Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?

Vas je sram, če je vaša hči 40letna večno samska?


Ja, saj defekt general, saj mi res ne bi bilo vseeno, če bi bil na tvojem nivoju, vendar tega strahu ni.

Zakaj samo noriš glanzkopf, ne bi raje povedal kot prava baba, ki komot dobi dedca ali si že dobilo kakega? 😁😁😁

Nekaj sem te vprašal. Kaj si ti ustvaril s svojo plačico? Varnostnik v pop. izmeni?

Zakaj bi kdo želel biti kot ti? samski foter v popoldanski izmeni? Se ti za.jebavaš? Se sploh zavedaš kako usran lajf imaš hahahaaa…


Katero službo bom pa jutri imel defektno v kiklci ali bom na socialni? 😁 Viš, ko je to zdravo, da 24 ur dnevno blodiiš o meni golobučno generalče.

On dežura v popoldanskem šanku. Nadure dela v večernem.


Katero službo bom pa jutri imel defektno v kiklci ali bom na socialni? 😁 Viš, ko je to zdravo, da 24 ur dnevno blodiiš o meni golobučno generalče.
[/quote]

Kdo blodi, ti bolnik? V vsakem postu generala vidiš. Ti še ni jasno, da nam vsem greš na živce, ker si pač nadležen? Sem pa opazil, da kr slinasto zalezuješ ene moške nicke tu gor.

Jp, golobučno ne zmore drugega pisat, kot par bedastih zmerljivk, ki jih je mati govorila njemu in potem se čudi , kako to da je v vseh postih prepoznavno, ne glede na število nikov…jaooooo😁😁.

Raje samska kot pa nesrečna s kom. Poznam ogromno samskih ki so morda imeli grozno izkušnjo za sabo in ne zaupajo več. In nič ni narobe s samskimi. Če si samski ne pomeni da si nesrečen. Kot ne pomeni da če si v zvezi da si srečen.


Ne bo, s samskimi je vse narobe , kar je sploh lahko narobe, to lahko vidimo v vsakem kolektivu, gre za nemogoče čudaške karakterje, z nenehnimi nihanji razpoloženja in izbruhi jeze, neprilagodljive, konfliktne, otročje, nesposobne, privoščljive, polne zlobe, kaj šele povsod drugje, seveda govorim o ženskah, ker moški delujejo drugače.

In že to, da pišeš, da zate obstajata le dve skrajnosti, samskost in nesrečna z nekom, pove da je s tabo pač vse narobe.

Tiste, ki imajo polne riti vsega, jih čisto razumem, da so samske in ne, ni nerodna reč, ker očitno ima dovolj denarja, da bo še dolgo dobro živela.

Meni se zdi taka tema nepotrebna in popolnoma zgrešena, ker z nobeno osebo ni nič narobe, če je samska. Me pa moti to, da si se ti to “odločila” po lastni izbiri – kar pa je problem, ki ni naraven. S tem si pokazala, da imaš težave na psihični ravni, ker verjameš v to, da ni moškega, ki bi uspel s tabo oz. obratno, da ti ne bi uspela z moškim. Enostavno ne prebrodiš frustracij in opustiš zamer za sabo. Je pa tako, a bi lahko živela s katero kolegico? Če je odgovor, da, potem bi lahko tudi z moškim… Razmerje si lahko partnerja prilagodita tako, da sta oba srečna, ampak brez komunikacije in iskrenosti bolj težko…


Ne bo, s samskimi je vse narobe , kar je sploh lahko narobe, to lahko vidimo v vsakem kolektivu, gre za nemogoče čudaške karakterje, z nenehnimi nihanji razpoloženja in izbruhi jeze, neprilagodljive, konfliktne, otročje, nesposobne, privoščljive, polne zlobe, kaj šele povsod drugje, seveda govorim o ženskah, ker moški delujejo drugače.

In že to, da pišeš, da zate obstajata le dve skrajnosti, samskost in nesrečna z nekom, pove da je s tabo pač vse narobe.
[/quote]

Ja, v kolektivu pijančku na socialki pa verjamem, da tudi ženske niso normalne. Normalna družba tebe seveda ne bi sprejela.

Ja, v kolektivu pijančku na socialki pa verjamem, da tudi ženske niso normalne. Normalna družba tebe seveda ne bi sprejela.
[/quote]
Ampak vse zastonj. On tega ni zmožen razumeti zato ostaja dežurni bedak…vsepovsod. Pa saj normalen človek ne visi tukaj gor 24/7. Že tukaj se vpraša po zdravju, pa še zdrahe dela. Si predstavljate takega partnerja za svojo hči, ko je že glih tema o tem? Naj raje ostane kar samska bi imela več od tega.

Viharni je v reali prav fejst dec. Deloven, razgledan, nekaj je ustvaril v življenju. Z ženskami nima problemov. Babje šuse pa pride pod’jebavat na Mon, nalije jim čistega vina. Njegova je srečna z njim.

Sori, tega tu nihče ne verjame. Znano je, da je ločen šus, ki živi s sinom. Lepo te prosim, kateri normalen vezan dec se bo izdajal za ločenca in cele dneve pod.jebaval samske babe? Komu on nalije čistega vina, če pa je iz vsakega njegovega zapisa razvidno, da je pacient?

Ne toliko vzgoja kot to, kjer si odraščal. Sama sem odraščala pač v družini, kjer ni bilo alkohola, nasilja, ampak razumevanje in ljubezen med staršema. Posledično mi ni bilo potrebno pri 16ih uiti od doma kot to morajo nekatere punce, ampak se čez leta izkaže, da so šle samo iz dežja pod kap.
Sama zaradi vzorcev iz primarne družine pač iščem nekoga, s katerim se bom tudi tako lepo razumela. Tako, da na vrat na nos nekega moškega, samo zato, da bo rekla, da nisem samska, ne mislim imeti. Me prav briga, kaj si mislijo drugi o tem. Je moje življenje, ki ga sama živim kot želim. Imam tudi kar srečo, da mi prav nihče iz okolice ne teži ali postavlja trapasta vprašanja, kot jih včasih, predvsem ženskam, znajo.

Sori, tega tu nihče ne verjame. Znano je, da je ločen šus, ki živi s sinom. Lepo te prosim, kateri normalen vezan dec se bo izdajal za ločenca in cele dneve pod.jebaval samske babe? Komu on nalije čistega vina, če pa je iz vsakega njegovega zapisa razvidno, da je pacient?
[/quote]
Svoje ne želi izpostavljati. Spoštuje njeno zasebnost.
Resničnih pacientov mrgoli na Monu, pa ni viharni med njimi. On pove po resnici, če resnice ne morete sprejeti ni njegova skrb.


Tole pa je zagotovo šala dneva za Val 202😅Avtor, zagotovo bipolarno samo, ti res misliš, da obstaja partnerka, ki bi prenašala tvoj stil preživljanja dneva? Malo morgen! Ne moreš ti biti tukaj eno in v realni drugo. Si to kar, kakor se tukaj oglašaš. Glasen, nesramen, nespoštljiv, žaljiv, še in še. Ne moreš tako glumit, ker si se že davno preveč razgalil. Da jutri ukinejo min, ti si fertik.


Tole pa je zagotovo šala dneva za Val 202😅Avtor, zagotovo bipolarno samo, ti res misliš, da obstaja partnerka, ki bi prenašala tvoj stil preživljanja dneva? Malo morgen! Ne moreš ti biti tukaj eno in v realni drugo. Si to kar, kakor se tukaj oglašaš. Glasen, nesramen, nespoštljiv, žaljiv, še in še. Ne moreš tako glumit, ker si se že davno preveč razgalil. Da jutri ukinejo min, ti si fertik.
[/quote]
Vseeno mi je kaj verjameš. O pa še kako je srečna in zadovoljna z njim. Lepa, mlajša od njega, še sveža in nič zagrenjena od življenja. Lep par sta.


Svoje ne želi izpostavljati. Spoštuje njeno zasebnost.
Resničnih pacientov mrgoli na Monu, pa ni viharni med njimi. On pove po resnici, če resnice ne morete sprejeti ni njegova skrb.
[/quote]
Čaki sedaj malo ti! Je tema tukaj o predstavitvi polarnega norca, ali …
In kdo želi to njegovo predstavitev?
Ko bo on imel partnerko in ko bo on spoštoval žensko, se bo opravičil vsem tukaj na Monu, kakšno teslo je bil…
Ampak to se ne bo zgodilo, ker Viharni je že v letih, ko ni več zanimiv za nadaljevanje človeške vrste. Zdrav tudi ni, premožen še manj, če bi se gledalo na to. Kaj je ustvaril je širok pojem! Stara bajta, stari avto, stare navade. Ne ne more on imeti partnerke, ki bi jo spoštoval, ker on še sebe ne spoštuje in se meče tukaj na zelo nizek nivo. Mu pa privoščim, da bi jo imel, da bi videl, da je življenje tudi lepo, samo za to pa moraš biti drugačen od Polarnega, Viharnega, modrovalnega…to so pa že druge dimenzije, ki pa jih ne bo dosegel, ker bolezen napreduje.

Ha, ha, vic stoletja.

Očitno je tega veliko, da so otroci zaradi napačne vzgoje oblikovali napačen vzorec življenja in se kot odrasli ne znajo umestiti v življensko okolje.
Ampak kateri vzorec je pravi?
Ta, da se ločiš, ta, da potrpiš z možem , s katerim se ne razumeš, ta da hodiš v cerke ali ta da ne hodiš v cerkev?
Mislim, da niso vzorci tisti, ki prevladujejo ampak je tukaj splet okoliščin.
In resnica je ta da mnogi ki se poročijo, bi raje bili samski, mnogi, ki so samski, bi raje bili v vezi.

Pfffj jebemti😁, kaj bo neka družba s toliko starimi tetami?

NI važno ali je otrok samski ali v vezi. Samo, da ni tak izmeček kot je viharc.

Seveda je važno, na suhih vejah ni ciklusa neke družbe, suha veja je le družbeno breme in rak rana. Viharc ima pa lepo vugojene otroke, zaenkrat uspešne in nič ne kaže, da bi šli v smeri deviacij in suhih vej.

Nevem zakaj bi se nekdo sramoval svojega otroka samo zato, ker je samski pri nekih xy letih, ne glede na to ali je sin ali hčerka. Kakšne veze ima to sploh s čim? Pomebno je, da se znajdejo v življenju, so pošteni, pošteno služijo denar in so srečni in zadovoljni sami s sabo. Kako bo pa kdo živel je pa odvisno od vsakega posameznika. Mislim, da nobenega starša ni sram svojega otroka, lahko pa je razočaran,če otrok, ko odraste zaide s poti ( droga, kriminal, večni socialni problem,…).

New Report

Close