Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Muslimani hodijo v Evropo zato, da jo uničijo!

Dokler je še čas, jih je vse treba izgnati v Afganistan. Naj tam uživajo v lepotah islama in ekonomskem stanju, ki ga islam s sabo prinaša!

V Evropi pa parazitirajo na socialnih pomočeh in se množijo kot podgane. Tako hinavsko čakajo pravi trenutek, da jih bo dovolj, da prevzamejo oblast in v Evropi razglasijo islamsko državo.

O bed… pa v avganistanu ze 20 let serjete… oz ste srali…

Kao revni… halo oni 20 let ne morejo rast… branit se morajo. Ja branit. Ti si došo tamo. Niso oni sli na in nad tvojo zemljo.

Pogledaj malo tamo katar..  kuvajt… saudi… se na maldive hodite.. dubaj… sanske destinacije so vam to… to su sve islamske zemlje.

Telad.

Necete vi da budete disciplinirani. To je problem. Vi bi svrljali. Bili nemoralni. Ne eticni. To se od tebe zahteva… da ne krades…

Da si gospodin. To se hoce od tebe… da nisi suzenj ne sistemu ne laznim potrebam ne stvarem ne nic. Pokoncen clovek.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:36

Odgovor na objavo uporabnika
Povej tvoj razlog, 22.03.2024 ob 20:26

Klobuki in pokrivala v starih časih so bili zaradi mode. Moja omika si je ruto zavezala, ko je šla v štalo, da se ji ni toliko navzel vonj na lase, prav tako, da je ni napihalo v ušesa. Zdaj pa izobražena Aiša povej razlog, zakaj jo nosite ve, tudi v zaprtih prostorih, tudi v bazen? Bo verjetno kar držalo, da zaradi moških, da jih ne bi privlačile in izzivale in to v 21.stoletju!, ko veselo uporabljate iphone, hodite na plastične operacije, si tetovirate obrvi, umetne trpalnice direkt kot za v bordel.

Hidžab nosim zaradi ljubezni, spoštovanja in vere do Stvaritelja. Nihče me ni v to prisilil, moja mama sploh ne nosi hidžaba. Tako sem se sama odločila in sem ponosna na to. Vem, da mi bo nekoč povrnjeno vse kar sem prestala zaradi te odločitve.

Ja, večno boš 33 letna devica, ki te bo vsak dan znova razdevičil en od 33 letnih mučenikov. Vsak dan na novo boš uživala v spolnem suženjstvu 😂 Svaka ti čast, stara.

Kult častilcev smrti je super poskrbel za ženske tudi po smrti🤣

Without lies Islam dies.

Kako lahko nekdo normalen resno jemlje vero, ki dovoljuje pedofilijo? Mohamed je svetel zgled, ko je seksal z devetletnico.

Nima veze če se pri punčki pojavi prezgodnja puberteta, samo da je, pa je dovoljena poroka in seveda seks. Za muslote je to dovolj.

Pa en muslo bozoklovn (če bi jo imel, pa je še za njihove standarde prenizko) ima pravico ženo pretepati (ja, res tako, da se ne vidi), če se kaj upira. Jo pač malo zresetira. Pa tiste kozlarije, ko je prepovedan seks izven zakona. Imaš pa obvod v začasnem zakonu, pa je problem rešen. Ko se ženske naveliča, pa se komot loči (ženska spet precej težje ). Islamska prostitucija v vsem svojem sijaju oz. bedi.

Nema niko prava da tuče ženu. No razen ko hoce..  takrat jo se ko ni pridna bla😋

Ne sej ne.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_child_brides

 

A ti ves kolk zen je mel Salomon?

Halo pa vase 12 letnice seksajo… a ni pol bols da se porocijo?

Nimaš ti tu kaj pametovati. Če hočeš islam, pojdi v islamsko državo. Tu ni islama, tu se ne verjame v vaše pravljice.

Necete vi da budete disciplinirani. To je problem. Vi bi svrljali. Bili nemoralni. Ne eticni. To se od tebe zahteva… da ne krades…

A ti si pa discipliniran? A nisi ravno ti kradel, delal štalo, bil v prevzgojnem domu, pa potem po zaporih? In zdaj je  ta bebec neprilagojeni našel boga. Nikoli nič delal, daj povej, od česa živiš? Še gnjaviš stara dva?

 

Odgovor na objavo uporabnika
no no, 24.03.2024 ob 20:57

Necete vi da budete disciplinirani. To je problem. Vi bi svrljali. Bili nemoralni. Ne eticni. To se od tebe zahteva… da ne krades…

A ti si pa discipliniran? A nisi ravno ti kradel, delal štalo, bil v prevzgojnem domu, pa potem po zaporih? In zdaj je  ta bebec neprilagojeni našel boga. Nikoli nič delal, daj povej, od česa živiš? Še gnjaviš stara dva?

 

od onoga sto mi Bog da.

Sve pojedem i popijem. Allahu akbar!

20240324 210128

20240324 210114

20240324 210642

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 24.03.2024 ob 21:08

20240324 210642

To sranje si porini v šupak, idiot.

Če jaz in moj mož verjameva, da je golota dana od boga, da moramo biti točno taki, kot nas je bog ustvaril, lahko prideva k tebi in tvoji družini na kosilo?

Naju boste sprejeli, kot pričakuješ ti od nas in ti moje binglajoče joške in njegov uplahnen ding dong ne bosta moteča?

Saj vendar obožuješ svojega boga, kaj? Kaj imaš za skrivati, če te je ustvaril brez oblačil? Bodi naga, točno taka, kot ti je bog namenil, da si.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8771, 24.03.2024 ob 21:17

To sranje si porini v šupak, idiot.

20240324 212007

Nisam ja toliko pametan i sposoban. To ni nic drugega kot Allahova milost.

Eno pise… oni koji cine dobra djela imače ljepu nagradu još na ovom svjetu a onaj svjet je sigutno jos bolji.

Ta tema je čista provokacija, odprl jo je tip, da mal sprovocira ljudi..škoda pisanja…da bi bila muslimanka zakrita cela pa obenem fakultetno izobražena? tega v sloveniji ni ..muslimanka mora bit doma za šporhertom pa deda pedenam 24 ur na dan, drugače pa je tepena

Alah nima  preveč rad pametnih in samosvojih žensk…

Odgovor na objavo uporabnika
Biser359, 24.03.2024 ob 21:29

Alah nima  preveč rad pametnih in samosvojih žensk…

PIše… uči, plemenit je Gospodar tvoj.

Bog hoce da ves, da znas… da te ne more kar vsak okoli prenest… da se te ne more kolonizirat kot vas. To so vsi napotki.

Eto nemoras…

Kakvi su ti rezultati😂

Po tem ves al delas dobro al ne.. 😉

Med drugim je tudi zato Poslance poslal..  da nebote mogli rect mi o tem nismo nic vedeli…

Islam je kuga človeštva!

In vse islamske države so nujno revne. Savdska barabija in tam okrog pa imajo denar samo zato, ker imajo nafto. Pri čemer nimajo pameti, ves inženiring je v rokah zahodnih inženirjev in tehnologov. Pa tudi leni so do amena, vse jim delajo tuji delavci. Oni samo serjejo pravljice o pedofilu mohamedu, plačujejo za širjenje islama in gradnje mošej, tudi v Ljubljani in se množijo kot podgane, pa čeprav nimajo ne hrane in ne vode.

Zato je realnost islama pač revščina. Tako ekonomska kot duhovna, lep primer je Afganistan. Ter seveda nasilje in terorizem.

Ja, smo nestrpni do  takih, ki poudarjajo svojo drugačnost in sami sebe diskriminirajo. Potem pa cvilijo, da so diskriminirani. Jaz tudi ne hodim z dvometerskom križem na rami, da poudarim, da sem kristjanka. Torej, snemi to islamsko ruto, ki skriva lase in žívi. Drugač pa, poskusi Iran, tam so obvezne, te ubijejo, če je ne nosiš. Pa cel kup islamskih držav imaš na razpolago, zakaj tu trpiš ? Ker mi se spremenili ne bomo. Končalo se bo pa v krvi, kot vedno v zgodovini. Samo tega vam islamolevičarji ne povedo, sami ste pa pretumasti, da bi to razumeli.

Drugač pa, poskusi Iran, tam so obvezne, te ubijejo, če je ne nosiš. Pa cel kup islamskih držav imaš na razpolago, zakaj tu trpiš ?

Zato ker tu visijo na slovenski sociali in se za naš denar plodijo kot podgane.

Odgovor na objavo uporabnika
Dorset, 24.03.2024 ob 22:25

Drugač pa, poskusi Iran, tam so obvezne, te ubijejo, če je ne nosiš. Pa cel kup islamskih držav imaš na razpolago, zakaj tu trpiš ?

Zato ker tu visijo na slovenski sociali in se za naš denar plodijo kot podgane.

KAko jebote??? Avganistanvi inferniornejsi pa jedo meso, vi pa superiornejsi pa vam kao drago?

Hrana ti kao skupa? Pa cemu si iso u skolu?

Božo, si v redu?

Dej spij malo alkohola, da boš imel razlog da pišeš neumnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:26

Odgovor na objavo uporabnika
modrojezero, 22.03.2024 ob 20:17

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:08

Ali mi lahko razložite zakaj točno vas moti ruta na moji glavi? Ali vas moti tudi kapa ali klobuk?

Moti nas, ker s tem simbolno kažeš prezir do naših navad. Za Slovenko pomeni zakrivanje las, obraza oz omejevanje pri oblačenju ponižanje, neenakopravnost, zatiranje s strani moških, družbe in religije. Tega nočemo nikoli več, smo imeli to pred 100 leti in ne sprejmemo nikoli več.

Kaj točno ima moj hidžab in moja vera veze s tem? Hidžab nikakor ne pomeni zatiranja, prav nasprotno, zame je to simbol svobode, ljubezni in miru v duši. Jaz nikomur z mojim hidžabom in z mojo vero ne škodujem, Sem prijazna oseba, miroljubna, vsem želim le dobro, tako so me vzgojili moji starši. A nazaj dobivam prezir in sovraštvo. Zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
999780, 22.03.2024 ob 20:04

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 19:55

Zelo težko. Vsi te buljijo, dobivaš grde komentarje, službe ne dobiš. Pa sem rojena in šolana tukaj, imam končano fakulteto. Zakaj ste tako nestrpni? Zakaj vas moti ruta na glavi katero so nosile tudi vaše babice?

Mi se moramo v vaši domovini prilagajati vaši kulturi. Če tega ne zmorete, je bolje, da ostanete doma.

    Točno tako!

Nismo hudobni samo ne pašeš naš svet.

Keri kretteni hodijo po tej državi.

Grem jaz nase dat indijansko perjanico na glavo- ker se čutim blizu s tistimi indijanci. Itak bodo vsi buljijli vame, potem pa sprašujem ljudi zakaj buljijo vame.

Kdo je tle debilll?

Jaz, ki posiljujem ljudi s svojo perjanico, ali ljudje, ki to perjanico bulijo?

Sej vem, da so so ljudje ne samo umsko tudi duševno moteni na 1001 način, ampak kaj češ, tko je.

New Report

Close