Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanje

Sanje

Muzam se že od šestih zjutraj, to pa res, ja….. hihi…..

A si ti tisti, ki bi ga jaz dobila na recept?????

no vidiš, kako bi se šele, ko bi bilo vse to res;))..zato ti pravim, ga ni čez jutranji seks, se potem muzas cel dan…se splača ustat mal prej…

Prideš? ;-))))

Jutri je sobota….. moram danes plan nardit, da jutri ne bom samo o sanjah pisala!

Ja, je lepo v življenju, če smo skromni ;-)))) Smo vedno zadovoljkni ;-)))

JA.

Žal… nisem doma ;-)))

Samo sanjam o topli postelji… Pa glede na to, da sem na štandgasu, ne vem, kako bi kostanje nabirala ;-)))))

Težko. Bi pač ležala na listju spodaj, no…..

No jaz ti vsekakor želim, da bi uživala celo noč, zakaj bi čakala do jutra, in naj ti traja vse tja do jutra;))…

Da ni pa to že pretiravanje, a?

scena:

– diskretni se sprehaja po forumu “kričoč”: – Maroni! Maroni! Ugodno! Maroooooniiiiii! Postrezite si marone!

– …..

;))

Že pridem, no…..

Raje rečiva , da so sanje, v sanjah je pa itak vse dovoljeno;))) in nikoli ne veš, kdaj se ti lahko izpolnijo…mmmmmmm

uffff, bi ga dala v usta…vsega trdega..vročega..mmmmmmmmm..mi ga daš prosim..dovolj bo en dobro zapečen tvoj maron…zelo si ga želim, obožujem ga…si me tako zrajcal zdele z njim, da ga grem popoldne nabirat! In upam, da ne podoživim sanj od La lune;))..ko je ravno bilo okoli kostanja…haha

:-)))

Ti si na recept?

Ni kaj dodat ja, hahaha

Ne, pač pa imam Rp od zdravnika! Veš kaj na njem piše? Khm, khm – eno tako z lepimi očki podret, hahaha

Ampak JAZ rabim opravičilo za svojega možička!!!!!
Njega ne briga tvoj Rp, njega zanima moj!!!!

Eno dolgopredavanje mu priprav, tako kot znaš le ti! In sigurno bo upošteval vse moje težave. Samo opišu mu kakšen ubošček sem… Bo razumel

A ti ga dam na linijo, pa se sam z njim zmeniš?

Samo ne pomaga dost tud to ne če doživiš nekaj (beri mogromno) strašansko grdega! Imaš Rp tudi za to?

Ne, Lunči ne!!! Kar sebe daj, tisti koroški dialekt mi je najslajši!

OK, evo mene!

New Report

Close