Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim

Spolno nadlegovanje – kaj naj naredim


Tebi bi bilo?
[/quote]
Kja si nor, zato pa bežim pred feng šujevkami, kot vrag pred križem.😁😁😁


Ja, verjamem in vse kar paše zraven, pa vseeno.
[/quote]
Kot je napadalcu vseeno, kakšno škodo bi naredil ženski s svojim napadom(resno- misliš, da se on s tem obremenjuje?).. tako ona nima kaj imeti slabe vesti in biti obzirna do napadalca.
Ni to mala šala ext.

Človk ni znal plesat in te je pohodil, ti si pa rabila bodyguarda😁😁. Ampak pišete pa res ene in iste tako, da gre človeku na bruhanje in tega vas niso učili v nobeni samoobrambi, ampak lahko nastane le v čoknjeni babji betici, ki ima s sabo resne težave in sovraži moške, tega nobena tortilja ne odtehta.😁
[/quote]
Ti pa pleti blodnje in laži kar naprej, drugega kot to ne znaš.
Zanimivo, da ti še nedolgo nazaj ob mojem pisanju ni šlo na bruhaje
No, pa dobro se zbruhaj.


Tebi bi bilo?
[/quote]
Ah dajta no revi ;).. tortilije so bile slastne.
Zdaj sem itak znana po vžigu kosilnice hehe, se me boste vsi bali.


Kja si nor, zato pa bežim pred feng šujevkami, kot vrag pred križem.😁😁😁
[/quote]
važno da so varajoče babšetne manjše zlo.


Ah dajta no revi ;).. tortilije so bile slastne.
Zdaj sem itak znana po vžigu kosilnice hehe, se me boste vsi bali.
[/quote]

Bož že na kakšnega mazohista narajmala. Tortilje… uživaj, imam rajši repo.

Bož že na kakšnega mazohista narajmala. Tortilje… uživaj, imam rajši repo.
[/quote]
Res ste čudni- a če ženska zna samoobrambo, je že sadistka?
Sori, sem pa čisto nežna ženska, ampak nihče se me ne bo dotikal brez mojega dovoljenja.
In hvala, sem uživala v tortilijah.


važno da so varajoče babšetne manjše zlo.
[/quote]

Pa kaj si tako razjarjena, ose začno komaj spomldai migat. Pa vsega pa tud ni treb resno vzet akr napišem, ne?😁😁😁Ampak reč kar češ, malo se pa čudno slišijo neke tvoje teoretične metode, ki jih pišeš na forum, jaz jih ne bi, včasih je pa tudi dobro, da človek vsega ne zine kar misli.😁😁😁

Evo, zdaj videl na dveh mestih na cesti srneke, bom videl če bodo čez dve uri, ko grem po poba na trening, da bo posnel.🙂

Bož že na kakšnega mazohista narajmala. Tortilje… uživaj, imam rajši repo.
[/quote]
😁😁😁

Pa kaj si tako razjarjena, ose začno komaj spomldai migat. Pa vsega pa tud ni treb resno vzet akr napišem, ne?😁😁😁Ampak reč kar češ, malo se pa čudno slišijo neke tvoje teoretične metode, ki jih pišeš na forum, jaz jih ne bi, včasih je pa tudi dobro, da človek vsega ne zine kar misli.😁😁😁

Evo, zdaj videl na dveh mestih na cesti srneke, bom videl če bodo čez dve uri, ko grem po poba na trening, da bo posnel.🙂
[/quote]
No, imaš prav- včasih je dobro da človek ne zine vsega, kar misli. Drži se svojega lastnega nasveta. ;).
Tudi če se čudno slišijo, v napadu bodo delovale, se vidi že po obrambnem odzivu moških za svoja jajčka. Sicer upam, da nam ne bo treba doživet napada, da jih preizkusimo..
Uživaj ob pogledu na srnice..


No, imaš prav- včasih je dobro da človek ne zine vsega, kar misli. Drži se svojega lastnega nasveta. ;).
Tudi če se čudno slišijo, v napadu bodo delovale, se vidi že po obrambnem odzivu moških za svoja jajčka. Sicer upam, da nam ne bo treba doživet napada, da jih preizkusimo..
Uživaj ob pogledu na srnice..
[/quote]

No, mene še ni nobena brcnila. Je pa res, da mi ne pride na rob pameti, da bi kar katero za rit prijela li akmorkoli, ko smo bili pa mladi in ko se je vdušje razgrelo ob zabavah, je pa tudi tega bilo, pa ni nobena kazala nekega znaka negodovanja, sicrr bi se vsaj odmaknila, če že drugega ne, pa je le bodi se navihanonasmehnila ali pa nakazovala, da bi še malo šlatanja.😁😁😁

Saj pravim s temi repenčenji bab tu na forumu pa bodite raje v reali previdne, da bi nekoga brcale v jajca, ker vas gddo pogleda ali pokaže kriv prst, ker nekateri ljudje imajo zelo nizek prag tolerance ne glede na spol in se lahko slabo konča za žensko. Sem že navedel da poznam nekaj takih primerov, ena je sploh uboga, se človeku kar smili ko jo pogledaš, ker ima čisto zmaličen obraz, pa se ne ve niti ali jo je baba stolkla ali kak dec, je pa bila skrajno primitivna in nesramna, se skoz važila in zapikovala v ljudi, češ ona obvlada borilne veščine, je močnejša od vseh.


No, imaš prav- včasih je dobro da človek ne zine vsega, kar misli. Drži se svojega lastnega nasveta. ;).
Tudi če se čudno slišijo, v napadu bodo delovale, se vidi že po obrambnem odzivu moških za svoja jajčka. Sicer upam, da nam ne bo treba doživet napada, da jih preizkusimo..
Uživaj ob pogledu na srnice..
[/quote]

Ne namenjaj pozornosti.

No, mene še ni nobena brcnila. Je pa res, da mi ne pride na rob pameti, da bi kar katero za rit prijela li akmorkoli, ko smo bili pa mladi in ko se je vdušje razgrelo ob zabavah, je pa tudi tega bilo, pa ni nobena kazala nekega znaka negodovanja, sicrr bi se vsaj odmaknila, če že drugega ne, pa je le bodi se navihanonasmehnila ali pa nakazovala, da bi še malo šlatanja.😁😁😁

Saj pravim s temi repenčenji bab tu na forumu pa bodite raje v reali previdne, da bi nekoga brcale v jajca, ker vas gddo pogleda ali pokaže kriv prst, ker nekateri ljudje imajo zelo nizek prag tolerance ne glede na spol in se lahko slabo konča za žensko. Sem že navedel da poznam nekaj takih primerov, ena je sploh uboga, se človeku kar smili ko jo pogledaš, ker ima čisto zmaličen obraz, pa se ne ve niti ali jo je baba stolkla ali kak dec, je pa bila skrajno primitivna in nesramna, se skoz važila in zapikovala v ljudi, češ ona obvlada borilne veščine, je močnejša od vseh.
[/quote]
Sicer si šel v skrajnost s to skrajno primitivno in nesramno, ki jo navajaš, ampak ok. Logično je, da ne more biti močnejša od vseh. zaradi dolgega jezika fasat batine, ki ti zmaličijo obraz je pa vseeno dosti bolj kruta, kot da ženska v samoobrambi tipa, ki ji hoče narediti silo, v jajca brcne.

Jaz ne obvladam borilnih veščin, poznam nekaj prijemov, ki me jih je naučil prijatelj. Za kaj več nisem bila nikoli zainteresirana se učit, sem raje trenirala ples.
Sicer od tistega edinega pripetljaja nisem imela več slabe izkušnje.

Ne namenjaj pozornosti.
[/quote]

Čivavca, komu? Si že za mano, mater si lajavo in prežiš agresivno, da se pojavim, kot da si steklo.😁😁

Ne namenjaj pozornosti.
[/quote]

Je vesela, da je prijazen z njo in ji naklanja pozornost. Kot osel ki butne na led, pa mu je lepo.

Je vesela, da je prijazen z njo in ji naklanja pozornost. Kot osel ki butne na led, pa mu je lepo.
[/quote]

O madonca.. svoje želje kar pusti zase prišparane, kaj pa mene veseli, pa naj tebe ne skrbi.
——-
Ignor to ignor- hvala za skrb.


No, imaš prav- včasih je dobro da človek ne zine vsega, kar misli. Drži se svojega lastnega nasveta. ;).
Tudi če se čudno slišijo, v napadu bodo delovale, se vidi že po obrambnem odzivu moških za svoja jajčka. Sicer upam, da nam ne bo treba doživet napada, da jih preizkusimo..
Uživaj ob pogledu na srnice..
[/quote]

povej mi iskreno- a bi res uporabila svoj prijem na tipu že samo zato če te prime za rit? meni se pač tvoja uporaba sile ne zdi sorazmerna sploh če nekomu za to zmečkaš jajca. upam da ne misliš resno da bi kaj takega naredila. skratka če si umsko zdrava česa takega ne bi delala.

če pa misliš resno si po mojem bolna. meni se zdi tak prijem upravičen samo če te hoče nekdo posiliti. če pa se tako odzivaš že na dotik potem imaš po mojem resne težave.

Monklje imajo očitno mnogo preveč testosterona😁😁, predvsem na jeziku. Imaš pa babe, ki ga imajo tudi drugače.

https://www.facebook.com/waitforitguys21/videos/931566356994699/

Seveda je prav.
Saj je vedel, kakšneso lahko posledice, pa je vseeno stegoval roke. Bo pa naslednjič fajn premisli, ali se splača reskirat, a ne?
[/quote]

Realen primer iz Slovenije izpred let. Ženska se je branila pred nasilnim tipom, predhodno si je pripravila sredstvo za obrambo – močno čistilo Cevosan. In ga brizgnila tipu v faco, ko jo je napadel. Tip je izgubil vid na eno oko.

Ženska je bila na sodišču obsojena. Sodišče je utemeljilo, da se je v tistem času v Sloveniji dalo kupiti solzilec. Če jo je tip tožil zaradi posebno hude telesne poškodbe (o tem sodna praksa molči), mu najbrž plačuje še danes.

pri ‘prijemu za tir’ mora biti tudi obramba sorazmerna dejanju. Trajno poškodovana moda so vsekakor prekoračitev in pravnomočna obsodba je izvrstna podlaga za oškodnino, ki je jasno v takih primerih res visoka.

Kako lahko pa kdo sovraži del telesa? A se hecaš?
Za neplodnost je treba pa kar kaj več…pa kaj ostrega. Ne dramatiziraj, fantje pri fuzbalu ali športih vsak dan fašejo…pa jim ni hudega, tudi nepoloden ni nobeden…
Tko da – lepo rokce k sebi, pa bo čist ok….
[/quote]

Ne zanašaj se na to so bili že primeri, ko je tip umrl. Pa ni bilo nič ostrega v igri, samo brca pa veliko smole. Sicer pa brez skrbi, take mračnjaške ženske se najbrž niti največji potrebnež ne bi hotel dotakniti. 😀

Ati ne znaš drugega, kot spraševati neumnosti?
Dejmo videti, če lahko spesniš še kaj bolj trapastega?
[/quote]

Zaradi zblojene družbe fantje tako ali tako tiščijo roke k sebi. Tudi na zmenke ne hodijo več kaj dosti, saj niso nori, da imajo težave z zakonom zaradi nekih zblojenih bab. Pustijo pri miru, jajca pa hodijo praznit med počitnicami v kakšno deželo, kjer te ne zaprejo, če pogledaš žensko in je pogled po njenem mnenju neprimeren.

Zmešane evropske emancipiranke pa ostanejo same, pa si lahko rokce turijo same sebi nekam, bwahahaha

Veš samo en moški me sme šlatati oz. je zaželjeno, da me. Če odštejem še zdravnike.
Če komu drugemu pade na pamet, da me šlata, jih bo dobil. Ali na gobec ali pa v jajca. Pa jajca so bolj verjetna, ker je sunek s kolenom dokaj enostavno izvesti.
In ja, za spolno nadlegovanje je to še mila kazen.
[/quote]

Tale ‘tvoj’ je verjetno en revček, ki ne upa drugam gledat kot v tla, je razvidno že iz tvojih stavkov, da si agresivka, ki ima copato totalno pod kontrolo.

pa kaj imaš za šlatat ženske okoli?
ko ti bo svanulo v betico, da se to ne dela, ti bo tudi jasno, zakaj brca v jajce. ker je najbolj učinkovita.

sicer pa povprečna ženska proti povprečnemu moškemu glede moči bolj ali manj težko parira.
[/quote]

Lahko je zelo učinkovito, je pa precej primerov, ko nima čisto nikakršnega učinka…razen enega, napadalcu še dodatno nabije adrenalin in to do ravni povsem nekontroliranega besa.

Tako da se lahko prijem za rit v diskaču, ki mu sledi udarec v jajca, konča zelo hitro zelo zelo slabo za tisto, ki je bila prijeta za rit. Jaz menim, da v nekih takih okoliščinah klofuta povsem zadostuje. Ampak to sn jaz.

Od kje moškemu pravica da me pošlata? Je nima! Ne sme se me dotakniti!
In če se me, mu razsujem jajca. Na polno! Brez usmiljenja!
[/quote]

Brez usmiljenja bo tudi sodba, s katero ti bo naloženo kakih 50- 100 tisoč evrov odškodnine 😉

Torej ti podpiraš pedofile in posiljevalce, če te prav razumem?
Ne gre za preventivni poseg. Napisala sem, da je prav , da bi posiljevalce, pedofile kastrirali. Torej take, ki so posilstvo že izvedli.
[/quote]

Ja, in v primeru sodne zmote? A mu boš prišila jajca nazaj? Veš, včasih tudi sodišče zafrkne, recimo Martin Uhernik je bil po krivem obsojen umora in je sedel več kot 10 let. Kako boš povrnila recimo nekomu, ki ga kot morilca krivo obsodiš na smrt? Ali pa krivo kot posiljevalca???

Če je nekdo po krivem 10 let v zaporu, se mu je naredila huda škoda, vsekakor pa manjša, kot če ga usmrtiš recimo

New Report

Close