Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Si vsi moški želijo imeti otroke?

Si vsi moški želijo imeti otroke?

Sploh pa je nadvse smešno, Puma, da si dal ravno bike za zgled. Veš kdo oplodi kravo? Veterinar.
Tako, da ja, bik res ne skrbi za teleta, ker kravo osemeni veterinar.

že iz časov neandertalcev….
Tvoja samskost je popolnoma razumljiva, in še dolgo bo tako, ne poznam tipa, ki bi zdržal ob tupi in prepirljivi babi, razen kak papak al pa pijanec!

mah ti pridigaš kar tako nekaj mimo

nagona po širjenju svojih genov ni. je samo nagon po seksu. ki ga evolucinisti razlagajo kot nagon širjenja genov.
ampak v osnovi je še vedno samo nagon po seksu in nič drugega.
ker ravno pri sesalcih imaš potem samce, ki bodo pobili svoj zarod, če ga samica ne skrije. kako gre to potem skupaj z nagonom po širjenju genov?

Aha, zdaj razumem zakaj si napisal tole. Veliko izkušenj imaš s samskimi. Ok, ti je oproščeno, nisem vedela, da imaš toliko izkušenj.

že iz časov neandertalcev….
Tvoja samskost je popolnoma razumljiva, in še dolgo bo tako, ne poznam tipa, ki bi zdržal ob tupi in prepirljivi babi, razen kak papak al pa pijanec![/quote]

Ne, v času neadertalcev pa še niso imeli vetrinarjev. Takrat ne bi bilo tako čudno, če bi PUma primerjal moške z biki. V današnjem času, ko pa te zadeve opravi veterinar pa res izpade smešno.
Tudi moški, ki daruje spermo v semensko banko, ne skrbi za otroke.


Ja, tako bi naj bilo in tako je mogoče še včasih bilo.
Današnja, potrošniška in egoistično usmerjena družba, pa bolj malo svoj razum uporablja v smeri razmišljanja o odgovornosti in o tistem, kar je najbolje za otroka.
Vedno več jih zato pade na nivo živali in zato izpolnjuje le svoje osnovne potrebe, ki je seks.
Zato se je število enostarševskih družin v zadnjem času skokovito povečalo in vedno bolj so moderni le razni seksfrendi, ker ljudje zaradi vsega tega egoizma, pa perfekcionizma in želje po lagodnem življenju, sploh niso sposobni živeti skupaj in graditi resen in odgovoren odnos.

Dovolj je, če bereš ta forum, kjer je vsakodnevno par tem, kjer se samo pritožujejo moški nad ženskami in obratno.

Imaš prav seveda.

že iz časov neandertalcev….
Tvoja samskost je popolnoma razumljiva, in še dolgo bo tako, ne poznam tipa, ki bi zdržal ob tupi in prepirljivi babi, razen kak papak al pa pijanec![/quote]

Ne, v času neadertalcev pa še niso imeli vetrinarjev. Takrat ne bi bilo tako čudno, če bi PUma primerjal moške z biki. V današnjem času, ko pa te zadeve opravi veterinar pa res izpade smešno.
Tudi moški, ki daruje spermo v semensko banko, ne skrbi za otroke.[/quote]

nonononono, ne piši o nečem o čem nimaš pojma, večina višjeležečih kmetij ima svojega plemenjaka, ki to opravi kar na paši, no tudi na kaki ravninski eko kmetiji je tako! Ravno prejšnji teden sem bil na eni kmetiji, ko so pripeljali novega mačota kravicam mislim da iz Irske, da ne pride do sorodnih razmerij!

Pojma nimaš, ti pa resnično nimaš pojma.

Robi, in kaj je narobe z enostarševskimi družinami? Je bolje tako kot je bilo včasih, da je on lahko pretepal njo in otroke pa se ni mogla ločiti? Je to bolj prav?
Ja, fajn je, če je srečna družina pa vse ok in prav. Samo koliko je takih družin? Bolj malo. Včasih ni bilo bolje, ker se niso ločevali. Ampak je bilo slabše. On je lahko počel kar je hotel, tudi pretepal, ona je morala biti tiho. Danes k sreči ni več tako in otrokom ni treba prenašati nasilja.
Kaj je pa narobe s seksom, Robi? Je to kaj slabega? Zakaj ne bi smeli seksati? Važno je, da poskrbiš za zaščito pred nosečnostjo in SPB. Potem pa lahko uživaš. Seks ni nekaj grdega,ampak nekaj čudovitega.

Mene pa zanima koliko moških je dejansko skrbnih očetov?
Veliko moških poznam, ki imajo otroke pa jim dol visi zanje. Aja ne, ko so stari, se spomnijo, da imajo otroke in da morajo otroci skrbeti za ostarelega očeta.

Mislim da jih je več kot 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

:)))))))
itak
http://salomon.si/oglas/kmetijstvo-in-zivali/govedo/bik-sarole/15.QNA3H


Sem čakal na to vprašanje. 🙂
Ne pravim, da je kaj narobe, le razlagam, da je to posledica teh družbenih vzorcev.
To je le dokaz, da ljudje niso sposobni živeti odgovorno in uporabljati razuma ter medsebojnega spoštovanja. Zato se posledično izogibajo odnosom, ker odnos zahteva odgovornost.
Seveda se spet lahko izgovoriš, da si odgovoren, če ne greš v odnos in si raje samski…Seveda pa je to le tipičen izgovor, saj ne moreš biti odgovoren, če se izogibaš odgovornostim.

Če bi družba gradila na pravih vrednotah, ne bi bil noben problem najti resnega in odgovornega partnerja in vzgajati otrok, ker bi nam to bilo samoumevno.

Mislim da jih je več kot 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}[/quote]

Zakaj so pa na roditeljskih sestankih pretežno mame, govorilne ure podobno. Zakaj bolniško oz. nego za bolnega otroka vedno jemljejo moje sodelavke, sodelavci pa nikoli?


Sem čakal na to vprašanje. 🙂
Ne pravim, da je kaj narobe, le razlagam, da je to posledica teh družbenih vzorcev.
To je le dokaz, da ljudje niso sposobni živeti odgovorno in uporabljati razuma ter medsebojnega spoštovanja. Zato se posledično izogibajo odnosom, ker odnos zahteva odgovornost.
Seveda se spet lahko izgovoriš, da si odgovoren, če ne greš v odnos in si raje samski…Seveda pa je to le tipičen izgovor, saj ne moreš biti odgovoren, če se izogibaš odgovornostim.

Če bi družba gradila na pravih vrednotah, ne bi bil noben problem najti resnega in odgovornega partnerja in vzgajati otrok, ker bi nam to bilo samoumevno.[/quote]

Torej še vedno trdiš, da je bilo bolje nekoč, ko so morale žesnke ostajati z moškimi tudi, če jih je te pretepal?
Res je, ločitev pa ni bilo. Samo otroci so bili trpinčeni na polno.
Ali pa recimo variante kot je Meta v Samorastnikih – to je bil kar pogost pojav v tako opevanem nekoč.

Oprosti, ampak ni težava najti moškega, ki bi želel imeti otroke. Jaz ravno kontra pišem. Da je problem najti moškega, ki ne bi želel imeti otrok. Ravno obratno.

Mislim da jih je več kot 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}[/quote]

Zakaj so pa na roditeljskih sestankih pretežno mame, govorilne ure podobno. Zakaj bolniško oz. nego za bolnega otroka vedno jemljejo moje sodelavke, sodelavci pa nikoli?[/quote]

Ne samo to. Tudi kuhajo otrokom pretežno mame, jim perejo, pomagajo. Večina stvari obleži na ramenih mater.

zakaj ti tipi to govorijo, jaz bi ti tudi, no mogoče bi ti celo rekel da imam AIDS, ali pa da sem na pogojnem izpustu po umoru bivše, ne vem, nekaj v tem stilu sigurno, samo da se te čimprej rešim, ker zategnjene neumne in prepirljive babe nihče ne mara, pa je lahko na izgled popolna. No saj zato verjetno še vedno iščeš!

Veš kako je. Tvoj mož visi na teh portalih in prosjači nas samske ženske za seks. Se jih je treba otepat. Oni težijo nam samskim. Ne verjameš a ne? Ja, pa ravno tvoj to počno, zato si pa ti tako zagrenjena in zafrustrirana.

Veš kako je. Tvoj mož visi na teh portalih in prosjači nas samske ženske za seks. Se jih je treba otepat. Oni težijo nam samskim. Ne verjameš a ne? Ja, pa ravno tvoj to počno, zato si pa ti tako zagrenjena in zafrustrirana.[/quote]

hehehehehe, pa deco če met s teboj a ne?

Najboljši so po tvoje seveda tisti, ki se pri 20ih poročijo pa večno ostanejo skupaj. On ima seveda ljubico, ona pa seveda nerga. Takih čudovitih parov je pri 40ih res ogromno.[/quote]

Eh saj sem vedel, da 40 letni samci in samice ne premorejo drugega kot binarno razmišljanje, če ni črno je pa belo, a ne?
HB da sem v mavričnem svetu, HB, da sem se iz lekcij v življenju naučil, da so skrajnosti za mentalne slabiče in podhranjence in se jih izogibam v velikem loku.
PS
Če ti nekdo na 1. zmenku prične z deco in želji ali pa ne želji, vsakemu normalnemu postane jasno, da je konec še preden se je začelo in tudi sam sem že uporabil kak izgovor, ki je potem tako srečanje takoj zaključil.[/quote]

Samo največji čudaki, izbočenci spreminjajo svet. Ostali so po našo slovensko, ovce, ki sledijo. Tako je vedno bilo in vedno bo. Ker čudak, izbočenc živi točno tako kot si želi, ker ima pogum, ker ima moč ( seveda imajo ti ljudje vedno največ sovražnikov, največ zbadljivk v živlnjenju, največ nasprotovanja doživljajo ampak jih ne gane gredo naprej ) in čez leta leta nazaj, ko se pogleda so samo ti ljudje spreminjali svet, doprinesli svetu ogromno. Pa ni važno na katerem sigmentu življenja.

Ne. Na portalih so dve veliki skupini moških. Eni so poročeni. Ti potem, ko jih zavrneš, začnejo žalit v stilu, da si jalovka in kaj podobnega. In se hvalijo kako imajo oni ženo in otroke. Seks pa na portalu prosjačijo.
Druga velika skupina so pa moški 40-50, ki nimajo otrok, so samski in iščejo žensko s katero bi v roku enega leta začeli delat otorke.

Eh, portali so polni poročenih f.fehtarjev in pa obupancev, ki so pri 45ih ugotovili, da morajo razširiti svoje gene.

Ne. Na portalih so dve veliki skupini moških. Eni so poročeni. Ti potem, ko jih zavrneš, začnejo žalit v stilu, da si jalovka in kaj podobnega. In se hvalijo kako imajo oni ženo in otroke. Seks pa na portalu prosjačijo.
Druga velika skupina so pa moški 40-50, ki nimajo otrok, so samski in iščejo žensko s katero bi v roku enega leta začeli delat otorke.[/quote]

je na teh portalih in sicer luzerji obeh spolov, vseh možnih starosti, z vsemi možnimi psihičnimi težavami in seveda vseh stanov!

Mislim da jih je več kot 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}[/quote]

Zakaj so pa na roditeljskih sestankih pretežno mame, govorilne ure podobno. Zakaj bolniško oz. nego za bolnega otroka vedno jemljejo moje sodelavke, sodelavci pa nikoli?[/quote]

Zato ker moški zaslužijo več in se družini bolj pozna če je doma moški kot ženska. Samo za to se gre

New Report

Close