Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Vam jaz povem kako je bit muslimanka s hidžabom v Sloveniji

Slovenskim zadekanim muslimankam se kratijo osnovne državljanske pravice in pravica do dostojanstva. Razne NVO, ki kurijo denar slovenskih davkoplečevalcev nimajo jajc, da bi se lotile osvoboditve žensk pred srednjeveškim islamskim primitivizmom.

NVO promovirajo splav, muslimanke pa rojevajo po tekočem traku po ukazu moža.

NVO opozarjajo na potrebo po prijavi spolnega nasilja, muslimanke pa morajo po šerijatu biti na razpolago moškemu kadarkoli in brez ugovora.

Ali imajo naši novinarji jajca, da Niko in ostalo progresivno liberalno sekto spravijo pred kamero in ji zastavijo nekaj konkretnih vprašanj?

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 22.03.2024 ob 21:09

Sami fanatiki. Eni čist fanatično v veri in nekem duhu, drugi čist nč in brez duha. Tako eni kot drugi pa bi ene in druge pobijali. FANATIKI PSIHOPATI

NEbi ja ubio al bi razvalio usta… oz najbolj primerno je pac sterat al pa “razapet”… more i šibanje.

Ma mislim sploh mi potrebno se pogovarjat s takimi… pac ce ze iznasamo mnenja… stepamo komentarje… thats the way… to kar sem ti jst rekel je pravilno in superiornejse..

Ti pa good luck with that… s tim tvojima… ne mislim tebe.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:26

Odgovor na objavo uporabnika
modrojezero, 22.03.2024 ob 20:17

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:08

Ali mi lahko razložite zakaj točno vas moti ruta na moji glavi? Ali vas moti tudi kapa ali klobuk?

Moti nas, ker s tem simbolno kažeš prezir do naših navad. Za Slovenko pomeni zakrivanje las, obraza oz omejevanje pri oblačenju ponižanje, neenakopravnost, zatiranje s strani moških, družbe in religije. Tega nočemo nikoli več, smo imeli to pred 100 leti in ne sprejmemo nikoli več.

Kaj točno ima moj hidžab in moja vera veze s tem? Hidžab nikakor ne pomeni zatiranja, prav nasprotno, zame je to simbol svobode, ljubezni in miru v duši. Jaz nikomur z mojim hidžabom in z mojo vero ne škodujem, Sem prijazna oseba, miroljubna, vsem želim le dobro, tako so me vzgojili moji starši. A nazaj dobivam prezir in sovraštvo. Zakaj?

Res vera miru – pobijanje “nevernikov”, posiljevanje otrok, tudi dečkov, živali – kar dokazuje, da so ti tvoji musliči na stopnji živali, ki ne zna krotiti nagonov. Kamenjanje, polivanje s kislino… je le nekaj cvetk tvoje svobode. Poglej, v kaj je ta golazen spremenila urejena evropska mesta, ena sama ciganarija povsod. Porast kriminala gre v nebo, sploh tam, kjer se jih je največ nasralo (Švedska). Ti pa s to svojo ruto propagiraš vse skupaj. Pametne ženske v muslimanskem svetu, ki imajo pospravljeno podstrešje, se upirajo zatiranju, ti pa ga širiš. Take bi bilo treba izgnat med kameltrajbarje, pa se tam frajeriši s tvojo ruto.

 

https://m.youtube.com/shorts/CIEBqVNVUyQ

 

Mama bi rada spadala v druzboooo… iiiiiiiiiiii kako lepo…

 

Ma goni to u pizdu materinu.. sve vatropoklonici!

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 21:02

Odgovor na objavo uporabnika
Povej tvoj razlog, 22.03.2024 ob 20:57

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:51

Odgovor na objavo uporabnika
Povej tvoj razlog, 22.03.2024 ob 20:32

Me pa še nekaj zanima, a med spolnim odnosom si lahko snamete ruto?

Nesramno in provokativno vprašanje, vendar bom odgovorila.

Muslimanka seveda ne nosi hidžaba pred možem. Lahko ga sname pred ostalimi ženskami in pred moškimi, ki so ji mahremi. Mahrem pomeni moški, ki ji je prepovedan, da bi se poročila z njim. To so oče, sin, vnuk, dedek, brat, nečak, stric. Pred vsem ostalimi mora imeti hidžab in ne sme se z njimi osamiti.

V islamu je vse logično in določeno. V tem je njegova lepota.

Aha torej z namenom pred drugimi moskimi, da jih ne bi zapeljala in to v 21.stoletju, ko uporabljate iz razvitega sveta vso mozno tehnologijo. Pa kdo in kaj vas sili v naš svet, v našo kulturo, če vidis, da te vsi grdo gledamo.

Ne, ni tako enostavno. Gre za to, da se je potrebno izogibati vsemu kar bi lahko vnašalo motnje v družbi, ki bi lahko omejevale vernike pri mislih o veri in molitvi, kar je prvenstveno vsakemu muslimanu.

Ljubica draga, kar sleci rutko, ker motnja h molitvi je ze to, da sem gor pises na mon. Samo mi se reci, da imas FB, totalno nespostovanje do Boga! Ves kaksne bedarije so na FB?

Ste mi res zanimivi nekateri muslimani, bezite iz svojih drzav v razvite svobodne kulturne drzave, a tu bi furali radi naprej radikalno kulturo. A vso tehnologijo pa uporabljate naso, to pa vas ne moti pri molitvi. Torej, kritizirate zahod, v istem hipu takoj navalite in uporabljate vse kar izumi zahod.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 20:36

Odgovor na objavo uporabnika
Povej tvoj razlog, 22.03.2024 ob 20:26

Klobuki in pokrivala v starih časih so bili zaradi mode. Moja omika si je ruto zavezala, ko je šla v štalo, da se ji ni toliko navzel vonj na lase, prav tako, da je ni napihalo v ušesa. Zdaj pa izobražena Aiša povej razlog, zakaj jo nosite ve, tudi v zaprtih prostorih, tudi v bazen? Bo verjetno kar držalo, da zaradi moških, da jih ne bi privlačile in izzivale in to v 21.stoletju!, ko veselo uporabljate iphone, hodite na plastične operacije, si tetovirate obrvi, umetne trpalnice direkt kot za v bordel.

Hidžab nosim zaradi ljubezni, spoštovanja in vere do Stvaritelja. Nihče me ni v to prisilil, moja mama sploh ne nosi hidžaba. Tako sem se sama odločila in sem ponosna na to. Vem, da mi bo nekoč povrnjeno vse kar sem prestala zaradi te odločitve.

Seveda ti bo povrnjeno, tako kot vse tiste samomorilce, ki so se dali razstreliti na čast pedofilskemu alahu, čaka 72 devic v raju. A tebe bo čakalo pa 72 potrebnih smrdljivih bradačev v dolgih belih gatah?

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 22.03.2024 ob 21:12

NEbi ja ubio al bi razvalio usta… oz najbolj primerno je pac sterat al pa “razapet”… more i šibanje.

Ma mislim sploh mi potrebno se pogovarjat s takimi… pac ce ze iznasamo mnenja… stepamo komentarje… thats the way… to kar sem ti jst rekel je pravilno in superiornejse..

Ti pa good luck with that… s tim tvojima… ne mislim tebe.

Ti se zdiš še mlad in imaš možnost, da pogledaš čisto sliko in ne delčke. Lahko opaziš, da fanatiki po svetu pa ni važno v čemu so fanatiki povzročajo gorje, zločin, trpljenje.

Naj bo musliman, katolik, žid, policaj, politik, sodnik, kurba, kurbir itd., nima veze v čem je fanatik je psihopat in je potencialen nevaren hudobec (hudič).

Torej če ti kot musliman ne vidiš da je polno psihičev,ki se imajo za muslimane in da se kažejo kot totalni kreteni potem si slep. Isto je pri katolikih, kristjanih, židih itd,. kot sem že omenil. Povsod sami psihiči.

In če tega nisi zmožen videti in furaš svoje fanatično, kot da že vse veš samo zato, ker VERJAMEŠ, potem je cajt da se zbudiš ali pa se prišišeš psihičem. Pa tudi jaz ne mislim vsega tega zate osebno ampak na splošno.

Idioti ne opazijo celotne slike, zato ker so idioti.

Vidiš Golobove idiote da ne vidijo golobovih idiotskih. Vidiš Janševe idiote da ne vidijo janševih idiotskih. Tako katoliki ne vidijo katoliških kretenov, muslimani muslimanskih, narod državnih itd. V bistvu je polno fanatičnih debilov. Če niso z vero indoktrinirani so s šolo , če ne s šolo pa politiko ali katerim drugim zblojenim pogledom in usmeritvijo.

Zaključek: FOLK JE FUKNJEN

No kaoo ste se proveli i provele ko ste hoteli spadat v druzbo??? Kako je na dolgi rok?

Nisi “in” ako nemas fanta… moras tekmovat ker znak mas na majci… moras sistem…

Halo Bog ti obljublja. Vid me😂

Bi mogu bit zguba. Eno gajba borovnica ceka… usrat cu se… kaj pa ti? Eto ti si iso mainstream… kako ide robovanje faraonu? Kako ti to vpliva na druga pomembna zivljenska podrocja?

Radikalizirana muzlikurba.

Vsakemu kozojebaču bo nastavila, ker bo mislila, da zato pride v nebesa.

E, pa ne boš. Si samo usrani kos mesa,ki v nebesa ne pride.

Nisi muško, packa umazana.

In taka je tu brezplačno dobila faks in se ima za kulturno, izobraženo ipd, pa je na stopnji kamene dobe.

Odgovor na objavo uporabnika
aiša525, 22.03.2024 ob 19:55

Zelo težko. Vsi te buljijo, dobivaš grde komentarje, službe ne dobiš. Pa sem rojena in šolana tukaj, imam končano fakulteto. Zakaj ste tako nestrpni? Zakaj vas moti ruta na glavi katero so nosile tudi vaše babice?

V Franciji je hijab prepovedan, ker to ni verska, ampak politična gesta, z nošnjo hijaba sporočaš, da ne sprejemaš vrednot te družbe, da se ne počutiš njen del, za Francoze je to separatizem in tega nočejo, ker ratajo geti in je recept za konflikte.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 22.03.2024 ob 21:32

V Franciji je hijab prepovedan, ker to ni verska, ampak politična gesta, z nošnjo hijaba sporočaš, da ne sprejemaš vrednot te družbe, da se ne počutiš njen del, za Francoze je to separatizem in tega nočejo, ker ratajo geti in je recept za konflikte.

CLouk.. pise ti u bibliji… to nebi smelo bit nic novega… ampak ker niste na bibliji, je… oprali su vam mozak.

Zadnjic sem poslusal eno pokrito… isto iz francije… kao konzervativni so… ne odobravajo… pa do vceri si mel…

Mislim sploh ne vem kaj bi rekel… neces da ti je cerka pokrivena kar vi ti morala bit čast!!! Čast!!! Kaj ti hoces??? Da je razgolacena???

Halo pricam li ja sa ljudima il majmunima?

Lej sej pise… bolano srce… od ljudi koji pameti nemaju. Od ljudi koji razuma nemaju.

Neče biti tebi teško, napravit češ 4,5 , 6 dijete, Slovenija če ti platiti sve, neče treba da delaš, opčina če ti dati općinski stan, nema problema, neče ti treba da radiš, dobit čes socialnu za svako dijete još više para , Slovenija je dobra, neka oni slovenaci rade.

Mogoče si izobražena, nisi pa razgledana.  Pojdi v Afganistan in tam moli svojega boga.

Minister za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti Republike Slovenije

Poglej si še ta dokumentarec z Danske in potem komentiraj:

.https://www.dailymotion.com/video/x6e1x0a

Preberi še kakšno knjigo, recimo Živa zažgana …

 

 

S tem priznavaš, da so tvoji somusliči na stopnji živali, ki ni sposobna krotiti svojih nagonov, če vidi žensko brez rute. Še tisto malo razuma, ki ga imajo (ve se, kje kotira jo glede na povprečni IQ), jim odpove ob pogledu na lase. Ženske se morajo torej z ruto in rjuhami ščititi pred njihovimi primitivnimi nagoni. Ve se tudi, da se kljub temu parijo znotraj družin, zato je med Arabci toliko degeneriranosti.

 

Zato, ker jih krščanska vera uči, da je samo njihova vara prava. Pa je krščanska vera kriva za največ vojn in smrti.

Mene, kot neopredeljeno, verujočo samo vase, moti tvoj hijab isto, kot nabijanje cerkvenih zvonov in vsiljevanje vere na javni RTV.

Torej, dokler date meni mir, vse OK. In iskreno, v moj mir posegajo prej kristijani, kot muslimani.

Odgovor na objavo uporabnika
Na stopnji živali, 22.03.2024 ob 21:44

S tem priznavaš, da so tvoji somusliči na stopnji živali, ki ni sposobna krotiti svojih nagonov, če vidi žensko brez rute. Še tisto malo razuma, ki ga imajo (ve se, kje kotira jo glede na povprečni IQ), jim odpove ob pogledu na lase. Ženske se morajo torej z ruto in rjuhami ščititi pred njihovimi primitivnimi nagoni. Ve se tudi, da se kljub temu parijo znotraj družin, zato je med Arabci toliko degeneriranosti.

 

KAže se tvoja stopnja…

Eto do zdej mi noben nic ni odgovoril…

Ajde ti mi reci… zakaj bi se pa ti odkrila. Kaj bi ti😂

Kaj hoces s tem?

Kaj bi pocela?

Tvoj domet se vidi😂

 

Et ve ste zenski rod… zakaj bi ena punca v iranu ali pa kaksni muslimanski drzavi snemala ruto?

😂😂😂

OP naj še pove koliko denarja posredno in neposredno dobi od Saudijcev in njihovih emisarjev tipa jeseniški Ahmed Pašič ali ljubljanska Faila Pašič, da fura svojo muslimansko agendo v Sloveniji.

Slovenci, ki tako ponosno sikajo nad muslimani in se imajo za pametne po drugi strani pa prostovoljno podpirajo državne kurbetine z davki in vsemu kar državne kurbetine zahtevajo od njih.

Dejte sebe najprej pogledat. Verjamete v državo ki je navadna fikcija. Verjamete v funkcije in statuse, ki so navadna fikcija. In potem se zgražate nad folkam ker verjame v Boga, naj bo Allah, Jezus ali pa Buda.

Eni si zato ker verjamejo v nekaj nadanejo rute, drugi pasove z orožjem tretji pa položnico, ki bo podprla njihovo stranko katera jih ima za budale ali pa da bodo plačali davke ali kazni, ki jih sami podpirajo.

 

https://m.youtube.com/watch?v=mOmpMCTDh08&pp=ygUQb3Rrb3BjYW5vIGplbGVjZQ%3D%3D

Ona bi malo momke a😂😂

Mladost “uzivat”…

Ne strinjam se z vsem kar pise ampak Dans je mijav rekla oz rekel da zna to kostat…  eto vas… dosle godine u guzicu… košta ane😂

Postu sm komad… vidis babica pravi oz sprasuje zakaj je gumb na dekolteju odprt… znas kako momci vole😂

Treba biti, ne… dobrotnica.

Po spletu kroži veliko nadzornih videov in slik o nasilju musličev nad ženskami in otroci. Mene je že pred leti šokiral izraz v očeh deklice, kakšnih 7 ali 8 let, ko jo poročijo z ogabnim staruhom.

Še to povej, koliko te plačajo, da se šemiš?

e71c927f305fb0c2c76d99af7cae09e5

 

Resno?!?

Pojdi v prvo vas na obrobju Ljubljane, pa bos videl degenerirance, katerih starši so v sorodstvenem razmerju.

Od Polhovega Gradca do Poljanske doline sami taki, hehe. Kristjani, seveda. Bratranec s sestrično popolnoma normalno.

Sem učila te otroke, verjemi, da vem.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 22.03.2024 ob 21:03

Odgovor na objavo uporabnika
ne nabijaj, 22.03.2024 ob 21:00

Naše babice so kot mlade nosile pokrivala za v cerkev – seveda tiste ki so rinile tja –  sicer pa ne.   Njihove rute NIKOLI niso prekrivale vseh las, linija na čelu je bila odkrita, lasje so bili vidni….  bile so izraz spoštovanja do vstopa v cerkev in ne nekega skrivanja ženske na cesti  zaradi vere.

Stare ženske so pa vedno imele rute,ker v tistih časih se pač kape niso nosile.   Čez noč obvezno čepice, čez dan rute. Enako moški, saj najbrž poznaš spalne čepice, pa to, ane.

Če greš danes v dom starostnikov, vidiš da ima kar nekaj starih žensk kapo, pa nima to nobene veze z vero, ampak z zdravstvenim stanjem starega človeka, kateremu je hitro hladno v glavo, četudi ni nobenega mraza.  Enako vidiš pri bolnikih s težkimi boleznimi, npr. onkološkimi.  Jih pač zebe, kar je normalno za njihovo stanje.

Primerjava z “našimi babicami” in temi muslimanskimi noricami je sick.  Te muslimanske babe nosijo pokrivala zaradi vere, spolnosti.  Linija rute prekriva linijo las na čelu, ženske izgledajo kot zaviti kiti v tistih rutah…  rute tako nizko na čelu jim pogršajo celo obraz, da ne bi slučajno kakšna muslimanska potrebna  opica dobila željo po naskoku.  Gremo se zakrit do sredine čela in gremo izgledat kot neka napihnjena spaka…. In ti zdaj trdiš, da je to normalno za 21. stoletje?

 

Debil nune tudi v javnosti nosijo “ruto” pokrivalo. S tem kažejo, da pripadajo veri.

Ženske muslimanke nosijo pokrivalo in kažejo da pripadajo veri.

Medtem ko ene ženske nosijo mini krilo in kažejo da pripadajo kurcu.

A bo?

Nune so v službi Cerkve.

Čefurke oz. muslimanke niso v službi Cerkve, so enostavno fuknjene in ponižane in se tega niti niso zmožne sramovati, ker živijo po pravilih izpred 500 let…..

Odgovor na objavo uporabnika
Dosti videov, 22.03.2024 ob 22:01

Po spletu kroži veliko nadzornih videov in slik o nasilju musličev nad ženskami in otroci. Mene je že pred leti šokiral izraz v očeh deklice, kakšnih 7 ali 8 let, ko jo poročijo z ogabnim staruhom.

Še to povej, koliko te plačajo, da se šemiš?

Po svetu tudi odmeva ogromno afer kako so župniki mlade deklice in fantke posiljevali. Boš čez une tud kej reklo? Si tudi ti slepo tele da ne opaziš da človk počne pizdarije? Ti vidiš papeža jst vidim desca. Ti vidiš muslimanko jst vidim žensko, ti vidiš predsednika jst vidim desca. Ti vidiš sodnico jst vidm babo egoistično indoktrinirano. In lahko bi naprej naštevali. Ko se imate ljudje ali se imajo ljudje za nekaj drugega, kot pa za ljudi takrat izgubijo stik z resnico in pametjo.

New Report

Close