Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sanje

Sanje

Mere idealne, leta taprava, karakter včasih pustim doma, posledica tega je zmerna tečnoba, v očeh drugih oseba, ki zadovolji vse potrebe……ti?!

Diskretnost napisal:

> Mere idealne, leta taprava, karakter včasih pustim doma,
> posledica tega je zmerna tečnoba, v očeh drugih oseba, ki
> zadovolji vse potrebe……ti?!

Katera so taprava leta? To me najbolj zanima

Glede tvoje zadovoljitve vseh potreb pa??? Nimam izkušenj s tabo, zato težko povem. Lahko nekateremu ogromno (beri vse), spet drugemu nič. Bojim se, da sem pri teh – drugih?

Leta so pod 30, potrebe pa nad 30

Opa! Ravno prav…

Me veseli

Gostobesednost pa taka!

Res ne bi rekla, glede na to da jaz o tebi nič ne vem…ali pa?!

Pozabila vse? Niti približno se ne spomniš mojih postov izpred …. recimo dobrega pol leta??? Hmmmm

Niti približno, ker me ni bilo tu…bi pa prosil za ponovitev povedanega, če ti ni odveč

Prosi(l)??????? Samo tiskarska napaka? Ne vem.
No, malo preveč za kolikor toliko razumljiv povzetek

Kljub vsemu pa me zanima zakaj ravno jaz

ojla kirči…ti pa samo tako znaš jeziček vrtet…sem pričakovala, da bom lahko prebrala kako tvojo poredno fantazijo;))))))

Ojla sončica draga! Samo dva razloga sta:

1. Zelooo malo časa
2. Ste tako plodoviti, da komaj preberem, kaj šele kaj napišem (če moram kar naprej hodit v WC in na roke…) Paciti zlati!

Prosil-a se opravičujem tiskarska napaka….ne vem lahko mi kar koli o sebi poveš, zame je vse novo, zakaj ti ne vem lahko pa si zberem drugega na tvojo željo

hehheeh, no, jaz imam zelo mali prispevek;))))))))

me pa vseeno zanimajo tvoje fantazije;))))

Mali prispevek a masten in užiten!
Glede mojih fantazij pa: mogoče so mi zato tako všeč ker se mi je zdelo kot da pišete moje…. V glavnem pa trojček nekje v polsvetlobi pa obvezno ŽŽM!

To pa niti približno ni moja želja, zanima pa me zakaj. Če se ne poznava in nikoli se nisva pogovarjala… Bilo bi neverjetno zanimivo zvedet

Dobiš dve škatli z darilom imaš na izbiro eno v kateri veš kaj je in eno v kateri ne veš kaj je , odločiš se za tisto v kateri ne veš kaj je , zakaj?

hehehe

Tuki sem se mal najdu, pa čeprav … Ampak nč bat. Če se me vpraša, mi sedejo sam ženske pocarije. :)))))

:-))))

Oba firbčna? Morda, hahaha

Ne vem, ampak kar poznam me ne zanima, kar hočem ne najdem, česar ne poznam me pa zelo zanima….joj ne vem glej temu bi človek lahko rekel: vzemi ali pusti !

mail ti ne dela. how come?

hahaha, men je že pri prejšnjem postu prišla na misel ta oddaja… Torej začetek je vzpodbuden, vsaj misliva podobne reči

Če misliš tega, ki ga imam tu vem da ne dela, ker pač ni pravi ampak izmišljen. Drugi deljujejo nemoteno.

Ja ampak v treh urah od kar sva tu nisem še nič zvedla, to pomeni da odstopaš?

New Report

Close