Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za ženske

Za ženske

Kaj pa če te on slučajno vara?

Saj še sama ne vem. Definitivno je hetero, ker če je res kriza, se znava tudi pogovoriti in se pogovarjava odkrito. Druge nima (menda). Ne vem, nikoli se mu ni kaj preveč dalo, pa kakšne prav hude potrebe ni nikoli imel (poznam njegovo bivšo:)). Pa saj, če se jaz nanj spravim, se zapali, ampak zakaj hudiča moram biti vedno jaz tista, ki gre v akcijo. Včasih bi prav pasalo, da bi presenetil in šel on v akcijo.

🙂 Ja sem. Hmmm, mojih nasmehov je vedno manj, ne.?!

kriza………..kot, da berem sebe………

2 leti??? meseci???
to pa ni niti približno normalno…težko je tole maja in kaj več na tole pisat nočem…

Pri meni užge, če mi pokaže joške…

Upravičeno na tvoje “šoke”ki jih pišeš.

Ja je možnost. če je vsaj malo odkrit in je res kar sva se pogovarjala, potem me ne. Ampak vedela ne bom, dokler ga s kakšno ne dobim, ne?

Vžge kot štarter v prvo:-))))))

No, vsaj ena, ki me razume. Verjetno tudi ti ne veš zakaj hudiča mu ni do sexa.

hja…….zadnje mesece vem

To boš pa težko odkrila.In večno ne boš morala tako živeti?V pomanjkanju sexa in strasti?

:))) mu jih tudi pokažem, pa je reakcija bolj v smislu: Ja stara, kaj pa zdaj tukaj naga okrog skačeš, daj pejt stran izpred tv! :)))))

Povej na dan s besedo.

Hvala bogu. Rajši bi skoraj slišala, da ima drugo, kot pa da se mi niti sanja ne zakaj je tako. No, vseeno upam, da pri tebi ni vzrok za to, druga ženska.

tudi to.

Jaz bi ravnal ravno nasprotno.Ugasnil bi tv in se te lotil strastno…

Jaj, rajši ne bom drezala naprej.

Ma Ondi, si lahko enkrat resen? :)) ti bi itak vse tukaj strastno obdelal in se nam maximalno posvetil.:))))

Uboge ženske.Le zakaj smo poročeni…?

bolš, da ne.
:))
grem kuhat za moja sončka.
baj.

Čao! Vsaj sončki nam lepšajo dneve.:))

hvala bogu; zaradi njih je vredno živeti.
Lepo se imej!

Povem resnico,kaj pa drugega.

No najperj moram rečet, da sem 100X hvaležna, da imam takšnega fanta, ki je anti-športnik! Tako, da ga ne gane niti ena tekma po TV ali kje drugje. Ima druge stvari, ki jih rad počne a ni z temi tako obseden kot večina moških z raznimi tekamami po TVju 🙂

Pa še razočaran – boga ženska tista, ko te ima (če te ima katera) sočustvujem z njo in se mi smili iz dna srca 🙂 večjega šovinista kot si ti pa še ne!! Raje crknem na licu mesta kot pa imam moškega z takšnim egoističnim mišljnjem kot si ti!! Razumem, da si razočaran – zakaj ne bi bil!? 🙂
Maja samo vpraša za nasvet ti pa začnes stresat take, da mi je par krat obrnilo želodec!!!

No Maja sedaj pa moj nasvet. 🙂 Moram rečet, da kolikor sem prebrara se trudiš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, skačeš okoli v seksi perilu, mu ga potegneš pred TVjem – nepričakovano. Jaz delam iste stavri ampak na srečo dobim pozitiven odziu. Njemu včasih tudi ni, res je da jaz hočem malo več kot on – ampak se pač zmeniva kako bovo 🙂

Jaz ti predlagam, da bo vseh dejanjih, ki “paradah” ki jih pripravljaš pa ne
vžgejo začni odkrit pogovor. Jaz bi celo izjavla stavek, če me ne boš ti me bo pač kdo druga – jaz poterbuje seks, ker v njem uživam in ni mi poterbno bit zanj prikrajšana!!! Mogoče se bo zgano?? Pa si ga vprašala zakaj noče al kaj, vprašaj ga še če si česa želi posebnega?
Ali pa ga enostavno prstraši – začni hodit ven z kolegicami.

Pač predlagala sem ti takšne ukrepe, ker sem zasledila, da si probala že skoraj vse … od zapeljevanja dalje.

Mogoče še probaj s tem: V Venera shopu se dobijo kapsule. Stanejo 2500 sit 2 komada, so modre barve in vzpodbudijo željo po seksu 🙂
Jaz mu jih včasih kupim, čeprav jih ne rabi – tako, da je še malo bolj divje 🙂 Imajo jih za ženske tudi – samo mi jih ne pusti pojest, ker pravi, da sem potem predivja 🙂

Ali kupu špansko muho oz. kapljice za seks 🙂 5-10 kapljic v pijačo nimajo ne vonja ne okusa – pa je potem full fajn. 🙂

No to so moji predlogi, upam, da ti bo kaj pomagalo. To z kapsulamai pa le probaj, ker bo ziher vsaj malo pomagalo 🙂

LP

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close