Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za ženske

Za ženske

na katerem planetu?

po moj ni ta planet daleč………ne od tebe..ne od mene…..

majika..pa ne deri se preveč….da te ne fgriznem…….

eh mala…..ne seri ga no..ups………ne razumem, zakaj ste ženske takoj užaljene, če moški pač kdaj pa kdaj neče..mislim, mu ni za sex…..in pač počne nakja kar mu tisti trenutek najbolj odgovrja-paše….

a se tebi to nikoli ne zzgodi?

leta letijo - iščem stevardeso

Oh ja,tipično moško, ženska pove svoje mnenje, je pa že histerična in se dere.:)))

kje pa si to prebrala?

raje odgovori…zakaj ženske prizadane, če moški pač kdaj mu ni za nežnosti?!

leta letijo - iščem stevardeso

Nisem užaljena. Pač povem, da hočem sexati in bi rada vedela, kako deca po večih mesecih pripraviti do tega. Hotela sem samo kakšen nasvet. Kdaj pa kdaj ja…..:))) brez besed!

Sem ti odgovorila spodaj.

Kaj pa če ima drugo?Kje se on potem “izprazne”?

a če dec kdaj rabi malo počitka….polej pa ma že drugo?!..grrrrrrrrrrr

a ti si zmeraj za?

leta letijo - iščem stevardeso

Cel mesec in to vsak dan pa menda ne počiva.

napisala…tak dolgo…no ja…sto ljudi sto čudi……

sploh pa kaj še bo………a ni letos fuzbal prvenstvo?..haha

leta letijo - iščem stevardeso

Je in to čez en mesec.Uboge ženske:-))))

Ja, pa hokej, pa liga prvakov, pa simobil liga,……potem smo pa ženske tiste, ki nas boli glava, imamo menstruacijo, se slabo počutimo,……Ja, bom še naprej poskušala Kira nekako med rjuhe zvleči.:))

Niti pod razno!. Si niti v sanjah ne želim njegovega dotika.

kako hitro se učiš..mala majika…….

pa misliš, da je to rešitev’…

leta letijo - iščem stevardeso

Hja……zaradi sebe ..ja……….ampak, kaj naj igram, da si ga želim? Ne morem. Niti zaradi sebe ne. Sem čudna?

Ženska je zame na prvem mestu,šele potem je fuzbal,prijatelji,…..A Kir je danes zelo zavzet s ženskami.Boš morala kar v vrsti počakat:-)))

sem te brala…v rit ga brcn, benti dedc len…hočem ti povedat, da imaš prav – zakaj do vraga bi se samo ti trudila, naj še on naredi nekaj – kar pa ne bo, kajne…tebi se pa sexa – za znoret…
pa če ga pustiš pri miru nekaj časa (upam da ne govoriva o mesecih) in da počakaš, da njega prime – kako dolgo bi to trajalo?

prav imaš, verjamem ti, da se počutiš neumno ko se tkole urejaš zanj in to raje zaradi sebe same ne delaj več…

ljubosumje? čist en mal, sicer nimam pametne ideje, pa vendar, da ga mal zbode “ejj, drugi dedci si je želijo”…

ljubimec? pa imaš čas, živce in veš kje je meja???

Sem videla tudi, kaj si ljubici odgovorila.
Mata en majhen problem – ti si očitno jutranjik, on pa večernik…. budna in aktivna sta torej ob različnih urah dneva…. ko je on še čist v akciji, ti že mrtvo spiš. In obratno, predvidevam – ko si ti zjutraj vsa cvetoča, je on pomečkan in zaspan.
Pri meni gre bolj tako kot pri ljubici… al pa pred TV-jem…. malo rajcanja, malo božanja…
Včasih pa tudi vidim, da RES nima smisla, da je revež RES zmatran ko konj… in takrat dobi samo ljubeč objem, nekaj nežnosti…. in svoj mir.
Zate pa pravzaprav ne vem…
Veš… en kolega mi je priznal, da moški, ki mu ni do žene, MORA te svoje potrebe zadovoljevat kje drugja. Da baje ni moškega, ki bi se ženski upiral – če je hetero, seveda. Veliko homo moških je homo samo prikrito, v resnici tega nočejo in se zato vežejo z žensko…. veza pa potem trpi, ker ona ni tista, ki bi so jo on želel…
Nakladam.
Oprosti, ampak ne znam ti pomagat.
Ker moj tudi rabi manj kot jaz…. ampak zapali se pa skoraj vedno!

Pol pa po*fukana ne boš! No, vsaj doma ne

si se kdaj vprašala, kako bo čez 10 let…ti še vedno v letih “za noret” on pa – kje???

Se niti malo ne sekiram zaradi tega!

Nič ne bom čakala, jih tudi v moji vrsti kar nekaj stoji, samo vrata moram odpreti.:)))

Ne ni.

Vem,vem.pred kvalitetnnim blagom je zmeraj gužva,to je dejstvo:-))

Zdaj govorim o mesecih, bilo je pa tudi 2 leti., tako da čakati na to, da njega prime..?! Ne bo šlo.
Ljubosumje? Me tako bolj “nedolžno” kurijo v pričo njega, pa nič ne trzne. Mu ni všeč, kar vidim, ampak reče pa nikoli nič. Res ne vem kaj naj še naredim. V kakšne cunjice se res ne mislim več tlačiti, ker sem se prav bedasto počutila.

:))))))))

New Report

Close