Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

[img]http://www.samsunkenthaber.com/upload/images/sadik-khan-londraYnin-ilk-musluman-belediye-baskani-secildi-92395.jpg[/img]

Slovencelni lahko ste samo ljubosumni poglejte tole je Sadik Khan župan največjega mesta na svetu Londona on je uspešen in lep musliman.

V Iranu Evropejke ne nosimo čadorja, in v Jemnu ne nikaba, v večini muslimanskih držav niti las ne pokrivamo.
Obnašanje gosta je pa nemalokrat odvisno od gostitelja. Ljudje smo različni. Vsi.
Primer.
Tudi tukaj imaš kopico nestrpnežev. Jaz recimo niti z besedico nisem nikogar žalila, ker to ni moj način, sem pa v teh dveh ali treh dneh tukaj prebrala nemalo prav nagravžnih zapisov na moj račun. Da o provokacijah sploh ne govorim.
Kaj pa če se jaz kot gostja na tem forumu spustim na vaš nivo in vas začnem žaliti?

Vam povem nekaj?
Delala sem z migranti in na žalost slišala tudi podobne izjavo o njih, kot jih berem tukaj, in to od ljudi, ki so bili z njimi po službeni dolžnosti.
Vem, da migranti ne razumejo slovensko, razumeli so pa zven glasu, videli mimiko in slišali zmerjanje. Mene je bilo globoko sram. Pa žalostna sem bila tudi.[/quote][/quote]

Se meni je hudo, zelo hudo ;)))


No ja, meni je grd. Pa pravkar je ustanovil neko twitter policijo da bo zatrl svobodo govora. Fajn člouk res. NOT!

Slabo jo oponašaš se te takoj spozna.

V Iranu Evropejke ne nosimo čadorja, in v Jemnu ne nikaba, v večini muslimanskih držav niti las ne pokrivamo.
Obnašanje gosta je pa nemalokrat odvisno od gostitelja. Ljudje smo različni. Vsi.
Primer.
Tudi tukaj imaš kopico nestrpnežev. Jaz recimo niti z besedico nisem nikogar žalila, ker to ni moj način, sem pa v teh dveh ali treh dneh tukaj prebrala nemalo prav nagravžnih zapisov na moj račun. Da o provokacijah sploh ne govorim.
Kaj pa če se jaz kot gostja na tem forumu spustim na vaš nivo in vas začnem žaliti?

Vam povem nekaj?
Delala sem z migranti in na žalost slišala tudi podobne izjavo o njih, kot jih berem tukaj, in to od ljudi, ki so bili z njimi po službeni dolžnosti.
Vem, da migranti ne razumejo slovensko, razumeli so pa zven glasu, videli mimiko in slišali zmerjanje. Mene je bilo globoko sram. Pa žalostna sem bila tudi.[/quote]
Micka, kot so ti že na čveku povedali, žališ, kr naprej žališ in ponižuješ druge s tem ko sebe povzdiguješ, seveda pa vse med vrsticami, -hinavsko žaljenje in provociranje.

pajebentiboga……..mislim da si že 8352 x napisala in se hvalila, da si stregla migrantom…..mislim….so f. what!!!!!…….zarad mene jim lahko še jajćka masiraš….jebe se vsem za tvoje kupovanje odpustkov, zakaj misliš da si usmiljena sestra zarad tega, če si jim delila konzerve iz tujega denarja

….pa ko o zmerjanju…..tudi mi ne razumemo neandertalščine, pa vseeno prepoznamo kdaj govorijo in kaj govorijo o naših ženskah……in????….so f. what!!!????…..davkoplačevalci smo drugorazredni državljani, kakor zgleda, ker to te pa popolnoma nič ne moti.


Spuščanje na tisoče ilegalcev in migrantov čez mejo, je že dovolj velika žalitev za nas.


Spuščanje na tisoče ilegalcev in migrantov čez mejo, je že dovolj velika žalitev za nas.[/quote]
Da ne govorimo o njihovi oskrbi. Koliko že, 47 eurov na osebo?


Spuščanje na tisoče ilegalcev in migrantov čez mejo, je že dovolj velika žalitev za nas.[/quote]
Da ne govorimo o njihovi oskrbi. Koliko že, 47 eurov na osebo?[/quote]

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije


Da ne govorimo o njihovi oskrbi. Koliko že, 47 eurov na osebo?[/quote]

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije[/quote]

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.


Da ne govorimo o njihovi oskrbi. Koliko že, 47 eurov na osebo?[/quote]

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije[/quote]
No evo mici. Ti nas sploh ne moreš bolj žalit, kot nas žali naša država.

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije[/quote]

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.[/quote]
Kera nevarnost?!!!!! Kje???!!!!! Bejžmoooo!!!!!!!!!

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije[/quote]

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.[/quote]

Begunci pridejo v Slovenijo iz Hrvaske. Pred katero nevarnostjo bezijo iz Hrvaske?

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.[/quote]

Begunci pridejo v Slovenijo iz Hrvaske. Pred katero nevarnostjo bezijo iz Hrvaske?[/quote]

In potem, pred katero nevarnostjo bezijo iz Slovenije v Avstrijo. Prosim, povej, da se jaz zbezim!

In iz Avstrije v Nemcijo. Nekako ne opazam, da bi z njimi bezali tudi Hrvatje, Slovenci, Avstrijci in drugi Balkanci.

47x 31dni =

moj oče dobi za 40 let deliovne dobe 400 eur penzije[/quote]

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.[/quote]
1. kako veš, da ima hišo
2. kako si predstavljaš vzdrževati hišo s 400 eur na mesec, od katerih je treba še živet. silna varnost ja
3. kakšna nevarnost je na hrvaškem
4. v saudski arabiji jih čaka milijon klimatiziranih šotorov
5. teh 47 eur je samo za prehrano. žalitev za slovence? jep

Tvoj oče ima hišo in varnost. begunci pa bežijo pred nevarnostjo in so izpostavljeni in 47 eur dnevno je zelo malo.[/quote]
1. kako veš, da ima hišo
2. kako si predstavljaš vzdrževati hišo s 400 eur na mesec, od katerih je treba še živet. silna varnost ja
3. kakšna nevarnost je na hrvaškem
4. v saudski arabiji jih čaka milijon klimatiziranih šotorov
5. teh 47 eur je samo za prehrano. žalitev za slovence? jep[/quote]

Bravo dvojnica, vse boljše in boljše ti gre 🙂

Mici, a si ti malo skrenila s poti? Takoj se popravi, če ne bom malega CheGuevarro poklical!

Ko bi razne micke imele vsaj pamet navadne kokoši, bi se zavedale, da ne bo dolgo , ko bodo cvilile do vesolja, ko jih doleti to nad čim so tako navdušene.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

in to je?

in to je?[/quote]
Sicer ne vem, ampak mogoče je kaj takega imel v mislih

http://www.express.co.uk/news/world/701593/Outrage-Muslim-cleric-advises-Putin-demands-women-undergo-genital-mutilation

in to je?[/quote]
Sicer ne vem, ampak mogoče je kaj takega imel v mislih

http://www.express.co.uk/news/world/701593/Outrage-Muslim-cleric-advises-Putin-demands-women-undergo-genital-mutilation

Da se vrnemo k temi – jaz podpiram burkini. Tud sama bi ga nosila, če me ne bi čudno gledali. Ker tako lepo skrije celulit in mi gredo običajne kopalke na živce.

da se vrnemo k izvoru teh oblačil in pokrival

njihova oblačila imajo tri funkcije:

1. funkcija oblačila

2. funkcija skrivanja pred moškimi pogledi

3. funkcija izražanja pripadnosti islamu

1. Oblačila kot taka so neprimerna za naše razmere, pri 35-ih stopinjah so zelo oblečene ponavadi celo še v črno barvo, da jim je še bolj vroče

2. skrivati se morajo pred moškimi pogledi, ker na tak način ohranjajo zvestobo…ko da manj lepih žensk nihče ne osvaja…pade prvi razlog…že petletne deklice morajo skrivati pred moškimi pogledi predvsem zaradi očeta…to pravi tudi islam…da petletnica ne priteguje pogleda lastnega očeta..imamo torej opraviti z živalmi…le pri živalih obstaja pripravljenost pariti se v okviru ožjega sorodstva

3. razlag islama je precej, navidez fajn vera, a praksa kaže, da pripadniki te vere kršijo številne zakone, še morale nimajo nobene…jaz pravim da bi morali islam prepovedati, dokler ne bo nehal obravnavati otrok in žensk kot ljudi in ne kot lastnino, dokler ne bo odpravil pedofilije, mnogoženstva,….vse sekte, ki to prakticirajo, so prepovedane, zakaj nihče ne prepove islama? in ko ženska nosi oblačilo kot znak sektaštva, bi ji ga morali sleči in jo obleči v kavbojke..na policiji, žensko osebje..se ve….

dokler ne bo nehal obravnavati žensk in otrok kot stvari..ne ljudi..napača:-)

V Evropi ni prostora za burke če bi rade nosile burke naj se poberejo nazaj v Burkaland.

V Iranu Evropejke ne nosimo čadorja, in v Jemnu ne nikaba, v večini muslimanskih držav niti las ne pokrivamo.
Obnašanje gosta je pa nemalokrat odvisno od gostitelja. Ljudje smo različni. Vsi.
Primer.
Tudi tukaj imaš kopico nestrpnežev. Jaz recimo niti z besedico nisem nikogar žalila, ker to ni moj način, sem pa v teh dveh ali treh dneh tukaj prebrala nemalo prav nagravžnih zapisov na moj račun. Da o provokacijah sploh ne govorim.
Kaj pa če se jaz kot gostja na tem forumu spustim na vaš nivo in vas začnem žaliti?

Vam povem nekaj?
Delala sem z migranti in na žalost slišala tudi podobne izjavo o njih, kot jih berem tukaj, in to od ljudi, ki so bili z njimi po službeni dolžnosti.
Vem, da migranti ne razumejo slovensko, razumeli so pa zven glasu, videli mimiko in slišali zmerjanje. Mene je bilo globoko sram. Pa žalostna sem bila tudi.[/quote]

V Jemnu je bila sodelavka turistično – vse ženske turistke so nosile rute. V kratkih hlačah niso smele biti, bile so v tankih dolgih poletnih hlačah. V Iranu je bil moj brat z ženo. Čadorja res ni nosila, je pa morala imeti ruto. Prav tako nič kratkih hlač, ne zanjo, ne za mojega brata. Oba v dolgih hlačah. V Saudski Arabiji ne bom mogla najeti avta, ker tam ženske ne smejo voziti avtomobilov. Tako da ne nakladaj.
Mi se moramo prilagajati njim, oni se nam ne bodo.

New Report

Close