Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

[img]http://petapixel.com/assets/uploads/2013/03/thumbsandammo-8.jpg[/img][/quote]
A zdaj naj bi vse dol padle od očaranosti ali kaj je namen tega tipa?[/quote]

Hahaha hvala za ROFL učinek dneva. :))))

Tip je pokazal “thumb up”, znak odobravanja nadzapisanega, kajpak. To bi bilo vse. Zakaj bi moral koga tudi očarati, začarati, … ?

Hecen ta forum. Danes sem dobil tri otroke, bivšo ženo, flirtam preko neta, sem intrigomanijak, spletkar, zjamranec, vsi me “poznajo” in ne vem kaj vse še.

Fuck that shit. 🙂 Grem basket špilat dol na gimnazijo.


Ah, kje, noben ne bo pomagal.
Ženski je treba pomagat, zato, da je lahko ženstvena naprej, zato, da se moški počuti koristnega. saj znamo belit, saj znamo šeraufat pohištvo, saj znamo ketno naštimat… sedaj ženske delamo ta moška dela, ker so se moški preveč poženščili. priznam da že dolgo nisem srečala konkretnega deca, ki naredi in ne gobca o tem, kaj bi on naredil. Namesto besed preprosto naredi.

Moški so res dobili kar nekaj konkretnih predlogov in idej…. ampak to jim je odveč. saj veš, da jim je samo v interesu v hlačke pridet z čim manj napora.[/quote]

Prolog: še enkrat, nisem tu, da bi si našel partnerko, samo debatiram.

Mnenje o gornjem: ženske in moški v Sloveniji živimo v zelo različnih svetovih, zato se tu na tem forumu tako težko uskladimo in na koncu vse skupaj izpade kot zavijanje volkov v kombinaciji s kvakanjem žab. Brez vsake harmonije.

Pred kratkim sem bil v Srbiji. Folk tam kofetka na polno, vedno in povsod. Če hočeš koga srečati pred šihtom, sredi šihta in po šihtu ali kadarkoli že, oni kofetkajo. In se tam srečujejo in tam živijo. Komunikacija non-stop in enostavna kot pasulj.

Slovenija? Moški delajo a, b in c ter ko je res nujno še č, ženske delajo š, t in u ter ko je sila še č. In to ni jamranje. Samo povem, kako je. Ne me pa zdaj ubit kot posrednika tega očitnega dejstva.[/quote]
Če nekaj počneš in ni in ni željenih rezultatov, jih še naprej ne bo, če boš isto počel.
Izi ko pasulj ;-).
Tudi v Sloveniji na veliko kofetkajo. Greš šez center mesta, vidiš da so zunaj lokalčkov vse mize zasedene in v živahnem pogovoru. Da ne govorim o trgovskih centrih- tam je vedno polno.

Tudi tu se ti nobena ne ponuja, tako da razumemo, da tu ne iščeš partnerke. Dajemo pa nasvete, kot jih me vidimo z našega konca. Samo ti te pač ne zanimajo… malo si želel pojamrat, da samskih žensk ni. Pa vidiš, da to ne vzdrži.


A zdaj naj bi vse dol padle od očaranosti ali kaj je namen tega tipa?[/quote]

Hahaha hvala za ROFL učinek dneva. :))))

Tip je pokazal “thumb up”, znak odobravanja nadzapisanega, kajpak. To bi bilo vse. Zakaj bi moral koga tudi očarati, začarati, … ?

Hecen ta forum. Danes sem dobil tri otroke, bivšo ženo, flirtam preko neta, sem intrigomanijak, spletkar, zjamranec, vsi me “poznajo” in ne vem kaj vse še.

Fuck that shit. 🙂 Grem basket špilat dol na gimnazijo.[/quote]
Verjetno najbolj pametno.
Čimprej z mona, saj tu gori smo itak sami čudaki.
Tudi jaz, ker nisem imela pojma, kaj si želel s tem mišičnjakom povedat. Zakaj ravno njegov palec… to me je zanimalo predvsem..

Pa dobro, kaj je s tabo narobe? prvo jamraš, da ne moreš babe srečat, pol da ni samskih bab, ko ti predočimo, da idi tja, kjer babe so ( posredno priznaš, da veš, kam babe hodijo), spet obrneš ploščo in povzemaš pozicijo kao neodvisnega razpravljalca. Zmeni se sam s sabo, hočeš babo srečat, ali ne…Če ja, izstopi iz vlaka služba-dom-basket…

Jaz sem samski zaradi narave svojega dela. Sem namreč varnostnik. Katera normalna baba bo to prenašala, če nekdo dela zdaj podnevi, zdaj ponoči, izredna varovanja, vikende…Varnostniki starejše generacije živijo v mrtvih zakonih, mladi varnostniki pa so samski ali imajo kratke veze. Delo varnostnika ni družljivo z normalnim družinskim življenjem. V petek zvečer bi ženska kaj počela s partnerjem, varnostnik pa gre kafič varovat.

Če takole razmišljaš je to dober razlog zakaj te na dolgi rok ne prenašajo. Js bi drugače mela varnostika, ker znam bit tudi sama in želim biti do neke mere sama, svobodna, da ne visiš vsako (prosto)minuto skupaj. Svoboda seveda zame ne pomeni t.i. odprte veze z drugimi spolnimi partnerji.

Vidim da ima vsak,hvala bogu,svoj pogled,toda na kratko rečeno,a je tak problem rečt sam sebi,in druga polovica,hočm delat na tem da sva skupaj in se tega držat,očitno je res poroka predpogoj za razvezo,strinjam se z izjavam,bolje biti sam,kar tudi sem,kot z nekom ki je kontradiktoren,nikoli nism gledal nasprotni spol kot objekt,vedno z žarkom,vedno,ko pa sem začutil kontradiktornost,take ne rabim,ne za ples,ne za sex,kaj šele da bi bila skupaj pod isto streho,pa je loh zarad mene princeza iz sanj,zame prida nič,vzajemna pomoč je pomoje najboljša plat partnerstva,če je ni začutim odmoč,če velja zame pol tudi za drugo polovico,vse ostale besede o lepoti,maske,igre,ma to pelje samo v zablodo,sam očitno preprostosti,pa moralnih vrednot ni več,sam materialnost,nagajanja itd,res raje sem sam,se ne bojim nobene sanjske ženske,lol


Moja kolegica ima varnostnika in otroka z njim.
pa imaš prav.. zelo ji gre na živce njegov nestalni urnik, ona pač dela samo dopoldne.

recimo meni to ne bi bil tak problem, ker sama tudi delam v turnusih, tako da vem, kako je s takim šihtom. je pa jeba nekaj drugega- zelo bi me skrbelo, če bi imel prevoz denarja čez..


Zato pa pravim, da egoistom in samovšečnežem drugega ne preostane kot samskost in iluzija o njihovi večvrednosti.[/quote]

To je krinka. Imam frendico, ki nastopa točno tako: raje sama, kot s kretenom, preveč se cenim, ne rabim se prilagajat, jaz grem lahko kamorkoli želim in ne rabim polagat racunov nobenemu blablablabla. O otrocih govori kot o bremenu, ona je vedno govorila, da jih ne bo imela, čeprav se tega pravzaprav nihče ne spomni.
V resnici nam redkim prizna, da je osamljena, da si tega sploh ne želi, ampak da je tako pač naneslo. Nastopa, ker ji je lažje, kot pa prenašat vprašanja: in ti, si že našla koga, si poročena, imaš že kaj otrok?

Vi, ki vrtate vanjo s takimi vprašanji, tudi zagotovo niste nek pojem sreče. Srečen človek se briga zase.

New Report

Close