Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Aja, pa ta perjanica bi bila še ful boljša od muslimanskih oblačil. Namreč indijanci niso nikoli klali našega ljudstva. Muslimani so pa dojenčke razčetvorjali in klali naše ljudi in jih obglavljali.

Skratka dokazali so se muslimani po greznici od človeštva, ko so imeli premoč nad nami v srednjem veku. Brutalnosti, krutosti in neusmiljenosti. Greznica človeštva, ko imajo premoč.

Kaj češ, kretennskost je zavladala.

Odgovor na objavo uporabnika
?, 25.03.2024 ob 08:40

Božo, si v redu?

Dej spij malo alkohola, da boš imel razlog da pišeš neumnosti.

Božo JE shizofrenik. S seboj govori in drugim očita to, kar njemu doma mama govori. Je islamsko versko blazen in morda redno opazovan prek googla s strani policije, ki  preprečuje ekstremizem in terorizem.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:26

Odgovor na objavo uporabnika
modrojezero, 22.03.2024 ob 20:17

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:08

Ali mi lahko razložite zakaj točno vas moti ruta na moji glavi? Ali vas moti tudi kapa ali klobuk?

Moti nas, ker s tem simbolno kažeš prezir do naših navad. Za Slovenko pomeni zakrivanje las, obraza oz omejevanje pri oblačenju ponižanje, neenakopravnost, zatiranje s strani moških, družbe in religije. Tega nočemo nikoli več, smo imeli to pred 100 leti in ne sprejmemo nikoli več.

Kaj točno ima moj hidžab in moja vera veze s tem? Hidžab nikakor ne pomeni zatiranja, prav nasprotno, zame je to simbol svobode, ljubezni in miru v duši. Jaz nikomur z mojim hidžabom in z mojo vero ne škodujem, Sem prijazna oseba, miroljubna, vsem želim le dobro, tako so me vzgojili moji starši. A nazaj dobivam prezir in sovraštvo. Zakaj?

 

Jaz se strinjam z zgornjim odgovorom. Ja, za nas je to simbol podrejenosti, ponižanja, nesvobode. In je tu jasni NE. Zato vas težko gledam, težko sprejemam, težko mi je pri srcu.

In še nekaj: mene je teh vaših hidžabov strah. Kot me je strah vaših moških. Strah me je, da vas bo enkrat v bližnji prihodnosti toliko, da boste kot večina lahko zahtevali, da mora biti tudi takrat manjšina (moji potomci) kot vi. Tega za svoje otroke, vnuke, pravnuke ne želim in nočem.

Se pa bojim, da gremo v to smer in da je zadeva nepovratna.

In ja, če bi imela na voljo enako izobraženi, enako omikani, enako prijazni, enako simpatični osebi, ena s hidžabom, ena pa ne, bi vzela slednjo. Vedno. Žal.

Brez agencij sem prepotovala celotno severno Afriko. V Egiptu sem bila veckrat in moram priznati, da se, zaradi tega posta, veckrat spomnim na zelo bizarene dogodke, glede hidjaba:
So se sle muslimanske zenske kopat v morje, pridejo ven na obalo in, ooo leeleee moj 🤣, tisti njihov beli hidjab jih je tako lepo objel, izklesal njihove prsi, ritke. Se vec: Beli, mokri od morja, hidjab je lepo prikazal tudi crn trikotnik med nogami 🤣 (Ausa, ne seri, da se muslimanke brijejo po defoultu!).
Skratka, v SLO, pritozevati se zaradi muslimanskih obelezij je, zame osebno, nesprejemljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Xy, 24.03.2024 ob 22:02

Ja, smo nestrpni do  takih, ki poudarjajo svojo drugačnost in sami sebe diskriminirajo. Potem pa cvilijo, da so diskriminirani. Jaz tudi ne hodim z dvometerskom križem na rami, da poudarim, da sem kristjanka. Torej, snemi to islamsko ruto, ki skriva lase in žívi. Drugač pa, poskusi Iran, tam so obvezne, te ubijejo, če je ne nosiš. Pa cel kup islamskih držav imaš na razpolago, zakaj tu trpiš ? Ker mi se spremenili ne bomo. Končalo se bo pa v krvi, kot vedno v zgodovini. Samo tega vam islamolevičarji ne povedo, sami ste pa pretumasti, da bi to razumeli.

Se popolnoma strinjam z napisanim.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 19:55

Zelo težko. Vsi te buljijo, dobivaš grde komentarje, službe ne dobiš. Pa sem rojena in šolana tukaj, imam končano fakulteto. Zakaj ste tako nestrpni? Zakaj vas moti ruta na glavi katero so nosile tudi vaše babice?

pa pejt v Iran

Odgovor na objavo uporabnika
slainte, 27.03.2024 ob 17:57

Brez agencij sem prepotovala celotno severno Afriko. V Egiptu sem bila veckrat in moram priznati, da se, zaradi tega posta, veckrat spomnim na zelo bizarene dogodke, glede hidjaba:
So se sle muslimanske zenske kopat v morje, pridejo ven na obalo in, ooo leeleee moj 🤣, tisti njihov beli hidjab jih je tako lepo objel, izklesal njihove prsi, ritke. Se vec: Beli, mokri od morja, hidjab je lepo prikazal tudi crn trikotnik med nogami 🤣 (Ausa, ne seri, da se muslimanke brijejo po defoultu!).
Skratka, v SLO, pritozevati se zaradi muslimanskih obelezij je, zame osebno, nesprejemljivo.

Meni je pa nesprejemljivo, da sploh dovolimo vero, ki ima v svoji biti zapisano sveto vojno, širjenje, osvajanje in pokoravanje, zasužnjevanje in pobijanje vseh nemuslimanov. Zakaj bi morali tolerirati vero, ki je izrazito netolerantna, celo sovražna do vseh ostalih? Ki je zreducirala ženske na raven spolne sužnje? Ki je nekompatibilna z vsemi vsaj približno demokratičnimi državami. Zakaj točno že? Pa ne mi z nunami in križi – te smo v Evropi vsaj približno civilizirali (ne smemo pa pozabiti, da jim je treba trdno držati meje). Ne glede na vse ti niso tako agresivni, sovražni, niti ne zagovarjajo pobijanja vseh nevernikov. Pa za izstop nimajo zapovedane smrti. Kar pa je garant pri teh hidžabarjih. Zato je naša dolžnost ukrepati proti takim totalitarnim združbam in njihovim pripadnikom.

Glede potovanj po teh deželah – veliko turistov, sploh turistk ni imelo take sreče. V današnjih časih pa je še toliko nevarnejše. Nima smisla primerjati stanja nekoč in danes.

Priporočam knjige Ayaan Hirsi Ali, zelo dobro opiše dileme islama.

Zato Ker je tboj hidžab verski simbol, konkretno simbol islama,  ki je primitivna, agresivna vera z mentaliteto iz 7.stoletja. in takih vas nočemo tu. Pojdi v svoj islamski kalifat pa tam zganjaj svojo vero. Mi tu bi pa radi ohranjali civilizacijo.

Lažeš kot pes teče! Nikoli ne gredo ženske cele v morje s tistimi rjuhami okoli sebe v strogo islamskih državah. Nikoli! Imeti oprijeto oblačilo je isto kot če bi bile oblečene kot zahodnjakinje. In celo če bi šle not v tistem, imajo polno plasti oblačil, a misliš, da so oblečene v eno tanko spalno srajčko? Niti v snu se skozi ne bi videle ne prsi ne trikotnik, tako da nakladaj komu drugemu. Gredo pa cele v morje muslimanke v Albaniji recimo ali pa muslimanke na zahodu, ki se itak bolj kot ne afnajo, ker jih nihče ne bi preganjal, tudi če bi bile v bikinkah. V državah, kjer vlada šeriatsko pravo, pa ne boš videl ženske, ki bi cela šla v morje, kvečjemu noge namakajo vanjo ali pa gredo največ do kolen not, to je vse.

Odgovor na objavo uporabnika
no ja, 28.03.2024 ob 06:26

Lažeš kot pes teče! Nikoli ne gredo ženske cele v morje s tistimi rjuhami okoli sebe v strogo islamskih državah. Nikoli! Imeti oprijeto oblačilo je isto kot če bi bile oblečene kot zahodnjakinje. In celo če bi šle not v tistem, imajo polno plasti oblačil, a misliš, da so oblečene v eno tanko spalno srajčko? Niti v snu se skozi ne bi videle ne prsi ne trikotnik, tako da nakladaj komu drugemu. Gredo pa cele v morje muslimanke v Albaniji recimo ali pa muslimanke na zahodu, ki se itak bolj kot ne afnajo, ker jih nihče ne bi preganjal, tudi če bi bile v bikinkah. V državah, kjer vlada šeriatsko pravo, pa ne boš videl ženske, ki bi cela šla v morje, kvečjemu noge namakajo vanjo ali pa gredo največ do kolen not, to je vse.

@no ja 28.03.2024 ob 06:26

Zal te moram razocarati.
Brez agencij sem prepotovala celotno severno Afriko, dozivela tako pozitivne, kot tudi zelo  negativne izkusnje.
Ne vidim prav nobene potrebe po laganju.
Seveda, muslimanskih zena, ki se kopajo v hidjabu, v hotelskih kompleksih ne bos videl.

No odgovor že imate…. glede na to, da vsa vsi čudno gledajo…. pomeni, da ste pač čudni. Za večino normalnih ljudi je pač muslimanska vera zelo čudaška! S tem, da zakrivanje definitivno ni svoboda in to je tem stoletju prava katastrofa. Muslimani ste za kameno dobo! Službe ne dobiš? Zato, ker se ljudje bojijo vzeti muslimanko v službo, ker imajo hitro lahko težave z muslimanskim možem, ki so adijo pamet. Kolikor vemo se ženska muslimanka ne sme na samem pogovarjati z drugimi moškimi…. Torej v službi bo kako potem komunicirala z moškimi, če moža ne bo zraven?!

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:51

Odgovor na objavo uporabnika
Povej tvoj razlog, 22.03.2024 ob 20:32

Me pa še nekaj zanima, a med spolnim odnosom si lahko snamete ruto?

Nesramno in provokativno vprašanje, vendar bom odgovorila.

Muslimanka seveda ne nosi hidžaba pred možem. Lahko ga sname pred ostalimi ženskami in pred moškimi, ki so ji mahremi. Mahrem pomeni moški, ki ji je prepovedan, da bi se poročila z njim. To so oče, sin, vnuk, dedek, brat, nečak, stric. Pred vsem ostalimi mora imeti hidžab in ne sme se z njimi osamiti.

V islamu je vse logično in določeno. V tem je njegova lepota.

Muslimanka se ne sme osamiti s drugim moškim, ki ji je prepovedan! Torej veš, zakaj ne dobiš službe. Kako boš ti šolana ženska dobila šiht, če boš v službi lahko sama z drugim moškim (sodelavec, šef, stranka)? Kako a bo tvoj faking mož s tabo v službi? Res ste muslimani zabiti!

Nimam nobenih težav kaj nosiš in kako nosiš in nič ne buljim v nobenega. Če se bom preselila v svet pokritih las bom to nosila. Ti si se rodila in živiš v svetu nepokritih las in ker to počneš ne pomeni da si nekaj posebnega in da vsi bulijo v tebe. Ti imaš več težav s tem kot vsi mi; ki tega ne nosimo.

Snemi ruto in se integriraj v naše okolje. Si predstavljaš kaj bi se zgodilo ženski, ki v muslimanskih deželah ne bi upoštevala muslimanskih pravil oblačenja? Malo dvolično vse skupaj, je tako?

Za osebe ki so proti hidžabu se ne sekiraj potrata časa.Ljudje bodo vedno govorili slabo o tistem česar ne poznajo in o tistem ki jih pravzaprav ne zanima.Ne razmišljaj kaj si drugi mislijo imas svobodo do izražanja svoje vere in tega ti nobeden ne more vzeti.Islam je prelepa vera tudi sama vrjamem vanjo.In ne dovoli da te takšni komentarji ovirajo v življenju sploh pa se ni vredno ukvarjati z ljudmi in jih spraševati zakaj tako reagirajo na hidžab to je njihova stvar lahko si mislijo kar hočejo.Tako kot si marsikateri marsikaj mislijo o napol nagih puncah, si drugi o pokritih ženskah,in sicer govorim o tistih,ki imajo toliko spoštovanja do sebe da ne hodijo razgaljene po svetu. Nato se pa tiste ki so razgaljene čudijo zakaj jih moški gledajo zasledujejo, migranti napadajo in posiljujejo kar ne pravim da je edini razlog za napade,ampak eden od njih pa je. Saj se moški vsekakor ne znajo obvladati,zato je v islamu predpisano ženskam da nosijo hidžab in nikakor oblek ki prikazujejo njihovo postavo(oprijeta oblačila).

Služba zate pa se bo sigurno prav tako našla zate saj je vedno več žensk na delovnih mestih in normalno delajo,ne obupaj in ne sekiraj se kaj ljudje govorijo gdo bo če ne oni tako svet pač deluje.

Aja pa za tiste komentarje,ki tožijo kako se oni morajo pokriti v muslimanskih državah,ni se vam treba noben vas ne preganja v muslimanske države če ste proti hidžabu ali kakršni koli vrsti pokrivanja muslimank ne hodit v take države pa je vse rešeno ne hodite tja pa se ne rabite pokrit.Če pa že hodite v take države kjer veste da islam prevlada ja potem pa se nič ne pritoževat ko se bo treba pokrit na nekaterih mestih,sicer pa tudi nobeden ne zahteva povsod po teh deželah da ste pokriti le na določenih območjih potlej pa ne hodite tja če vam to ne odgovarja.Svet je ogromen veliko je držav kjer nerabite pokrivat las pa pojdite tja in pustite na miru nekoga ki se je prišel ustalit v Slovenijo. Kolikor vem nikjer ne piše da je hidžab prepovedat tako da pustite ženske ki nosijo hidžab na miru in se brigajte za vaše otroke in vaše družine.

 

Lep pozdrav.

 

 

 

 

Anonimni 677, ti pusti nas pr miru, jaano? Še ena zaostala si? Ne razumeš, da so moški v civiliziranem svetu v EU obvladani? Kako bi sicer delali kot zdravniki, umetniki, učitelji? Kam drugam pojdi vplivati, ker pro nas boš vedno neuspešna! Ti ne spadaš v kulturo tega sveta in ne razumeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno677, 30.03.2024 ob 05:29

Za osebe ki so proti hidžabu se ne sekiraj potrata časa.Ljudje bodo vedno govorili slabo o tistem česar ne poznajo in o tistem ki jih pravzaprav ne zanima.Ne razmišljaj kaj si drugi mislijo imas svobodo do izražanja svoje vere in tega ti nobeden ne more vzeti.Islam je prelepa vera tudi sama vrjamem vanjo.In ne dovoli da te takšni komentarji ovirajo v življenju sploh pa se ni vredno ukvarjati z ljudmi in jih spraševati zakaj tako reagirajo na hidžab to je njihova stvar lahko si mislijo kar hočejo.Tako kot si marsikateri marsikaj mislijo o napol nagih puncah, si drugi o pokritih ženskah,in sicer govorim o tistih,ki imajo toliko spoštovanja do sebe da ne hodijo razgaljene po svetu. Nato se pa tiste ki so razgaljene čudijo zakaj jih moški gledajo zasledujejo, migranti napadajo in posiljujejo kar ne pravim da je edini razlog za napade,ampak eden od njih pa je. Saj se moški vsekakor ne znajo obvladati,zato je v islamu predpisano ženskam da nosijo hidžab in nikakor oblek ki prikazujejo njihovo postavo(oprijeta oblačila).

Služba zate pa se bo sigurno prav tako našla zate saj je vedno več žensk na delovnih mestih in normalno delajo,ne obupaj in ne sekiraj se kaj ljudje govorijo gdo bo če ne oni tako svet pač deluje.

Aja pa za tiste komentarje,ki tožijo kako se oni morajo pokriti v muslimanskih državah,ni se vam treba noben vas ne preganja v muslimanske države če ste proti hidžabu ali kakršni koli vrsti pokrivanja muslimank ne hodit v take države pa je vse rešeno ne hodite tja pa se ne rabite pokrit.Če pa že hodite v take države kjer veste da islam prevlada ja potem pa se nič ne pritoževat ko se bo treba pokrit na nekaterih mestih,sicer pa tudi nobeden ne zahteva povsod po teh deželah da ste pokriti le na določenih območjih potlej pa ne hodite tja če vam to ne odgovarja.Svet je ogromen veliko je držav kjer nerabite pokrivat las pa pojdite tja in pustite na miru nekoga ki se je prišel ustalit v Slovenijo. Kolikor vem nikjer ne piše da je hidžab prepovedat tako da pustite ženske ki nosijo hidžab na miru in se brigajte za vaše otroke in vaše družine.

 

Lep pozdrav.

 

 

 

 

S tem ko zagovarjas, da se zenska pokriva, ker se moski ne znajo brzdat, jim samo pritrjujes, da to lahko pocnejo. Si mislis, ce je zenska na pol gola, jo pa lahko posili, kaj pa ni pokrita ali? Razmisljanje iz kamene dobe. In ja , ce vi pridete v naso kulture, uporabljate nase znanje!!, naso tehnologijo!!, se boste prilagodili nam, ce pa vas to moti pa ne hodite k nam, tako kot si ti rekla, da naj mi ne hodimo v islamske drzave, kjer se je potrebno pokrivat!

Pac sem povedala to kar mislim jaz nimam problema z negativnimi ljudmi kot ste vi in brez problema bom nosila hidžab u sloveniji čisto normalno saj me ne zanimajo vaša mnenja itak pa boste vedno imeli nekaj za povedat ker niste dosti razgledani o veri.Pa tudi mimo vere obsojate ljudi ki ne razmisljajo enako kot vi pac svet je pokvarjen me prav briga kaj si gdo misli in spodbujam vse muslimanke ki nosijo hidžab naj ga nosijo in se ne ukvarjajo z ljudmi kot ste vi saj vi z slabimi komentarji ne boste dosegli nič samo v prazno govorite ker je v sloveniji vedno več žensk pokritih tako pac je boste sprejeli al pa ne nosile to bodo če jim bo tako odgovarjalo glede tega nič ne morete lahko se samo repenčite ko vidite žensko ki s ponosom nosi to kar pripadanjeni veri.Med tem ko naj bi tudi v drugih verah bilo eno od glavnih dejstev da spoštujete druge vere marsikdo to ne počne in potem še kao tukaj nekaj pametujete kaj je prav in kaj ne.Poglobite se v svojo vero in vas nič ne bo motilo.

In se to nikjer nisem rekla da zenska ki je napol gola je pa lahko posiljena,rekla pa sem da je to lahko eden od razlogov ki privedejo k posilstvu.In nisem mislila da se vsi moški ne brzdajo ampak dosti se jih ne saj nekateri v efektu ne razmisljajo da pa ta zenska komu pomeni da njegovo obnasanje ni primerno kaj sele dejanja ce pride do posilstva.

Sicer pa vem da so je dosti moskih ki spostujejo zenske in se je nebodo dotaknili ampak kako vedeti na katerega bos naletela vsak dan na tega ki spostuje zenske in se je nebo dotikal ali na tisrega ki jih  ne.Zato se pokrijemo muslimanke zaradi svoje varnosti.

Sem pa tudi mnenja da ženska tudi če na sebi v takem primeru ne bi imela kosa oblačila noben moški nima pravice se je dotaknit kaj sele kaj drugega.

 

Islam je vera nasilja,  zla, zatiranja. Ženske v njem so vredne zelo malo (v najboljšem primeru pol moške besede, večinoma pa niti toliko ne). Še po smrti so zredicirane na raven spolne sužnje, ki jo bo vsak dan znova razdevičil en “zaslužen” musliman. Vsaka, ki to zagovarja, je ali popolnoma zaslepljena ali pa totalno neumna. Vmesne poti ni. Islam zapoveduje širjenje vere – za vsako ceno in je popolnoma netoleranten do vseh ostalih. Seveda po današnjih demokratičnih standardih, ne nekih zahojenih islamskih. Ker če daš ljudem na nekem ozemlju opcijo, da prestopijo v islam ali pa jih ubijejo, to ni strpnost. Ravno tako ni strpnost, da daš nekemu kristjanu možnost, da prestopi ali pa svinjsko drago plačuje davek za to, da mu ni treba prestopiti v islam (je v bistvu suženj). Ja, suženjstvo je za islam seveda normalno in sprejemljivo.

Ravno tako ni strpno pobijati tiste, ki so izstopili iz islama (za apostazijo je predpisana smrt in nič drugega).

Tudi pedofilija je v zahodnem svetu prepovedana, kazniva. Za razliko od islama, kjer je punčka godna za poroko in posilstvo po mnenju samega Mohameda takoj, ko dobi prvo menstruacijo. Pa če je to slučajno pri štirih letih ali pa pri devetih, kolikor je bila stara Ajša.

Ravno tako so napram vsem ostalim (nevernikom) dovoljene laži in zavajanja. Zato pa njihove besede toliko pomenijo – nič.

Kakorkoli že, islam s svoji šarijo je nekompatibilen z demokracijo, današnjim standardom človekovih pravic, humanostjo…. Je totalitarna vera, ostala v 7.stoletju, z miselnostjo, znanjem in zapovedmi tistega surovega časa.

Muslimanska pokrivala so samo manifest totalitarne vere, ki je zavojevalska in nestrpna do vseh. Zato bi jih morali prepovedati. Francozi delajo v tej smeri, ravno tako Danci. Seveda je oboje hudo pozno, pa vseeno so se končno zbudili in zavedeli, da do nestrpnosti ne smeš biti strpen!

Samo to je dovolj – recipročnost. Če je vera strpna do drugih, potem bodo tudi drugi do nje. Pa ne s skrito agendo, lažmi in zavajanjem. Imamo določene standarde in če jih neka vera ne dosega, pač ni dovoljena. Brez pardona.

“Sicer pa vem da so je dosti moskih ki spostujejo zenske in se je nebodo dotaknili ampak kako vedeti na katerega bos naletela vsak dan na tega ki spostuje zenske in se je nebo dotikal ali na tisrega ki jih  ne.Zato se pokrijemo muslimanke zaradi svoje varnosti.”

Ko grem ven na ulico, ne vem, ali me lahko nekdo napade, ali me lahko zbije kolesar ali avto. Zato nikoli ne zapustim svojega stanovanja  – zaradi svoje varnosti.

Anonim712 – po tvoje naj bi bilo breme kaznivega dejanja na ženski, kajne? In potecialna žrtev mora vnaprej razmišljati o korakih morebitnega napadalca? zato se zavijaš, ker razmišljaš o tem, kako se morda nekdo, ki je v osnovi bolnik in ga ne bi ustavilo nobeno oblačilo, ob tebi ne more brzdat? precej bolan svet je to, če o njem tako razmišljaš in če naj bo osredotočenost na potencialni žrtvi in ne na napadalcu. če si ženska in si nase navzela ta nebulozni pogled, pa še toliko bolj žalostno.

Odgovor na objavo uporabnika
….., 30.03.2024 ob 07:39

Anonim712 – po tvoje naj bi bilo breme kaznivega dejanja na ženski, kajne? In potecialna žrtev mora vnaprej razmišljati o korakih morebitnega napadalca? zato se zavijaš, ker razmišljaš o tem, kako se morda nekdo, ki je v osnovi bolnik in ga ne bi ustavilo nobeno oblačilo, ob tebi ne more brzdat? precej bolan svet je to, če o njem tako razmišljaš in če naj bo osredotočenost na potencialni žrtvi in ne na napadalcu. če si ženska in si nase navzela ta nebulozni pogled, pa še toliko bolj žalostno.

Točno to je zahojena miselnost. V tistem dokumentarcu Za tančico mošej točno o tem govorijo. Kao mož ima seksualne potrebe  nagon, ki ga ne more krotiti, zato mu mora biti žena VEDNO na razpolago. Primitivni Mohamed se pač ni mogel več brzdati, pa je napadel Ajšo pri devetih letih. Nivo psa, ki se goni.

“Sicer pa vem da so je dosti moskih ki spostujejo zenske in se je nebodo dotaknili ampak kako vedeti na katerega bos naletela vsak dan na tega ki spostuje zenske in se je nebo dotikal ali na tisrega ki jih  ne.Zato se pokrijemo muslimanke zaradi svoje varnosti.”

Tudi v zahodnem svetu je veliko moških psihopatskih posiljevalcev, ki preži na ženske in jih napade in posili. Ampak v zahodnem svetu je ta napadalec kriv napada in ne ženska, ki jo je napadel. Zato se večina moških tega ne gre, ker ve, kaj sledi, če ga ujamejo. Zato je teh psihotov manjšina, ki pač tvega, da bo šla v zapor. Pri vas pa moški ve, da mu nič ne bo, če napade žensko brez rute. Ne gre za to, da se ne zmore brzdat, ko vidi njene lase, gre za to, da jo LAHKO napade samo zato, ker je bila “nemoralna”. Ker ga nihče ne bo kaznoval za to. Ker je ženska smet in če si ne pokrije las, je kurba, ki je sama kriva za to, kar se ji zgodi. In zato to počnejo, ne pa zaradi tega, ker ga ne bi zmogli v hlačah obdržat in ker ga ti s svojimi lasmi rajcaš. Ne laskaj si.

New Report

Close