Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

sama sebi si odgovorila, zakaj si samska. Imaš previsoka merila za svoje zmožnosti.

Ampak ti bi deca iz A lige, sama pa nisi A liga. Taki dedci, kakršnega ti bi, izbirajo, ker lahko in dobijo jih pač samo lepe in pametne.[/quote]

Kakšna primitivnost.


Enostavno, zredi se,oz bodo na pogled nevpadljiv, živi skromno, vozi se skromno, pa imaš pred plehkimi izdelki, ki jih opisuješ, mir. Mimogrede, ljudje še posebej ženske z leti dobijo vsaj eno super lastnost. Po štiridesetem postanejo nevidni.

sama sebi si odgovorila, zakaj si samska. Imaš previsoka merila za svoje zmožnosti.

Ampak ti bi deca iz A lige, sama pa nisi A liga. Taki dedci, kakršnega ti bi, izbirajo, ker lahko in dobijo jih pač samo lepe in pametne.[/quote]

Kakšna primitivnost.[/quote]

Primitivna je kvečemu ona, ki so ji vsi, ki niso fit, umazanci.

Pač, baba ni lepa, mela pa bi fit športnika. To ne gre..

Za babe ne drži ravno. Marsikatera se v krizi identitete tlači v ozke bluze, debelo šminka, parfumira, tlači v preozka krila…Še kako so vidne.

sama sebi si odgovorila, zakaj si samska. Imaš previsoka merila za svoje zmožnosti.

Če ni fit in razgledan, še ne pomeni, da je umazanec. Ampak ti bi deca iz A lige, sama pa nisi A liga. Taki dedci, kakršnega ti bi, izbirajo, ker lahko in dobijo jih pač samo lepe in pametne.[/quote]

Kdo pa trdi, da kdro ni fit in ni razgledan, da je umazanec? Kje si ti to prebrala?
Težave s funkcionalno pismenostjo? Ja, pogost pojav.

Beri za sabo. Napisala si nekaj v smislu”..še ne pomeni, da moram reči ja umazancu”. Kot d aod tebe kdo zahteva, da imaš umazanca.

Niso vsi, ki niso ravno fit, umazanci. Ampak ti bi imela kvalitetnega tipa, sama pa vprašanje, kolk si fit, razgledana..

Kakšna primitivnost.[/quote]

Primitivna je kvečemu ona, ki so ji vsi, ki niso fit, umazanci.

Pač, baba ni lepa, mela pa bi fit športnika. To ne gre..[/quote]

Ne polagaj mi besed v usta.
Nikjer nisem napisala, da kdor ni fit, da je umazanec. Razen, če po sebi sklepaš? Samo niso vsi taki kot si ti. Ali mogoče tip, ki ga nobena noče?

Ja, napisala sem, da mi ni treba reči ja umazancu.
To ne pomeni, da je umazanec vsak, ki ni fit. Upam, da končno razumeš. Ali še vedno ne?
Zakaj imam občutek, da si tip, ki ga je ogromno žensk zavrnilo?
Ne usajaj se zdaj nad mano. Mislim, da je vsakemu jasno zakaj te zavračajo.

Lepo in iskreno si to napisala. Ti bi urejenega in postavnega moškega, a takim so všeč lepotice.[/quote]

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

takih je cel kup, tudi samskih. tudi povprečnega videza, ki se ne mečejo za “lepoticami”

saj ni vse v lepoti. je tudi v karizmi, samo ti tega ne dojameš. tebi manjka marsikaj, osebnost recimo, zato si pa samska….
in zato že leta bluziš tu gor… nate pa se lepijo samo isti tiči, kot si ti. nezreli, na nivoju desetletnikov.

Ne, jaz bi pametnega, razgledanega, odkritega, fit moškega. Urejen pa logično, da mora biti. Katera ženska bi marala neumitega, umazanega tipa? Jaz kar ne.
Če nisem lepotica, še ne pomeni, da moram reči ja umazancu.[/quote]

takih je cel kup, tudi samskih. tudi povprečnega videza, ki se ne mečejo za “lepoticami”

saj ni vse v lepoti. je tudi v karizmi, samo ti tega ne dojameš. tebi manjka marsikaj, osebnost recimo, zato si pa samska….
in zato že leta bluziš tu gor… nate pa se lepijo samo isti tiči, kot si ti. nezreli, na nivoju desetletnikov.[/quote]

In kaj to tebe moti?
Če mene ne, zakaj bi to tebe motilo?

Tipično. Spet pljuvanje po samskih ženskah.
To počno poročene ženske, ki so nesrečne v vezi in nevoščljive samskim. Pa samski tipi, ki so nezaželeni pri ženskah. Zato čisto užaljeni pljuvajo tu gor. Srečno poročene ženske in samski moški, ki so ženskam zanimivi, nimajo takih izpadov.

takih je cel kup, tudi samskih. tudi povprečnega videza, ki se ne mečejo za “lepoticami”

saj ni vse v lepoti. je tudi v karizmi, samo ti tega ne dojameš. tebi manjka marsikaj, osebnost recimo, zato si pa samska….
in zato že leta bluziš tu gor… nate pa se lepijo samo isti tiči, kot si ti. nezreli, na nivoju desetletnikov.[/quote]

In kaj to tebe moti?
Če mene ne, zakaj bi to tebe motilo?[/quote]

ti jamraš, da si samska.
jaz ti samo povem, zakaj.
lepota ali nelepota nimata nobene veze s tem.

In kaj to tebe moti?
Če mene ne, zakaj bi to tebe motilo?[/quote]

ti jamraš, da si samska.
jaz ti samo povem, zakaj.
lepota ali nelepota nimata nobene veze s tem.[/quote]

Napaka, slabo bereš.
Ne jamram, da sem samska.
Temo je odprlo nekdo, ki je spraševal zakaj smo eni samski. Nisem je jaz odprla. NIsem jamrala, ker sem samska.
Svetovali ste mi pudranje ali nekaj takega pa sem rekla, da ne, ker nimam potrebe.
Torej?
Kje imaš ti jamranje?

ti jamraš, da si samska.
jaz ti samo povem, zakaj.
lepota ali nelepota nimata nobene veze s tem.[/quote]

Napaka, slabo bereš.
Ne jamram, da sem samska.
Temo je odprlo nekdo, ki je spraševal zakaj smo eni samski. Nisem je jaz odprla. NIsem jamrala, ker sem samska.
Svetovali ste mi pudranje ali nekaj takega pa sem rekla, da ne, ker nimam potrebe.
Torej?
Kje imaš ti jamranje?[/quote]

napisala si, da si samska, ker nisi lepa
jaz sem ti napisala, da to ni razlog, da bi bila samska. tvoje teženje naprej tu gor mi daje vedet, da si taka tudi v reali. potem je logično, zakaj si samska.

No, malo se sprenevedamo. V svojem prvem odgovoru si napisala, da si samska, ker nisi lepa. To v bistvu je prikrito jamranje.

Še enkrat: vprašanje teme je bilo zakaj smo samski. Zakaj ne bi smela odgovoriti?
A če odgovoriš je pa že kar jamranje?
Ne sekiraj se, saj si ja poročena. Zakaj se potem tako obremenjuješ in nakuhuješ v temi o samkosti?
Srečno poročena žena pa ja ne bo javkala in se prepirala z neko samsko?

mah, boga si. se mi smiliš.

mah, boga si. se mi smiliš.[/quote]

Zakaj?
Ker se meni ni treba ukvarjat s temami o nezvestobi moža pa o varanju pa take zadeve?
Pa, ker se meni ni treba ubadat s temami, kjer poročeni jamrajo?
Hudo je to, da se mora srečno poročena ženica tako ubadati s samskimi :).

mah, boga si. se mi smiliš.[/quote]

Zakaj?
Ker se meni ni treba ukvarjat s temami o nezvestobi moža pa o varanju pa take zadeve?
Pa, ker se meni ni treba ubadat s temami, kjer poročeni jamrajo?
Hudo je to, da se mora srečno poročena ženica tako ubadati s samskimi :).[/quote]
mam pet minut cajta, pa se nimam kaj dat.

sicer pa sem bila jaz dolga leta samska. dokler se nisem odločila, da ne bom več.

Pet minut časa in visiš že par ur v temi o samskosti in se prepiraš s samsko žensko?
Zanimivo.
Želim ti, da boš vendarle pošlihtala svoje življenje, da ne boš imela potrebe, da se prepiraš z neznanimi samskimi ženskami.
Tudi zate bo sonce posijalo. Ne skrbi. Želim ti vse lepo.


par ur???

takih je cel kup
19 Maj 2016 14:34
takih je cel kup
19 Maj 2016 14:40
takih je cel kup
19 Maj 2016 14:50
takih je cel kup
19 Maj 2016 14:59
takih je cel kup
19 Maj 2016 15:04

evo, točno pet odgovorov je mojih v tej temi.
v zadnje pol ure.

ne da se mi več. ti se še naprej smili sama sebi.

Ti ne štekaš. Zdajle, ko je njen mož pri ljubici, ima čas se ubadat s tabo.

samska sem, ker se cenim!

Jaz sem pa samska, ker sem neprilagodljiva.
Ni mi do tega, da bi dedcu likala cele dneve srajce pa otrokom rit odnašala in jih vozila okrog in jamrala kako sem uboga kot nekatere ostale monke.


Jaz tudi, podpis!

New Report

Close