Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Tukaj ni pravil. Zanimajo me razmišljanja vseh …

Super. V tem primeru ne klati po “sogovornikih”, ker se ti vrne v isti, če za odtenek sočnejši maniri. 😉

če … NE V, … za odtenek sočnejši maniri

Ni lepšega, kot zaljubiti se – se zaljubljen ljubiti – upati – čakati – se srečati
Ni lepšega pod tem ljubim soncem

Nikoli ne reci nikoli:):):):)

Lubčka – nekam – kam

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

So pa tud taki, ki zamenjujejo strast s čustvi… In si po nepotrebnem komplicirajo lajf…

PS: Če je nekdo tolk labilen, da zaradi enega intermezza začne razmišljat o ločitvi, pa naj… Prioritete si postavlja vsak sam…

*********************** You can't break my spirit - it's my dreams you take.

Ja,
imaš popolnoma prav in se strinjam s tabo.

Lep dan ti želim….

Cmok…:)))

No, ko je mene razmetavalo je bilo pri nas doma to občutiti, ampak kot pozitivno. Mi je mož rekel, naj ostanem takšna. :)))

:-***

*********************** You can't break my spirit - it's my dreams you take.

Pa boš?
Ostala takšna?

Ja, se strinjam… ziher je en keč :))))

Najbrž otroka, ki ju noče pustit, pa reden seks in vse ostalo…

Še vedno sva oba zadeta.:))))) Na vse možne načine.:)

O, hudoooooooo!
Kolk časa traja?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pol leta? Več ne more!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ravno prav, da nama je še vedno NORO lepo, da sva še otročja, da komaj čakava da se vidiva, da se še čisto nedolžno ljubiva, da v času ko sva skupaj, okrog naju ne obstaja nič drugega, da opaziva zvezde na nebu, iskrice v očeh, naju razveseljujejo malenkosti,…..Ravno prav, da se nama dogaja, da istočasno izgovarjava besede, si pošiljava sms-e, misliva na isto stvar,….Ravno prav, da se še smejiva kot dva otroka, da se nama svet okrog naju zdi nor in ne midva sama. Ah ja, toliko časa, da je še vedno ful lepo in si oba želiva, da bi trajalo.

Vem, kako to zgleda.
Vem, kako lepo je z ljubljeno osebo gledati ozvezdje Kasiopeje, vem, kako tolažeč je lahko samo objem, vem, kako strasten je lahko sex. In vem, da lahko tudi traja in traja….
in želim ti, da traja in traja in…..

Žal tudi vem, da se moški težko odločijo za nekatere korake v življenju:(:(

Vem pa tudi, da je vztrajnost lepa čednost:):):)

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Niso samo moški tisti, ki se težko odločijo. Siliti v nekaj pa ni moja lastnost. Se prepuščam toku in uživam, dokler se lahko predajam tako kot se. Dokler oba uživava je vse ok.

-:)-:))))))))))))))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne, nisem ostala točno taka, skušam pa se temu čimbolj približat, ker sem se v tej koži dobro počutila. Pač bil je čas evforije, ki je minil.

pepelka1 napisal:

> Želim si, da bi vsaj prijateljstvo trajalo …..

Pozdravljena… Po dolgem času sem spet malo pobrskala po tem forumu in se spomnila najinega klepeta…

Še traja 😉

New Report

Close