Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….


ne bo šlo, ti imeš svojo 17 letnico, jaz sem sprejela povabilo drugega iskrenega prijatelja, se dobiva pri meni doma :)))[/quote]

Ne vem sicer, o čem govoriš, a po želji, it’s a free world. ;)[/quote]
si ti tud tisti, ki pišeš in delaš stvari na pamet ane ??? haha sej sem vedela, zato pa ne grem – poslal bi enga,d a bi se delal norca z mene…
velik lažnjivec in intrigator si… aja, če se ne spomniš – poji nazaj pogledat kaj vse si pisal… če ne pa za svojo ženskico in tri otroke doma poskrbi bo pa tudi dobro – ko se ravno ne moreš odločit kaj bi… sej sta ravn za skup oba taprava!

Ne bom dolgo samski, preveč življenja je v meni. Brez skrbi, bo že nekje, nekako. Gotovo pa ne bom počel nečesa, kar me sploh ne zanima, samo zato, da bom kao srečal neko žensko, s katero bi moral početi, kar me itak ne zanima. Škoda zanjo in zame.[/quote]

Ti si pa en naporen tip. Javkaš kako ni samskih žensk, da kar glava peče.
Ko ti vsi razlagajo, da na košarki (menda je fino reči basket ali kako) res ne bodo igrale ženske s tabo pa da jih ne iskat po ta največjih beznicah pa takoj v obrambo, da ti se pa ne boš spremenil.
Ok, ne se spreminjat, ostajaj pri košarki in beznicah, samo ne javkat, da ni samskih žensk. So, samo ne v beznicah in košarko igrajo v ženskih ekipah, če jo igrajo.[/quote]

Dekle drago, bi ti hodila na košarko na igrišče samo zato, da bi spoznala tipa? Bi ti hodila v nek lokal samo zato, da bi spoznala tipa? Ker točno to zahtevaš od mene. Kako lahko od mene zahtevaš nekaj, česar sama ne bi storila? Malce hipokritsko, vendarle.

In zato, ker menim tako, še nisem naporen. Svoj pogled na svet imam, dokaj zdrav, predvidevam.

Glej, ne skrbi, bo že nekje, nekako, kot sem rekel. Kmalu.

Odličen predlog je tole. Sigurno deluje. Glede na to, da večina tipov ali gre mimo, ko kaj popravljaš ali pa se ustavi in pametuje, da bi pa kdo ponudil pomoč ga pa ni. Sem bila pred kratkmi čisto presenečena kot je en mladenič ponudil pomoč. Sicer sem že končala, ampak kapo dol, da se še najdejo taki prijetni fantje, ki bi tudi pomagali.[/quote]

Večina jih gre mimo zato, ker takšnih del sploh ne znajo več opravljat. Žal.[/quote]
Potrjujem, da ne deluje.
En dan mi je ketna dol padla, pa jo gor štimam, pa so neki tipi hodili mimo.
Me je zanimalo, ali bo kdo ponudil pomoč. Pa ni noben. Saj se itak nobenemu ne da pomagat ženski. Še tistim , ki so poparčani je dostikrat odveč ;-).
No, jaz sem svoj kolo uredila, spucala roke v čistilne robčke, ki jih imam s seboj in se odpeljala naprej.
Ma saj vem, tole ketno štimat ni ravno najbolj čisto delo, ampak saj sem imela robčke s seboj ;-).

Ti si pa en naporen tip. Javkaš kako ni samskih žensk, da kar glava peče.
Ko ti vsi razlagajo, da na košarki (menda je fino reči basket ali kako) res ne bodo igrale ženske s tabo pa da jih ne iskat po ta največjih beznicah pa takoj v obrambo, da ti se pa ne boš spremenil.
Ok, ne se spreminjat, ostajaj pri košarki in beznicah, samo ne javkat, da ni samskih žensk. So, samo ne v beznicah in košarko igrajo v ženskih ekipah, če jo igrajo.[/quote]

Dekle drago, bi ti hodila na košarko na igrišče samo zato, da bi spoznala tipa? Bi ti hodila v nek lokal samo zato, da bi spoznala tipa? Ker točno to zahtevaš od mene. Kako lahko od mene zahtevaš nekaj, česar sama ne bi storila? Malce hipokritsko, vendarle.

In zato, ker menim tako, še nisem naporen. Svoj pogled na svet imam, dokaj zdrav, predvidevam.

Glej, ne skrbi, bo že nekje, nekako, kot sem rekel. Kmalu.[/quote]

Ne, ampak jaz ne jokcam, da ni samskih tipov.

Ne vem sicer, o čem govoriš, a po želji, it’s a free world. ;)[/quote]
si ti tud tisti, ki pišeš in delaš stvari na pamet ane ??? haha sej sem vedela, zato pa ne grem – poslal bi enga,d a bi se delal norca z mene…
velik lažnjivec in intrigator si… aja, če se ne spomniš – poji nazaj pogledat kaj vse si pisal… če ne pa za svojo ženskico in tri otroke doma poskrbi bo pa tudi dobro – ko se ravno ne moreš odločit kaj bi… sej sta ravn za skup oba taprava![/quote]

Dafuq? Si me zamenjala s kom? Prosim poveš o katerem izmed mojih postov govoriš? Če klikneš na moj nick, lahko pogledaš zgodovino mojih postov. Pred včerajšnjim dnem sem napisal približno 10 postov doslej. Bi morala hitro najt. Najdi mi, o čem govoriš, ker se mi sanja ne.

Večina jih gre mimo zato, ker takšnih del sploh ne znajo več opravljat. Žal.[/quote]
Potrjujem, da ne deluje.
En dan mi je ketna dol padla, pa jo gor štimam, pa so neki tipi hodili mimo.
Me je zanimalo, ali bo kdo ponudil pomoč. Pa ni noben. Saj se itak nobenemu ne da pomagat ženski. Še tistim , ki so poparčani je dostikrat odveč ;-).
No, jaz sem svoj kolo uredila, spucala roke v čistilne robčke, ki jih imam s seboj in se odpeljala naprej.
Ma saj vem, tole ketno štimat ni ravno najbolj čisto delo, ampak saj sem imela robčke s seboj ;-).[/quote]

Saj ravno zato, ker gredo vsi mimo, bi bil toliko bolj opazen moški,ki bi pomagal. Ker bi bil taka svetla izjema.

Dekle drago, bi ti hodila na košarko na igrišče samo zato, da bi spoznala tipa? Bi ti hodila v nek lokal samo zato, da bi spoznala tipa? Ker točno to zahtevaš od mene. Kako lahko od mene zahtevaš nekaj, česar sama ne bi storila? Malce hipokritsko, vendarle.

In zato, ker menim tako, še nisem naporen. Svoj pogled na svet imam, dokaj zdrav, predvidevam.

Glej, ne skrbi, bo že nekje, nekako, kot sem rekel. Kmalu.[/quote]

Ne, ampak jaz ne jokcam, da ni samskih tipov.[/quote]

Kar počnem jaz, je ugotavljanje stanja v Sloveniji. Menda ne misliš, da na nekem forumu iščem partnerko? Razlog, zaradi katerega sem tu, je klepet in da ugotovim, kje je trenutno mentalno stanje Slovencev. To me zanima. V 2 dneh, odkar sem tu, sem bil nekajkrat presenečen, bodisi pozitivno bodisi negativno.

Jaz sem brala tvoje današanje izjave in dobila občutek, da si eno zjamrano bitje. Zato pa ne najdeš ženske. Ne zato, ker jih ni, ampak ker jih ni zate.

Da, na tem forumu je absolutno moderno ocenjevati soforumaše.

To je tu šport št. 1.

Veš, “odloči se”, ljudi lahko res okvirno oceniš po klepetu v živo, takole na podlagi komentiranja pa bistveno težje. Moje mnenje.

Jaz bom pa očitno kar samska ostala.
Glede na to,da tipi so ali po lokalih ali pa v neki moški športni ekipi, kjer nimamo ženske kaj iskat. Kaj čmo, bom pa samska ostala.


Potrjujem, da ne deluje.
En dan mi je ketna dol padla, pa jo gor štimam, pa so neki tipi hodili mimo.
Me je zanimalo, ali bo kdo ponudil pomoč. Pa ni noben. Saj se itak nobenemu ne da pomagat ženski. Še tistim , ki so poparčani je dostikrat odveč ;-).
No, jaz sem svoj kolo uredila, spucala roke v čistilne robčke, ki jih imam s seboj in se odpeljala naprej.
Ma saj vem, tole ketno štimat ni ravno najbolj čisto delo, ampak saj sem imela robčke s seboj ;-).[/quote]

Saj ravno zato, ker gredo vsi mimo, bi bil toliko bolj opazen moški,ki bi pomagal. Ker bi bil taka svetla izjema.[/quote]
Se strinjam.
In takega bi z veseljem rada bolje spoznala.
Ne pa take, ki se samo v besedah napihujejo, dejanj pa od nikjer.
Od takega čimprej stran, ker ti samo čas krade.

Saj ravno zato, ker gredo vsi mimo, bi bil toliko bolj opazen moški,ki bi pomagal. Ker bi bil taka svetla izjema.[/quote]
Se strinjam.
In takega bi z veseljem rada bolje spoznala.
Ne pa take, ki se samo v besedah napihujejo, dejanj pa od nikjer.
Od takega čimprej stran, ker ti samo čas krade.[/quote]

Tudi recimo, če bi pristopil med delom na vrtu in kaj pomagal, bi bil zelo svetla izjema, ki bi jo bila vesela :).
Ali pa ne vem pri pleskanju stanovanja ali pa karkoli. Take spretnosti so zelo privlačne.


Hihihi, saj nas je več ;).
Tako da se ne sekiri. Samskih žensk nas je veliko. A tipi namesto da gredo v konkretno akcijo, raje jamrajo, da samskih žens ni.
Mene ne bodo našli v lokalih. Me bodo pa našli v naravi na sprehodu. Špancir čez mesto. Trgovina. Kolesarjenje. Klopca. Pot do službe. Take zadeve. In na istih lokacijah bodo našli še tisoče drugih samskih. Hej, zaleti se vanjo, se opraviči in povabi na pijačo :)))). Iznajdljivost, pripravljenost za pomoč in dejanja-> USPEH.


A tudi ženska mora biti kvalitetna.
Ali misliš, da bo kvaliteten moški z njo le zato, ker je bil izbran?


Hihihi, saj nas je več ;).
Tako da se ne sekiri. Samskih žensk nas je veliko. A tipi namesto da gredo v konkretno akcijo, raje jamrajo, da samskih žens ni.
Mene ne bodo našli v lokalih. Me bodo pa našli v naravi na sprehodu. Špancir čez mesto. Trgovina. Kolesarjenje. Klopca. Pot do službe. Take zadeve. In na istih lokacijah bodo našli še tisoče drugih samskih. Hej, zaleti se vanjo, se opraviči in povabi na pijačo :)))). Iznajdljivost, pripravljenost za pomoč in dejanja-> USPEH.[/quote]

Jaz sem že nekaj časa nazaj prišla do spoznanja, da takšnih tipov, ki bi to naredili in spontano punudili pomoč ali ogovorili žensko, skoraj ni več. So strahopetci, skriti za ekrani in si še po tem, ko žensko na internetu “ogovorijo”, ne upajo iti z njo ven.
Ampak vseeno bolje samska, kot pa s cagovcem.


Se strinjam.
In takega bi z veseljem rada bolje spoznala.
Ne pa take, ki se samo v besedah napihujejo, dejanj pa od nikjer.
Od takega čimprej stran, ker ti samo čas krade.[/quote]

Tudi recimo, če bi pristopil med delom na vrtu in kaj pomagal, bi bil zelo svetla izjema, ki bi jo bila vesela :).
Ali pa ne vem pri pleskanju stanovanja ali pa karkoli. Take spretnosti so zelo privlačne.[/quote]
TO!
Se zvečer za pijačo zrihtam samo zanj, da me bo požiral z očmi ;-).

Ma, sem se spravljala belit, pa me kolega vabi nekaj ven(na morje), pa mu povem, da belim stanovanje, on pa aha, se slišiva, ko boš imela čas. Hahaha.. toliko o kolegialnosti. On bi se z menoj naokoli kazal, pomagal pa ne bi. Aja, potem kasneje spet kliče, če greva ta vikend na morje, pa sem rekla, da mi ni. Mislim, nekateri bi samo uživali, pomagali pa ne bi nič. Pa fora je v tem, da je sam rekel, da mi bo kaj težjega pomagal ;-)))).

Tudi recimo, če bi pristopil med delom na vrtu in kaj pomagal, bi bil zelo svetla izjema, ki bi jo bila vesela :).
Ali pa ne vem pri pleskanju stanovanja ali pa karkoli. Take spretnosti so zelo privlačne.[/quote]
TO!
Se zvečer za pijačo zrihtam samo zanj, da me bo požiral z očmi ;-).

Ma, sem se spravljala belit, pa me kolega vabi nekaj ven(na morje), pa mu povem, da belim stanovanje, on pa aha, se slišiva, ko boš imela čas. Hahaha.. toliko o kolegialnosti. On bi se z menoj naokoli kazal, pomagal pa ne bi. Aja, potem kasneje spet kliče, če greva ta vikend na morje, pa sem rekla, da mi ni. Mislim, nekateri bi samo uživali, pomagali pa ne bi nič. Pa fora je v tem, da je sam rekel, da mi bo kaj težjega pomagal ;-)))).[/quote]

Samo res. Toliko dobrih idej so dobli moški tu gor. Kaj misliš, da bo pomagal kdo belit :)? Zdaj, ko vidi, da je to dobra osvajalska tehnika :)?


Hihihi, saj nas je več ;).
Tako da se ne sekiri. Samskih žensk nas je veliko. A tipi namesto da gredo v konkretno akcijo, raje jamrajo, da samskih žens ni.
Mene ne bodo našli v lokalih. Me bodo pa našli v naravi na sprehodu. Špancir čez mesto. Trgovina. Kolesarjenje. Klopca. Pot do službe. Take zadeve. In na istih lokacijah bodo našli še tisoče drugih samskih. Hej, zaleti se vanjo, se opraviči in povabi na pijačo :)))). Iznajdljivost, pripravljenost za pomoč in dejanja-> USPEH.[/quote]

Jaz sem že nekaj časa nazaj prišla do spoznanja, da takšnih tipov, ki bi to naredili in spontano punudili pomoč ali ogovorili žensko, skoraj ni več. So strahopetci, skriti za ekrani in si še po tem, ko žensko na internetu “ogovorijo”, ne upajo iti z njo ven.
Ampak vseeno bolje samska, kot pa s cagovcem.[/quote]
Ampak se res skrivajo za ekrani. Nič dejanj, nič pomoči. samo besede in kar mislijo, da bodo tako žensko osvojili. Potem pa spet jamranje, da žensk ni. Polno nas je .


Špancir čez mesto. Trgovina. Kolesarjenje. Klopca. Pot do službe. Take zadeve. In na istih lokacijah bodo našli še tisoče drugih samskih. Hej, zaleti se vanjo, se opraviči in povabi na pijačo :)))). Iznajdljivost, pripravljenost za pomoč in dejanja-> USPEH.[/quote]

[img]http://petapixel.com/assets/uploads/2013/03/thumbsandammo-8.jpg[/img]


TO!
Se zvečer za pijačo zrihtam samo zanj, da me bo požiral z očmi ;-).

Ma, sem se spravljala belit, pa me kolega vabi nekaj ven(na morje), pa mu povem, da belim stanovanje, on pa aha, se slišiva, ko boš imela čas. Hahaha.. toliko o kolegialnosti. On bi se z menoj naokoli kazal, pomagal pa ne bi. Aja, potem kasneje spet kliče, če greva ta vikend na morje, pa sem rekla, da mi ni. Mislim, nekateri bi samo uživali, pomagali pa ne bi nič. Pa fora je v tem, da je sam rekel, da mi bo kaj težjega pomagal ;-)))).[/quote]

Samo res. Toliko dobrih idej so dobli moški tu gor. Kaj misliš, da bo pomagal kdo belit :)? Zdaj, ko vidi, da je to dobra osvajalska tehnika :)?[/quote]
Ah, kje, noben ne bo pomagal.
Ženski je treba pomagat, zato, da je lahko ženstvena naprej, zato, da se moški počuti koristnega. saj znamo belit, saj znamo šeraufat pohištvo, saj znamo ketno naštimat… sedaj ženske delamo ta moška dela, ker so se moški preveč poženščili. priznam da že dolgo nisem srečala konkretnega deca, ki naredi in ne gobca o tem, kaj bi on naredil. Namesto besed preprosto naredi.

Moški so res dobili kar nekaj konkretnih predlogov in idej…. ampak to jim je odveč. saj veš, da jim je samo v interesu v hlačke pridet z čim manj napora.


TO!
Se zvečer za pijačo zrihtam samo zanj, da me bo požiral z očmi ;-).

Ma, sem se spravljala belit, pa me kolega vabi nekaj ven(na morje), pa mu povem, da belim stanovanje, on pa aha, se slišiva, ko boš imela čas. Hahaha.. toliko o kolegialnosti. On bi se z menoj naokoli kazal, pomagal pa ne bi. Aja, potem kasneje spet kliče, če greva ta vikend na morje, pa sem rekla, da mi ni. Mislim, nekateri bi samo uživali, pomagali pa ne bi nič. Pa fora je v tem, da je sam rekel, da mi bo kaj težjega pomagal ;-)))).[/quote]

Samo res. Toliko dobrih idej so dobli moški tu gor. Kaj misliš, da bo pomagal kdo belit :)? Zdaj, ko vidi, da je to dobra osvajalska tehnika :)?[/quote]
Ah, kje, noben ne bo pomagal.
Ženski je treba pomagat, zato, da je lahko ženstvena naprej, zato, da se moški počuti koristnega. saj znamo belit, saj znamo šeraufat pohištvo, saj znamo ketno naštimat… sedaj ženske delamo ta moška dela, ker so se moški preveč poženščili. priznam da že dolgo nisem srečala konkretnega deca, ki naredi in ne gobca o tem, kaj bi on naredil. Namesto besed preprosto naredi.

Moški so res dobili kar nekaj konkretnih predlogov in idej…. ampak to jim je odveč. saj veš, da jim je samo v interesu v hlačke pridet z čim manj napora.


si ti tud tisti, ki pišeš in delaš stvari na pamet ane ??? haha sej sem vedela, zato pa ne grem – poslal bi enga,d a bi se delal norca z mene…
velik lažnjivec in intrigator si… aja, če se ne spomniš – poji nazaj pogledat kaj vse si pisal… če ne pa za svojo ženskico in tri otroke doma poskrbi bo pa tudi dobro – ko se ravno ne moreš odločit kaj bi… sej sta ravn za skup oba taprava![/quote]

Dafuq? Si me zamenjala s kom? Prosim poveš o katerem izmed mojih postov govoriš? Če klikneš na moj nick, lahko pogledaš zgodovino mojih postov. Pred včerajšnjim dnem sem napisal približno 10 postov doslej. Bi morala hitro najt. Najdi mi, o čem govoriš, ker se mi sanja ne.[/quote]
zdaj si reg. pod Muffin79, prej si pisal pod muffin79a – neregistriran…tisto beri… jaz točno vem, kdo si osebno… zato se takih igric ne grem…

Samo res. Toliko dobrih idej so dobli moški tu gor. Kaj misliš, da bo pomagal kdo belit :)? Zdaj, ko vidi, da je to dobra osvajalska tehnika :)?[/quote]
Ah, kje, noben ne bo pomagal.
Ženski je treba pomagat, zato, da je lahko ženstvena naprej, zato, da se moški počuti koristnega. saj znamo belit, saj znamo šeraufat pohištvo, saj znamo ketno naštimat… sedaj ženske delamo ta moška dela, ker so se moški preveč poženščili. priznam da že dolgo nisem srečala konkretnega deca, ki naredi in ne gobca o tem, kaj bi on naredil. Namesto besed preprosto naredi.

Moški so res dobili kar nekaj konkretnih predlogov in idej…. ampak to jim je odveč. saj veš, da jim je samo v interesu v hlačke pridet z čim manj napora.[/quote]

Prolog: še enkrat, nisem tu, da bi si našel partnerko, samo debatiram.

Mnenje o gornjem: ženske in moški v Sloveniji živimo v zelo različnih svetovih, zato se tu na tem forumu tako težko uskladimo in na koncu vse skupaj izpade kot zavijanje volkov v kombinaciji s kvakanjem žab. Brez vsake harmonije.

Pred kratkim sem bil v Srbiji. Folk tam kofetka na polno, vedno in povsod. Če hočeš koga srečati pred šihtom, sredi šihta in po šihtu ali kadarkoli že, oni kofetkajo. In se tam srečujejo in tam živijo. Komunikacija non-stop in enostavna kot pasulj.

Slovenija? Moški delajo a, b in c ter ko je res nujno še č, ženske delajo š, t in u ter ko je sila še č. In to ni jamranje. Samo povem, kako je. Ne me pa zdaj ubit kot posrednika tega očitnega dejstva.

Dafuq? Si me zamenjala s kom? Prosim poveš o katerem izmed mojih postov govoriš? Če klikneš na moj nick, lahko pogledaš zgodovino mojih postov. Pred včerajšnjim dnem sem napisal približno 10 postov doslej. Bi morala hitro najt. Najdi mi, o čem govoriš, ker se mi sanja ne.[/quote]
zdaj si reg. pod Muffin79, prej si pisal pod muffin79a – neregistriran…tisto beri… jaz točno vem, kdo si osebno… zato se takih igric ne grem…[/quote]

Povej nekaj o meni, da vidim, če me res poznaš.


Špancir čez mesto. Trgovina. Kolesarjenje. Klopca. Pot do službe. Take zadeve. In na istih lokacijah bodo našli še tisoče drugih samskih. Hej, zaleti se vanjo, se opraviči in povabi na pijačo :)))). Iznajdljivost, pripravljenost za pomoč in dejanja-> USPEH.[/quote]

[img]http://petapixel.com/assets/uploads/2013/03/thumbsandammo-8.jpg[/img][/quote]
A zdaj naj bi vse dol padle od očaranosti ali kaj je namen tega tipa?

New Report

Close