Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Ti nimaš urejene družine, zato si nekredibilen. Puhoglavi ločenci nimajo kaj dosti za pametovat.

Če se takole spravljate ženske na nekatere pisce moškega spola v tej temi, hm. Potem je že veliko resnice v njihovem pisanju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ne bo, sodnice , ki imajo urejeno družino in otroke, so kot dan in noč proti recimo samskim sodnicam ali ločenim. Je ne boš videla tovrstne sodnice, da bi navijala za mamo in bila pristarnska, ampak gleda realnoo stanje in otroka. Ker to kar očetje zahtevajo na sodiščih je tudi v korist otroka. Na tem forumu je stanje enako, nobena poročena z otroki ne bo navijala recimo za preprečevnje stikov in odtujevanje otroka od očeta, ločene in samske pa tako znorijo, da enostavno te zelo malo pišejo. Ker enostavno ločena in enako samska sta nastrojeni proti moškim in otroka sploh nista sposobni videt, ne ena ne druga.

In zakaj hinavsko pišeš, da to iz nekega razloga blazno mene moti, ko je pa poln splet in čedalje več vsega povedanega o nikakršnem stanju pri nas v družinski problematiki in popolnoma feminizranem sistemu v škodo otrok samih in očetov otrok?

[/quote]
Nisi navedel vira. Poleg tega zgoraj govoriš izključno o samskih sodnicah brez otrok, zdaj pa naenkrat o ločenih. Škamp.

Jest tebe ne razumem. Pri VSAKI obtožbi moraš dokazovati, da nisi kriv, kako pa?
Čeprav so ravno pri spolni zlorabi stvari komplicirane in krivične za obe strani (upam, da boš dovolj objektiven in to sprevidel) gre namreč za besedo proti besedi….sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , da je bilo več storilcev oproščenih ali celi nikoli obtoženih, kot tistih, ki so bili kaznovani. Čisto res je, da komot pride do pogroma in tudi do lažnih obtožb, po drugi strani pa velika večina storilcev ni nikoli kaznovanih. ..
Samo to ne pomeni, da se moramo nehati boriti proti zlorabam?
Kako bi ti to rešil, da bi bilo za obe strani pravično?
[/quote]

Obračaš besede. Pri tovrstnih obtožbah mora obtoženi dokazovati, da ni kriv. Pri ostalih je pa ravno obratno.

Obračaš besede. Pri tovrstnih obtožbah mora obtoženi dokazovati, da ni kriv. Pri ostalih je pa ravno obratno.
[/quote]
Misliš, da ona res ve kaj sploh piše, si zelo naiven, da misliš, da je taka kaj prebrala in slišala za obratno kazensko pravo, ki sicer le nori z vso zlobo in noro betico proti moškim. Tudi drugače si naiven, če misliš, da boš pri podivjani babi kaj dosegel z lepimi besedami in strokovnimi razlagami, ker nočejo ničesar slišat ali pogledat že v osnovi ne. Za njih ne obstaja nič, niti zakonodaja, let tisto kar njihova betica hoče. Ti povem iz izkušenj, da sem jih dvignil in hkrati prizemljil v vseh institucijah ravno z načinom kot ga imam na forumu, potem pa lahko naredijo kaj tako kot je prav. Nazadnje sem pred nekaj meseci eno sodnico spravil do tega, da je povsem znorela, ampak je zaleglo, je videla, da ne bo šlo po pabji hinavščini in bo treba delat, tako kot se dela.

Si ja ti dosegel. na na Luni si bil pred Armstrongom.

Pozabil si še povedati, da so te po izgredu vklenili kot McMurphija v let nad kukavičjim gnezdom, te peljali na psihiatrijo in lomotomizirali.

Evo ga, defekt kot fašnk v nebesa, sploh ničesar ne ruzume, niti to o čem je sploh beseda, on pa rine…. pa to ne moreš verjet.

Obračaš besede. Pri tovrstnih obtožbah mora obtoženi dokazovati, da ni kriv. Pri ostalih je pa ravno obratno.
[/quote]
Kar seveda ni res. Enako mora tožilstvo dokazati krivdo, kot pri ostalih procesih, pravno gledano.
Je pa , kot sem napisala, pravno to zelo težko dokazljivo ZA OBE STRANI , ker gre za besedo proti besedi. In kot boš mogoče (če opustiš slepo napadanje) priznal, je veliiiiiiko več primerov, kjer je bil proces opuščen, tožba ovržena, krivda nedokazana. …kot tistih, ker je bila dosežena obsodba.
Ali drugače rečeno, veliko večkrat zmaga napadalec, kot žrtev.
Absolutno se pa strinjam, da že vložena obtožba v tem primeru lahko povzroči škodo….za kar pa ne vidim rešitve, tu gre za javno mnenje, kako vplivati nanj?


Kar seveda ni res. Enako mora tožilstvo dokazati krivdo, kot pri ostalih procesih, pravno gledano.
Je pa , kot sem napisala, pravno to zelo težko dokazljivo ZA OBE STRANI , ker gre za besedo proti besedi. In kot boš mogoče (če opustiš slepo napadanje) priznal, je veliiiiiiko več primerov, kjer je bil proces opuščen, tožba ovržena, krivda nedokazana. …kot tistih, ker je bila dosežena obsodba.
Ali drugače rečeno, veliko večkrat zmaga napadalec, kot žrtev.
Absolutno se pa strinjam, da že vložena obtožba v tem primeru lahko povzroči škodo….za kar pa ne vidim rešitve, tu gre za javno mnenje, kako vplivati nanj?
[/quote]Prebrala še vedno ne boš nič, da bi kaj vedela in razumela, boš raje nabijala norost, ne? Samo da noriš, tako kot golobučna, ne? Sploh veš kaj pomeni obtano kazensko pravo? Kriv si, če ne dokažeš nasprotno, bo šlo zdaj? Preko 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ovadb, ki jih podajo ženske v ločitvi in po njej je pa lažnih in že nekajkrat prilepljeno iz člankov na mon. Obsodbe babe za lažno ovadbo pa nobene do sedaj. Ampak spomin zlate ribice je tako fajn, sicer ne bi mogla vedno od začetka noret in se delat, da ni bilo nikjer še nič napisanega in povedanega o tem, ne?

Škoda, da nisi šel za sodnika.

Lomotomizirali? Kaj pa to pomeni?
Morda lobotomizirali?


Kar seveda ni res. Enako mora tožilstvo dokazati krivdo, kot pri ostalih procesih, pravno gledano.
Je pa , kot sem napisala, pravno to zelo težko dokazljivo ZA OBE STRANI , ker gre za besedo proti besedi. In kot boš mogoče (če opustiš slepo napadanje) priznal, je veliiiiiiko več primerov, kjer je bil proces opuščen, tožba ovržena, krivda nedokazana. …kot tistih, ker je bila dosežena obsodba.
Ali drugače rečeno, veliko večkrat zmaga napadalec, kot žrtev.
Absolutno se pa strinjam, da že vložena obtožba v tem primeru lahko povzroči škodo….za kar pa ne vidim rešitve, tu gre za javno mnenje, kako vplivati nanj?
[/quote]

Seveda, to se dogaja po tem, ko oče že dobi prepoved približevanja, do obravnave pa lahko mine pol leta do enega leta. V tem času pa mati, s slabimi nameni, že ustrezno “pripravi” otroka na to, da očeta začne zavračati. Mlajši kot otrok je, bolj ga lahko taka mati nastroji proti očetu.
Jaz sem npr. na sodišču dobil poduk, da se oseb po 10-tem letu starosti ne da več indoktrinirati. :)))))))))
Sodnico sem povprašal po znanstveni osnovi za to trditev pa me je le poklopila, da me bo vrgla ven, če bom nespoštljiv do sodišča. :)))))))))))) Sicer sem že imel pripravljeno dodatno vprašanje zanjo kako razlaga indoktrinacijo 3/4 ljudi v Nemčiji pred začetkom druge svetovne vojne…
Draga feministka, žal se moram strinjati s polarnim, da ne veš o čem govoriš. 😉

No, jaz bi nekaj dodala….Domneva nedolžnosti v kazenskem postopku je ustavno varovana kategorija. Krivdo mora dokazati državno tožilstvo oziroma oškodovanec kot tožilec, če ta prevzame pregon. Obrnjeno dokazno breme obstaja v postopku, v katerem se odloča o odvzemu premoženja nezakonitega izvora, ki pa je civilni postopek zaradi kazenskega postopka. Se pa strinjam z BTDT, da je tisti, ki je obtožen nasilja, v slabem položaju zaradi tega, ker ga štejejo za krivega, čeprav mu krivda ni dokazana. To je pa huda napaka v uporabi prava, ne zaradi prava samega.

Igzekli! In sistem (sodstvo, CSD…) to dopušča.

Seveda, to se dogaja po tem, ko oče že dobi prepoved približevanja, do obravnave pa lahko mine pol leta do enega leta. V tem času pa mati, s slabimi nameni, že ustrezno “pripravi” otroka na to, da očeta začne zavračati. Mlajši kot otrok je, bolj ga lahko taka mati nastroji proti očetu.
Jaz sem npr. na sodišču dobil poduk, da se oseb po 10-tem letu starosti ne da več indoktrinirati. :)))))))))
Sodnico sem povprašal po znanstveni osnovi za to trditev pa me je le poklopila, da me bo vrgla ven, če bom nespoštljiv do sodišča. :)))))))))))) Sicer sem že imel pripravljeno dodatno vprašanje zanjo kako razlaga indoktrinacijo 3/4 ljudi v Nemčiji pred začetkom druge svetovne vojne…
Draga feministka, žal se moram strinjati s polarnim, da ne veš o čem govoriš. 😉
[/quote]
Kaj ji pa nisi povedal tako kot jaz. “Glejte gospa sodnica, če vi ne zmorete, niste v stanju upoštevat jasnih dokazov, jih nočete zapisat, obravnave nočete snemat, da bi se videlo kdo je kaj dejansko rekel in ste v naprej odločena, bo pa višje sodišče namesto vas”. da ti vidiš in še par takih. Potem je jo je vrglo iz tira in začela kričat, ” jaz na sodišču lahko počnem kar hočem”. Ji povem mirno : “o, to pa ne bo držalo, vi lahko počnete le kar vam zakon dovoljuje”. “pa vidite gospa sodnica, da se sami ujamete na lažeh, ko ste v zapisnik napisala to kar trdim, pri predsedniku senata ste se pa zagovarjala, da tega niste zapisala v zapisnik”, itn….pa je bil konec razprave, ni več zmogla in kaj ni rekla, da si me ne želi nikoli več videt in zdaj ne ve kaj bi naredila, ker si nič več ne upa, prej se ji je pa tako mudilo.

Igzekli! In sistem (sodstvo, CSD…) to dopušča.
[/quote]

Ja za to so pa čisto krivi moški sami. Dejstvo je, da v Sloveniji, drugod pa ni nič bolje, moški vsako leto pobijejo nekaj žensk, se pravi možje ali partnerji. Še več je takih, ki zganjajo hudo psihično (glej polarni in tanagi) ter fizično nasilje. Torej to daje vsaki obtožbi, pa naj o resnična ali ne, kredibilnost, saj se noben državni organ noče znajti v situaciji, da je kriv, ker ni reagiral na grožnje ali zaščitil žrtve. Namesto, da potihem pritjujete raznim ženomorilcem, naredite končno red v svojih vrstah in se distancirajte od nasilja moških.


Kaj ji pa nisi povedal tako kot jaz. “Glejte gospa sodnica, če vi ne zmorete, niste v stanju upoštevat jasnih dokazov, jih nočete zapisat, obravnave nočete snemat, da bi se videlo kdo je kaj dejansko rekel in ste v naprej odločena, bo pa višje sodišče namesto vas”. da ti vidiš in še par takih. Potem je jo je vrglo iz tira in začela kričat, ” jaz na sodišču lahko počnem kar hočem”. Ji povem mirno : “o, to pa ne bo držalo, vi lahko počnete le kar vam zakon dovoljuje”. “pa vidite gospa sodnica, da se sami ujamete na lažeh, ko ste v zapisnik napisala to kar trdim, pri predsedniku senata ste se pa zagovarjala, da tega niste zapisala v zapisnik”, itn….pa je bil konec razprave, ni več zmogla in kaj ni rekla, da si me ne želi nikoli več videt in zdaj ne ve kaj bi naredila, ker si nič več ne upa, prej se ji je pa tako mudilo.
[/quote]

Fantaziraj!


Kaj ji pa nisi povedal tako kot jaz. “Glejte gospa sodnica, če vi ne zmorete, niste v stanju upoštevat jasnih dokazov, jih nočete zapisat, obravnave nočete snemat, da bi se videlo kdo je kaj dejansko rekel in ste v naprej odločena, bo pa višje sodišče namesto vas”. da ti vidiš in še par takih. Potem je jo je vrglo iz tira in začela kričat, ” jaz na sodišču lahko počnem kar hočem”. Ji povem mirno : “o, to pa ne bo držalo, vi lahko počnete le kar vam zakon dovoljuje”. “pa vidite gospa sodnica, da se sami ujamete na lažeh, ko ste v zapisnik napisala to kar trdim, pri predsedniku senata ste se pa zagovarjala, da tega niste zapisala v zapisnik”, itn….pa je bil konec razprave, ni več zmogla in kaj ni rekla, da si me ne želi nikoli več videt in zdaj ne ve kaj bi naredila, ker si nič več ne upa, prej se ji je pa tako mudilo.
[/quote]

Da se nisem bolj upiral sem imel razlog. Čimprej se pobrati iz zakona, ki bi mi potencialno lahko prinesel dodatne dolgove (njeni dolgovi!!!) in ker sta bila otroka že toliko stara, da bi moje tožarjenje za stike in vzdrževanje prineslo več slabega kot dobrega. Če bi bila otroka stara manj kot 10 let, bi bilo povsem drugače.

Ja za to so pa čisto krivi moški sami. Dejstvo je, da v Sloveniji, drugod pa ni nič bolje, moški vsako leto pobijejo nekaj žensk, se pravi možje ali partnerji. Še več je takih, ki zganjajo hudo psihično (glej polarni in tanagi) ter fizično nasilje. Torej to daje vsaki obtožbi, pa naj o resnična ali ne, kredibilnost, saj se noben državni organ noče znajti v situaciji, da je kriv, ker ni reagiral na grožnje ali zaščitil žrtve. Namesto, da potihem pritjujete raznim ženomorilcem, naredite končno red v svojih vrstah in se distancirajte od nasilja moških.
[/quote]

Delno se s tem strinjam, a v takem primeru je potrebno dejstva preveriti urgentno in ne tako, da se reči ne odpletejo šele po pol leta ali cel po nekaj letih. Zakon bi moral predvidevati tudi konkretno kazen za krivo obdolžitev v takem primeru in pregon krive obdolžitve po uradni dolžnosti. Tako bi se krive obdolžitve, ki jih matere izvedejo z namenom izsiljevanja in maščevanja močno zmanjšale.

Seveda, to se dogaja po tem, ko oče že dobi prepoved približevanja, do obravnave pa lahko mine pol leta do enega leta. V tem času pa mati, s slabimi nameni, že ustrezno “pripravi” otroka na to, da očeta začne zavračati. Mlajši kot otrok je, bolj ga lahko taka mati nastroji proti očetu.
Jaz sem npr. na sodišču dobil poduk, da se oseb po 10-tem letu starosti ne da več indoktrinirati. :)))))))))
Sodnico sem povprašal po znanstveni osnovi za to trditev pa me je le poklopila, da me bo vrgla ven, če bom nespoštljiv do sodišča. :)))))))))))) Sicer sem že imel pripravljeno dodatno vprašanje zanjo kako razlaga indoktrinacijo 3/4 ljudi v Nemčiji pred začetkom druge svetovne vojne…
Draga feministka, žal se moram strinjati s polarnim, da ne veš o čem govoriš. 😉
[/quote]

Glej pogovarjali smo se o sodnem postopku, ne kaj je tvoja bivša blablabla….in kaj je tebi sodnica rekla, pa ne da smo že SPET pri tvoji sagi o tvoji ločitvi?

A tI se sploh znaš držat ene teme ne da te zanese v svoje copy paste jamranje, sej si že isti ko polarni….mater deci, ena ženska vas pele scat, pa 100 let ne morte preboleti. …

Ja za to so pa čisto krivi moški sami. Dejstvo je, da v Sloveniji, drugod pa ni nič bolje, moški vsako leto pobijejo nekaj žensk, se pravi možje ali partnerji. Še več je takih, ki zganjajo hudo psihično (glej polarni in tanagi) ter fizično nasilje. Torej to daje vsaki obtožbi, pa naj o resnična ali ne, kredibilnost, saj se noben državni organ noče znajti v situaciji, da je kriv, ker ni reagiral na grožnje ali zaščitil žrtve. Namesto, da potihem pritjujete raznim ženomorilcem, naredite končno red v svojih vrstah in se distancirajte od nasilja moških.
[/quote]A seveda, spet ena s spominom zlate ribice, ko ni bilo zanjo nč napisanega z dokazi. Vsi od sodišč dalje povedo drugače kot ti hinaviš. Ogromno je naklepnih lažnih kazenskih ovadb s strani mater z namenom odtujevnaj otrok od očeta in preprečevanja stikov. In to kar počno ločenke zadnja desetletja je presglo vse meje zdravega razuma, ne samo da so očetje prizadeti, ampak so kompletno otroci ločenk popolnoma uničeni in nesposobni si ustvarit normlna življenja, ko odarstejjo.

In z ločeno babo se praviloma ne da izmenjat niti en samcat razumen stavek nikjer, ne bo poslušala nikogar, ne otrok, ne institucij, zakonodaja zanjo ne obstaja, le to kaj je uni pa uni ratalo, sploh pa ne upošteva očeta otrok, ki ga ima za sovražnika. To so realna dejstva..

Da ti pa ni všeč, da pišem tako kot je in me boš zmerjala, je pa rzumljivo, če sama spadaš v skupino norih, ki uničujejo.

Glej pogovarjali smo se o sodnem postopku, ne kaj je tvoja bivša blablabla….in kaj je tebi sodnica rekla, pa ne da smo že SPET pri tvoji sagi o tvoji ločitvi?

A tI se sploh znaš držat ene teme ne da te zanese v svoje copy paste jamranje, sej si že isti ko polarni….mater deci, ena ženska vas pele scat, pa 100 let ne morte preboleti. …
[/quote]

Ja, s tem sem ti povedal, da lahko ženska doseže urgentno prepoved približevanja na osnovi lažnjive ovadbe, ki ji je ni treba dokazovati, ampak mora obdolženi dokazati, da ni kriv. Z zgodbico iz mojega življenja pa sem ti samo orisal, kako ravnajo ljudje v sistemu. Ti isti ljudje po tem, ko postane jasno, da so zaje.b.ali ščitijo drug drugega in moški, ne kriv ne dolžen, mora svojo nedolžnost dokazovati še leta. Za krivo ovadbo in asistenco pri tem pa ne odgovarja nihče. Tožiti jih moraš zasebno, kar ti spet vzame kup denarja, časa in živcev.
Če pač ne razmeš, nisi ti kriva, ampak tvoja mati, oče in šolski sistem. Toži jih! 😉

Glej pogovarjali smo se o sodnem postopku, ne kaj je tvoja bivša blablabla….in kaj je tebi sodnica rekla, pa ne da smo že SPET pri tvoji sagi o tvoji ločitvi?

A tI se sploh znaš držat ene teme ne da te zanese v svoje copy paste jamranje, sej si že isti ko polarni….mater deci, ena ženska vas pele scat, pa 100 let ne morte preboleti. …
[/quote]
In zakaj je zate jamranje, če se govorijo dejstva? Vsi bi morali bit tiho? A to zdaj še edino premorete skupaj s tepčkom generalom? Jasno pokažeš, da se ti ne sanja o čem pišeš, ampak zgolj noriš s svojo žlehnobo in hinavščino proti moškim. Ne poznaš družinske zakonodaje, ne poznaš institicij, ne delovanja teh in ne sistema samega, ne poznaš relanega stanja, nimaš izkušenj, ampak noriš pa s primitivno sovražnostjo, ne?

Menda ne bo oče kar pustil nori babi, da mu odvzame otroka, mu ne dovoli stikov in otroka odtuji od njega, ker je sistem tak, da se ne vpraša o primernosti matere in ji otroka avtomatsko dodeli? Ali kaj češ povedat, tako kot razne tete tu, da oče ni nič? N asilo zagotovo ne more do otroka lai ga odvzet, ker bo za razliko od babe takoj za zapahi.

A naj spet za hinavke, ki “niso do sedaj videle nič napisanega” lepim od začetka?

[img]http://shrani.si/f/3k/lP/2wepIkph/zajeta-slika12.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/w/Lp/Udzk7Y1/zajeta-slika13.jpg[/img]

Sistem glede otrok bora biti feminiziran, saj je bolj naravno, da otrok ostane pri mami, kot očetu. Pika.

New Report

Close