Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

Sem samska … zapuščena nisem.
Nisem bila ves čas samska, čeprav bi bilo bolje, da bi bila. Vmes sem storila napako, se poročila, rodila otroke. Ampak ok, tudi to sem uspešno vozila. Pa se vseeno nato ločila. nekaj časa me je še držalo, vleklo nazaj v to gledališko igro zakona (in bi kmalu spet neumnost naredila), potem me je minilo. Končno sem jaz jaz. Samska. In to nameravam tudi ostati.
Enostavno nisem oseba za zakon, zvezo, tako ta pravo. Proti moškim nimam nič, jih imam zelo rada, le živeti z njimi ne morem.

En nasvet zate in tebi podobne babnice:
Začnite se ceniti. Ne silite v vezo, če dedec ni kvaliteten. Samski stan je super. Fajn je veza, če je moški kvaliteten. Z zanič moškimi pa res ni treba siliti v vezo. Pri tvojem pisanju je pa videt, da bi morala ženska vzeti vsakega, samo, da ni samska. Daj se začni cenit.

Sem samska, ker to v nezavednem želim biti. Praktično je tudi, da mi ni treba povsod se truditi biti nekaj kar nisem oz. se truditi do maksimuma… Danes je pač življenje zapleteno, da ne rečem težko, povsod neka (nad) pričakovanja, zahteve. Če si pa samski, pa preprosto ko zaloputneš vrata svojega doma, si lahko to kar si ( kot je ena lepo zgoraj zapisala). Pa ne govorim o glumi, marveč o večjem obsegu maneverskega prostora.
Je pa tudi tako na žalost, privlačno mi je samo nedosegljivo. Vsaj zaenkrat.

Jaz sem samski. Sem fit, urejen, imam službo, živim sam.
Katera gre z mano na zmenk?

Grem stavit, da se zdajle vsem tistim zabetoniranim v nesrečnih vezah (ki so kokodajsale zgoraj) cedijo sline po tebi. Bolj kot nam samskim. Ker se cenimo !

Ja, je težko vam, uspešnim podjetnikom, nadpovprečnega izgleda, pameti in perspektiv najti nekaj sebi primernega. Slovenija je gnezdo samih genijev, da o monkelj forumu ne govorim. Cel svet nima toliko izrednih ljudi na zalogi, da bi vsak slovencelj ali sloveceljka lahko imela partnerja na nivoju.


Važič
;-))

Sem samski, sem kakršen sem, imam, kar imam in ne hodim na zmenke.


;-)).

Sem samska, ker se mi ne da vec prilagajat in sklepat kompromisov.

[/quote]
Jaz pa mislim, da se ne moreš previsoko cenit. Če ti nekdo ni všeč, ti pač ni, vseeno zakaj.Je tudi problem praktične narave, kje ti ta ni všeč postavi mejo. Izgled, karakter, obnašanje, pijača, droge, nasilje, smrčanje, strgane gate, prešvicane najlonke, obnašanje na stranišču, način obiranja uši z vrtnic, kje?


;-)).

[/quote]
Jaz pa mislim, da se ne moreš previsoko cenit. Če ti nekdo ni všeč, ti pač ni, vseeno zakaj.Je tudi problem praktične narave, kje ti ta ni všeč postavi mejo. Izgled, karakter, obnašanje, pijača, droge, nasilje, smrčanje, strgane gate, prešvicane najlonke, obnašanje na stranišču, način obiranja uši z vrtnic, kje?[/quote]
Koliko se človek resnično in dejansko ceni, kaže njegovo dejansko stanje.
Resnično cenjenost odseva to, kolikor smo sposobni najti osebo, ki nas ceni, spoštuje in ima rad.
Vse ostalo je egoistična samovšečnost.


Zato pa pravim, da egoistom in samovšečnežem drugega ne preostane kot samskost in iluzija o njihovi večvrednosti.


;-)).[/quote]
Cisto resno mislim. Nikoli se se nisem imela tako dobro kot zdaj. 😉


Zato pa pravim, da egoistom in samovšečnežem drugega ne preostane kot samskost in iluzija o njihovi večvrednosti.[/quote]
Ok egoist lahko sprejmem, ker sem postavila sebe na 1. mesto.
Kje si pa pobral samovsecnost in vecvrednost ?!


;-)).[/quote]
Cisto resno mislim. Nikoli se se nisem imela tako dobro kot zdaj. ;-)[/quote]
Smejček je bil zato, ker ti verjamem. Kdo pa sem, da bi ti ugovarjala. Če je tebi tako kul, je tudi meni.


Zato pa pravim, da egoistom in samovšečnežem drugega ne preostane kot samskost in iluzija o njihovi večvrednosti.[/quote]
Ok egoist lahko sprejmem, ker sem postavila sebe na 1. mesto.
Kje si pa pobral samovsecnost in vecvrednost ?![/quote]
Le zakaj bi človek postavil sebe na prvo mesto , če ne bi želel biti večvreden od drugih.


Ok egoist lahko sprejmem, ker sem postavila sebe na 1. mesto.
Kje si pa pobral samovsecnost in vecvrednost ?![/quote]
Le zakaj bi človek postavil sebe na prvo mesto , če ne bi želel biti večvreden od drugih.[/quote]
To ni nujno povezano. Egoist lahko ne pusti drugim tacat po sebi, ne da bi se imel za več od drugih.

Zakaj je toliko samskih moških je pravo vprašanje. Zaradi razlike v številu moških in žensk. Nekje med 25 in 40 je razmerje 100 moških na 90 žensk, nato se okoli 50 izenači, po 60 pa je žensk veliko več.

Tako imamo veliko samskih mladih moških in veliko samskih ostarelih žensk. Čista demografija.

bedarija. Obstaja cel kup samskih žensk, starih 25-40.

bedarija. Obstaja cel kup samskih žensk, starih 25-40.[/quote]

Bedarija? Na ja, naaaaa ja.

Če je okvirno 85 moških in 85 žensk v zvezi, potem je pri razmerju 100 m / 90 ž v populaciji nujno samskih 15 m in 5 ž, kaj praviš?

15 samskih moških in 5 samskih žensk je pa enako? Nak. Praviš, da je cel kup samskih žensk. Če je tako, potem imamo horde in trume in legije samskih moških na drugi strani, ki jih je nekajkrat več.

Sicer pa obstajajo povsem praktični dokazi za to:
– ženske po 25 se dandanes dosti manj trudijo okoli moških kot obratno; po 1. svetovni vojni je bilo ravno obratno zaradi osipa moških zaradi fronte; ko je bilo razmerje v korist moških (obratno kot je danes torej), so bile trume samskih žensk in le malo samskih moških; kaj misliš, kaj je to pomenilo?; sicer pa, poglej malo članke na to temo: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-481882/Condemned-virgins-The-million-women-robbed-war.html
– samske ženske so dosti bolj zapuščene kot samski moški, ki so po 30 večinoma fit in v formi, samske ženske pa z ITM večinoma nad 21;
– samske ženske so povsem pasivne v vsakdanjem življenju: po službi gredo domov, se ne pojavljajo na lokacijah, kjer so trume samskih moških (kafiči, športna igrišča, večerna dogajanja v mestu ipd.)

Skratka, verjemi mi, da vem, o čem govorim. Tematiko namreč podrobno spremljam tudi iz polprofesionalnega vidika.

Pa sej ni problem, samskih žensk je dosti, problem je, ker bi vsi mi radi samo dobre bejbe. To pa ne gre, dobre bejbe imajo preveč ponudb. Tolažba nam moškim je lahko edino to, da imajo karakter u qurcu in, da se nam ne splača trudit za njih.

bedarija. Obstaja cel kup samskih žensk, starih 25-40.[/quote]

Bedarija? Na ja, naaaaa ja.

Če je okvirno 85 moških in 85 žensk v zvezi, potem je pri razmerju 100 m / 90 ž v populaciji nujno samskih 15 m in 5 ž, kaj praviš?

15 samskih moških in 5 samskih žensk je pa enako? Nak. Praviš, da je cel kup samskih žensk. Če je tako, potem imamo horde in trume in legije samskih moških na drugi strani, ki jih je nekajkrat več.

Sicer pa obstajajo povsem praktični dokazi za to:
– ženske po 25 se dandanes dosti manj trudijo okoli moških kot obratno; po 1. svetovni vojni je bilo ravno obratno zaradi osipa moških zaradi fronte; ko je bilo razmerje v korist moških (obratno kot je danes torej), so bile trume samskih žensk in le malo samskih moških; kaj misliš, kaj je to pomenilo?; sicer pa, poglej malo članke na to temo: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-481882/Condemned-virgins-The-million-women-robbed-war.html
– samske ženske so dosti bolj zapuščene kot samski moški, ki so po 30 večinoma fit in v formi, samske ženske pa z ITM večinoma nad 21;
– samske ženske so povsem pasivne v vsakdanjem življenju: po službi gredo domov, se ne pojavljajo na lokacijah, kjer so trume samskih moških (kafiči, športna igrišča, večerna dogajanja v mestu ipd.)

Skratka, verjemi mi, da vem, o čem govorim. Tematiko namreč podrobno spremljam tudi iz polprofesionalnega vidika.[/quote]

Tole glede tega, koliko smo fit po spolu, bi rada ovrgla, ker toliko mladih trebušastih tipov, kot jih pa zdaj tepta našo rodno grudo, je pa čista nacionalna sramota.
Hodim v fitnes. Itak daleč več žensk kot tipov. In itak ženske daleč v boljši formi. Če so tipi že suhi, se pa vidi, da imajo mišic le za osnovne vsakodnevne funkcije, da vsaj do avta nekako pridejo. En tip se je, odkar se je prijavil na fitnes, celo zredil, opazno.
Na razno raznih popoldanskih tečajih: ženske. Na sprehodih s psom: ženske. Na roditeljskih sestankih: ženske. V pasji šoli: ženske. Razna kulturna društva: skoraj same ženske. Tipov ni nikjer, ne samskih ne poročenih.

Na igrišču? Na kakšnem igrišču? Samski tipi na igrišču? O čem ti to. Resno, o čem ti to govoriš? Veteranski nogometni ligi ali kaj?
Samski ljudje se gibljejo tam, kjer se tudi sicer gibljejo ljudje. Nisem še bila v lokalu zvečer, kjer bi bili samo samski ljudje. Vedno so tudi pari. Nisem bila na koncertu, da tam ne bi bilo tudi parov, ali v gledališču … Res ne vem, kakšen film se to tebi odvija.

New Report

Close