Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

zakaj je toliko samskih, zapuščenih….

Pa mislim, da se večina samskih zrelih žensk ogiba moških, ki hodijo v take luknje :).

Muffin, kup zadev sem ti naštela.[/quote]

Ergo, ker je zaradi pomanjkanja samskih žensk človek prisiljen raziskovati celo Slovenijo, je slab. Nak, tega pa ne kupim. Smo dobri, dosti boljši kot si misliš, in morda malenkost slabši, kot si mislimo sami.

Dala si mi splošne primere: tečaji, šport ipd. Mislil sem na konkretne primere: ne vem, pojdi na četrtkovo aerobiko v Top-fit ali pa na potopisna predavanja, ki jih imajo ob petkih v galeriji x ali kaj takega. Kakorkoli, se bomo že znašli, mi trume samskih dedcev. Če ne drugega, bomo pa do 90 igrali basket in do 95 delali kalisteniko. :p

Over and out.[/quote]

Kdo pa pravi, da moški slab, ker raziskuje celo Slovenijo? Ženske gremo še preko meje.
Sem pa napisala, da še nisem slišala samske ženske srednjih let, da bi želela imet kaj s tipom, ki pohajaja po takih Ribičijah.
Na aerorobiko ne hodim. Če te zanima samo odtipkaš aerorobika, Celje in ti bo vrglo ven kup teh vadb. Same ženske :).
Potopisna predavanja: v knjižicah jih je polno. Samo v google pogledaš program knjižnice in najdeš. Tudi razna društva imajo kaka taka predavanja. Recimo planinska.
Odtipkaj še Mesec športa v Celju in boš našel dolg seznam raznih športnih aktivnostih, raznorazne vadbe po Celju, razen, če ni nič po tvojem okusu.

Pojdi na kak jezikovni tečaj, potovanje, strokovno eksurzijo, potopisno predavanje, športno vadbo … pa boš videl, da se hudo hudo motiš.
Zdajle je mesec športa v Celju, kup aktivnosti. Večinoma smo tam ženske.[/quote]

Hvala. Mi podaš kak konkretni predlog?[/quote]

Pa da te pride na dom iskat s šopkom v roki, a ne.

Muffin, a 79 v tvojem niku pomeni letnico rojstva?
Če ja, mi je totalno smešno, da pri teh letih hodiš v Ribičijo.


Večina ljudi se po 25 začne gibati v krogih, ki so omejeni na službo, prejšnja poznanstva in hobije, ki jih zanimajo. Če si se celo življenje vrtel bolj v moških “krogih”, potem se ti lahko zgodi, da ne spoznaš veliko žensk, ker si vedno na lokaciji kjer žensk praktično ni. Ko imaš okrog sebe kolege, ki so v podobnem stanju, še preko poznanstev ne spoznaš nobene.

Če analiziram sebe se dejansko v takšnih krogih gibam že od konca OŠ. Na tehnični SŠ žensk praktično ni bilo, na faxu isto. V času študija nisem bil v študentu, v službi pa so kalibri mojega tipa. Hobije imam pa tudi takšne, kjer ni veliko žensk. Tako na leto spoznam le nekaj žensk.

Samske babe so povsod. Za Muffin samo neke izgovore išče. Pač nisi babam zanimiv, boš že prebolel. Drži se biznisa..

IMaš kar prav. Tip srednjih let s pubertetniškim obnašanjem samskih babnicam ni ravno nekaj, kar bi si želele. Mogoče je zanimiv le kakih poročenim za kak hiter seks, ker so malce naveličane moža. Ali pa mogoče samo za kak flirt, da se počutijo, da so zanimive. Za kaj drugega taki tipčki niso. Pa saj je sam povedal, da poročene flirtajo z njim. Potem se ve koliko je ura, kakim ženskam je privlačen za enega brziča.

Ti že bilo že parkrat tu povedano, kje so samske babe, ti pa še kr rineš na basket s svojimi kolegi. Ja super, kr nadaljuj. Služba – basket, diealni način za večno samskost.

Ti že bilo že parkrat tu povedano, kje so samske babe, ti pa še kr rineš na basket s svojimi kolegi. Ja super, kr nadaljuj. Služba – basket, diealni način za večno samskost.[/quote]

Tipu res ni nič jasno, da bodo ženske s tipi težko igrale košarko, ker so tipi višji, fizično močnejši. So športi, ki so za oba spola za skupno udejstvovanje. Samo ne košarka. Ampak ne, on se bo čudil, da v njegovi ekipi ni žensk.

Ali pa ti raje rečejo, da so zasedene, ker si jim zoprn? Si razmišljal o tem?

Ti misliš, da si neka visoka liga, ampak če bi to bilo res, bi marsikatera baba svojega tipa zate menjala, lol. Babam ni nikoli bil problem iti iz tipa na boljšega tipa.

V tvojih pisanjih amrsikaj ne štima. ker če bi to bilo vse res, akr pišeš, bi samske babe v vrsti stale pred tvojim flatom.

Nisi prvi, ki omenjaš, da je samskih žensk dosti. Res ne vem, kje jih srečujete, ker pri nas v Celju jih enostavno ni. Nemara ste vsi iz Ljubljane, bojda tam res obstajajo samske ženske po 25. letu, v Celju jih pač ni, kot že rečeno. Dobro, če se čisto natančen – edine samske ženske v Celju, ki jih poznam, so tiste, ki so v mojih stanovanjih, ki jih dajem v najem, vendar se z najemnicami ne petljam.

Skratka, samskih žensk vsaj v Celju ni, če pa so, ne vem, kje so.[/quote]

Ok., prebral sem vse kar si napisal tud kasnej. Heh, basket, vidim, da ga dosti igraš, mogoče celo toliko kot jaz. Predvidevam pa, da sem starejši in se boš moral še znojiti, da ga preigraš toliko kot sem ga jst, seveda ga še igram.
Zdej pa poanta. Na basketu ni bejb,…… so v mlajših letih, ko hodijo na treninge in opazujejo svoje izbrance (to vem iz lasnih izkušenj, ko so punce stale na tribuni ali sedele in zaljubljeno gledale, seveda je to nas še bolj inspiriralo, da smo trgali, ko tigri na parketu) , potem pa to mine. Trojke zunaj in gladiatorski streetball ženske prej odbija kot jih pritegne. Vem, da so vse moje bivše ženske vedno govorile, kako se vam, da tako poditi za to žogo in se prerivati zaradi nje. Ampak, ok., ženske itak ne razumejo tega športnega adrenalina. Če že, je odbojka… majka za spoznavanje med žensko in moškim. Če si košarkaš, moraš tud odbojko dobro obvladat in tukaj, recimo na morju, ma ni, da ni, bejba trzne, če se igra mešano. Posebej, če ji ene par žog blokiraš in ji nazaj z rahlim zabijanjem pošiljaš lagano žogo tako, da se malo meče po mivki. Tako jo ogreješ za kaj več.
Dobra je ta tvoja profesionalnost, tukaj ni pripomb, samo, vseeno, če vidš, da je kakšna bejba medena zakaj se nebi dol dal z njo, v čem je point. Poveš ji, da ne računa na kaj več in to je to, pol pa, če to sprejme ok., če ne pa tud ok., kuda koji mili moji, lahko pa tud ona tebe skensla, takih je čedalje več, saj vedo, da ima že drug dan lahko tri tipe. če želi..
Dalo se bi še pa še pisat o tem, bi pa končal nakako v tem smislu, če se bi še enkrat rodil, bi bil raj muzikant, ker tam ženske padajo brez prelite kapljice znoja brez težav, hehe.
Aja, pa še to, te popolnoma razumem, saj vedno pravim nekaj, lažje je ženski najti ok. tipa, kot moškemu ok. žensko v zrelih letih. Ženske so danes v tem okolišu oz. teritoriji totalne carice, pa ne samo tukaj, zato tudi težko razumem tiste ženske, ki jokajo, da ni ok. tipov v bližini. Tipi so, samo one se bi jebale ne bi ga imela pa not, tukaj je bistvo problema, pa še v tem, da enostavno ubijejo željo po moškem v sebi. Moški imamo ženske pač preveč radi, posebej športniki, da bi to naredili. Spet je pa tisto na koncu, vsak bi rad čim lepšo, tukaj smo pa krivični, to je pa tud res. Uhh, pa še to, ma, sm se z eno celanko orng dol dajal, ko me je prihajala obiskovat, pa ni bil nič posebenga, sexala je pa , ko avion dobro, ma sm jo čutil 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne samo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo to je že zgodovina.

Ti že bilo že parkrat tu povedano, kje so samske babe, ti pa še kr rineš na basket s svojimi kolegi. Ja super, kr nadaljuj. Služba – basket, diealni način za večno samskost.[/quote]

Tipu res ni nič jasno, da bodo ženske s tipi težko igrale košarko, ker so tipi višji, fizično močnejši. So športi, ki so za oba spola za skupno udejstvovanje. Samo ne košarka. Ampak ne, on se bo čudil, da v njegovi ekipi ni žensk.[/quote]
ma točno
že na odbojki je fifty fifty…. kaj šele na beach volleyju

to je nekak tak, kot če bi tip težil, zakaj na fuzbal ženske ne hodijo….

Nisi prvi, ki omenjaš, da je samskih žensk dosti. Res ne vem, kje jih srečujete, ker pri nas v Celju jih enostavno ni. Nemara ste vsi iz Ljubljane, bojda tam res obstajajo samske ženske po 25. letu, v Celju jih pač ni, kot že rečeno. Dobro, če se čisto natančen – edine samske ženske v Celju, ki jih poznam, so tiste, ki so v mojih stanovanjih, ki jih dajem v najem, vendar se z najemnicami ne petljam.

Skratka, samskih žensk vsaj v Celju ni, če pa so, ne vem, kje so.[/quote]

Ok., prebral sem vse kar si napisal tud kasnej. Heh, basket, vidim, da ga dosti igraš, mogoče celo toliko kot jaz. Predvidevam pa, da sem starejši in se boš moral še znojiti, da ga preigraš toliko kot sem ga jst, seveda ga še igram.
Zdej pa poanta. Na basketu ni bejb,…… so v mlajših letih, ko hodijo na treninge in opazujejo svoje izbrance (to vem iz lasnih izkušenj, ko so punce stale na tribuni ali sedele in zaljubljeno gledale, seveda je to nas še bolj inspiriralo, da smo trgali, ko tigri na parketu) , potem pa to mine. Trojke zunaj in gladiatorski streetball ženske prej odbija kot jih pritegne. Vem, da so vse moje bivše ženske vedno govorile, kako se vam, da tako poditi za to žogo in se prerivati zaradi nje. Ampak, ok., ženske itak ne razumejo tega športnega adrenalina. Če že, je odbojka… majka za spoznavanje med žensko in moškim. Če si košarkaš, moraš tud odbojko dobro obvladat in tukaj, recimo na morju, ma ni, da ni, bejba trzne, če se igra mešano. Posebej, če ji ene par žog blokiraš in ji nazaj z rahlim zabijanjem pošiljaš lagano žogo tako, da se malo meče po mivki. Tako jo ogreješ za kaj več.
Dobra je ta tvoja profesionalnost, tukaj ni pripomb, samo, vseeno, če vidš, da je kakšna bejba medena zakaj se nebi dol dal z njo, v čem je point. Poveš ji, da ne računa na kaj več in to je to, pol pa, če to sprejme ok., če ne pa tud ok., kuda koji mili moji, lahko pa tud ona tebe skensla, takih je čedalje več, saj vedo, da ima že drug dan lahko tri tipe. če želi..
Dalo se bi še pa še pisat o tem, bi pa končal nakako v tem smislu, če se bi še enkrat rodil, bi bil raj muzikant, ker tam ženske padajo brez prelite kapljice znoja brez težav, hehe.
Aja, pa še to, te popolnoma razumem, saj vedno pravim nekaj, lažje je ženski najti ok. tipa, kot moškemu ok. žensko v zrelih letih. Ženske so danes v tem okolišu oz. teritoriji totalne carice, pa ne samo tukaj, zato tudi težko razumem tiste ženske, ki jokajo, da ni ok. tipov v bližini. Tipi so, samo one se bi jebale ne bi ga imela pa not, tukaj je bistvo problema, pa še v tem, da enostavno ubijejo željo po moškem v sebi. Moški imamo ženske pač preveč radi, posebej športniki, da bi to naredili. Spet je pa tisto na koncu, vsak bi rad čim lepšo, tukaj smo pa krivični, to je pa tud res. Uhh, pa še to, ma, sm se z eno celanko orng dol dajal, ko me je prihajala obiskovat, pa ni bil nič posebenga, sexala je pa , ko avion dobro, ma sm jo čutil 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne samo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo to je že zgodovina.[/quote]

Dober post. Thanks. Basket je res gladiatorstvo in valjda da je, kot je. Odbojka – ja, zato jo pa igram. 🙂 Ja, principi so tisti, zaradi katerih sem samski, to si me dobro prečital. Morda se pa tudi to spremeni…

Še to. Glede jamranja samskih žensk se pa tudi jaz samo čudim. Če bi bil ženska, stara 35 let v letu 2016, ajme, the sky is the limit.

Samske babe gredo na tečaj španščine, jogo, retoriko, v knjižnico, v cerkev, na hrib, v fitnes…Na bsaketu pa jih ziher ne boš srečal. če si bolj za moške, hodi na basket.

Oj muffin. So se zgodile danes radikalne spremembe, tako da ce si se za cokoladne jezke skupaj, jaz sem za 🙂

Lepa. Danes je zame no-go. Jutri pač – uro pa mi napiši na ZS. 😉

Stara sem 33, srečno vezana, za samske ženske ne morem reči, ampak toliko simpatičnih atijev (ločenih) vidim povsod. Če bi bila samska, bi se hitro lahko za kakrga zagrela.

Kaj pa takih samskih brez otrok? Moški samski se skrivajo kje? V gostilni?

Se strinjam. V generacijah nad 30, 35, je večina poparčkanih. Tako, da ne vem kje te teorije o ogromnem številu samskih. V bistvu med mojimi vrstniki sploh ne poznam samskih. Če že so, so to kvečjemu zato, ker so sveže ločeni. Pa se jim ne mudi v drugo vezo.[/quote]

Ne vem, če bo to držalo.
Zadnjič sem šla na en dogodek, ki nima veze s samskostjo in tam presenečena ugotovim, da smo vsi 30+, vsi samski, vsi brez otrok.

Se strinjam. V generacijah nad 30, 35, je večina poparčkanih. Tako, da ne vem kje te teorije o ogromnem številu samskih. V bistvu med mojimi vrstniki sploh ne poznam samskih. Če že so, so to kvečjemu zato, ker so sveže ločeni. Pa se jim ne mudi v drugo vezo.[/quote]

Ne vem, če bo to držalo.
Zadnjič sem šla na en dogodek, ki nima veze s samskostjo in tam presenečena ugotovim, da smo vsi 30+, vsi samski, vsi brez otrok.[/quote]

Naj iz čiste, neokrnjene in pristne radovednosti povprašam: Ljubljana?

Ti bi pa rad, da ti vse k riti prinesejo. Kaj si tolk škrt, da se ti niti od CE do LJ ne da vozit, da bi kako babo spoznal?

Kaj delajo s tabo, da imaš toliko strupa na jeziku?

Če te res zanima, bi lahko lepše vprašal. Petek je, človek, sprosti se.

Samskih moških 30+ je po moje kar nekaj, a kvaliteta je vprašljiva.
Sem se prijavila na en portal, da jih še tam prečekiram in v 3 mesecih je rezultat nekako takšen:

Dosti jih klika, ki so v zvezi ali poročeni- blokiram.
Potem imaš tiste osladneže, ki se nasljajajo nad mojimi fotografijami in so opolzki- blokiram.
Eni so, ki točno vidiš, da nimajo 3 čistih pik, saj se niti izražat ne znajo. Včasih vse kar v en klobasast stavek nametano, da sploh ne razumem, kaj je želel napisat- blokiram.
Potem so tisti, katerih se dobesedno prestrašim, ko zagledam fotografijo, saj že z nje vidiš, da je tip nasilen- blokiram.
Eni objavljajo kar slike svojih otrok, svojih bivših, očete, matere, dedke, babice, pse, mačke…. Najnovejša cvetka, ki sem jo videla te dni: tip objavil sliko pozitivnega testa nosečnosti svoje, hmmm, bivše? In nato še dojenčka, komaj rojenega v bolnišnici (WTF?!) – blokiram
Eni se mečejo ven, da ti je kar slabo. Pa avto sem, pa avto tja, pa ta motor in un motor. Pokazat vso svoje premoženje, al ne vem- blokiram.
Potem so res redki primerki, ki delujejo kolikor toliko ok, a kaj kmalu opaziš, da so gor samo zato, da si tipkajo, srečal se nobeden ne bi. Če jih malo podrezam, potem od marsikaterega izvem, da si ne upa dobiti, ker je prepričan, da mi ne bo všeč (?!)- blokiram. Z nesamozavestnimi si res nimam kaj počet.

Rezultat: cca 2100 blokiranih
Število srečanj v živo: 0

Težko boš našel žensko, če bo samo po beznicah hodil in košarko igral. Ženske težko igrajo košarko skupaj z moškimi. Najdi si še kak drug hobi.

Se opravičujem za popolnoma isti nik. Hkrati sva pisali in dali isti nik, neverjetno. Tvoj nik sem videla, ko sem oddala svoj zapis.
Pa povsem enake izkušnje kot jih opisuješ ti.
Tipi fotkajo avte, da ne veš ali ponuja sebe ali avto pa svoje otroke pa vso žlahto pa pijanske kolege. Poročenih je tako največ. Tistih prostaških, nesramenih je na kupe. Da ne govorim o jokicah, ki bi rade meni jokale o svoji bivši (tudi blokiram).

Ti lahko kar jaz odgovorim, da je to splošno znano za Celjane, da se jim ne ljubi nikamor premaknit. Čeprav so prav tam po mojih izkušnjah najbolj luštni tipčki.

New Report

Close