Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

pa daj no, baba je pi.jana kot čep, ti pa še vedno trobiš in zagovarjaš svoje in ne stopiš iz okvirjev, povej, priznaj, kar si v resnici misliš o posnetku in se ne delaj svetnice..
[/quote]Nič, ker ščiti vse izmečke in še laže zraven in hinavi, očitno že mora bit sama taprava enaka v vsem.


Poglej po spletu, pišejo da je baba kronik. Sem šel pogledat ta posnetek, baba nacuzana do konca, dobro, da ji je sploh uspelo brat z ekrana Vprašanje kolikokrat so ponavljali snemanje, da je sploh ratalo. Pa saj pri nas taki lahko, pred leti so se zaradi kur-banja teple v hiši na nacionalki, pa ni bilo tudi nič posledic. Bomo imeli vsaj nove merske enote za alkohol, en gobec, en klemenčič, itn.
[/quote]

Dobra ta,… :))
Merske enote…en gobec, en klemenčič,… :)))

Drugače, pa sramotno da je šlo v živo, nedopustno, njej odpoved in naj pride v službo na njeno mesto kdo drug.

Točno to.

Sem kje omenjala kako osebo?
Ti si napisal
Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov
in jaz sem te samo vprašala
“Si pogosto tam, da tako natančno veš?”

Jaz ne poznam razmer tam in ne morem soditi – o tem lahko govorijo tisti, ki so tam… ti trdiš, kdo je tam in kaki so – torej osebno poznaš razmere?
Na “baba čula, baba rekla” pa priznam, ne dam nič.
[/quote]

Barca, saj veš, kaj pravijo: Pametni popusti.
ZATO PA NEUMNI VLADAJO SVETU:-)

Točno to.
[/quote]Ma, to so huj od vsake sekte. Pa tako miroljubni in dobronamerni, bemtiš.

Nič, ker ščiti vse izmečke in še laže zraven in hinavi, očitno že mora bit sama taprava enaka v vsem.
[/quote]

TI si tisti, ki moraš biti očitno tudi sam tak, saj veš, kaj pravi angleški pregovor: It takes one to know one. Torej, če ne znaš angleško: pijanec se sam najbolj spozna na druge pijance.

Dobra ta,… :))
Merske enote…en gobec, en klemenčič,… :)))

Drugače, pa sramotno da je šlo v živo, nedopustno, njej odpoved in naj pride v službo na njeno mesto kdo drug.
[/quote]

Imajo urednika, nekoga ki naj bi to nadziral , sploh ni fer do nje, da so jo pustili pred kamero. Oba odpustit, oziroma urednika odpustit, Tanja pa naj bere obrobne novice, ne pa da vodi osrednjo inf oddajo.

Barca, saj veš, kaj pravijo: Pametni popusti.
ZATO PA NEUMNI VLADAJO SVETU:-)
[/quote]Ampak njeni trenutno povsod vladajo. Se pravi, da se ti ne sanja kaj pišeš, samo da blejaš, ne? Ker jaz tako nisem blejajoča ovca ne leve ne desne strani, ampak sem za razum in vrednote.

evo, da bo nekaj na tem objavlja delo, nihče ne zanika, sestanek vseh pri direktorju.

http://www.delo.si/novice/slovenija/koga-bo-odneslo-vcerajsnje-neprimerno-vodenje-tv-odmevov.html

Ampak njeni trenutno povsod vladajo. Se pravi, da se ti ne sanja kaj pišeš, samo da blejaš, ne? Ker jaz tako nisem blejajoča ovca ne leve ne desne strani, ampak sem za razum in vrednote.
[/quote]

Ja, ti si v bistvu kot en Vodeb, če se ne motim. Pravzaprav sploh nimaš dobrega mnenja ne o cerkvi in farjih in v bistvu partizane kar ceniš in se strinjaš, da so se uprli okupatorju. Domobrancev ne zagovarjaš in ne simpatiziraš z našo desnico, sploh z SDS in Janšo.
AMPAK: tvoje vrednote so pa precej desne, a ni tako? Migranti fuj, homiči fuj in bljak, feministke fuj in bruh, ženske na splošno fuj puhloglavke za skozlat so, babe preračunljive, edino za abortus še vedno ne vem tvojega mnenja, če meniš tako kot Angelca ali meniš tako kot tisti, ki znajo razmišljati.

Na vsak način, njenega nadrejenega je treba takoj oklicat na odgovornost. Če je bila pod vplivom alkohola, ji pod nobenim pogojem ne bi smel dovoliti pred kamere. Odstaviti ga (ali jo-ne vem, kdo je) je treba takoj !


Amapk je luštkana, ni kaj, sem si še enkrat pogledal video…..jaoooooo :-)))

Na vsak način, njenega nadrejenega je treba takoj oklicat na odgovornost. Če je bila pod vplivom alkohola, ji pod nobenim pogojem ne bi smel dovoliti pred kamere. Odstaviti ga (ali jo-ne vem, kdo je) je treba takoj !
[/quote]
Ne samo odstaviti, tudi kaznovati. To je glavni krivec te včerajšnje farse.
Ona bo znotraj kolektiva sigurno kaznovana.

Ja, ti si v bistvu kot en Vodeb, če se ne motim. Pravzaprav sploh nimaš dobrega mnenja ne o cerkvi in farjih in v bistvu partizane kar ceniš in se strinjaš, da so se uprli okupatorju. Domobrancev ne zagovarjaš in ne simpatiziraš z našo desnico, sploh z SDS in Janšo.
AMPAK: tvoje vrednote so pa precej desne, a ni tako? Migranti fuj, homiči fuj in bljak, feministke fuj in bruh, ženske na splošno fuj puhloglavke za skozlat so, babe preračunljive, edino za abortus še vedno ne vem tvojega mnenja, če meniš tako kot Angelca ali meniš tako kot tisti, ki znajo razmišljati.
[/quote]

Kaj ti pišeš. Levi, desni volivci fuj, kmetje fuj, neizobraženci fuj, belci fuj. cerkva fuj, verni fuj…… In ti si kaj drugačna od desnih. Daj se glej v ogledalo najmanj deset let potem pa boš mogoče VIDELA VSAJ MALO RESNICE.

Evo barca, ki še vedno dvomiš in baje prehitro sodimo.

Ja, ti si v bistvu kot en Vodeb, če se ne motim. Pravzaprav sploh nimaš dobrega mnenja ne o cerkvi in farjih in v bistvu partizane kar ceniš in se strinjaš, da so se uprli okupatorju. Domobrancev ne zagovarjaš in ne simpatiziraš z našo desnico, sploh z SDS in Janšo.
AMPAK: tvoje vrednote so pa precej desne, a ni tako? Migranti fuj, homiči fuj in bljak, feministke fuj in bruh, ženske na splošno fuj puhloglavke za skozlat so, babe preračunljive, edino za abortus še vedno ne vem tvojega mnenja, če meniš tako kot Angelca ali meniš tako kot tisti, ki znajo razmišljati.
[/quote]
Kot Angelca zagotovo ne. Ostalo pa kar navajaš, je tako in vse kar naštevaš je združeno privedlo zahodno družbo v propad in v procesu propada smo že kar nekaj časa, seveda ljudje ne bodo videli, ker konec ne more bit čez noč.

Evo barca, ki še vedno dvomiš in baje prehitro sodimo.
[/quote]
Klevetamo pravi sektaška linkarca. Ampak tega linka ji pa ne uspe prilimat, le kako to?

Evo barca, ki še vedno dvomiš in baje prehitro sodimo.
[/quote]
Se vidi, da so nekaj že urepali. Saj je prav.

Če ne bi plačevali RTV prispevka, bi mi bilo vseeno, kakšni novinarji tam delajo. Dokler ga pa plačujem, pa od novinarjev pričakujem, da vestno, strokovno in nepristransko opravljajo svoje delo.

Seveda. Tukaj nekateri hočejo ljudem povedati, da so neumni, da zato kritizirajo, ker so desni in tako naprej. Torej skušajo človeka prikazati kot bebca. In to je popolno ponižanje človeka. To se je za vprašati kaj so to za eni ljudje zakaj nočejo videti resnice, zakaj obsojajo in ponižujejo ljudi.

oo, pa je bla mal nacukana, sigurno!

Itak da je bla. Ampak nekateri bebci jo bodo še zagovarjali.

Sto x podpis.

Posnetek sem si ogledala in res je videti, da z novinarko nekaj ni v redu. Kot da bi bila omamljena, pod vplivom alkohola ali kakšne druge substance.
Ker v resnici ne vemo kaj točno je, je boljše, da smo tiho. Verjetno ima nadrejenega, ki jo bo klical na odgovornost in ji možno izrekel tudi kakšen disciplinski ukrep.
Vsi tisti, ki tako veselo udrihate po njej, pa se vprašajte:

Ste v službi vedno 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Naredite vse delo, ki ga od vas zahteva delodajalec? Kako se obnašate na delovnem mestu? Ste kdaj povzročili kakšno škodo? Ste s svojo hudobijo in obrekljivostjo komu škodovali? Ste naredili napako in jo podtaknili komu drugemu? Ste si kaj prisvojili? Ste koristili bolniški dopust in doma opravljali drugo delo? Ste motili delovni proces? Ste hodili sodelavce ovajat šefu ali ste sodelavce ščuvali enega proti drugemu? Ste bili na delovnem mestu pod vplivom alkohola ali kakšne druge substance?

Sto x podpis.
[/quote]A ločite to, če ste vi navadni naliti vaški kroniki in pijanke, od javnih oseb na nacionalki, ki v službi vodijo oddajo za celo Slovenijo in se napajajo iz našega prispevka in davkov, ki jih plačujemo?

New Report

Close