo častiva plačila sobe …

Ne bode vse zasluge gredo vosku, kar se tiče pa barve je svileno bež z rožami neznanega porekla……..

Mater, ko bi bil ti ženska… ne bi pobegnila, pa jo lahko cela armada brani…
Še en moški zraven se mi pa gnusi, pa ne vem zakaj. Z dvema tako vročima damama kot se opisuje ona sem doživel enkrat samkrat v življenju! Žal! Tisočkrat sem mojo nagovarjal, a za to verzijo njej ni. Očitno je ona pederka, jaz pa lezbo, hahahaha

Imaš ti rožico tam med nogicama, tista je najlepša!

New Report

Close