Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
resnica601, 30.04.2023 ob 18:12

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 17:59

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 30.04.2023 ob 09:44

Vse povedano v čem je problem, da se ne gre za virus in zakaj se ta zločin ne sme pozabiti, kot to želijo debili.

https://www.facebook.com/watch?v=910590123578251

Vecina si zeli, da se s covid problematiko “vsi” nehamo “ukvarjati”.  Tako cepljenih kot necepljenih.  Trenutnega stanja, trendov, se tako ne zavedajo.  Po medijih, v sluzbi, … jih s tem vec ne “morijo”.   Vemo zakaj.  Ni v interesu agende.  Poleg tega so prepricani, da je ze dolgo konec vseh omejitev.  V ZDA, Columbijo, na Bali, … tako ne potujejo, da bi vedeli za kaksna pogojevanja.  Potem pa vidijo taksno temo, sodelujoce, in jasno koga dozivljajo kot problem.  Jaz ljudem nekaj kao vsiljujem.

Ne zavedajo se posledic vsega kar se je ze zgodilo.  Niti za svoje zdravje, pa ce so cepljeni ali ne.  Niso seznanjeni s politicnimi trendi; pripravo terena za naslednjo iteracijo pandemije.  Vecine taksne reci tako ne zanimajo.  Nic od nic.  To je vecina.  Ljudje se zdramijo sele, ko jim pod lastno ritjo zagori.  Zato tudi tak odnos politike.  Odraz ljudi, vecine.  Zato se bo karavana tudi nadaljevala.

Pa kaj, ce smrtnost naslednja leta se naprej raste?  Povprecen Slovenec se tega tako ne bo zavedal.  Na TV tega ne bodo oglasevali.  Ze sedaj ne.  Kako naj potem karkoli ve?  In kaj, ce sem pa tja kdo nenadoma umre?  Komu mar?  Saj so vedno tudi mladi umirali.  Kako naj vedo, ce je tega sedaj vec?  Kako naj karkoli vedo?  “Normalni” ljudje se o tem vec ne pogovarjajo.  Govorilo se je za casa medijskega hujskastva covid agende.  Mentem, ko se sedaj zeli vse skupaj zatuskati.  Sem ze opisal zakaj.

Sploh pa, so what, ce ji sedaj “nekoliko” vec umre “nenadoma” in drugace?  So what, da sedaj umre vec mlajsih?  Ali, da jih vec zboli za rakom?  Ali, da so raki postali bolj agresivni?  Medijsko ni oglasevano.  Normiji vidijo le to, da s taksnimi podatki “posiljujemo” le “zlobni” ljudje.   Zakaj bi se nad cem zamislili?  Ljudem je tako vse odvec.  Oni bi se le pasli.  Zato… ni nam pomoci.  Komu je mar, da karkoli dobi sodni epilog?  Povprecnemu cloveku dol visi.  Povprecen clovek bi se le pasel.  Kot zadnja ovca za strizenje.

 

Podpis. Na zalost je tako. Za d dimer, ce ne citira.

Res je. Se strinjam.

 

Jao, Darwin, daj umiri se, no.

Daj malo poguglaj dokaze, statistika pa to. Največ presežnih smrti v Slo je bilo leta 2020, ko so beležili skoraj 4.000 več smrti kot v prejšnjem petletnem povprečju. Pred cepljenjem! Saj veš, takrat, ko je haral kovid, v katerega ne verjamete. 🙂

Aja, ne verjameš v statistične podatke, saj res. Youtube antivaxerji so tisti, ki imajo prav, točno.

Covid test je končan. Večina ga je super opravila. Slovenci smo bili s svojo precepljenostjo sicer med zadnjimi med zahodnimi državami, ampak večina se je držala brezumnih ukrepov. Tako da smo kar dobro vodljivi in brez problema pripravljeni na nov test. Ta bo v imenu zelenih energij.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 30.04.2023 ob 18:32

Covid test je končan. Večina ga je super opravila. Slovenci smo bili s svojo precepljenostjo sicer med zadnjimi med zahodnimi državami, ampak večina se je držala brezumnih ukrepov. Tako da smo kar dobro vodljivi in brez problema pripravljeni na nov test. Ta bo v imenu zelenih energij.

Tako je. Zabita čreda je že v nizkem štartu, da bo tekla nov krog.

 

Če je kovid pozabljen, ne razumem zakaj se ob vsakem kurcevem kašlju testirate cepljenci?????

Odgovor na objavo uporabnika
znanost, 30.04.2023 ob 17:38
Bolj pravilno vprasanje bi bilo, zakaj se cepilci nocejo vec cepit? Stroka je ze jeseni dala na razpolago 4. odmerek, a med cepilci, temi strašnimi zagovorniki cepljenja, praktično ni bilo odjemalcev. Stroka ve, kaj je prav, a ne? Torej, cepilci, po 4. dozo bo treba.
Če spet uvedejo cepljenje kot pogoj za na Hrvaško, bodo vsi leteli še po 6. dozo. Resnica boli, a ne, cepilci?

Tako se vidi kako funkcionira povprecen clovek.

Vedno sem trdil, da ogromna vecina ljudi stoji na tem ali onem bregu ne zaradi vlozenega truda v razumevanje cesarkoli, ampak zaradi ze davno tega ustvarjenih prepricanj in zivljenskih nazorov.

Za zacetek se grem stavit, da v Sloveniji obstaja korelacija med covid cepitvijo in pro/anti JJ.  Nadalje, preprican sem v korelacijo med cepitvijo in vero v zdravstvo oz. institucije na splosno.  Slednje je razlog za relativno nizko precepljenostjo Slovencev.  Namrec, povprecen Slovenec uradnim institucijam ne najbolj zaupa.  Ostalo je naredilo še nikoli prej videna globalno coordinirana in medijsko podprta covid psihoza, skupaj s pogojevanjem svobode gibanja in drugimi omejitvami.  Skratka, nekateri so se za cepitev odlocili zaradi panicnega strahu pred covidom.  Drugi spet zaradi obljube banalnih “privilegijev”, moznost potovanj, itd.  Vsekakor pa to, da se nekdo ni cepil, nikakor NE pomeni, da karkoli ve ali razume.  Tako se je odlocil iz cisto nekih tretjih razlogov.

Dramaticen padec interesa za nadaljna cepljenja pa je pomankanja motivacije.  Ljudi se covida vec ne bojijo.  Cepitev vec ni nekaj na kar si lahko ponosen, niti z njo ne pridobis kaksno beneficijo.  Poleg tega imajo nekateri slabe izkusnje s prejsnjim cepljenjem ali le poznajo koga.  Skratka, dalec od tega, da gre za posledico nekega sirsega razumevanja problematike.  Veliki vecini ljudi se ni posvetila nobena lucka.  Isti troti so kot so bili.

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 19:07

Tako se vidi kako funkcionira povprecen clovek.

Vedno sem trdil, da ogromna vecina ljudi stoji na tem ali onem bregu ne zaradi vlozenega truda v razumevanje cesarkoli, ampak zaradi ze davno tega ustvarjenih prepricanj in zivljenskih nazorov.

Za zacetek se grem stavit, da v Sloveniji obstaja korelacija med covid cepitvijo in pro/anti JJ.  Nadalje, preprican sem v korelacijo med cepitvijo in vero v zdravstvo oz. institucije na splosno.  Slednje je razlog za relativno nizko precepljenostjo Slovencev.  Namrec, povprecen Slovenec uradnim institucijam ne najbolj zaupa.  Ostalo je naredilo še nikoli prej videna globalno coordinirana in medijsko podprta covid psihoza, skupaj s pogojevanjem svobode gibanja in drugimi omejitvami.  Skratka, nekateri so se za cepitev odlocili zaradi panicnega strahu pred covidom.  Drugi spet zaradi obljube banalnih “privilegijev”, moznost potovanj, itd.  Vsekakor pa to, da se nekdo ni cepil, nikakor NE pomeni, da karkoli ve ali razume.  Tako se je odlocil iz cisto nekih tretjih razlogov.

Dramaticen padec interesa za nadaljna cepljenja pa je pomankanja motivacije.  Ljudi se covida vec ne bojijo.  Cepitev vec ni nekaj na kar si lahko ponosen, niti z njo ne pridobis kaksno beneficijo.  Poleg tega imajo nekateri slabe izkusnje s prejsnjim cepljenjem ali le poznajo koga.  Skratka, dalec od tega, da gre za posledico nekega sirsega razumevanja problematike.  Veliki vecini ljudi se ni posvetila nobena lucka.  Isti troti so kot so bili.

Kot smo lahko brali pred dvema letoma, se zaradi zdravja, oziroma vere v zvarke, ni cepil skoraj nihče.

Večina je to storila zaradi psiholoških pritiskov in omejitev ter nasilja s testiranjem. Strupeni zvarki so namreč za te šibke ljudi bili manjše zlo.

To dokazuje, da je problem večine ljudi šibkost osebnostnih značajev, saj upor proti covid zločinu za takšne ljudi ni bil opcija. Opcija je samo izbira manjšega zla in zato tudi v svetu vlada zlo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 30.04.2023 ob 19:13

Kot smo lahko brali pred dvema letoma, se zaradi zdravja, oziroma vere v zvarke, ni cepil skoraj nihče.

Večina je to storila zaradi psiholoških pritiskov in omejitev ter nasilja s testiranjem. Strupeni zvarki so namreč za te šibke ljudi bili manjše zlo.

To dokazuje, da je problem večine ljudi šibkost osebnostnih značajev, saj upor proti covid zločinu za takšne ljudi ni bil opcija. Opcija je samo izbira manjšega zla in zato tudi v svetu vlada zlo.

 

So v Sloveniji delali kaksno raziskavo zakaj se je kdo cepil?  Lahko Milan pove svoje razloge za cepitev in nadaljevanje zagovarjanja slednjega.

Slovenija je menda po norenju antivaxer norcev čisto prva, bilo pred nekaj dnevi pri poročilih. Seveda ne po številu, ampak po agresiji peščice. Najbrž ne zaradi tega, da bi bili vi peščica brez izobrazbe tako  brihtni, kaj praviš? Al to prej pomeni, da ste na razvojni stopnji majmuna?

 

Bolj ko je nekdo preprican, da je neka “izbira” slaba, tezje ga bo pripraviti, da se zanjo odloci.  Jaz sem necepitev drago placal.  Marsikaj sem bil na ta racun pripravljen zrtvovati.  Nekdo z bolj mlahavim prepricanjem tega na mojem mestu vsekakor ne bi naredil.  Tako kot ne bi danes pocel tega kar jaz pocnem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 19:23

So v Sloveniji delali kaksno raziskavo zakaj se je kdo cepil?  Lahko Milan pove svoje razloge za cepitev in nadaljevanje zagovarjanja slednjega.

Kaj če tebi raziskava tele fuknjeno, če niti osnovne izobrazbe nimaš? Glih ti runkl si v stanju razumet kako raziskavo. Daj nehajte troti. Za šolo niste bili zmožni, ste prezabiti, potem ste pa povsod najpametnejši in vse veste. Golazen blesava, zgubarska.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi in bosonogi pičkin dimer, 30.04.2023 ob 19:30

Kaj če tebi raziskava tele fuknjeno, če niti osnovne izobrazbe nimaš? Glih ti runkl si v stanju razumet kako raziskavo. Daj nehajte troti. Za šolo niste bili zmožni, ste prezabiti, potem ste pa povsod najpametnejši in vse veste. Golazen blesava, zgubarska.

In kako ti ves kaksne sole so za mano?

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 19:33

In kako ti ves kaksne sole so za mano?

Si samo povedalo. Kaj bi zdaj rado? In za naučit se kaj si bil prezabit, zdaj pa serješ  vsem, da samo ti vse veš. Psiho pezdec usrani nadležni. Zguba klošarska ogabna.

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 19:30

Bolj ko je nekdo preprican, da je neka “izbira” slaba, tezje ga bo pripraviti, da se zanjo odloci.  Jaz sem necepitev drago placal.  Marsikaj sem bil na ta racun pripravljen zrtvovati.  Nekdo z bolj mlahavim prepricanjem tega na mojem mestu vsekakor ne bi naredil.  Tako kot ne bi danes pocel tega kar jaz pocnem.

 

Takšna raziskava sigurno ne obstaja, ker je logično, da se nobena institucija s tem ne bo ukvarjala, saj želijo zločin pomesti pod preprogo.

Jaz sem za necepitev in za brezvezno vrtanje po nosu bil pripravljen plačati tudi z življenjem, če bi zločinci šli v prisilo s temi zvarki. Bolje umreti, kot biti suženj. Suženj zame ni opcija.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 30.04.2023 ob 19:39

Takšna raziskava sigurno ne obstaja, ker je logično, da se nobena institucija s tem ne bo ukvarjala, saj želijo zločin pomesti pod preprogo.

Jaz sem za necepitev in za brezvezno vrtanje po nosu bil pripravljen plačati tudi z življenjem, če bi zločinci šli v prisilo s temi zvarki. Bolje umreti, kot biti suženj. Suženj zame ni opcija.

 

Bolj kot ste neizobraženi zarukanci glasni, bolj se nam razvite države smejijo in nas uvršcajo v balkan ciganijo.

Ne, saj krivi so vladajoči, ti bi morali bit toliko boljši, da vam dajo pošteno po parkljih, ne pa da vas tolerirajo..

Odgovor na objavo uporabnika
Robi in bosonogi pičkin dimer, 30.04.2023 ob 19:58

Bolj kot ste neizobraženi zarukanci glasni, bolj se nam razvite države smejijo in nas uvršcajo v balkan ciganijo.

Ne, saj krivi so vladajoči, ti bi morali bit toliko boljši, da vam dajo pošteno po parkljih, ne pa da vas tolerirajo..

Dejansko obstaja korelacija med vero v “znanost” in izobrazbo.  Pac posledica daljse indoktrinacije in vrtenja v krogih podobno mislecih.  Dober primer so zdravniki.  Kolektivno so sila predana sekta indoktriniranih vernikov v uradno verzijo covid zgodbe.  Tako je zato, ker se ogromna vecina ljudi, tako bolj kot manj izobrazeni, nima volje v karkoli samostojno poglabljati.  Zdravniki niso nobena izjema.

Razlog, da se cloveku posveti lucka, da marsikaj ni tako kot se nas sistem trudi prepricati, ne glede na temo, ni v izobrazbi.  Res pa, da lahko slednja, skupaj z ostalimi atributi, cloveku pomaga do kvalitetnejsih ugovotovitev, ko se loti samostojnega poglabljanja.  Namrec, marsikdo dejansko nasede na argumentacijo ploscate zemlje.  Zato se dolocene izvore informacij tudi nikoli ni cenzuriralo.  Saj so sluzili za diskreditacijo vsake opozicije covid agende.  Cenzuriralo se je vse kaj drugega, da se je ustvaril privid, da ne gre dvomiti v “stroko”, “znanosti”, itd.

Tega, da bi bil povprecen “normalnez” sposoben razbrati razliko med “virusi ne obstajajo” in “pomen deregulacije mehanizma za popravilo mitohondrije s covidom okuzenih celic”, pa tako ni za pricakovati.  Glede prvega se vsaj lahko norca dela.

Tovrstno razmisljanje je danes nekaj najbolj normalnega.  Cim se z nekim razmisljanjem ne strinjate oz. vam kako ne ustreza, vec kot podpirate vse totalitarne ukrepe, da se taksnega posameznika tako ali drugace odstrani, zradira, unici.

Nic drugace kot so Nemci, cisto povprecni ljudje, med drugo svetovno vojno mnozicno podpirali likvidacijo kakorkoli problematicnih tako tujcev kot sokrajanov.  Kogarkoli si je “drzava” ze namenila likvidirati.

In nic drugace kot se je dogajalo na zacetku pandemije.  Sploh v teh “najbolj razvitih drzavah”.  Nepokorne se je na vse mozne nacine poskusalo uniciti.  Zgubljali so sluzbe, licence za opravljanje poklica, poslovne pogodbe, ni da ni.  Selektivno se je zavracalo zdravstvene storitve, zavracalo presaditev organov nepokornih, preprecevalo predpisovanje ”problematicnih” zdravil, … in cenzuriralo vse kar bi kakorkoli ogrozalo zadano covid agendo.  Kot necepljen se danas ne mores v niz drzav.  Za druge se danes potrebujes svezi covit test.  Hujskanje, da je treba nepokornim, necepljenim, kar se le da oteziti zivljenje in jih prisiliti v cepljenje, je bilo nekaj najbolj normalnega.

Koliko ljudi samo moti moje “posiljevanje”, pa so podpirali leta vsestranskega terora “drzave”?  In tudi, ki niso bili za cepitev, koliko ljudi se kakorkoli borilo proti vsemu zgornjemu terorju kakorkoli borilo?  Ogromna vecina ni naredila prav nic.  Se na forumu so bili tiho.  Sedaj pa jih moti obcasno “posiljevanje” s taknimi temami, lol.  Neverjetno, a resnicno; kako zblojeno bitje je povprecna ovca za strizenje.

Ampak jaz nisem moral ziveti skozi covid cirkus, da bi spoznal kako funkcionira velika vecina ljudi.  Jaz sem bil v oceh vecine “cudak” ze prej.  Kako ste mi samo eni in te isti forumski bizgeci leta in leta je.bali mater samo zato, ker nisem bil naivni vernik v “vase” “resne zveze”?  Cenzurirali bi me.  Podjebavali.  Eni grobo drugi na finjaka, podlo, podniklo.  Vedno isti modus operando.  Tema je bila nepomebna.  Medtem so se seveda vse te njihove oh in sploh zveze neslavno koncale.  Pa komur mar.  Ampak, kot receno, tema je nepomembna, vazen je modus operandi.  Vera v indoktrinirane pravljice na vseh moznih podrocjih je premocna, da bi ljudje prenesli “posiljevanje” posameznikov z drugacnim razmisljanjem, z drugacnim zivljenjem.  Ljudi ne zanima noben “dialog”.  Nobena argumentacija.  Nic!  Na vsak nacin bi te le utisali.  Zato… le stran od taksnih s katerimi nisi na isti valovni dolzini.

Ker je boooooring! O cepljenju se pogovarjajo samo še najbolj zafrustrirani čudaki, ki jim  je to edini hobi.

Odgovor na objavo uporabnika
za (anti)cep(il)ce, 30.04.2023 ob 10:58

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021, 29.04.2023 ob 12:04

V času korone je bilo cepljenje glavna tema. Zdaj pa se te teme želijo cepilci takoj izogniti. Zakaj?

Zato, ker ste edini, ki ste in še kar naprej najedate o cepljenju, anticepilci. Mi smo poskrbeli zase in za svoje bližnje, da nis(m)o zboleli v hujši obliki, če sploh s(m)o, posledično smo seveda poskrbeli tudi za vaše zoprne riti – torej, ni za kaj!

“za (anti)cep(il)ce”, zabito tele, TI si poskrbelo zase in za svoje bližnje s cepljenjem? S “cepivom”, ki ne deluje, ti butasto teslo????

Saj ni čudno, da je bilo vse to, kar se je dogajalo v covid cajtih, možno. Če je večina folka idiotov tvoje vrste!!!

Odgovor na objavo uporabnika
WTF really, 01.05.2023 ob 08:31

“za (anti)cep(il)ce”, zabito tele, TI si poskrbelo zase in za svoje bližnje s cepljenjem? S “cepivom”, ki ne deluje, ti butasto teslo????

Saj ni čudno, da je bilo vse to, kar se je dogajalo v covid cajtih, možno. Če je večina folka idiotov tvoje vrste!!!

Zborček hendikepiranih antivax norec ameb se vam še naprej krči. So vas vsaj na kresovanje peljali včeraj?

Samo je to diskriminacija reci kar češ, ker vaše znanosti ne sprejemajo samo zato, ker ste bili prezabiti za šolo in prezabiti, da bi se sploh kaj naučili, a ve se, da ste najpametnejši in vse veste.☝️😁

Ti dixi kaj ima veze poroka, veza, partnerstvo s covid sceno in cepivi*? Nobene veze. Ene stvari imas prav okoli korona  filma, vseveden pa ni nihce od nas. Ko zacne clovek verjeti da vse ve in zna je z eno nogo ze na poti v prevaro (samega sebe).

Bolj je vprašanje, zakaj anticepilci še naprej lažete o ljudeh, ki imajo težave zaradi cepljenja, v resnici pa ti važi kvazi znanci niti cepljeni niso bili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 01.05.2023 ob 08:41

Ti dixi kaj ima veze poroka, veza, partnerstvo s covid sceno in cepivi*? Nobene veze. Ene stvari imas prav okoli korona  filma, vseveden pa ni nihce od nas. Ko zacne clovek verjeti da vse ve in zna je z eno nogo ze na poti v prevaro (samega sebe).

Modus operandi je isti.  Ne glede na podrocje.  Cim clovek prevec odstopa od medijsko podprtega dominantnega prepricanja, zagovornike slednjega zanima le eno, kako ga zradirati, utisati, eliminirati.  Noben dialog, nobeni argumenti, nic drugega.  Zgodovina je polna taksnih vzorcev.

Ravno ljudje, ki zivljenje prevegetirate na domacem vrtu z mozgani na /off, brez vsakega poglabljanja samozaverovani v indoktrinirana prepricanja in vzorce obnasanje, si najbolj domisljajo, da jim je glede vsega vse jasno.  Ne jaz!  Jaz vem kaj vem, in zakaj, ker sem se poglabljal ali imam bogate izkusnje ali…  Vem pa tudi kje sem bos.  Vsepovsod kjer se nisem poglabljal.  In tam sem tiho, kvecjemu poslusam.  Milani tega sveta pa brez vsakega razumevanja, vsakega interesa karkoli razumeti, le samozaverovano podjebavajo “drugacne”.

Ne pisem tega kot zrtva.  Vse ima pluse in minuse.  Zgolj povem kako svet funkcionira.  In zakaj nas “elite” vozijo kot šajtrgo.  Ker je veliki vecini vse odvec.  Velika vecina bi se le pasla.  Razlog, da se vas toliko Slovencev ni pocepilo, je zgodovina.  Iz istega razloga je cela vzhodna Evropa najmanj precepljena.  Nic drugega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
slovenski desničar, 01.05.2023 ob 11:03

Bolj je vprašanje, zakaj anticepilci še naprej lažete o ljudeh, ki imajo težave zaradi cepljenja, v resnici pa ti važi kvazi znanci niti cepljeni niso bili.

V eni zadnji epizod z znanim angleskim kardiologom, kateremu se je lucka posvetla sele, ko mu je kmlau po cepitvi “nenadoma” umrl oce, sta z Joe Rogan-om govorila o nenavadni posebnosti covid zgodbe.  Ljudi, ki si drznejo povezati karkoli s covid cepivi, danes verniki v “znanost” dobesedno napadajo.  Videno na forumu.  Videno online na splosno.  Doziveto v zivo.  Taksna je realnost zivljenja v skrajno izmanipuliranem svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 01.05.2023 ob 19:44

V eni zadnji epizod z znanim angleskim kardiologom, kateremu se je lucka posvetla sele, ko mu je kmlau po cepitvi “nenadoma” umrl oce, sta z Joe Rogan-om govorila o nenavadni posebnosti covid zgodbe.  Ljudi, ki si drznejo povezati karkoli s covid cepivi, danes verniki v “znanost” dobesedno napadajo.  Videno na forumu.  Videno online na splosno.  Doziveto v zivo.  Taksna je realnost zivljenja v skrajno izmanipuliranem svetu.

To niso verniki v znanost, ampak verniki v lastne blodnje. Nočejo se odpovedati svoji veri in lažem v katere verjamejo in zaradi katerih so storili, kar so pač storili.

 

 

New Report

Close