Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanje

Sanje

Sem šla v gozd kostanje nabirat. Sonček je sijal, gozd je žarel v pisanih jesenskih barvah…. rumeni, oranžni, rdeči…. zrak je bil poln vonja po vlažni prsti….
Šla sem daleč proč od ljudi. Da se nadiham svežine, da si prezračim pljuča in da si umirim dušo. Najprej sem samo hodila, nisem se niti ozirala po drevesih…. sprva mi je bilo vseeno, ali sem v “kostanjevem” gozdu ali nisem, važen mi je bil mir. Od hitre hoje se je moje telo aktiviralo, postalo mi je vroče. Ustavila sem se, lekla jopico in opazila, da stojim med krasnimi kostanji. In ko sem se sklanjala ter jih nabirala v košaro, sem zaslišala korake. Moške korake. Hitre, odločne. Listje mu je šelestelo pod nogami. Ni mi bilo do srečanja, zato sem se skrila med mlade nizke kostanjeve krošnje. A se ni vrag ustavil ravno med “mojimi” kostanji?!?!?!?!?!? Pa tudi opazil me je. Ni se imelo več smisla skrivati…. pozdravila sva se in takoj mi je bilo jasno, da je ta tip s tegale foruma. Zakaj? Ne vem, konec koncev je v sanjah možno vse… Pogledala sva se v oči in naslednja scena, ki se mi je odvrtela v spečih možganih, je pokazala Lunco, naslonjeno s hrbtom na drevo. In tegale tipčka, ki ji je slačil hlače!!!! Ponoči mi je bilo vse jasno – želela sem si divjega seksa z njim. In on isto. Pa sva si željo seveda uresničila. In ponoči sem tudi vedela, kdo je.

Danes zjutraj mi je v možganih ostala samo še podoba, ne vem pa, kdo je bil!!!!!!!!!!!
Včeraj smo veliko pisali o -mm-ju in veliko klepetali s KIRom. Po moje je bil eden od njiju.
Me jezi, ker ne vem, s katerim se dala dol, evo!

Pa še to mi pomagajte razvozlat – kaj pomenijo take sanje!?!?!?!?!?!?!

Hmm, muči me ljubosumnost…. Kako naj se tega Mihca znebim? Očitno za ljubosumnost nisem kriv jaz, kriva je želja da bi bil jaz tisti, ki se na šumečem listju s tabo dol daje…. Oh ta strast….

Kriva si ljuba, da mi tele očke ne dajo miru! Prvo kar naredim zjutraj, celo predno prižgem cigareto in srknem požirek vroče kave, pogledam te prelepe očke!

Kaj se bo izcimilo iz tega? Ne vem. Veš mogoče ti, ljuba?

Hja, Mihec zna biti tudi sladek fantič, veš…..
In konkurenca je vedno dobrodošla – je gibalo razvoja!

Ej, a te te očke ne pogledajo grdo, ko cigareto prižgeš??????

Sanje pravijo so povezava z našo podzavestjo, mogoče si pa to želiš….če je temu tako upam, da sanje postanejo resničnost….

Kaj pomenijo take sanje?

Da je skrajni cajt, da se nabriševa ;-)))))))

Še jaz….

sicer pa… včasih je boljše, če ne veš s kom seksaš….

… si lahko zjutraj neprijetno presenečena ;-))))))

Eh, vedno konkurenca, mater saj nismo v trgovini!

Če bi se še prstki vidli, bi mi sigurno hudo požugali…

Kje je poljubček??? Ne vidim ga…

Res…a tudi sex zna biti neprijeten

Ja lepo se je zbuditi iz sanj…

Prstek žuga, seveda!
CMOK.

Sem prebrala, da ti je Mariči s podgano ful zadela…. hihi…..

Podzavest običajno bolj subtilno sporoča, kaj hoče…. ne tako direktno!
Zato mislim, da te sanje nimajo veze s seksom!

KER:
Rdeč avto, ki so mu popustile zavore, medtem ko ga voziš – evo, to pomeni, da si želiš seksa brez zavor in kontrole….

Kaj pa pol pomeni, če je seks že v sanjah????
Kaj pa, če gre za do maksimuma navito željo????
JOOOOOOOOOOOOOJ, BOGA LUNCA!!!!!!!

Saj sem se, že kar nekaj časa nazaj ne sanjam več…pa ni tako zelo lepo kot trdiš. Na tako trda tla sem pristal..

Joj, Mihec….. ti si faca!

:-)))))))))))))))))))))

Ti, res bi me kmal kap! Karakter je p. zadela, kot bi se gledal v ogledalo… koleričnost pa to… mater!!

Aja. Torej je bolje, da ne vem, kdo je bil. Naj samo ohranim prijeten občutek, ki je ostal?????
Kaj pa, če hočem ta občutek uresničiti???? IN ZGREŠIM PRI TIPU?!?!?!?!?!?!?!?

Eh.
A resno misliš?

Glej res ne vem v čem je tvoj problem, samo hvala bogu, da si zdaj na trdnih tleh in kot vidim v enem kosu…

Ja boš pa prva, ki bo rekla zdaj pa res ne morem več…..sexat mislim, res ne vem kaj naj bi to pomenilo ampak važno je kako se zdaj ti počutiš….

Ne vem, -mm-a sprašujem

Grem še enkrat prebrat, da te še malo bolj spoznam, hihi!

Hja, za seksat mi je že…. ampak a naj z nekom, ki ni moj mož?
Viš, tu ne razumem, kaj sanje hočejo!!!!!

Paci!!!!

Ja, občutek pa tak kot da bi blo potrebno po celotnem kosu v mavec dat, glavo pa sploh!

Upam, da boš jutri vstala v ranem jutru;)))..sicer si pa lepo sanjala…mmmmmmmmm

New Report

Close