Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

Ja, sem slišal: joga, knjižnica, tuji jeziki, sprehajanje psov ipd. Kak se vam da to počet? :))

Zdi se, da ima svet današnjih moških in žensk zelo majhen presek, ki je omejen bolj ali manj na nujen nakup kruha in zelenjave. Zanimiv čas.

Ja, sem slišal: joga, knjižnica, tuji jeziki, sprehajanje psov ipd. Kak se vam da to počet? :))

Zdi se, da ima svet današnjih moških in žensk zelo majhen presek, ki je omejen bolj ali manj na nujen nakup kruha in zelenjave. Zanimiv čas.[/quote]

Veš kako je, tuji jeziki, da je lažje na potovanjih. Na jogo ne hodim, zato pa kolesarim, hodim v gore, plezam, smučam in tako naprej, namesto psa imam mačke in verjameš ali ne, uživam v teh stvareh. Padalstvo mi je pa sploh v užitek pa občasno še potapljanje, ampak to dvoje bolj poredko.
Samo kaj, ko samskih moških pa ni na takih aktivnosith in zato ostajemo ženske samske še naprej :). Pa se imamo prav fletno. Veš kako je super, ko greš za 3 tedne na treking v Nepal? Sama, brez tipa. Čisto fajn.

Se opravičujem za popolnoma isti nik. Hkrati sva pisali in dali isti nik, neverjetno. Tvoj nik sem videla, ko sem oddala svoj zapis.
Pa povsem enake izkušnje kot jih opisuješ ti.
Tipi fotkajo avte, da ne veš ali ponuja sebe ali avto pa svoje otroke pa vso žlahto pa pijanske kolege. Poročenih je tako največ. Tistih prostaških, nesramenih je na kupe. Da ne govorim o jokicah, ki bi rade meni jokale o svoji bivši (tudi blokiram).[/quote]

Ojoj, sem opazila tvoj post tik za mojim in sem že mislila, da sem ti jaz ukradla nick 🙂 Res neverjetno, da sva hkrati izbrali prav enak nick!

Meni je pri teh fotografijah najbolj groza, da objavljajo svoje otroke. To je lahko celo zelo nevarno in toliko se že opozarja okoli tega, kako lahko pedofili to zlorabijo, a folk še vedno objavlja slike otrok. Prav celo serijo si jih dajo v profil 🙁
Drugače pa včasih ne vem, če morda eni prodajajo svoje avte, ker so slikani iz vseh strani, edino cena še manjka poleg 🙂

Ti lahko kar jaz odgovorim, da je to splošno znano za Celjane, da se jim ne ljubi nikamor premaknit. Čeprav so prav tam po mojih izkušnjah najbolj luštni tipčki.[/quote]

Ne bo ravno dražlo.
To velja za LJčane. LJčani mislijo, da bomo ženske s cele Slovenije hodile k njim na srečanje.
Ne bi se premaknili pa za km ne.

Se opravičujem za popolnoma isti nik. Hkrati sva pisali in dali isti nik, neverjetno. Tvoj nik sem videla, ko sem oddala svoj zapis.
Pa povsem enake izkušnje kot jih opisuješ ti.
Tipi fotkajo avte, da ne veš ali ponuja sebe ali avto pa svoje otroke pa vso žlahto pa pijanske kolege. Poročenih je tako največ. Tistih prostaških, nesramenih je na kupe. Da ne govorim o jokicah, ki bi rade meni jokale o svoji bivši (tudi blokiram).[/quote]

Ojoj, sem opazila tvoj post tik za mojim in sem že mislila, da sem ti jaz ukradla nick 🙂 Res neverjetno, da sva hkrati izbrali prav enak nick!

Meni je pri teh fotografijah najbolj groza, da objavljajo svoje otroke. To je lahko celo zelo nevarno in toliko se že opozarja okoli tega, kako lahko pedofili to zlorabijo, a folk še vedno objavlja slike otrok. Prav celo serijo si jih dajo v profil 🙁
Drugače pa včasih ne vem, če morda eni prodajajo svoje avte, ker so slikani iz vseh strani, edino cena še manjka poleg :)[/quote]

Ja res neverjetno, da sva izbrali isti nik in da imava iste izkušnje.
Seveda je prav, da tip napiše, da ima otroke, ampak dajat gor celo serijo fotk pa ni prav. Po možnosti pa potem prosjači še za seks. Zraven pa fotke svojih otrok. Ne vem kaj jim je, da dajejo otroke na take portale.

To z avti je pa naravnost smešno. Včasih koga vprašam, če prodaja avto. Pa zanimivo je, da dajejo fotke dragih avtov gor. Noben ne da kake stare škatle gor :).

Ja res neverjetno, da sva izbrali isti nik in da imava iste izkušnje.
Seveda je prav, da tip napiše, da ima otroke, ampak dajat gor celo serijo fotk pa ni prav. Po možnosti pa potem prosjači še za seks. Zraven pa fotke svojih otrok. Ne vem kaj jim je, da dajejo otroke na take portale.

To z avti je pa naravnost smešno. Včasih koga vprašam, če prodaja avto. Pa zanimivo je, da dajejo fotke dragih avtov gor. Noben ne da kake stare škatle gor :).[/quote]

Ups, sem prej pozabila 2 pripisat v nik, da bi se videlo, da gre za drugo avtorico.

Jaz po tihem priznam,da mi je čisto fajn biti samska, zaradi tega,ker se ni treba prilagajat.
Imam kup hobijev, predvsem športanje, izleti, potovanja in ker večini moškim to ne odgovarja, bi imela cel kup težav, če bi imela partnerja, kar se tiče usklajevanja.
Kaj bo dedcem, ki visi na netu, ko grem jaz v gore recimo? Jaz rabim takega, da bo šel zraven.

Ja, sem slišal: joga, knjižnica, tuji jeziki, sprehajanje psov ipd. Kak se vam da to počet? :))

Zdi se, da ima svet današnjih moških in žensk zelo majhen presek, ki je omejen bolj ali manj na nujen nakup kruha in zelenjave. Zanimiv čas.[/quote]

Veš kako je, tuji jeziki, da je lažje na potovanjih. Na jogo ne hodim, zato pa kolesarim, hodim v gore, plezam, smučam in tako naprej, namesto psa imam mačke in verjameš ali ne, uživam v teh stvareh. Padalstvo mi je pa sploh v užitek pa občasno še potapljanje, ampak to dvoje bolj poredko.
Samo kaj, ko samskih moških pa ni na takih aktivnosith in zato ostajemo ženske samske še naprej :). Pa se imamo prav fletno. Veš kako je super, ko greš za 3 tedne na treking v Nepal? Sama, brez tipa. Čisto fajn.[/quote]

Zanimivo, midva sva vzorčen primer, kako samski moški in ženske počnemo vsak svoje stvari. V mojem tipičnem tednu se poleg železnega repertoarja (spanje, služba) zvrstijo še:
– basket vsak 2. dan,
– odbojka en dan v tednu,
– 3x na teden kava v Tušu Celje ali Braniborju ali na Mestni plaži s kolegom popoldne,
– čez teden popoldnevi na vrtu, košnja, bazen, kolesarjenje levo in desno okrog Celja, kalistenika in ukvarjanje s sadnim drevjem,
– približno vsak 2. vikend pa s kolegi večerni petek ali sobota v Braniborju, kje v Mariboru, Ptuju ali pač nekje.

Skratka, živimo vsak v svojih svetovih. Ta del, “sama brez tipa”, da je čisto fajn je meni osebno tako-tako. Kot sem že prej omenil, je na drugem mestu ‘samski in srečen’, torej obstaja še nekaj več…

Ja, sem slišal: joga, knjižnica, tuji jeziki, sprehajanje psov ipd. Kak se vam da to počet? :))

Zdi se, da ima svet današnjih moških in žensk zelo majhen presek, ki je omejen bolj ali manj na nujen nakup kruha in zelenjave. Zanimiv čas.[/quote]

Sej ne d ati je bilo sve to že stokrat napisano…Skratka, ti si nezanimiv tip, ki s egiblje na relaciji služba – dom- basket. Tako povej, ne pa nekaj, da ni samskih bab.

Tebi se nič od tega, kar se babam da, ne da. Zato si pač sam in boš še dalje.

Prilagajanje. Ta del bom tudi jaz pogrešal. Postelja 200×180 samo zase. 🙂

Kje pa najdete dedce, ki so nezainteresirani za športe, pa ne bi vedel, jaz poznam izključno kitaste in polne-kondicije tipe.

Ej, nekaj moram reči. Ko berem poste na teh forumih, me vedno bolj preveva občutek, da ne živim v isti državi kot večina. Le redki so tisti komentarji, kjer si rečem, ‘jap tak je’. Terapevtsko tole tukaj.

Pa mislim, da se večina samskih zrelih žensk ogiba moških, ki hodijo v take luknje :).

Muffin, kup zadev sem ti naštela.[/quote]

Ergo, ker je zaradi pomanjkanja samskih žensk človek prisiljen raziskovati celo Slovenijo, je slab. Nak, tega pa ne kupim. Smo dobri, dosti boljši kot si misliš, in morda malenkost slabši, kot si mislimo sami.

Dala si mi splošne primere: tečaji, šport ipd. Mislil sem na konkretne primere: ne vem, pojdi na četrtkovo aerobiko v Top-fit ali pa na potopisna predavanja, ki jih imajo ob petkih v galeriji x ali kaj takega. Kakorkoli, se bomo že znašli, mi trume samskih dedcev. Če ne drugega, bomo pa do 90 igrali basket in do 95 delali kalisteniko. :p

Over and out.[/quote]
zakaj pa ne ogovoriš ženske na sprehodu?
veliko takih je..
Vendar si že v takih letih, da ravno samskih in brez otrok skoraj ni. Če pa so, jim pa zelo tiktaka biološka ura in želijo na hitro moškega začopatit. tiste z otroki pa večinoma niso zanimive za moške brez otrok.
Ne vem no, samskih žensk je ogromno. Samo ne išči izgovorov, da jih ni, ampak ponucaj to, kar imaš. Torej- ogovori tudi v trgovini, na sprehodu, pa četudi na klopci bere, riše in to. Ali če vidiš, da popravlja kolo(ji ketna dol pade), ma v akcijo. V lokalu, kamor hodite na malico, na službenih hodnikih, dvigalu .. .. saj jezik ti teče.

Za košarko so ti že razložili, da tam ne moreš pričakovat, da boš igral z ženskami skupaj. Pri odbojki še gre, košarka pa zelo težko, vsaj po mojem. Ne vem kako je pri odbojki, nekaj sem hodila pred leti pa smo bile skoraj same ženske :).
Delo na vrtu imam tudi jaz, ampak to niso ravno lokacije, kjer se srečuješ, ker logično vsak na svojem vrtička, sadovnjaka.
Kalistenka nimam pojma kaj je.
KOlesarim pa kar malce daljše ture, ne okrog Celja, ampak bolj hribovite variante.
Pa cel kup drugih hobijev imam, ki so športni, pa ne v Celju :).
Namesto po lokalih pa grem raje na kak tečaj, predavanje, še raje pa smučat ali kaj takega :).
Občasno sem turistična vodnica, ponavadi vodim ženske okrog :). Moški bolj malo pridejo. Razen, če niso z ženo.

Smo te že brali tu gor, ti pa se še kr giblješ na relacijah, kjer so sami tipi. Zdaj ne vem, ali si bolj trd, al len, al se norca delaš…babe ti napišejo kam hodijo, ti pa še dalje pikniki s kolegi, basket…

Ja, sem slišal: joga, knjižnica, tuji jeziki, sprehajanje psov ipd. Kak se vam da to počet? :))

Zdi se, da ima svet današnjih moških in žensk zelo majhen presek, ki je omejen bolj ali manj na nujen nakup kruha in zelenjave. Zanimiv čas.[/quote]

Sej ne d ati je bilo sve to že stokrat napisano…Skratka, ti si nezanimiv tip, ki s egiblje na relaciji služba – dom- basket. Tako povej, ne pa nekaj, da ni samskih bab.

Tebi se nič od tega, kar se babam da, ne da. Zato si pač sam in boš še dalje.[/quote]

Ne bom dolgo samski, preveč življenja je v meni. Brez skrbi, bo že nekje, nekako. Gotovo pa ne bom počel nečesa, kar me sploh ne zanima, samo zato, da bom kao srečal neko žensko, s katero bi moral početi, kar me itak ne zanima. Škoda zanjo in zame.

Ups, sem prej pozabila 2 pripisat v nik, da bi se videlo, da gre za drugo avtorico.[/quote]

Haha, je prav zanimivo prebrati, da nisem edina s takšnimi izkušnjami 🙂

Da napišem še kakšno cvetko:
Me ogovori tip in takoj: “ooo, kako super, da si športnica, kot jaz, to se že ujemava!” Ne vem od kod njemu to, ker nimam nikjer napisano, da se s športom ukvarjam, saj se ne. Imam samo to srečo, da je bogec bil prijazen in mi poklonil športno postavo, ja. Samo neeee, tipi kar nekaj sklepajo in to opažam še na drugih področjih. Ne vprašat najprej, ampak kar sklepat po svoje in kiksnit totalno mimo.

Ali pa te cvetke: tipi z bujno domišljijo in vizijami, kateri imajo 1000 idej, kaj bi počela, ko se bova videla- “šla bova sem, tja, počela to in ono. Ojej, kako bo zabavno!!” Ko po nekem času branja teh njihovih zanimivosti vprašam, kdaj se bova srečala, pa je: “ojoj, nimam časa zdaj” Tega časa tudi kasneje nimajo in ne čez teden, mesec, 100 let, ker so navadne šleve, ki samo bluzijo v 3 krasne za pc-jem, a živet v živo si ne upajo.

Joj, bi lahko kar roman napisala 🙂

Lepa. Danes je zame no-go. Jutri pač – uro pa mi napiši na ZS. ;)[/quote]
kar tukaj mi napiši uro – nisem prijavljena…

Odličen predlog je tole. Sigurno deluje. Glede na to, da večina tipov ali gre mimo, ko kaj popravljaš ali pa se ustavi in pametuje, da bi pa kdo ponudil pomoč ga pa ni. Sem bila pred kratkmi čisto presenečena kot je en mladenič ponudil pomoč. Sicer sem že končala, ampak kapo dol, da se še najdejo taki prijetni fantje, ki bi tudi pomagali.

Kar se pa sprehodov tiče je pa tako. Ko grem v hribe, pozdravljam. Starejši gospodje takoj odgovorijo, se nasmejijo, kako rečemo. Fajn ljudje. Seveda tudi sami pozdravijo, ne čakajo, da jih jaz kot mlajša. Taki mlajši gospodje pa jih pozdraviš pa samo nekaj zamomljajo ali pa te gledajo kot neko čudo. Tako, da se bo večina mlajših morala učiti od starejših kako se obnašat :).

Lepa. Danes je zame no-go. Jutri pač – uro pa mi napiši na ZS. ;)[/quote]
kar tukaj mi napiši uro – nisem prijavljena…[/quote]
sma še nekaj – ti si pred časom govoril,d a maš eno 17 letnico – v katero si nooooorooo zaljubljen in si se zaradi nje ločil…. e pa poštenje ravno ni tvoja lepa stran ane…
zdaj pa tukaj nekaj druge vabiš… to ni lepo…
bom raje drugo vabilo sprejela, ki sem ga dobila 🙂

Lepa. Danes je zame no-go. Jutri pač – uro pa mi napiši na ZS. ;)[/quote]
kar tukaj mi napiši uro – nisem prijavljena…[/quote]

Jutri, 20.30. Cya 😉

Prilagajanje. Ta del bom tudi jaz pogrešal. Postelja 200×180 samo zase. 🙂

Kje pa najdete dedce, ki so nezainteresirani za športe, pa ne bi vedel, jaz poznam izključno kitaste in polne-kondicije tipe.

Ej, nekaj moram reči. Ko berem poste na teh forumih, me vedno bolj preveva občutek, da ne živim v isti državi kot večina. Le redki so tisti komentarji, kjer si rečem, ‘jap tak je’. Terapevtsko tole tukaj.[/quote]

S prilagajanjem bi tudi sama imela kakšen problemček.

Drugače pa bi sama bila dosti bolj navdušena nad fantom, ki sploh ne športa, a zna postoriti tudi kakšno zunanje delo in da ni vrhunec “znanja” razmetavanje uteži po fitnesu.

Odličen predlog je tole. Sigurno deluje. Glede na to, da večina tipov ali gre mimo, ko kaj popravljaš ali pa se ustavi in pametuje, da bi pa kdo ponudil pomoč ga pa ni. Sem bila pred kratkmi čisto presenečena kot je en mladenič ponudil pomoč. Sicer sem že končala, ampak kapo dol, da se še najdejo taki prijetni fantje, ki bi tudi pomagali.[/quote]

Večina jih gre mimo zato, ker takšnih del sploh ne znajo več opravljat. Žal.


kar tukaj mi napiši uro – nisem prijavljena…[/quote]

Jutri, 20.30. Cya ;)[/quote]
ne bo šlo, ti imeš svojo 17 letnico, jaz sem sprejela povabilo drugega iskrenega prijatelja, se dobiva pri meni doma :)))

Sej ne d ati je bilo sve to že stokrat napisano…Skratka, ti si nezanimiv tip, ki s egiblje na relaciji služba – dom- basket. Tako povej, ne pa nekaj, da ni samskih bab.

Tebi se nič od tega, kar se babam da, ne da. Zato si pač sam in boš še dalje.[/quote]

Ne bom dolgo samski, preveč življenja je v meni. Brez skrbi, bo že nekje, nekako. Gotovo pa ne bom počel nečesa, kar me sploh ne zanima, samo zato, da bom kao srečal neko žensko, s katero bi moral početi, kar me itak ne zanima. Škoda zanjo in zame.[/quote]

Ti si pa en naporen tip. Javkaš kako ni samskih žensk, da kar glava peče.
Ko ti vsi razlagajo, da na košarki (menda je fino reči basket ali kako) res ne bodo igrale ženske s tabo pa da jih ne iskat po ta največjih beznicah pa takoj v obrambo, da ti se pa ne boš spremenil.
Ok, ne se spreminjat, ostajaj pri košarki in beznicah, samo ne javkat, da ni samskih žensk. So, samo ne v beznicah in košarko igrajo v ženskih ekipah, če jo igrajo.

Odličen predlog je tole. Sigurno deluje. Glede na to, da večina tipov ali gre mimo, ko kaj popravljaš ali pa se ustavi in pametuje, da bi pa kdo ponudil pomoč ga pa ni. Sem bila pred kratkmi čisto presenečena kot je en mladenič ponudil pomoč. Sicer sem že končala, ampak kapo dol, da se še najdejo taki prijetni fantje, ki bi tudi pomagali.[/quote]

Večina jih gre mimo zato, ker takšnih del sploh ne znajo več opravljat. Žal.[/quote]

Najboljši so tisti, ki stopijo zraven, pametujejo, pokazat pa ne znajo :).
Čeprav ja, to je res dober nasvet kako pristopiti k ženski da jih pomagaš pri popravilu kolesa recimo :). Zato, ker je res malo takih tipčkov.

Jutri, 20.30. Cya ;)[/quote]
ne bo šlo, ti imeš svojo 17 letnico, jaz sem sprejela povabilo drugega iskrenega prijatelja, se dobiva pri meni doma :)))[/quote]

Ne vem sicer, o čem govoriš, a po želji, it’s a free world. 😉

New Report

Close