Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za ženske

Za ženske

Sao jaz bi full včasih saj ne pogosto, recimo sedaj ko se toplo začne nekje v naravi… vsaj 1x-2x ker mi je full rajcig… 🙂

saj vem kaj bo nardila ga peljala nekam daleč na sprehod ali vožnjo pa hlače dol pa najprej lepo v usta potem mu bo že tako stal pa nebo več mogo nič nardit 🙂 ker bo že tako trdi 🙂

Ni panike, če se umakneš res nekam na samo…. vsaj jaz tako mislim ..

********************************************* We all know that cats rule the world!

To, da ni panike sem tud jaz mislil, ko sem jo zapeljal na eno gozdno pot daleč izven mesta, sredi noči! Potem pa je šel nekdo mimo avta…

Če gre samo mimo je še uredu. Kaj pa, ko posveti v avto z baterijo, ti pa sredi največjega užitka. Kriza

Hmm ja no saj 🙂

samo jaz sem z mojim bivšim – no bol sva bila kolega, kis va se pač dol dajala skoz v avtu ali raznih krajih na prostem pa se nikoli ni kaj taksnega zgodilo, da bi naju kdo videl…
Pa sva to prakticirala skoraj kaksno leto 🙂 pa to pogosto 🙂

Očitno sem imela srečo 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Čist enostavno!

Zahtevaš da ustavi, mu ga vzameš v usta in začneš….. Potegni krilo ali hlače dol in predstava se začne:-)))))

Itak vsakega stane le 100.000,00 SIT in pogovor s policistom:-))))

Sva se pustila zmotit samo za trenutek…..:)))

Se ti je že kdaj kaj takega zgodilo?

Kaj res taksna je kazen?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja.

Vse to ve, zato se počutim kot bi me nekdo z zvezanima rokama spustil v vodo.

Ja. Kako si pa to takoj povezal?

Sta se prestrašila kaj zdaj en maniak sveti,kaj?

Mesečna najemnina za kar dobro stanovanje :)))

p.s. ob predpostavki, da te dobijo samo enkrat na mesec.:)

ja in z baterijo posveti ravno na mojo rito, ki skače po njem.:))) Očitno smo dali to že vsi skozi.:))

Če preračunaš da je soba v motelu za dve uri borih 8.000 SIT, se to zelo splača, hahaha

Nekateri moški nočejo seksat med nosečnostjo. Tudi jaz nisem bil ravno navdušen nad seksom takrat.

:)))

No saj, ravno zato, takrat nisem hotela siliti. potem se je pa to še zavleklo. Pošteno zavleklo.:)))

Si pa na tekočem.:))

Kako ti to dobro veš:-)))

Maja reči mu v obraz tako : če me ne boš ti poseksal danes pa grem ven in me bo nekdo drug. Reči odločno in se delaj resno! Opazuj reakcijo…in mu daj vede, da misliš smrtno reno in da tako ne gre več naprej.

Čisto izven, že imaš otroka?? Nekje sem slišala, da dosti moških neha seksat s svojo izbranko po rojstvu otroka.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Sem tudi jaz prebrala tvoje in se tudi samo nasmehnila. Saj ne morem verjeti.:)))

Sploh ne bom komentirala. 🙂 je dovolj, a ne?

sem za nazaj poste prebrala nisem vedela, da si napisala da si bila že noseča… No ja lahko je to, jaz sem tudi to slišala, da kar nehajo po rojstvu – baje še bolj, če so zraven poroda…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Mene npr. moti oz. mi sploh ni kadar hoče, jaz sem pa utrujen v glavnem med delavnikom. Pa še z glavo sem totalno pri drugih stvareh, ne opazim niti mini krilc 🙂 Kadar takrat seksam zaradi nje najprej rabim nekaj časa, da se preklopim na seks. Dejansko rabim čas. Ne nje, ampak čas! Moram glavo izprazniti, razmišljati o drugih stvareh itd. Predno seksam se moram vsaj malo sprostiti. Tu ni med moškim in žensko veliko razlik. Če me takrat kar popade, sem se počutil, kot da sem jo odklonil. Ampak potem si vedno vzamem nekaj časa, mislim, da to že ve. Grem npr. pod tuš ali pa ji rečem, naj gre ona pod tuš, čeprav zame tuš sploh ne igra nobene vloge. Medtem pa malo posrfam po netu 😉 ko pride nazaj, sem že vroč 🙂

New Report

Close