Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

ja.

npj, tako dobro si napisala, da se sprašujem, če bi jaz znala svoje občutke strnit v tako popolen opis. Jaz sem v zelo podobni situaciji kot ti, on ima doma punco in malega otroka, ogromno se kregata, tudi zaradi mene.
Vendar se tako kot si se ti, zavedam, da z moškim, ki je tak do svoje partnerke nikdar ne bi želela biti. Ne zaupam mu in ne cenim ga. Včasih sem celo jezna nanj, ker vem, da ni nikdar z njo, potem pa je praznik in on pri meni, ona pa sama z malo, z razlago, da ima on delo. Če je lahko do nje tak, do mene čez čas ne bo nič boljši.
In ne počutim se prav nič slabo, če ne bi bil z mano, bi imel kako drugo. V to sem prepričana. Hudo mi je le zaradi otroka, saj menim, da se tako nezreli moški ne bi smeli odločati za družino, s katero žal nimajo namena preživljati časa ali sodelovati pri vzgoji.
In strinjam se z ljubic@. To kar iščeš ti, diskretni, boš zagotovo najležje dobil pri ženski, ki ji boš plačal za seks.

Že več mesecev, če celo leto nisem brskala našem ljubem portalu in danes ne vem kaj mi je reklo, da naj grem malo raziskovat trenutne pogovore in nazore ljudi okrog mene. In glej ga zlomka.
Najprej naletim na zelooooo vroč post “Sobota”, ki mi je po dolgem času ogrel prste…. potem pa se pojavi spodaj….ko nadaljujem z branjem ….še tvoj post diskretni.
Po branju tvoje objave si nisem mogla kaj, da ne bi komentirala tvojih besed.
Po tvoji globini sodeč si človek z vizijo…..vizijo o vroči ljubezni….ali bolje Vročenu seksu brez ovir….nori, vroči dogodivščini….takšni ki ti bo zavrtela svet, ga obrnila na glavo, a se hkrati ne bo dotaknila tvoje čustvene sfere in tvoje bog ne daj družine.
Naj ti povem tole: tvoje misli so vroče, verjamem da si ves vroč in željan tudi ti….a naj ti povem tole (iz lastnih izkušenj)….NE BO ŠLO!

Ženske delujemo po drugačnem ustroju….ne razmišlamo mehansko in se res celovito in strastno predamo lahko le nekomu, ki smo naj čustveno vezane in mu predane. Večja ko je strast in čustvena globina bolj nor je seks. A tu nastane problem….kako potem držati distanco….kako ostati hladen in nič pokazati stalnemu življenskemu sopotniku….to dragi je MISIJA NEMOGOČE.

Če se še tako trudiš in voziš po obeh koridorjih je po vsaki seksualni dogodivščini in sprostivi hujša praznina in hkrati nora želja po šeeee…

Nisem ti želela moralizirati….zdaleč od tega….pritegnil si me…..(noro priteglnil)….prav zaskelele so me tvoje besede….ker kar slutim tvojo strast…a bodi previden….kot sem že povedala …..ženske silhuete….ali seks stroja ne boš dobil….dobiš lahko le cel paket…..s čustvi vred

Naj ti bo dan prijeten….

vroč pozdrav od neje

Se v celoti podpišem. Pozdravček.

Zelo vroč a še vedno razsoden pozdrav iz centra Ljubljane.

Poljub.

Lepo. Samo uživaj. Jaz tudi…:)))

evo diskreten, da te mal dvignem v višave…hehe…ups, zopet besedna igra???

tole je tema, o kateri sem tud sama močno razmišljala in tuhtala…zakaj? napisana je tako hkrati erotično kot tudi provokativno, da je sprožila razmišljanja v več smeri – obsojanje, pritrditev ipd…SPROŽILA JE DEBATO!!! ki je prava takrat, ko se mnjenja krešejo…
in ker jo je napisal diskreten v stilu, ki mu je tako podoben – ležerno in z veliko dozo samozavesti, mal žleht??? mogoče…

hmm, še Primož nas je pohvalil…

Jaz tudi berem spet tole temo….
Pohvalno, ni kaj….

Ojla,
tole je pa res tema za naš “forum”.

Se strinjam s tabo, diskretni, da je za vezanega moškega najboljša varianta vezana ženska. Le v tem primeru si lahko prepričan, da ne bo kasneje problemov…čeprav lahko nastanejo.
Privoščiti so jo…..o, ja…..seveda bi si jo…ampak vsaka pa tudi ne pride v poštev….:)))

Torej…….si jo bom privoščil…ampak zanesljivo, simpatično, …..poznam eno takšno….:))

Epilog vsake take zgodbe je na koncu žalosten, redke se končajo prej, kajti ljudje nismo roboti, lahko si prej še tako pameten in si rečeš..brez čustev, brez ljubezni, nato pa te zadane kot strela iz jasnega, kajti ko iščeš ljubimca-ljubimko, hodiš po tanki črti, izzivaš in ponavadi na koncu tudi dobiš kar si iskal, ljubimko, ljubimca, zacopas se, ne ves kje se te drzi glava, in adijo tvoj zakon, v maloro gre vse…Res redkim uspe to na tak način, kot si si zamislil ti…zato se jaz tega ne grem, nimam jajc, nimam srca…nisem človek, ki bi sedela na več stolčkih..raje na enem in tam ornk in komot;))…

KAKO ZELO RES.

Tudi jaz vas moram pohvalit za vašo debato. Zrela, strpna, premišljena…. Nisem sicer čisto vsega prebrala, približno polovico bolj natančno, nato bolj preletela, ampak dober vtis…

Kot je rekla JAZ, resnično je najboljše najprej eno zgodbo zaključiti, šele potem začeti novo. Če se da… ampak življenje nas preseneča, vabi, zapeljuje, premaga…pa še kaj:)… Težko je vse skupaj speljati, brez da se ne zalomi… Čustva pa nas še prehitro povozijo… Včasih pa…ne vem…včasih je morda vse za nekaj dobro…

Pa srečno vsem…

Se strinjam…

*********************** You can't break my spirit - it's my dreams you take.

Kaj se je zgodilo?

Tudi jaz imam tako izkušnjo….

Kaj ko bi ti najprej povedal, zakaj sploh imaš to željo??? Kaj ti pa doma manjka?

Tudi jaz. Ne dolgo nazaj in verjetno bi se našel še kdo.
Pač življenje je takšno, kompliciramo si ga pa sami. Drugače bi bilo prelepo. 😉

To še vedno drži?

Menim, da to ni predpogoj, da se v to spustiš.

tudi jaz pred kratkim…. ampak, moja izkušnja je brez solz ….

Solze so bile vendar ne na koncu. Sem bila že dobro prizemljena v realnost tako, da je bilo brez bolečin. Ostajajo pa skomine po njem in vsakič, ko prejmem njegov sms, klic, mail… se v meni še vedno nekaj premakne. Ni več to tisto kar je bilo, vendar še obstaja.

Pa sta ostala prijatelja in si (še vedno) vse povesta?

Ne. Trenutno ni tako kot je bilo. Je neko nesproščeno vzdušje med nama. Čakam priložnost, da se dobiva nekje na kavi in si poveva kaj sploh še hočeva drug od drugega. Trenutno sva nekje vmes.

Pa imaš še vedno prvega partnerja in ta ne ve?

Ja.

Pri meni je enako, samo da midva sva ostala zares dobra prijatelja. Nekajkrat sva seksala, zdaj pa …. Preveč je na kocki, oba poročena, otroci. Ampak, razumeva se čudovito, pa rajcava se po mailih, msn-jih. Poznava se pa že dolgo časa…

New Report

Close