Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

… slabe stvari itaq izzvenijo – res da počasi, ampak čez 20 let se boš spomnil samo še njenega vonja, geste, ko ti je dala vedet, da je potrebna kt zmaj, in tistega pogleda, ki ti je poganjal kri po telesu, s katerim ti je dala občutek, da si TISTI … kajne? Še kaj pozabila?

Precej tega nichta, precej tega. Zavoljo miru pred vrtanjem in nekim večnim spraševanjem sem vpisal, da sem jo našel. Ravno tukaj. Našel že, samo kaj ko …

život je takav …

… čupav i dlakav …

Pravila so, ampak tako kot se pogovarjate je zelo konstruktivno in pohvalno. Tako, da od mene dobite plus piko.
Samo ne pokvarite se mi sedaj.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

pohvala je vedno dobrodošla…

lep dan…

Primož, saj nismo v baru, hahaha
Tudi zate je pohvalno, ker si končno začel tudi pluse delit!

Lep dan še naprej!

Uh, pa sem prepozna….

Sem ena tistih, ki si prizna da si zeli ljubimc. Ampak zgolj za sex, za dober sex. Vse ostalo dobim doma.

Super. V tem primeru si na pravem naslovu.

No, pa se še jaz tukaj podpišem……………
Imam družino, ki smo, lahko rečem, srečni, zraven sem si pa še umislila ljubimca, ampak tako spontano, nč načrtovano.
On ima tudi družino in mu stvari tudi doma klapajo, tako imava eden drugega za desert. Fino nama je ko sva skupaj in tedaj ko nisva.
Res me je strah da bo to prešlo kam dalje, ampak se trudiva oba, da nebi nama situacija kam ušla, k se pa neverjetno klapava in razumeva.
Z kakšnim samskim, pa mislim da si nebi drznala v karkoli spuščat, k najbrž me tudi nebi razumel.
Tako evo pa sem se podpisala. LJUBIMKA

Očitno nisi tak mčkna deklca!

ne res nisem, sem pa ” črna”

Ha, to se lahko bere tako ali drugače

ja točno tako

TAKO ALI DRUGAČE:))))))

Ker si tko dobro zavila, moraš mal skrivnost izdat

No, zdaj maš pa delo za danes. :))))

ok

Zadnjič sem govorila z moškim, ki definitivno ve, kaj je to varanje. Rekel mi je nekaj, kar mi ne gre iz glave: “Moški se spusti v afero zaradi sexa. Ženska ne more sexat, če ni čustev. In potem pri njej rastejo čustva in jo začnejo vlečt na dno. Potone pa nikoli ne sama, potoneta oba.”

Nekoč sem bila ljubica poročenemu. Brez kančka slabe vesti, saj sem bila prosta in ni se mi zdelo, da je problem moj, če je on poročen – na frišno. Bilo je iz strasti, radovednosti. Bila sem v obdobju, ko mi niti na kraj pameti ni padlo, da bi se vezala. Najina srečanja so bila polna avantur, smeha, strasti. Drug do drugega nisva čutila nobenih obveznosti, zato je bilo logično, da sva se imela samo in vedno lepo. Še zavedala se nisva kdaj sva se zaljubila. Doma pa ga je čakala žena, ki je bila naveličana njegovih “službenih” obveznonsti, otroški jok, plenice in kup drobnih sitnosti, ki so po malem razžirale njegov zakon. In verjamem, da je ljubimkanje z menoj to še podkrepilo.In seveda si ljudje želimo tja, kjer nam je lepše. Pa je prišel na idejo, da se bo ločil. Šele takrat sem dojela in z realnimi očmi pogledada sredi česa sem se znašla. Logično, da si je želel biti z menoj. Z menoj je bil svoboden, brez obveznosti in odgovornosti, saj nisem ničesar pričakovala, ničesar zahtevala, z njim sem le uživala.Bila sem SAMO LJUBICA. Ljubila sem ga, si želela več, a življenja z njim si nisem predstavljala. Nad najino “resno vezo” bi vedno viselo dejstvo, da je varal… in če je takrat, lahko še kdaj.Nikoli ne bi zaupala. Po skoraj dveh letih ljubimkanja, sva prekinila, saj odnos ni bil več tako lahkoten.

Kasneje se je res ločil. Tu pa tam greva na kavo (samo). Še vedno je seksi, privlačen notranje in zunanje, pa vendar – kot partner, bo v mojih očeh vedno p…..

Torej: ne igraj se z ognjem, ker nikoli ne veš v katero smer zapiha in v kaj se razplamti.

lepo si napisala…

lp

Hm, v tem primeru ti svetujem, da si preskrbiš plastično ančko! Ko je ne rabiš ji odpreš ventile in zložiš v kufer. Napihneš jo spet po potrebi, lahko tudi na letalu med letom na poslovni sestanek. Ne govori in ne teži. Kar mi je najbolj všeč je to, da ima usta odprta samo za eno stvar! Uporabljaš lahko obe luknji, nima popolnoma nič predsodkov. Imaš jih lahko eno ali več pa še otrok ne delajo. Spereš jo lahko pod mrzlo vodo. Ni ti je treba objemat, ljubkovat in tolažit. Če ti ni všeč pa samo ventil in “pufffff” 😉

Obstane v takšnem položaju, kot jo naštelaš, se ne premika, ne vzdihuje, na koncu ni zadihana, te ne pohvali oz. skritizira. Potreben začetni kapital je dokaj majhen. Ne zahteva ponovnih srečanj, srček ji ne razbija v pričakovanju.
Čudi me, da si tega ne privošči več moških (tudi žensk).

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Glih zato:

ker obstane v takšnem položaju, kot jo naštelaš, ker se ne premika, ker ne vzdihuje, ker na koncu ni zadihana, ker te ne pohvali, ker ji srček ne razbija v pričakovanju…

Glih zato, ker je to najlepše!

Sem ena tistih,ki upa priznati,da je imela ljubimca.
O končnem rezultatu pa ne bi….preveč boleč :-((((

potonejo vsi, saj če varata, nikoli nista sama, so tu ponavadi še otroci, partnerji…

New Report

Close