Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

V času korone je bilo cepljenje glavna tema. Zdaj pa se te teme želijo cepilci takoj izogniti. Zakaj?

Prej so stalno ven vlekli statistike, po katerih smo imeli eno najnižjih precepljenosti v Evropi, nam solili pamet, kako smo neodgovorni; kje pa je njihova odgovornost glede tretje, četrte in ostalih doz, ki bi jih morali prejeti? Tudi tukaj statistika ugotavlja ogromen upad in nezanimanje med samimi cepilci.

Še imaš zagrizene piknjence!

Fizik, filozof in znanstvenik, pazit to!: dr. znanosti, ki neumorno trosi reklamo za varna in učinkovita peciva ter zmerja anticepilce in teoretike zarote.

Štiri krat je piknjen!

Doktorat znanosti ni enako kot INTELIGENCA.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021, 29.04.2023 ob 12:04

V času korone je bilo cepljenje glavna tema. Zdaj pa se te teme želijo cepilci takoj izogniti. Zakaj?

Mislim da smo že vsi utrujeni od tega, kovid je mimo, precepljenih je 5 miljard ljudi, življenje gre naprej. Ne mislim se več z anticepilci in teoretiki ukvarjat ker je čist brezveze. Edino kaj zgubim, je čas in par nevronov ko berem te nebuloze tako da lej, dobesedno mi več ni. Blo vam je dokazano in dopovedano na tisoč in več načinov, če pa ste pač idioti že sami po sebi, pa je to vaš problem.

Haha, mene pa zanima, zakaj vi nikakor ne morete pozabiti in iti dalje. Kovid je samo še ena od mnogih virusnih bolezni, mutacija pač,  bolnice se ne polnijo več, da bi bilo po 1300 pacientov dnevno, kot je bilo pred 3 leti, čas gre dalje, samo vi ste še ostali v kovid časih in ne morete preboleti, da smo cepljeni še kar živi in zdravi. Vprašaj se raje, zakaj eni ves čas pogrevate temo o cepljenju, na to si raje odgovori.

Mene samo zanima, kako so vsi necepljeni preživeli? Ja, vem, zdaj boste rekli, da vsi pa le niso. Ampak velika večina anticepilcev, teoretikov zarot in bedakov pa je. A je to od sreče odvisno? Spet ne verjamem, ker v taki grozljivi pandemiji zadeti necepljen na loteriji zdravja glavni zadetek – življenje, pa da vsak to zadane, bi bilo, kot bi skoraj vsi, ki igrajo loto, zadeli sedmico in fasali milijone, ne da se milijon razdeli na vse. Ni logike.

Vi anticepilci pa res ne morete naprej. Nadlegujete, težite… kot so že napisali, življenje gre naprej.

Samo antivakserji težite še v nedogled. Nekdo umre, spet anticepci na delu, da je umrl zaradi cepiva… in se ponavljate kot stara pokvarjena plošča. Pade ne kdo s strehe, se ubije, spet nabijate s ccepivom…

Čas gre naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
nikakor, 29.04.2023 ob 12:27

Haha, mene pa zanima, zakaj vi nikakor ne morete pozabiti in iti dalje. Kovid je samo še ena od mnogih virusnih bolezni, mutacija pač,  bolnice se ne polnijo več, da bi bilo po 1300 pacientov dnevno, kot je bilo pred 3 leti, čas gre dalje, samo vi ste še ostali v kovid časih in ne morete preboleti, da smo cepljeni še kar živi in zdravi. Vprašaj se raje, zakaj eni ves čas pogrevate temo o cepljenju, na to si raje odgovori.

Zakaj bi pa vi to tako radi pozabili? To je bil izreden zgodovinski trenutek, ki ga pozabljajo samo – kdo? Kaj rečejo za tiste, ki pozabljajo zgodovino in se ničesar ne naučijo iz nje?

Odgovor na objavo uporabnika
kako ste nadležni, 29.04.2023 ob 12:39

Vi anticepilci pa res ne morete naprej. Nadlegujete, težite… kot so že napisali, življenje gre naprej.

Samo antivakserji težite še v nedogled. Nekdo umre, spet anticepci na delu, da je umrl zaradi cepiva… in se ponavljate kot stara pokvarjena plošča. Pade ne kdo s strehe, se ubije, spet nabijate s ccepivom…

Čas gre naprej.

Tako nadlegovanje smo mi od vas dve leti prenašali kar naprej na vsakem koraku. In to v realnem življenju, ne samo na internetu. Nič se ne bo pozabilo, brez skrbi. Stalno vas bomo opominjali na vaše histerično sranje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5780, 29.04.2023 ob 12:18

Mislim da smo že vsi utrujeni od tega, kovid je mimo, precepljenih je 5 miljard ljudi, življenje gre naprej. Ne mislim se več z anticepilci in teoretiki ukvarjat ker je čist brezveze. Edino kaj zgubim, je čas in par nevronov ko berem te nebuloze tako da lej, dobesedno mi več ni. Blo vam je dokazano in dopovedano na tisoč in več načinov, če pa ste pač idioti že sami po sebi, pa je to vaš problem.

kaj pa lazes… kovid je enako del druzbe kot bolezen kot je bil pred letom dni in par mesecev nazaj, pa smo bili takrat se zaprti, terorizirani s testi in certifikati povsod… danes pa lahko z istim virusom v druzbi normalno zivimo brez teroriziranja politike in belih teroristov.

Odgovor na objavo uporabnika
oppa627, 29.04.2023 ob 12:45

Tako nadlegovanje smo mi od vas dve leti prenašali kar naprej na vsakem koraku. In to v realnem življenju, ne samo na internetu. Nič se ne bo pozabilo, brez skrbi. Stalno vas bomo opominjali na vaše histerično sranje.

Jaz se spomnim le kako ste antivakserji agresivno nadlegovali vse po vrsti.

Resno mislite, da se da normalnim ljudem se s takim bebci ubadat? Nabijate na polno. Me spominjate na one bebce, ki se še sedaj gredo drugo vojno. Hja, pač tipično slovensko.

Ne, ne zanimajo me vaši čipi, ne vaše teorije zarot. Na polno ste težili s tem, za kozlat ste in očitno še kar ne morete nehati. Samo jaz se pač poserjem na vas. Briga me za take ubožce v glavi. Odpri še tisoč tem pa kaj? Dokazuješ le svojo bebavost.

Ostali gremo naprej.

saj ves da jim ni prijetno razlagat o tem kako so jih nategnili….po svoje jih razumem…prevarane, osramocene in neumne

Antivakserji so se umirilli za en čas, glede cepiv, ker so našli novo kost. Ukrajino. So odprli na tisoč tem, kjer so se na kolena metali pred Putina, Ruse… zdaj to ni več zanimvo pa spet težijo s cepivi.

Na vsak način hočejo pozornost. Zdaj čisto jokavi, ker so trdili, da so čipi v cepivih pa še kar ni nobenih čipov nikjer….

Aja, saj imate 5G tudi. Lahko s tem težite, da ne boste ves čas samo s cepivi.

Odgovor na objavo uporabnika
glupost je neuništiva, 29.04.2023 ob 12:41

Zakaj bi pa vi to tako radi pozabili? To je bil izreden zgodovinski trenutek, ki ga pozabljajo samo – kdo? Kaj rečejo za tiste, ki pozabljajo zgodovino in se ničesar ne naučijo iz nje?

Pozabili? Med tem, da pozabiš in med vsakodnevnim pogrevanjem ene in iste pretekle zadeve, je velika razlika. Tudi osamosvojitev Slovenije nismo pozabili, pa druge sv. vojne niti ne, pa genocida nad judi…, pa se mi o tem ne ljubi razpravljat vsak božji dan. Bo šlo?

Ha, ha, Julij je tudi anticepilec. Tip, ki je zagrenjen, zabit, zapit, skurjeni možgani od alkohola. Podobno kot večina ostalih anticepilcev.

Če imate poscano Julko v svojih vrstah, mi je vse jasno. Zapit, posran, poscan tip.

Da ne omenjam, da je pedofil, ki tule monovcem razlaga kako bo poseksal njihove hčerke, ki hodijo še v OŠ. Take gnide so med antivaksiji.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno188, 29.04.2023 ob 12:46

kaj pa lazes… kovid je enako del druzbe kot bolezen kot je bil pred letom dni in par mesecev nazaj, pa smo bili takrat se zaprti, terorizirani s testi in certifikati povsod… danes pa lahko z istim virusom v druzbi normalno zivimo brez teroriziranja politike in belih teroristov.

Za mutacijo virusov nikoli slišal? Za to, da smo takrat imeli skoraj 1400 obolelih kovidarjev po bolnicah VSAK DAN, premalo respiratorjev za vse tiste ljudi, zdaj so pa zaradi kovida v bolnici 4, je tako težko razumet?

Odgovor na objavo uporabnika
nikakor, 29.04.2023 ob 12:53

Pozabili? Med tem, da pozabiš in med vsakodnevnim pogrevanjem ene in iste pretekle zadeve, je velika razlika. Tudi osamosvojitev Slovenije nismo pozabili, pa druge sv. vojne niti ne, pa genocida nad judi…, pa se mi o tem ne ljubi razpravljat vsak božji dan. Bo šlo?

Ja, prav, potem pa ne razpravljaj. Saj te ni nihče silil, da moraš oddati svoj prispevek, ampak te očitno nekaj močno žge in peče, da si se moral olajšat.

A do mutacije je prišlo zaradi cepljenja ali bi se v vsakem primeru zgodila?

Mene so na pogrebu babice, 89 stare, vprasali ce je bila cepljena…. Ker drugace bi zihr zivela se 100 let al kaj? Danes sploh vec nihce ne sme umret….

Odgovor na objavo uporabnika
behja, 29.04.2023 ob 12:57

Za mutacijo virusov nikoli slišal? Za to, da smo takrat imeli skoraj 1400 obolelih kovidarjev po bolnicah VSAK DAN, premalo respiratorjev za vse tiste ljudi, zdaj so pa zaradi kovida v bolnici 4, je tako težko razumet?

ne lazi vec no, šova je konec, ste pokasirali kar ste in ne rabis lagati vec  o polnih bolnicah, imam tudi drugi zaposlene v zdravstvu in tocno vemo kaj se je dogajalo…banda lazniva….virus je mutiral ja, zdaj je pa kar virus mutiral…iz smrtonosnega v navsdno gripo ne….jebala te mutacija laznivec zabiti

Kaj pa naj? Pozabila na cepljenje proti kovidu kot na vsako drugo, pa nihče ne pričakuje da o cepljenju proti hepatitisu, gripi, ošpicam… razpravljam v neskončnost.

Cezar pravi, da ni bil cepljen. Nori, žali, popiva, sovraži … kaj je pa njemu škodilo da je taka gnila sodrga?

Odgovor na objavo uporabnika
če je pa, 29.04.2023 ob 12:55

Ha, ha, Julij je tudi anticepilec. Tip, ki je zagrenjen, zabit, zapit, skurjeni možgani od alkohola. Podobno kot večina ostalih anticepilcev.

Če imate poscano Julko v svojih vrstah, mi je vse jasno. Zapit, posran, poscan tip.

Da ne omenjam, da je pedofil, ki tule monovcem razlaga kako bo poseksal njihove hčerke, ki hodijo še v OŠ. Take gnide so med antivaksiji.

viharc…ce nimas muda, no saj vemo da jih nimas glede na to da ti je postar zeno oplodil, pisati pod svojim nikom pol spizdi gnida debilna, edino ti si lepil gole slike zensk in punc po tem forumu  tako da te seksualne blodnje ki jih opisujes so seveda tvoje….uzivaj v njih bedak hehe

Debilno zabito tečnari, da se ji je da razpravljati o tem, hkrati pa se debilno oglaša in teži v vsaki temi.

Pa naj še kdo reče, da ni to popoln debil.

Meni so pa ti antivakserski umi tako čudoviti. Preberimo čudovite zapise Robija, vsaka druga beseda debil, da ne omenjam izjemnih zapisov Julija Cezarja.

Kaj bi mi brez takih izjemnih antvakserjev? To so izjemni umi. Ta dva ste odlična pokazatelja. Oba imata briljantne zapise na monu.

New Report

Close