Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tanja Gobec pod vplivom?

Tanja Gobec pod vplivom?

Imate? Imamo!
Tudi ti kot vsi ostali volilci s svojim (ne-)voljenjem vplivamo na to, kdo bo izvoljen.

Evo barca, ki še vedno dvomiš in baje prehitro sodimo.
[/quote]

Če bi pogledala nazaj in razumela, kaj sem komentirala, se zdajle mogoče ne bi oglasila

Da je baba kronik in še zdaleč ni tam edina, na nacionalki tako ni nič poštenega, tam je vse od zapitih skur-banih bab, do tričetrt vseh slovenskih pedrov.
moj komentar je bil: Si pogosto tam, da tako natančno veš?

Prav nikjer nisem omenjala včerajšnjega dogajanja, včerajšnjih odmevov – komentirala sem samo, ali polarni res tako natančno ve, kaj vse se tam dogaja in kdo vse je tam…

In mi novinarka ni delovala čudno. Mogoče je kakšno besedo povedala bolj počasi in na “trdo”, a ker ne vem, kako drugače vodi, mi je izgledala nasmejana in vesela. Se mi zdi, da bi že poklicali koga drugega, če bi bila nezmožna voditi oddajo.

Pazi – kajti tole pa je sovražni govor…..
[/quote]

Zakaj? A se bo bencin pritožil, ker go bom zlil na ….. (vstavi kar hočeš).

Zakaj pa je potem danes na razgovoru in sledijo sankcije tudi ljudem, ki so jo spustili v studio. Zato, ker ti misliš, da ni bila ……

Tu se je že ohladila, pravi hec je bil v dnevniku, na koncu, ko napove odmeve..katastrofa res, z avijona se je videlo da je priibita. Čeprav tudi odmevi so bili zelo veseli,sploh pogovor z gostom iz amerike, le kaj si je mislil, bogi revež in kakšno mnenje ima o nas.
Drugače so pa n RTV v arhivu že izsekali njeno napoved oz. govorjenje v dnevniku, že vedo, zakaj.

Zakaj pa je potem danes na razgovoru in sledijo sankcije tudi ljudem, ki so jo spustili v studio. Zato, ker ti misliš, da ni bila ……
[/quote]
Seveda sankcije tistim, ki so ji dovolili /niso preprečili/ voditi oddajo. Jasna stvar. Zato se ti ljudje imenujejo ODGOVORNI uredniki.

Zakaj pa je potem danes na razgovoru in sledijo sankcije tudi ljudem, ki so jo spustili v studio. Zato, ker ti misliš, da ni bila ……
[/quote]

si insajderka, so informacije preverjene?


Seveda sankcije tistim, ki so ji dovolili /niso preprečili/ voditi oddajo. Jasna stvar. Zato se ti ljudje imenujejo ODGOVORNI uredniki.
[/quote]

Vprašanje v kakšnem stanju so bil pa oni? Najverjetneje se ni sama nacejala nekje v kotu ali wc-ju.

Tu se je že ohladila, pravi hec je bil v dnevniku, na koncu, ko napove odmeve..katastrofa res, z avijona se je videlo da je priibita. Čeprav tudi odmevi so bili zelo veseli,sploh pogovor z gostom iz amerike, le kaj si je mislil, bogi revež in kakšno mnenje ima o nas.
Drugače so pa n RTV v arhivu že izsekali njeno napoved oz. govorjenje v dnevniku, že vedo, zakaj.
[/quote]

Ta pogovor je bil posnet še takrat, ko je bila še pribita – se je videlo, da so priklopioi ta posnetek potem Odmevom v živo ob 22h…..

Vprašanje v kakšnem stanju so bil pa oni? Najverjetneje se ni sama nacejala nekje v kotu ali wc-ju.
[/quote]
Najbrž (ali pa) se ni sama nacejala. Še vedno so odgovorni za informativne oddaje, to so oddaje v živo. Se ne da nič popravljat.

Vprašanje v kakšnem stanju so bil pa oni? Najverjetneje se ni sama nacejala nekje v kotu ali wc-ju.
[/quote]

Pa kaj ste vsi tako prepričani, da se ga je “nacejala” – kaj pa če je pohala?

si insajderka, so informacije preverjene?
[/quote]

Mislim, da so, glede na tole: http://www.delo.si/novice/slovenija/koga-bo-odneslo-vcerajsnje-neprimerno-vodenje-tv-odmevov.html

si insajderka, so informacije preverjene?
[/quote]

Pa saj ta povezava je danes že bila dana na MON:
https://www.delo.si/novice/slovenija/koga-bo-odneslo-vcerajsnje-neprimerno-vodenje-tv-odmevov.html

Tanja Gobec, voditeljica Odmevov na TVS, je včeraj v televizijskem Dnevniku naredila napovednik o vsebini oddaje. Pri tem se je vedla drugače, kakor bi pričakovali od voditeljice.

Na twitterju se je hitro vnela debata o tem, ali bodo Odmevi, kadar jih bo vodila Tanja Gobec, dosegli izjemno visoko gledanost. Vendar si je pri tem treba postaviti drugačno vprašanje − kakšne standarde vodenja imamo na nacionalni televiziji, kaj si o tem mislijo uredniki in kakšna je njihova odgovornost.

Jadranka Rebernik, odgovorna urednica informativnega programa, dogodka za Delo ni hotela komentirati, češ da bo vodstvo javne hiše pripravilo skupno izjavo.

Pogovarjali smo se z Mojco Pašek Šetinc, urednico dnevnoinformativnih oddaj, ki se gledalcem opravičuje. O dogajanju in stanju voditeljice, poudarja Šetinčeva, ni bila obveščena.

Vsi odgovorni imajo, po naših informacijah, danes sestanek pri generalnem direktorju RTV Igorju Kaduncu, urednica informativnega programa pa je predlagala disciplinske ukrepe.

Pričakovati je disciplinsko ukrepanje proti urednici včerajšnje oddaje Meti Dragolič, ker ni preprečila nastopa Tanje Gobec in zagotovila nadomestnega voditelja Odmevov. Najverjetneje bodo sledili tudi ustrezni ukrepi proti Tanji Gobec.

Pa saj ta povezava je danes že bila dana na MON:
https://www.delo.si/novice/slovenija/koga-bo-odneslo-vcerajsnje-neprimerno-vodenje-tv-odmevov.html

Tanja Gobec, voditeljica Odmevov na TVS, je včeraj v televizijskem Dnevniku naredila napovednik o vsebini oddaje. Pri tem se je vedla drugače, kakor bi pričakovali od voditeljice.

Na twitterju se je hitro vnela debata o tem, ali bodo Odmevi, kadar jih bo vodila Tanja Gobec, dosegli izjemno visoko gledanost. Vendar si je pri tem treba postaviti drugačno vprašanje − kakšne standarde vodenja imamo na nacionalni televiziji, kaj si o tem mislijo uredniki in kakšna je njihova odgovornost.

Jadranka Rebernik, odgovorna urednica informativnega programa, dogodka za Delo ni hotela komentirati, češ da bo vodstvo javne hiše pripravilo skupno izjavo.

Pogovarjali smo se z Mojco Pašek Šetinc, urednico dnevnoinformativnih oddaj, ki se gledalcem opravičuje. O dogajanju in stanju voditeljice, poudarja Šetinčeva, ni bila obveščena.

Vsi odgovorni imajo, po naših informacijah, danes sestanek pri generalnem direktorju RTV Igorju Kaduncu, urednica informativnega programa pa je predlagala disciplinske ukrepe.

Pričakovati je disciplinsko ukrepanje proti urednici včerajšnje oddaje Meti Dragolič, ker ni preprečila nastopa Tanje Gobec in zagotovila nadomestnega voditelja Odmevov. Najverjetneje bodo sledili tudi ustrezni ukrepi proti Tanji Gobec.
[/quote]

ni treba prepisovat linka;). sicer smo ga že prebrali zjutraj.

ni treba prepisovat linka;). sicer smo ga že prebrali zjutraj.
[/quote]

je že fajn, da je…

Delodajalec pa naj bo pošten, pa naj jo pošlje še ” kozarček urina napolnit v preverbo”. Bi bilo pošteno, da davkoplačevalcev.

ni treba prepisovat linka;). sicer smo ga že prebrali zjutraj.
[/quote]

Pravzaprav sem ga prekopirala zato, ker včasih čez nekaj časa objave na prvotnih straneh več niso dostopne, podobno, kot naj več ne bi bil dostopen posnetek njenega napovednika. Potem pa nastane problem spremljati nadaljevanje zgodbe čez nekaj mesecev.

Vaš linč gre tokrat predaleč. Žlehnobe.

Zakaj le? A se ga ti tudi takole med službenim časom nacediš ali pa zadaneš? Se ti to zdi pošteno do davkoplačevalskega denarja? Enkrat je treba začet tudi malce nižje, kot pri vaših opevanih “tajkunih”….

nedopustno je tole, pa niti ni toliko sama kriva, kot njeni nadrejeni, da so jo spregledali.

Zakaj le? A se ga ti tudi takole med službenim časom nacediš ali pa zadaneš? Se ti to zdi pošteno do davkoplačevalskega denarja? Enkrat je treba začet tudi malce nižje, kot pri vaših opevanih “tajkunih”….
[/quote]

Tako je. Dejmo za svoje grehe, druzga v drek porinit….slovenceljstvo pač.

Tako je. Dejmo za svoje grehe, druzga v drek porinit….slovenceljstvo pač.
[/quote]

Jaz grehov iz takega naslova nimam – kaj se torej repenčiš? Še pa si enaka in ga tudi rada cukneš ali se morda zakadiš ali s tabletami zadaneš, da s tem upravičiš svoje funkcioniranje, pa razumem tvoj bran…. Popolnoma…..

Zobar jo je zadel z lidokainom 🙂

Jaz grehov iz takega naslova nimam – kaj se torej repenčiš? Še pa si enaka in ga tudi rada cukneš ali se morda zakadiš ali s tabletami zadaneš, da s tem upravičiš svoje funkcioniranje, pa razumem tvoj bran…. Popolnoma…..
[/quote]

Uboga reva zakajena. Zakaj se braniš? Razumem, težko prikrit dejstva in svoje simptome.

Uboga reva zakajena. Zakaj se braniš? Razumem, težko prikrit dejstva in svoje simptome.
[/quote]

V življenju ne cigarete, cigare, fajfe ali pa zvitka droge v svojih ustih. Kje je torej tvoj problem? A tebe morda vest peče?

New Report

Close