Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
enkive, 09.06.2023 ob 17:12

Odgovor na objavo uporabnika
Lol152, 08.06.2023 ob 04:21

Covid že davno mimo,  od zarot se je uresničilo nič (zopet), vi bi pa kar še? A ni dovolj da ste se izkazali za totalno zabite in lahkoverne? Imate še fetiš na stalno poniževanje?

lej, pred 5. meseci je bilo objavljeno v avstralskih medijih zadnje poročilo o hospitaliziranih za covid 19, potem so prepovedali objavljati resnico in ne objavljajo več. Če grafa ne bo pokazalo, naj povem, da je bilo zadnji dan leta  2022 hospsitaliziranih 0% NECEPLJENIH, 57,3% 4 X CEPLJENIH, 26,6% 3 X CEPLJENIH, 15,4% 2 X CEPLJENIH in 0,7% 1 X CEPLJENIH… kaj ti to pove?

(https://pbs.twimg.com/media/FyFGBkFWAAEyJnm?format=jpg&name=900×900)

Pove mi da blefaš, ker namesto da polinkaš članek, ki ga lahko vsi odprejo, linkaš nek “graf”, ki ne deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
Lol760, 10.06.2023 ob 09:35

Pove mi da blefaš, ker namesto da polinkaš članek, ki ga lahko vsi odprejo, linkaš nek “graf”, ki ne deluje.

pa saj jasno prepisal številke, ker je vedel, da med-over.net, blokira vse linke

to sem tudi jaz že nekje brala, da je 97% – skoraj vsi na respiratorjih so umrli. Najbolj žalostno je, da so jim v protokol predpisali tudi pritisk vpihanega zraka, ki se je kasneje izkazal kot smrtonosni. Oni, ki so izdali tak protokol, so vedeli da bodo ljudje umirali- potrebovali so veliko mrtvih, da so lahko širili strah!!!

Odgovor na objavo uporabnika
MARČA1, 10.06.2023 ob 11:09

pa saj jasno prepisal številke, ker je vedel, da med-over.net, blokira vse linke

to sem tudi jaz že nekje brala, da je 97% – skoraj vsi na respiratorjih so umrli. Najbolj žalostno je, da so jim v protokol predpisali tudi pritisk vpihanega zraka, ki se je kasneje izkazal kot smrtonosni. Oni, ki so izdali tak protokol, so vedeli da bodo ljudje umirali- potrebovali so veliko mrtvih, da so lahko širili strah!!!

Ja, ker je vse res kar napiše nek kekec na internetu.

Kolikokrat se je že izkazalo da je glupi antivaxer nepismen in govori čisto nekaj drugega kakor je dejansko napisano v viru?

Odgovor na objavo uporabnika
Lol689, 10.06.2023 ob 16:39

Ja, ker je vse res kar napiše nek kekec na internetu.

Kolikokrat se je že izkazalo da je glupi antivaxer nepismen in govori čisto nekaj drugega kakor je dejansko napisano v viru?

in ti vedno vse napišeš tako kot ti plača farmacevtska mafija?

Odgovor na objavo uporabnika
kotejebe777, 10.06.2023 ob 19:12

in ti vedno vse napišeš tako kot ti plača farmacevtska mafija?

Še vedno ne vidimo članka.

Kolikokrat se je že izkazalo da je glupi antivaxer nepismen in govori čisto nekaj drugega kakor je dejansko napisano v viru?

Velikokrat, ampak še vedno niti približno tolikokrat kot smo vas, plačance farmacije, ujeli na laži.

Meni je prav presenetljivo, da se o plandemiji, koronskem terorju in v vseh lažeh s katerimi so nas šopali sploh ne govori in da se ne zahteva odgovornost vpletenih.

Novinar ameriškega media State of the Nation  Steven Fishman je zapisal – kopiram:

To vprašanje sem preložil svojemu prijatelju, dr. Mylu Canderianu, dr. [rojen kot Milos Iskanderianos, Krf, Grčija, 1938], ki je leta 2015 razvil patent za grafenov oksid za uporabo kot hematološko biološko orožje. Popolnoma pregledno bi rekel dr. Canderian »genocidni globalist«, ki sledi desetemu načelu Georgia Guidestones, o katerem se zelo redko razpravlja, in pravi: »Ne bodi rak na Zemlji; Pustite prostor naravi.” Dr. Canderian je zdravstveni sodelavec Svetovne zdravstvene organizacije in zelo podpira Klausa Schwaba in »veliko ponastavitev«, ki uvaja eno svetovno digitalno valuto, kar je sekundarni cilj WHO za leto 2022. Dr. Canderian je mnenja, da je 95 % svetovnega prebivalstva »nekoristnih jedcev«, ki jih je treba čim prej evtanazirati. “Poglejte središče Chicaga, Baltimora ali Los Angelesa,” je izjavil, “in jasno boste videli, zakaj je treba Neuporabne jedce pokončati kot pobesnele pse.” Izrazil je svoj prezir do “nalezljivih pedagogov”, ki promovirajo kritično rasno teorijo, in je prepričan, da bo “cepivo” naredilo konec “človeškemu raku na Zemlji”. Dr. Canderian je goreč zagovornik dolžnosti in obveznosti prostozidarstva, da reši svet »kuge človeštva«. Toda na osebni ravni si on in jaz deliva strast do iste eksotične jedi, ki jo strežejo v L’emince de Veau v Ženevi: kremna juha iz kolibrija, ki ji sledi losov jezik. Oba sva oboževalca kuharja Gastona Sere de Rivieresa, ki je kulinarični genij. Zato sem vprašal Mylo: “Kako lahko “cepljeni” z gotovostjo vedo, kako dolgo morajo živeti, ko so bili vbodeni?” Predstavil mi je informacije, imenovane »Formula konca cikla«. Pojasnil je, kako enostavno je izračunati. “Moč preprostosti,” je rekel. “Od injekcije do konca cikla je največ deset let,” [ali smrti], je pojasnil. “In to je zelo enostavno določiti.” Rekel je, da ga lahko vsak hematolog vidi v nekaj sekundah pod mikroskopom, še lažje pa pod elektronskim mikroskopom. “Odstotek krvi, ki je prizadet [ali kontaminirana] z grafenovim oksidom ali z njim, je recipročnost izračuna ob koncu cikla,” je razkril. Z drugimi besedami, »cepljenec« [kot imenuje vsakogar, ki je bil vboden z biološkim orožjem za dovoljenje za eksperimentalno uporabo Eugenics Depopulacija Lethal Injection], ki ima 20-odstotno poslabšanje grafenovega oksida v krvi, bo brez kakršnih koli drugih vhodnih meril živel 8 let. [10 let manj 20 %]. Nekdo s 70-odstotnim poslabšanjem grafenovega oksida ne bo živel več kot 3 leta. [10 let manj 70 %]. Dr. Jane Ruby je nedavno intervjuval Stew Peters v njegovem podcastu in pokazal primere, kako izgleda poslabšana kri, če je izpostavljena grafenovemu oksidu. Za tiste, ki ne vedo, je grafen oksid sestavni del proteinov in prionov Messenger RNA, ki je v vojni s srcem, pljuči, možgani in krvjo za kisik. Grafenov oksid je kisikova goba, ki telesu odvzema potrebni kisik in povzroča številne zaplete, vključno z, a ne omejeno na, anafilaktičnim šokom, strupenim strjevanjem krvi, usodno paralizo pljuč, mitohondrijskim rakom in endotelijskim rakom.” Stališče dr. Myla Canderiana je skoraj enako kot Klaus Schwab, Bill Gates in direktorji Big Pharma: NAJ VSI UMREJO! Vprašal sem Myla, kakšen je učinek drugega in tretjega strela ter ojačevalcev in kako to spremeni tabelo konca cikla. Mylo je odgovoril: »Vse je mogoče izmeriti s hematološkim testiranjem. Več injekcij in spodbujevalnikov dobijo imbecili, slabše bo videti njihova kri pod mikroskopom in hitreje se bodo spremenili v gnojilo.« Nazadnje sem ga vprašal, kako lahko takšna skupina elit ohranja zaroto o umoru toliko milijard ljudi tako skrivnostno.

Njegov odgovor je bil: “Ne veš veliko o prostozidarstvu, kajne, Steve?”

Original, če ga ne bo med.over.net blokiral:  https://stateofthenation.co/?p=78437

Še kar nočeš polinkati članka.

Odgovor na objavo uporabnika
Še kar ni, 20.06.2023 ob 17:03

Še kar nočeš polinkati članka.

link imađ točno nad tvojim postom, a ti očala posodim

Odgovor na objavo uporabnika
JAP0, 20.06.2023 ob 19:26

link imađ točno nad tvojim postom, a ti očala posodim

Link do objave s procenti o katerih je tekla beseda, nepismenec.

Odgovor na objavo uporabnika
Še kar ni, 20.06.2023 ob 23:43

Link do objave s procenti o katerih je tekla beseda, nepismenec.

če ne razumeš angleško ti ne morem pomagati, tekst je v angleščini, ti bu-tec

Odgovor na objavo uporabnika
JAP0, 21.06.2023 ob 14:20

če ne razumeš angleško ti ne morem pomagati, tekst je v angleščini, ti bu-tec

Nobenega ne zanima ta tvoj state of the nation s svojimi teorijami zarote. Sprašuje se za link do tistih procentov.

New Report

Close