Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si vsi moški želijo imeti otroke?

Si vsi moški želijo imeti otroke?

Vsakposvoje, tudi jaz delam v neki organizaciji kot prostovoljka. Zanimivo je, da, ko dobijo otroke, ženske izginejo, ker nimajo več dovolj časa.
Pomagamo pa tudi tistim, ki pravijo, da smo samski brez otrok suhe veje pa, da nismo koristni in tako naprej. Ja, tudi takim kot je Puma pomagamo. Brez težav.


Kdor išče pot, jo najde. Kdor noče, najde tisoč izgovorov.


Tudi skrb za otroka je družbeno koristno delo. Ali ne ?
Normalno, da za vse ne moremo imeti časa. Razen, če te daje zavist.

Kako pa to, da vseeno ne najdeš partnerja, če je danes boljše in je toliko dobrih moških ?

Ta srednja generacija, okrog 40, je še iz stare šole in še imajo vzgojene delovne navade in vrednote.
Vprašanje je, kako bo, ko bodo moderni razvajenčki odrasli in kako bodo odgovorni in skrbni. 🙂

RObi, glede partnerja sem že na začetku omenila, da je problem, ker vsi želijo otroke jaz pa ne.
Ja, govorila sem o generaciji tam okrog 30, 40, 50. Kaj bo pa z novimi generacijami pa raje ne komentiram. Glede na to, da se hodijo celo na faks starši prepirat za svoje otroke… katastrofa.
Hja, skrb za otroke družbeno koristno delo? A to misliš potem te novodobne sončke, ki jih omenjaš :)? Kaj pa vem, če je to kaj družbeno koristno :), da se ustvarja moderne razvajenčke :).


Saj je bilo že v tisti temi odgovorjeno, da si ne želijo vsi, razen tistih, ki so obupani in bi radi nadomestili tisto, kar jim ni uspelo do zdaj.
Na primer ločenci, ki imajo otroke, si ponavadi ne želijo še dodatnih.

Ne, nisem mislil teh. Sem vedel, da boš to vprašala, zato odgovarjam, da to ni skrb za otroka, ampak zanemarjenje. Druga skrajnost, kot je bilo včasih.

Ta ZDISEKOT, more bit pa ena žleht ženska, samo fantje večina njenih trditev kar drži, starejši moški so večinoma pretepali žene, že, če jih ni lepo pogledala, recimo, današnji moški imajo čedalje več ženskih lastnosti, ko kolesarim opažam večinoma tipe, ki porivajo vozičke pred sabo, medtem, ko se mamice dodatno izobražujejejo. Vsekakor pa, dalj kot si od nje lepš ti je. Ni dobra za zdravje moških, ker preprosto v sebi kot ženska nima materinskega nagona. Z žensko, ki nima te želje ne more bit vse ok (tiste, ki ne morejo zaradi bolezni, jim je opravičeno). Možnosti so pa dve,ali je tako neprivlačna, da je zasovražila moške zaradi njihovih neokusnih komentarjev, ki jih je pač slišala o sebi, ali je pač imala smolo s tipom v katerega je bila recimo zaljubljena, če ni lezba, pa še tretja, preveč je pametna, pa si misli, mene že nebo noben posexal, ki ima manjši iq kot jaz. Skratka, čista negativa od ženske, ampak žal dost relana +..

zakaj pa se tolk kregate z njo, zakaj si raje ne poiščete kakšne pozitivne?

A Popaya misliš? Ja užaljen je, ker sem ga že velikokrat zavrnila. Za vsako, ko ga zavrnem, postane žaljiv.

A Popaya misliš? Ja užaljen je, ker sem ga že velikokrat zavrnila. Za vsako, ko ga zavrnem, postane žaljiv.[/quote]

Čak, čak, kdaj si ti mene to zavrnila!? Ne spomnim se, da se bi kej preveč trudil z osvajanjem in fehtarjenjem tukej kakšne ženske, da bi bil užaljen se tudi v sanjah ne spomnim zaradi pisav tukaj, prvič pa vidim tvoj nik, tako, da mi je to kar si napisala mimo. V realu bi rekel, ej tebe pa prvič vidim, kdo pa si!? Pride pa mine, v čem je problem. Tako, da si ti nekaj zamešala, definitivno, če ne, mi osveži spomin. Tisto, kar sem gor napisal je pa dejstvo, ki ga ti razumeš seveda kot žalitev. Kot pravim, ženska brez materinskega nagona je kot morje brez soli. Je pa to pač tvoja izbira in kdo ti kaj more. Mnenja se pa itak krešejo in se vedno tudi bodo. Če si pa dobra za nategnt, pa ni problem, javi se, vedno sem v nizki preži kar se tega tiče. Vem, pa, kaj bo tvoj odgovor že v naprej, tako, da se ne sekirat, kot se tudi jaz ne bom, ko bom naredil klik za to kar sem zdaj napisal.

Glejte, tak je. Star sem 26 in malo že razmišljam o otrocih a ne preveč. Glede na to, kakšno sranje delajo ženske, mi je že malo vseeno kako in kaj. Enkrat bi imel potomca ali 2, ampak kako bo bo. Magari samo naredim eni otroka, toliko da ga imam to je pa to 🙂 Ker pač ne prenašam več bullshita, ki ga prenaša novodobni feminizem hahaha. LP

Samo največji čudaki, izbočenci spreminjajo svet. Ostali so po našo slovensko, ovce, ki sledijo. Tako je vedno bilo in vedno bo. Ker čudak, izbočenc živi točno tako kot si želi, ker ima pogum, ker ima moč ( seveda imajo ti ljudje vedno največ sovražnikov, največ zbadljivk v živlnjenju, največ nasprotovanja doživljajo ampak jih ne gane gredo naprej ) in čez leta leta nazaj, ko se pogleda so samo ti ljudje spreminjali svet, doprinesli svetu ogromno. Pa ni važno na katerem sigmentu življenja.
[/quote]

Zakaj čudaki? Kakšne nebuloze tukaj berem hahahaha. Kaj če si preprosto pameten? In te boli za mnenje drugih? In delaš kot želiš in je to to hahaha. Saj vem, IQ v sloveniji je samo 94-96 povprečje. Ovce!!!!! Neumne in ne znate mislit izven okvirja hahahahahaha. Jaz se režim kot počen groš tukaj. Smilite se mi. 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi v SLO. Nekateri smo inženirji ali kaj podobnega in vemo, da so inteligentni. Jaz zase že no. Visok inteligenčni kvocient mi prinese samo dobro v življenju.

[/quote]

Ja res moraš bit inteligenten, da se vžigaš na 5 let stare teme.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Ne, vsi ne. Tudi takšni, ki so v zvezah in že okrog 40 pogosto nočejo imet otroka in zraven zaj…bejo še kakšno dolgoletno partnerko. Svoboda in lagodno življenje jim preveč pomeni.
obupanci, ki jim tiktaka ura pa niso nič boljši od obupanih žensk, ki se bojijo, da jim bo odpeljal zadnji vlak. Ena sama patetika. Že res da lahko zaplodijo otroka tudi pozneje, ampak če niso ne vem kaj, vprašanje katera jih bo sploh marala.
Večja je verjetnost, da bo pri 50+ še kakšnega naštepal kdo, ki ima že ene 3 komade.

Vidim sicer da je tema stara 5 let pa očitno aktualna heh 🙂 Spoznala sem takrat enega ki je bil 41 potem kmalu star. Sama 29. In mi je takoj rekel da si ne želi otrok, ampak seksat si je pa želel. Ker nisem imela ravno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščite se nisem zaradi odločila seksat z njim, ker če bi se zalomilo in bi imela otroka, kaj bi naredil ta tip vsi vemo, če je tako povdaril da si jih ne želi. Rajši se prepričam o takih stvareh, da me potem ne bi presenetilo da bi kar šel. Če si jih itak ni niti želel.

New Report

Close