Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za ženske

Za ženske

Zanima me, kako pripravite partnerja do sexa, če mu slučajno ni do tega? Jaz sem poizkusila že vse živo, pa mi še vedno velikokrat ne uspe. Ok, pač ni nek poskočen zajček, ampak jaz pa bi, pa že nimam več idej, kaj naj še naredim.

to mu počni kot nam virtualno, meni že od tega prihaja:-))))))))

žal nimam teh težav – sva dokaj usklajena…

se pa spomnim včasih, ko je očitno moja pohota presegala njegovo (ups, hehe :-))) ) sem se v postelji zlila z njim in kao zaspala…vmes se mi je po glavi podilo seveda vse ostalo sam sanje ne…in tko, kao usput, sem mal z boki zanihala, se še bolj stisnila – vmes dihala kot da spim!…potem je moja roka najprej zašla na njegov trebuh, se dotaknila popka in spet “zaspala”…čez nekaj trenutkov so se prsti, kao btw, znašli tik nad osramjem, moja noga pa je čist slučajno objela njegov bok…no, od tle dalje je že veselo utripalo v njegovi pižami…

🙂

Uf ljubic@, to mi deli:-)))))))

Cmok!

uh………..jaz se že dolgo več ne “mučim” z njim.
:))
On na kavču, jaz pa v spalnici.
:)))

Točno tako.

Potem pa ponoči pridem k tebi v spalnico,kot netopir priletim in te …khm…khm.

da ne bi ki!………..te ubijem, če me zbudiš!

Saj bi se tak počasi priklopo nate,da še vedla ne bi.Bi tak fletno brcala:-)))))

smotka smotana:-))))
Namest da bi ga na ljubičin način:-))))

Acjom je danes tečna kot na pol popipsana muha:-)

:))) Poznam to. Pa saj zdaj bo to zvenelo zelo egoistično, samo je res. Jaz se ne “mučim” z njim zaradi njega, ampak zaradi sebe. Ja, priznam, da sem potrebna in hočem sexati!!!! Pa da moram deca prosit in okrog njega v štiklih in nogavičkah skakat, kot kakšna striptizeta, da se sama sebi zdim trapasta, pa ne vem kakšne večere pripravljam, da si vzame čas in ves znaveličan počaka, da mine,…..ma daj. Po moje bi bilo najbolje, da si najdem nekoga samo za ….

:)) Kaj pa delam takega? Čisto popolnoma nič. Doma pa cel šov za moje pojme, pa nič.grrrrrrrrrr

hja, mogoče, ampak res samo mogoče, bi iz tega še kaj bilo, ampak on je do poznih ur na kavču in sploh ne vem kdaj pride v posteljo, ker sem jaz takrat že v komi.

Tu k**** dvigaš:-)))))

oj majika………..

ne vem…..samo ženske ste velikokrat preveč egoistične..pa samo nase gledate….

daj malček pomilsi..a tebi vedno utreza?..haha

je pač tvoj utrujen…čudno?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja, ja verjamem. :))) pa svizec in to, ne…:))

Če je ženska nepotešena in nezadovoljna s spolnim življenjem,potem to ni dobro in sčasoma se lahko pojavijo težave in veza začne škripati.

Celo brez čokolade!

Ja ne ga srat. Da bi se naštimala v samostoječke, korzet in štikle zato da bom deca gledala, kako gleda fusbal. Res gledam samo nase ali sem mogoče vložila nekaj truda? Da ga vzamem v usta medtem, ko on gleda tv in se potrudim, da mogoče pa le bo kaj od sexa, še vedno gledam samo nase?
In ja, meni vedno ustreza. Sem pač čudna in za enkrat še ne poznam glavobola za izgovor,…. Tudi jaz bi bila lahko utrujena, ker ne boš verjel, tudi ženske hodimo v službo in ko pridemo domov, imamo vsaj še eno službo za narediti. Če si pa od peglanja kavča utrujen, potem pa ok.

kak pša se vas pripravi do sexa?

mislim….služba, vzgoja otrok,obveznosti tu in tam……zvečer pa spočit ljubček, ki samo čaka, da se mu predate?!

no?

leta letijo - iščem stevardeso

Kako ste moški podučeni o vsem. še kdaj žensko posexajte in jo po možnosti zadovoljite, pa bo tudi ok.:)))

Čakaj malo! Preberi še enkrat kaj si napisal.
služba, vzgoja otrok,obveznosti tu in tam……zvečer pa spočit ljubček, ki samo čaka, da se mu predate?!

Hočeš reči, da to dela samo moški, ženski pa vse od riti pade, ko pride domov, se uleže in počaka, da jo zvečer dec zadovolji?!!!!
Na katerem planetu je že to?

neč se ne deri……..

a pa si mogoče svojega vprašala, kaj ga mući?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja za žensko je treba poskrbeti in obratno.Če tega ni prej ali slej pride do nezadovoljstva,skoka čez plot in varanja,ločitve…Maja škoda je,ker ne živiš polno pestro sexualno življenje.

New Report

Close