Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Za ženske

Za ženske

ajej mačka, hmm

Najbrž bi te hotel prijet za tamalo:-)))))))))))

2 leti nič? Pa ga nisi prevarala – vsaka ti čast. Jaz ti povem meni se zmeša, res res….

Res nevem – postavi ga na trdna tla, da tako ne gre dalje in da si boš res v ta namen poiskala drugega… in da to res misliš, če ga ne moti pa še bolje – ali pa bo reagiral in se spremenil…

********************************************* We all know that cats rule the world!

In kako bo v prihodnje?Večno ne boš tako živela.Težave se bodo kopičile in enkrat bo izbruhnilo.No tega ti res ne želim.Želim ti ,da svoj ogenj pogasiš in da si srečna.

Ja tudi jaz tko mislim, saj ne moreš večno zatirat tako pomebne želje in strasti to ni zdravo in še treba ti ni!

********************************************* We all know that cats rule the world!

Na tvojem mestu bi vložil ves trud v to ,da prebudiš ogenj in strast v njem.Če ne bi bilo učinka,potem s takim tipom res ne moreš tako živeti.

Vsaj en! No ja, poleg Ondija.:)) Ampak vsaj en od tistih za katere si želim, da bi me.:))

Saj nočem da se spremeni, drugače je čisto ok. Samo sexati hočem! :)) Bom šla po kakšen “strup” v sex shop, pa bomo videli.:)

Maja za kvaliteto bi pač storil vse,to pa veš.

Zrasel sem preko dveh metrov>:-))))

Ja mislim, da se reše Power Mix in res delujejo 🙂 so pa na zeliščni bazi 🙂
Res je full fajn…. Vem, da jih imajo v sex shhopu Venera v MB 🙂 nevem iz kot si ti… Če jih tam s kot si ni ti jih magari pošljem 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Kdo pa ne bi.To ti naj bo v čast,da Maja to izjavi.

Hehe, ravno zato sem jaz “blokiral” na tem forumu! Tudi sam se bil prepričan, da nam moškim nonstop primanjkuje seksa in celo več, da smo nonstop vzsiljivi z raznoraznimi seksualnimi željami. Tule se je pa izkazalo ravno obratno. Edino, če niso tu le tiste ženske, ki jim manjka seksa…

:)) No, saj ni potrebno da je tako velik.:))

Ja, za nekatere se je izkazalo da smo take. :)) Kaj pa naj? skačemo iz posteljo v posteljo? To pa spet ne!

:-)))))))))))

Hvala, se bom potrudila in jih našla.

No, ampak na splošno sem dobil drugačen občutek. Na kraj pameti mi ni padlo, da moškim ne bi bilo kdaj do seksa…

Ja no jaz bi veliko 🙂 pa še več 🙂

Ja no saj mojem tudi tu pa tam ni 🙂 pa mi se takrat ni jasno zakaj ne 🙂

Ima kdo kakšno idejo kako ga naj prepričam, da bi tako za popestritev kje v naravi ali kar v avtu 🙂 on to noče, ker skoz pravi kaj, če kdo vidi.. pa take bedne … Jaz bi pa full 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Skoraj 2 leti nič? Poslovno odsoten? 1-2x na mesec? Težko razumem… jaz se moram izprazniti vsaj 3x na teden ob njej ali brez…

Drugačen občutek glede česa?
Ja, tudi jaz sem bila pošteno presenečena, ko se je to začelo dogajati v taki meri. Sem mislil, da ste vi tisti reveži, ki morate prositi. Zdaj razumem moške, kako nebogljeno se počutijo, ko ženska ne da in ni rešitve za to. Lahko skačeš čez plot, če si seveda za to, ampak dolgoročno gledano – je to rešitev? Kaj sploh narediti? Rad bi, pa ne moreš, hkrati pa imaš človeka še vedno tako rad, da nočeš stran samo zaradi tega. Ampak, ali je to res SAMO sex? Slej kot prej, če si v veliki meri prikrajšan za ta užitek, to preraste v vedno bolj pomemben faktor dobre veze, torej, to ni več SAMO sex. :))) Bom rajši nehala filozofirati.:))

To je pa bolj odvisno od okoliščini. Če mu bo kdaj stal, ko se bosta kam peljala in mu boš to predlagala, bo takoj za. Planirati vnaprej pa je bolj eno sranje kot ne. Kar se tiče vojerjev pa tudi jaz cvikam, ker danes misliš, da tip telefonira pa te v bistvu fotografira…

Miselno odsoten mogoče ja.:))
Saj jaz tudi sama zrihtam, samo to ni to!

Ja, se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tabo. Z ljubimcem nekaj časa seksaš, potem pa to skoraj vedno preraste v čustva. Pa si mu kdaj odkrito povedala toočno tako, kot pišeš tukaj gor? Namreč to, da ti hudo manjka seksa, da ga imaš še vedno rada, da neveš več kaj narediti itd.?

Miselno odsoten? Si bila noseča?

New Report

Close