Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

Nisi prvi, ki omenjaš, da je samskih žensk dosti. Res ne vem, kje jih srečujete, ker pri nas v Celju jih enostavno ni. Nemara ste vsi iz Ljubljane, bojda tam res obstajajo samske ženske po 25. letu, v Celju jih pač ni, kot že rečeno. Dobro, če se čisto natančen – edine samske ženske v Celju, ki jih poznam, so tiste, ki so v mojih stanovanjih, ki jih dajem v najem, vendar se z najemnicami ne petljam.

Skratka, samskih žensk vsaj v Celju ni, če pa so, ne vem, kje so.

Nisi prvi, ki omenjaš, da je samskih žensk dosti. Res ne vem, kje jih srečujete, ker pri nas v Celju jih enostavno ni. Nemara ste vsi iz Ljubljane, bojda tam res obstajajo samske ženske po 25. letu, v Celju jih pač ni, kot že rečeno. Dobro, če se čisto natančen – edine samske ženske v Celju, ki jih poznam, so tiste, ki so v mojih stanovanjih, ki jih dajem v najem, vendar se z najemnicami ne petljam.

Skratka, samskih žensk vsaj v Celju ni, če pa so, ne vem, kje so.[/quote]
sem Celjanka in sem samska.

Ja kje? Pred nosom jih imaš, v svojih flatih 🙂
Kaj pa samske okrog 50, je tudi zanje še kaj upanja?: D:

Bedarija? Na ja, naaaaa ja.

Če je okvirno 85 moških in 85 žensk v zvezi, potem je pri razmerju 100 m / 90 ž v populaciji nujno samskih 15 m in 5 ž, kaj praviš?

15 samskih moških in 5 samskih žensk je pa enako? Nak. Praviš, da je cel kup samskih žensk. Če je tako, potem imamo horde in trume in legije samskih moških na drugi strani, ki jih je nekajkrat več.

Sicer pa obstajajo povsem praktični dokazi za to:
– ženske po 25 se dandanes dosti manj trudijo okoli moških kot obratno; po 1. svetovni vojni je bilo ravno obratno zaradi osipa moških zaradi fronte; ko je bilo razmerje v korist moških (obratno kot je danes torej), so bile trume samskih žensk in le malo samskih moških; kaj misliš, kaj je to pomenilo?; sicer pa, poglej malo članke na to temo: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-481882/Condemned-virgins-The-million-women-robbed-war.html
– samske ženske so dosti bolj zapuščene kot samski moški, ki so po 30 večinoma fit in v formi, samske ženske pa z ITM večinoma nad 21;
– samske ženske so povsem pasivne v vsakdanjem življenju: po službi gredo domov, se ne pojavljajo na lokacijah, kjer so trume samskih moških (kafiči, športna igrišča, večerna dogajanja v mestu ipd.)

Skratka, verjemi mi, da vem, o čem govorim. Tematiko namreč podrobno spremljam tudi iz polprofesionalnega vidika.[/quote]

Tole glede tega, koliko smo fit po spolu, bi rada ovrgla, ker toliko mladih trebušastih tipov, kot jih pa zdaj tepta našo rodno grudo, je pa čista nacionalna sramota.
Hodim v fitnes. Itak daleč več žensk kot tipov. In itak ženske daleč v boljši formi. Če so tipi že suhi, se pa vidi, da imajo mišic le za osnovne vsakodnevne funkcije, da vsaj do avta nekako pridejo. En tip se je, odkar se je prijavil na fitnes, celo zredil, opazno.
Na razno raznih popoldanskih tečajih: ženske. Na sprehodih s psom: ženske. Na roditeljskih sestankih: ženske. V pasji šoli: ženske. Razna kulturna društva: skoraj same ženske. Tipov ni nikjer, ne samskih ne poročenih.

Na igrišču? Na kakšnem igrišču? Samski tipi na igrišču? O čem ti to. Resno, o čem ti to govoriš? Veteranski nogometni ligi ali kaj?
Samski ljudje se gibljejo tam, kjer se tudi sicer gibljejo ljudje. Nisem še bila v lokalu zvečer, kjer bi bili samo samski ljudje. Vedno so tudi pari. Nisem bila na koncertu, da tam ne bi bilo tudi parov, ali v gledališču … Res ne vem, kakšen film se to tebi odvija.[/quote]

Privzemimo, da govoriš resnico, ne vem zakaj je ne bi. Ko berem zgornje, imam občutek, kot da pišeš iz vzporednega vesolja. Trebušasti tipi? V službi nas je 12 tipov, vsi fit, zelo fit, pravzaprav. Le eden buckast, pa še ta pravi silak. Ženske? Od 16 jih je 11 z ITM way beyond 26, 2 sta gore-dole, 3 so normalne. Tečaji, dog-walking, roditeljski sestanki? Nak, tam me ni. Nima psa ali mačke za nadomestek družbe kot veliko žensk. Kafiči, trgovski centri, koncerti, igrišča, potovanja, biljard ipd. to pa ja.

Včeraj sem med 18-20.30 igral basket. 12 nas je bilo. Nobene ženske niti blizu igrišča.

Itd. Vzporedno vesolje očitno.

Nisi prvi, ki omenjaš, da je samskih žensk dosti. Res ne vem, kje jih srečujete, ker pri nas v Celju jih enostavno ni. Nemara ste vsi iz Ljubljane, bojda tam res obstajajo samske ženske po 25. letu, v Celju jih pač ni, kot že rečeno. Dobro, če se čisto natančen – edine samske ženske v Celju, ki jih poznam, so tiste, ki so v mojih stanovanjih, ki jih dajem v najem, vendar se z najemnicami ne petljam.

Skratka, samskih žensk vsaj v Celju ni, če pa so, ne vem, kje so.[/quote]
sem Celjanka in sem samska.[/quote]

Res? Torej si prva samska Celjanka, za katero slišim v zadnjih 2 letih. Poklon. 🙂

Če ni preveč nevljudno, te vabim na 15-minutni al-nekaj-takega čvek ta vikend, brez vsakih obveznosti ali whatever, pač čvek zaradi čveka, če si za. 🙂

Toliko profesionalen pa sem, da se z najemnicami ne petljam, mislim, da tega ni treba posebej pojasnjevati. Glede starosti okoli 50 pa: moja sorodnica je lani pri 52 srečala ljubezen svojega življenja, nekoliko starejšega in izjemno šarmantnega gospoda, pravi jack res. Zaljubljena sta do te mere, da si mislim, evo, nikoli ni prepozno.

Tole glede tega, koliko smo fit po spolu, bi rada ovrgla, ker toliko mladih trebušastih tipov, kot jih pa zdaj tepta našo rodno grudo, je pa čista nacionalna sramota.
Hodim v fitnes. Itak daleč več žensk kot tipov. In itak ženske daleč v boljši formi. Če so tipi že suhi, se pa vidi, da imajo mišic le za osnovne vsakodnevne funkcije, da vsaj do avta nekako pridejo. En tip se je, odkar se je prijavil na fitnes, celo zredil, opazno.
Na razno raznih popoldanskih tečajih: ženske. Na sprehodih s psom: ženske. Na roditeljskih sestankih: ženske. V pasji šoli: ženske. Razna kulturna društva: skoraj same ženske. Tipov ni nikjer, ne samskih ne poročenih.

Na igrišču? Na kakšnem igrišču? Samski tipi na igrišču? O čem ti to. Resno, o čem ti to govoriš? Veteranski nogometni ligi ali kaj?
Samski ljudje se gibljejo tam, kjer se tudi sicer gibljejo ljudje. Nisem še bila v lokalu zvečer, kjer bi bili samo samski ljudje. Vedno so tudi pari. Nisem bila na koncertu, da tam ne bi bilo tudi parov, ali v gledališču … Res ne vem, kakšen film se to tebi odvija.[/quote]

Privzemimo, da govoriš resnico, ne vem zakaj je ne bi. Ko berem zgornje, imam občutek, kot da pišeš iz vzporednega vesolja. Trebušasti tipi? V službi nas je 12 tipov, vsi fit, zelo fit, pravzaprav. Le eden buckast, pa še ta pravi silak. Ženske? Od 16 jih je 11 z ITM way beyond 26, 2 sta gore-dole, 3 so normalne. Tečaji, dog-walking, roditeljski sestanki? Nak, tam me ni. Nima psa ali mačke za nadomestek družbe kot veliko žensk. Kafiči, trgovski centri, koncerti, igrišča, potovanja, biljard ipd. to pa ja.

Včeraj sem med 18-20.30 igral basket. 12 nas je bilo. Nobene ženske niti blizu igrišča.

Itd. Vzporedno vesolje očitno.[/quote]
Ti si očitno obseden s tem ITM, ki ga oceniš že kar na oko? Ta tvoja obsedenost s svojim telesom je razlog, da si sam in nič drugega.


sem Celjanka in sem samska.[/quote]

Res? Torej si prva samska Celjanka, za katero slišim v zadnjih 2 letih. Poklon. 🙂

Če ni preveč nevljudno, te vabim na 15-minutni al-nekaj-takega čvek ta vikend, brez vsakih obveznosti ali whatever, pač čvek zaradi čveka, če si za. :)[/quote]

Nimam nekih posebnih načrtov za vikend, tako da bom kaj čvekala zagotovo ja tukaj na monu – če si imel to v mislih 🙂

Res? Torej si prva samska Celjanka, za katero slišim v zadnjih 2 letih. Poklon. 🙂

Če ni preveč nevljudno, te vabim na 15-minutni al-nekaj-takega čvek ta vikend, brez vsakih obveznosti ali whatever, pač čvek zaradi čveka, če si za. :)[/quote]

Nimam nekih posebnih načrtov za vikend, tako da bom kaj čvekala zagotovo ja tukaj na monu – če si imel to v mislih :)[/quote]

Ne, v mislih imam 2x čokoladnega ježka v slaščičarni v pritličju Tuša. 🙂

Privzemimo, da govoriš resnico, ne vem zakaj je ne bi. Ko berem zgornje, imam občutek, kot da pišeš iz vzporednega vesolja. Trebušasti tipi? V službi nas je 12 tipov, vsi fit, zelo fit, pravzaprav. Le eden buckast, pa še ta pravi silak. Ženske? Od 16 jih je 11 z ITM way beyond 26, 2 sta gore-dole, 3 so normalne. Tečaji, dog-walking, roditeljski sestanki? Nak, tam me ni. Nima psa ali mačke za nadomestek družbe kot veliko žensk. Kafiči, trgovski centri, koncerti, igrišča, potovanja, biljard ipd. to pa ja.

Včeraj sem med 18-20.30 igral basket. 12 nas je bilo. Nobene ženske niti blizu igrišča.

Itd. Vzporedno vesolje očitno.[/quote]
Ti si očitno obseden s tem ITM, ki ga oceniš že kar na oko? Ta tvoja obsedenost s svojim telesom je razlog, da si sam in nič drugega.[/quote]

Ne, my dear, razlog, da sem samski je izključno v tem, da v Celju nimamo samskih žensk. Sem bil čez prvomajske v Srbiji, konkretno v Novem Sadu, kjer je razmerje 25-40 ugodno (100 moških in 107 žensk). Če bi želeli, bi jih lahko uvozili vsak po 3, a jaz želim Slovenko in basta. Ne skrbi, bom že našel, samo za Celje nisem več najbolj prepričan.

Tole glede tega, koliko smo fit po spolu, bi rada ovrgla, ker toliko mladih trebušastih tipov, kot jih pa zdaj tepta našo rodno grudo, je pa čista nacionalna sramota.
Hodim v fitnes. Itak daleč več žensk kot tipov. In itak ženske daleč v boljši formi. Če so tipi že suhi, se pa vidi, da imajo mišic le za osnovne vsakodnevne funkcije, da vsaj do avta nekako pridejo. En tip se je, odkar se je prijavil na fitnes, celo zredil, opazno.
Na razno raznih popoldanskih tečajih: ženske. Na sprehodih s psom: ženske. Na roditeljskih sestankih: ženske. V pasji šoli: ženske. Razna kulturna društva: skoraj same ženske. Tipov ni nikjer, ne samskih ne poročenih.

Na igrišču? Na kakšnem igrišču? Samski tipi na igrišču? O čem ti to. Resno, o čem ti to govoriš? Veteranski nogometni ligi ali kaj?
Samski ljudje se gibljejo tam, kjer se tudi sicer gibljejo ljudje. Nisem še bila v lokalu zvečer, kjer bi bili samo samski ljudje. Vedno so tudi pari. Nisem bila na koncertu, da tam ne bi bilo tudi parov, ali v gledališču … Res ne vem, kakšen film se to tebi odvija.[/quote]

Privzemimo, da govoriš resnico, ne vem zakaj je ne bi. Ko berem zgornje, imam občutek, kot da pišeš iz vzporednega vesolja. Trebušasti tipi? V službi nas je 12 tipov, vsi fit, zelo fit, pravzaprav. Le eden buckast, pa še ta pravi silak. Ženske? Od 16 jih je 11 z ITM way beyond 26, 2 sta gore-dole, 3 so normalne. Tečaji, dog-walking, roditeljski sestanki? Nak, tam me ni. Nima psa ali mačke za nadomestek družbe kot veliko žensk. Kafiči, trgovski centri, koncerti, igrišča, potovanja, biljard ipd. to pa ja.

Včeraj sem med 18-20.30 igral basket. 12 nas je bilo. Nobene ženske niti blizu igrišča.

Itd. Vzporedno vesolje očitno.[/quote]

če froce prepustiš ženi, da se ukvarja z njimi, sam pa obletavaš pol mlajše mladoletnice, se ni za čudit, da maš cajt cele dneve športat. roditeljski sestanki? aja, to bo že bivša opravila, a ne. kaj to tebe briga…
možganski domet pa ti je ITM in košarka, če bi o čem bolj pomembnem, bi ti še zakuhali

Privzemimo, da govoriš resnico, ne vem zakaj je ne bi. Ko berem zgornje, imam občutek, kot da pišeš iz vzporednega vesolja. Trebušasti tipi? V službi nas je 12 tipov, vsi fit, zelo fit, pravzaprav. Le eden buckast, pa še ta pravi silak. Ženske? Od 16 jih je 11 z ITM way beyond 26, 2 sta gore-dole, 3 so normalne. Tečaji, dog-walking, roditeljski sestanki? Nak, tam me ni. Nima psa ali mačke za nadomestek družbe kot veliko žensk. Kafiči, trgovski centri, koncerti, igrišča, potovanja, biljard ipd. to pa ja.

Včeraj sem med 18-20.30 igral basket. 12 nas je bilo. Nobene ženske niti blizu igrišča.

Itd. Vzporedno vesolje očitno.[/quote]

če froce prepustiš ženi, da se ukvarja z njimi, sam pa obletavaš pol mlajše mladoletnice, se ni za čudit, da maš cajt cele dneve športat. roditeljski sestanki? aja, to bo že bivša opravila, a ne. kaj to tebe briga…
možganski domet pa ti je ITM in košarka, če bi o čem bolj pomembnem, bi ti še zakuhali[/quote]

Shit-testi ti niso ravno močnejša vrlina.

Nimam nekih posebnih načrtov za vikend, tako da bom kaj čvekala zagotovo ja tukaj na monu – če si imel to v mislih :)[/quote]

Ne, v mislih imam 2x čokoladnega ježka v slaščičarni v pritličju Tuša. :)[/quote]
hvala, but there is someone in my mind… zato ne iščem nikogar in ne hodim na zmenke…

Ne, v mislih imam 2x čokoladnega ježka v slaščičarni v pritličju Tuša. :)[/quote]
hvala, but there is someone in my mind… zato ne iščem nikogar in ne hodim na zmenke…[/quote]

Eto, draga družba. Kronski dokaz za vas. Še ta edina v zadnjih 2 letih v Celju, ki je samska, je de-facto zasedena. Samskih žensk 25-40 v Celju ni. Dejstvo.

Samskost je bolj posledica nezmožnosti prilagajanja in življenja v dvoje.

Bom pritegnila tebi, da je res kar pišeš in še dodala.
Na razno raznih športnih tečajih, vadbah (ne, ne mislim joge,aerorobike, kjer so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo ženske, ampak razne druge športe, samo ne pa nogometa) – večinoma same ženske. Tečaji tujih jezikov: spet same ženske, razen, če žena pritera zraven moža. Razna potopisna predavanja: spet ženske. Razne ekskurzije, pohodi, ogledi – spet pretežno ženske ali pa pari.
Zgleda, da ni samo na Celjskem tako, da se povsod na takih aktivnostih pojavljamo predvsem ženske, ker ko grem kam drugam, je isto. MOški samo, če so skupaj z ženo. Da kdo sam pride kaj na takega, je pa res že čudež.
Ne vem pa kako je pri nogometu, ker tja pa jaz ne hodim. Po lokalih tudi ne. Tako, da mogoče je tam slika drugačna.
Ista fora je, če greš na spletni portal za samske. Pa večina tipov nima nobenih hobije, nobene rekreacije. Vsi zastani in leni. Kaj boš s takim?


hvala, but there is someone in my mind… zato ne iščem nikogar in ne hodim na zmenke…[/quote]

Eto, draga družba. Kronski dokaz za vas. Še ta edina v zadnjih 2 letih v Celju, ki je samska, je de-facto zasedena. Samskih žensk 25-40 v Celju ni. Dejstvo.[/quote]
No, iz prebranega je razbrati samo dejstvo, da so ZATE zasedene. :-))) Zakaj? Jah, mogoče zato, ker oddajaš tako negativno energijo (vsaj prek pisanja)?

Reče ženska, ki jo obkrožajo trume samskih moških, ko ugotovi, da ji nihče izmed njih ne odgovarja, ker je domača mačka pač primernejša.


hvala, but there is someone in my mind… zato ne iščem nikogar in ne hodim na zmenke…[/quote]

Eto, draga družba. Kronski dokaz za vas. Še ta edina v zadnjih 2 letih v Celju, ki je samska, je de-facto zasedena. Samskih žensk 25-40 v Celju ni. Dejstvo.[/quote]

Pojdi na kak jezikovni tečaj, potovanje, strokovno eksurzijo, potopisno predavanje, športno vadbo … pa boš videl, da se hudo hudo motiš.
Zdajle je mesec športa v Celju, kup aktivnosti. Večinoma smo tam ženske.

ma mafin, ti padaš na 14letnice. kaj si naj ena zrela 25+ s tabo pomaga? zato te pa odpikajo

Eto, draga družba. Kronski dokaz za vas. Še ta edina v zadnjih 2 letih v Celju, ki je samska, je de-facto zasedena. Samskih žensk 25-40 v Celju ni. Dejstvo.[/quote]
No, iz prebranega je razbrati samo dejstvo, da so ZATE zasedene. :-))) Zakaj? Jah, mogoče zato, ker oddajaš tako negativno energijo (vsaj prek pisanja)?[/quote]

My dear, negativne energije nimam. Trenutno sem na tem forumu v situaciji, ko 5 prepričanim ženskam pojasnjujem osnove trenutne demografske situacije v Sloveniji. Razumem, da je to težko gradivo z veliko številkami, a drugače je težko pojasniti nekaj, o čemer veliko ljudi ne ve prav veliko. Če imam česa veliko, je to ravno pozitivna energija, o tem ni dvoma. Človek, ki veliko časa preživi zunaj, v naravi, z ljudmi, bo težko nosil neke negativne vibracije.

Kakorkoli, verjemi mi na besedo, ko rečem, da v Celju samskih žensk ni. Ne zame, ne za vse ostale v moji družbi. Tako pač je.

Leta niso pomembna.

Eto, draga družba. Kronski dokaz za vas. Še ta edina v zadnjih 2 letih v Celju, ki je samska, je de-facto zasedena. Samskih žensk 25-40 v Celju ni. Dejstvo.[/quote]

Pojdi na kak jezikovni tečaj, potovanje, strokovno eksurzijo, potopisno predavanje, športno vadbo … pa boš videl, da se hudo hudo motiš.
Zdajle je mesec športa v Celju, kup aktivnosti. Večinoma smo tam ženske.[/quote]

Hvala. Mi podaš kak konkretni predlog?

Reče ženska, ki jo obkrožajo trume samskih moških, ko ugotovi, da ji nihče izmed njih ne odgovarja, ker je domača mačka pač primernejša.[/quote]

Reče dec, ki si domišlja, da je sam zato, ker se ni še odločil, da se bo prilagodil eni izmed tistih 100 bab, ki čakajo nanj v vrsti, da s prstom migne…

Bila sem vezana, imam otroke, zdaj sem pa samska, ker se mi enostavno
ne da več s tem ukvarjati. S “tem” mislim prilagajanja, pa kdaj se je, pa
kaj bi kdo jedel, pa česa ne bi, pa kdaj se gre ven, pa kdaj se gre spat, pa kdaj bo
kdo v kopalnici, pa kdo bo kaj doma naredil….evo, ne da se mi več.
Uživam v svobodi in neodvisnosti, za seks ni problema, za druženje tudi ne, daleč
od tega, da bi samevala doma z desetimi mačkami….ampak se ve, kje je kdo doma.
Ma zakon, vam rečem. Priporočam.

New Report

Close