Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Padi ljubca moja,prijetno je in nič ne boli.!Morda padava skupaj,in se potopiva v virtualni svet čudovitega ugodja.

*********************************

3 leta in pol…. pa vem, da tudi po 20ih ne bi skala po drugih, raje ga pustim, če mi ne paše in drugega najdem. ni to, veš, da bi imela premalo izkušenj. moja starša sta 22 let poročena in imata tak zakon, da samo gledaš. ampak samo zato, ker sta oba vredu, poštena, skromna in pridna človeka. karakter je važen! in to je prava sreča, da to znaš! ne pa kurbarija…

No, ampak si imela razlog!!! To pa razumem, valda! Kaj pa še sploh delaš s tistim tepcem, ki te ne vidi, kako si vredu in lepa? Zakaj je tak problem človeka brcnit in it srečo poiskat drugje? Pa še varati ne bi bilo treba… in pospravljala bi za človekom, ki bi to cenil.

Mater, ste mi lušte naredili, kam te naj zdaj grem na kofe???

:-)))

3 leta…. draga moja Clementine… zarečenega kruha se največ poje….
Boš povedala kako razmišljaš, ko boš v zvezi (z vsemi skrbmi in lepoto zakona) 15 let in več? ;)))))

No, ali pa vsaj magičnih 7?

Kaj pa ti počneš potem na teh straneh.
Pojdi v klošter med nune!!

*********************************

Lahko prideš k prešuštnici, če ti ni pod častjo s podlo podgano ledeno kavo pit… jaz sem sama doma ;)))))

🙁

pa kaj je to res tako pogost primer? pa zakaj se to zgodi, da se več ne pogovarjajo ljudje? moja starša pa se tako štekata…. prav bojim se, da to doleti mene, da bom morala srečo iskati nekje drugje… doma bom pa imela mumijo.

Čakaj malo!!!! Nisem tega rekla!!!! To sem rekla za tiste, ki nimajo razloga! Pa to so itak dedi ponavadi… še vseeno smo ženske malo manj krute. Kje si pa doma?

Hja, Clementine… Zakaj se ne ločim? Ker to ni tko enostavno, midva nisva koruznika in je vse po predpisih narejeno. Pa v bistvu zato, ker zakon še vedno funkcionira, a veš…. Pa ker imava otroka… ja, v bistvu največ zaradi otroka…. Razen, če se ne slepim in je tudi zaradi ploščic in okrasnih blazin….

In ker sem se nekako morala odljubit od prijatelja, da lahko sedim na dveh stolčkih…. pa itak zadnje čase sam na enem… ampak, če bo prijatelj našel možnost (beri: prostor+čas) za seks, bom šla :)))))))))))

Kar počneva, delava res diskretno, torej se ne moreva ravno vsak teden dobivat :)))))

kje sem doma?….

hmmmm… v Sloveniji… nekje….

Kje si pa ti doma?

isto….

He he he , imam možnost ,imam čas, manjka mi samo eno,ti :-))

*********************************

:))))))))))))))))))

super, pol se ne bo problem najti ;)))))))))))))

Lahko nekaj vprašam? Samo zato, ker ne razumem in me zanima….

Namreč… kako to funkcionira, če doma seksaš z enim, ob priliki pa z drugim kje drugje? Mislim, kje se je izgubilo vse tisti, kar sta čutila ob poroki, ob rojstvu otroka…??? In kje so vse obljubje? In kako je možno, da vsak dan zaspita v isti postelji in se ne pogovarjata, živita v resnici eden mimo drugega….kot tujca???
A ima tudi on ljubico? Recimo, da ne in če bi jo imel, da bi ti izvedla…Kako bi ti bilo???

Pa ne vzet tega kot očitke, ker niso, samo zanima me, ker res ne vem! Poznam pa dosti primerov… in pač ne štekam.

Dragi moj Hugo….
virtualne ljubezni seveda trajajo in trajajo in trajajo …japajade! ;)))))

a veš, da virtualne ljubezni nimajo prihodnosti, ker ta kemija tukaj gor je popolnoma drugačna od kemije v živo :)))))))))

Zakaj si pa nesramen? Tukaj sem zato, ker se pojavljajo take teme, določene stvari so zanimive, lahko kaj pokomentiraš, pokritiziraš, dodaš in predvsem vprašaš in gole radovednosti! In ker teme sploh niso samo o seksu…
Nasplošno pa sem ta forum našla, ko sem iskala podatke o neki kozmetiki… Ok? In zdaj vidim, da ljudje pogosto odgovarjajo, da lahko dosti izveš in je kul, ko mi je tu in tam dolg čas zvečer….

Sory,a malo si bila ostra zgoraj.

*********************************

Vem, in to še preveč dobro.;-))

*********************************

Če me sprašuješ ali se pretvarjam… se ne. Srečna sem z ljubimcem, ko se dobiva in srečna sem z možem, ko seksava.
Ne vem, drugače je, ko imaš z nekom neko zgodovino. Ne pretepa me, psihično me ne zlorablja, ne tepe otroka, ni pijanec. Ne moreš kar prekinit dolgega razmerja zato, ker ….. mi tko paše. Saj so obdobja, ko se odpre in je spet kot včasih.
Samo ponavadi, ko ga potrebujem ga pa ni.

Kako zaspiva? On spi na hrbtu, me objame z roko in jaz se stisnem k njemu… dokler ne postane prevroče.

Če bi imel ljubico? Ko sva bila še neporočena, sem mu rekla, če me bo kdaj prevaral, ni panike, samo naj bo zaščiten, da ne prinese kakšne bolezni domov in jaz ne smem nikoli izvedet. Ker potem bo konec…. Dvoličnost? Morda….

Morda ti je pa samo težko razumet, da imaš lahko več ljudi rad. Saj z rojstvom več otrok, se tudi starševska ljubezen ne manjša…. ampak, se deli in množi….
Vem, da ni pametno tkole primerjat, ampak druge primerjave se zdaj ne spomnim….

Me čist preveč Hugo matra ;))))))))))))))

Povej :))))))))))))))))

Super, nova in tokrat resnična zgodbica ;)))

Sama ušesa so me….

Sej sem ponavadi ostra, ampak ne smeš vzet osebno!!!! To je pravilo pri mojih postih! Ok? 😉

Hugo, mene pa zanima, če si poročen oz. vezan in če si že kdaj varal?

Uh, kako smo si različni! Jaz pa si ne bi dopustila varanja, bi me razjedalo…no, ampak kot jaz tebe ne štekam, ti verjetno mene tudi ne 🙂

Zdaj pa recimo, da on izve, da imaš nekoga zraven njega?? Kaj misliš, da bi bilo?

Full lepo, kako zaspita 🙂 Midva isto, dokler ni prevroče 🙂 Ampak nikakor si ne znam predstavljat, da bi bil nekdo mend nama, pa tudi če samo v mislih… jej, spet ne razumem 🙂 Pa dobro, če zaradi tvojih spletk noben ne trpi….ok.

Trpi? Ne vem, morebiti si je pa mož oddahnil, ker mu ne “utrujam” več, ker dobim pogovore drugje…. Ker me nekdo razume in mi stoji ob strani in ga lahko pokličem tudi sredi noči in mi bo prisluhnil. Jaz sem srečnejša in znam opazit čarobnost svojega življenja…

Edino to me ne skrbi, da “bom morala za svoje grehe plačat” :))))))))))))))
Ker je najin odnos preveč svet za naju, čutiva, da je lahko to tisto kar sva dobila podarjeno naknadno…
Me sploh lahko razumeš? In zavedam se, da sem hodila po zelo tankem ledu in srečno prišla čez ….hkrati pa vem tudi to, če bi bila oba sama, bi se zaljubila in ljubila neomejeno in za zmeraj. Ker zdaj vem, kako je, ko sta dva povezana s telesom in dušo in duhom. In z vsem….

In tega jaz pri možu nisem čutila. Take povezanosti nikoli.

Tako je, če te držijo doma na kratko… si brez izkušenj, ki so nujno potrebne, da ugotiviš, kaj želiš od svojega partnerja. Aja, z izkušnjami ne mislim na seks :)))

New Report

Close