Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj niste darovali za Krisa?

Zakaj niste darovali za Krisa?

A kdo zame daruje?
Rabim 50.000€ v susu da si bajto zrihtam kot treba da me nebo vsako zimo zebl.
Bmk realno

Kruto a resnicno se strinjam mislim vsak od nas nekaj potrebuje za enega pamza vsi dajejo denar a so npr starostniki penzjonisti manj vredni? Zakj ze a ker majo se manj let zivljenja pred sabo?
Jst tud rabim 5.000€ da grrm lahko na samoplacniske preiskave da ne cakam zaradi mojih tezav na preiskave a mi jih boste dali?
Fakof eto kaj

Reneju gre super. Trenira nogomet. Velikokrat sem ga videla na treningu, teče za žogo in brca kot drugi otroci. Zakaj vse potihne? Ker se je mama verjetno zavestno umaknila od vsega, ker ste jo secirale na prafaktorje. Kot secirate na prafaktorje vse starše, ki se izpostavijo, da bi pomagali svojemu otroku. Zdolgočasene se potem namesto s svojim življenjem ukvarjate s temi starši, prepričane, da o njih veste vse in še več od tega. Ker če so se izpostavili, potem so vaša last za seciranje.

Me veseli, če je tako z Renejem in hvala za informacijo iz prve roke. Zelo bi bili veseli prispevka o Reneju po tolikih letih, da je zrastel in da je vse ok z nogico. Tako ne bi imeli kaj secirat mame, ampak bi se samo potrdilo, da smo dali v pravi namen denar.

Pri teh akcijah se mi zdi, da gre za akcijo proti zdravstvenemu sistemu v Sloveniji, podprto s strani privat medijske hiše. In ne zbiramo za otroka, temveč da dokažemo, da če zdravstveni sistem ne bo dal, bomo pa mi dali… In služijo mediji v ozadju, z otrokom pa se ne ve, koliko bo uspeha…

Ker me take zgodbe nikdar ne prepričajo. Ker je špilanje na sočutje drugega le ena izmed manipulativnih tehnik. Ljudi ki to izvajajo ne spoštujem in ne podpiram.

Tako načelna bi seveda svojega otroka pustila umreti ali ga pustila vegetirati na vozičku. Bravo zate.

Tako načelna bi seveda svojega otroka pustila umreti ali ga pustila vegetirati na vozičku. Bravo zate.
[/quote]
Še ena tipična manipulativna poteza.

Reneju gre super. Trenira nogomet. Velikokrat sem ga videla na treningu, teče za žogo in brca kot drugi otroci. Zakaj vse potihne? Ker se je mama verjetno zavestno umaknila od vsega, ker ste jo secirale na prafaktorje. Kot secirate na prafaktorje vse starše, ki se izpostavijo, da bi pomagali svojemu otroku. Zdolgočasene se potem namesto s svojim življenjem ukvarjate s temi starši, prepričane, da o njih veste vse in še več od tega. Ker če so se izpostavili, potem so vaša last za seciranje.
[/quote]

Starše in otroke se sploh ne bi smelo izpostavljat.
Tudi v tv ne, pa jih voditelj oddaje in ostali odgovorni, ki jim je za gledanost, dame revije, ki počno enako, zaščitijo? Jih ne.
Dolžnost teh okr. 300društev, kolikor jih v Sloveniji je, ki se s tem ukvarjajo, je, da javno poročajo o porabi denarja, če ga od javnosti dobijo.
Donatorjem pa vsekakor. Tako jim nalaga zakon.
Donatorji imajo pravico vpogleda in nadzora v namensko porabo tega namenskega denarja kadarkoli.
To lahko storijo tudi v primeru palčice. Brez težav, po zakonu.
Ta denar po zakonu ni last društva.

Zakaj nisem darovala?

Ker nikoli ne darujem za ljudi, vedno le za živali.

Saj vas je itak dosti takih, ki darujete za ljudi, posebno za otroke.

Ravno zaradi tega sama nisem darovala.
1. Prepričana sem, da je za temi starši nekdo, neka naveza, žlahta, priimek…, ki jim je omogočil ta medijski bum. Podobno kot za Greto. Nekomu je koristilo. Navadnim se to ne dogaja.
2. Kaj točno ste dokazali državi, zdravstvenemu sistemu? Da se ji za svoje državljane lahko fučka, ker boste itak zbrali.
3. Janković je hotel dat nekomu organizirat dobrodelni koncert. Sam pa ni dal niti ficka. Hmmm. Res spodbudno. On bi prišel in se trkal po prsih kot častni sponzor, raja bi plačala vstopnice, nastopajoči bi se pa honorarju odpovedali. Malo morgen.

New Report

Close