Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
behja, 29.04.2023 ob 12:57

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno188, 29.04.2023 ob 12:46

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5780, 29.04.2023 ob 12:18

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021, 29.04.2023 ob 12:04

V času korone je bilo cepljenje glavna tema. Zdaj pa se te teme želijo cepilci takoj izogniti. Zakaj?

Mislim da smo že vsi utrujeni od tega, kovid je mimo, precepljenih je 5 miljard ljudi, življenje gre naprej. Ne mislim se več z anticepilci in teoretiki ukvarjat ker je čist brezveze. Edino kaj zgubim, je čas in par nevronov ko berem te nebuloze tako da lej, dobesedno mi več ni. Blo vam je dokazano in dopovedano na tisoč in več načinov, če pa ste pač idioti že sami po sebi, pa je to vaš problem.

kaj pa lazes… kovid je enako del druzbe kot bolezen kot je bil pred letom dni in par mesecev nazaj, pa smo bili takrat se zaprti, terorizirani s testi in certifikati povsod… danes pa lahko z istim virusom v druzbi normalno zivimo brez teroriziranja politike in belih teroristov.

Za mutacijo virusov nikoli slišal? Za to, da smo takrat imeli skoraj 1400 obolelih kovidarjev po bolnicah VSAK DAN, premalo respiratorjev za vse tiste ljudi, zdaj so pa zaradi kovida v bolnici 4, je tako težko razumet?

se vedno imamo omikron tako da ne jadaj…

In pol se vi sprašujete zakaj se noben noče več ukvarjat z vami haha. Pa poglej si to temo. Opet eno in isto, pa kdo ma faking cajt za pomilovanja vredne, žalostne in patetične osebke na tem forumu. Nihče. Pa odjebite že enkrat, res.

Kaj se pa maš za pogovarjat? Pač septembra, oktobra greš po naslednji šus in to je to :).

…ker nocemo uzet glavne teme vam necepilcem…

Odgovor na objavo uporabnika
NOVA 24, 29.04.2023 ob 13:02

A do mutacije je prišlo zaradi cepljenja ali bi se v vsakem primeru zgodila?

Virusi mutirajo ne glede na cepljenje.

O cepljenju se pogovarjat je enako kot bi se pogovarjal o snegu pred tremi leti. Sekta antivaxer butlov seveda tega ne dojame, ker so bolni v glavo.

Med korono ste imeli egotrip, ko ste našli sebi podobne anticepilske idiote. Nimate več tega občutja pripadnosti, pa imate malo krize. Bodo pa kmalu na voljo mRNA cepiva za raka in druge težke bolezni, pa boste spet lahko pisali nebuloze in teorije zarote.

Odgovor na objavo uporabnika
Je enako, 29.04.2023 ob 15:30

O cepljenju se pogovarjat je enako kot bi se pogovarjal o snegu pred tremi leti. Sekta antivaxer butlov seveda tega ne dojame, ker so bolni v glavo.

Kaj pa ti, vaxbutel dojameš? Ti je kaj jasno v življenju? Misliš, da se ne bo ponovilo, ti greš pa ko dojenček nazaj v srečno življenje?

Ja kaj pa naj to gonimo v nedogled? Piknjen sm 2x, vzelo mi je 2x po 5 min. Bolelo ni, posledic nimam. A se mi naj zdaj življenje okol tega vrti?

Odgovor na objavo uporabnika
ja kaj naj, 29.04.2023 ob 16:10

Ja kaj pa naj to gonimo v nedogled? Piknjen sm 2x, vzelo mi je 2x po 5 min. Bolelo ni, posledic nimam. A se mi naj zdaj življenje okol tega vrti?

Ja, počakaj še dve leti, potem boš pa mrtev. Vsi bomo umrli, saj je robi povedal, da gre za genocid nad nami in da bomo vsi cepljeni v roku 5 let mrtvi ali pa z groznimi posledicami….A ne verjamete Robiju?

Odgovor na objavo uporabnika
kako ste nadležni, 29.04.2023 ob 12:39

Vi anticepilci pa res ne morete naprej. Nadlegujete, težite… kot so že napisali, življenje gre naprej.

Samo antivakserji težite še v nedogled. Nekdo umre, spet anticepci na delu, da je umrl zaradi cepiva… in se ponavljate kot stara pokvarjena plošča. Pade ne kdo s strehe, se ubije, spet nabijate s ccepivom…

Čas gre naprej.

3 leta ste se nam posmehovali s teoretiki zarote, z ravnozemljasi, jaz sem zgubil tudi delo, ker nisem cepljen. Gonili ste to fake pandemijo, podpirali fasisticne rezime, da so se izzivljali nad ljudmi.  In ti mislis, da bom na vse kar pozabil?

Enim se je svet ustavil, ko ste se uprli cepljenju in se zdaj, ceprav ze zdavnaj ni vec aktualno, utrujate s tem, za ostale je slo pa zivljenje dalje.

Preteklost je mimo, zivi se zdaj. Vi pa ocitno rabite dramo. Najbolj smesno pa je, da ves cas cakate, kaj groznega se bo zgodilo cepljenim, namesto, da bi bili srecni zase in se ukvarjali a sabo.

Zakaj. Zato ker ne nabijamo o temi tako kot anticepilci….. Smo preziveli….a vas moti anticepilci….pozrite se pa nehajte zr s temi temami..nihce vas ne prenasa vec…

3 leta ste se nam posmehovali s teoretiki zarote, z ravnozemljasi, jaz sem zgubil tudi delo, ker nisem cepljen. Gonili ste to fake pandemijo, podpirali fasisticne rezime, da so se izzivljali nad ljudmi.  In ti mislis, da bom na vse kar pozabil?

No, maš prav. Jaz bi se tud še kar dolgo po tem počutu neumnega, če bi delo izgubil zaradi lastne trme pri taki malenkosti kot je 2x špikec.

Ukrepi so res bili pretirani in nekateri tudi malo neumni in JJ vlada je bila skorumpirana, sam to ne pomeni, da bolezni ni bilo in da je cepivo nek problem.

Janševa vlada ni bila skorumpirana! Janša  pač ni mogel proti vetru scat, tudi Janša je moral slediti tej svetovni noriji, drugače za lasten narod ne bi dobil milijard nepovratnih sredstev za.rqzvoj, obnovo, infrastrukturo. Ogromno tega danes zapravljajo levaki v ptičji vladi! V primerjavi s to ptičjo vlado sedaj pa je bila Janševa glede na delovnost zlata vlada.

Odgovor na objavo uporabnika
ja res, 29.04.2023 ob 17:17

3 leta ste se nam posmehovali s teoretiki zarote, z ravnozemljasi, jaz sem zgubil tudi delo, ker nisem cepljen. Gonili ste to fake pandemijo, podpirali fasisticne rezime, da so se izzivljali nad ljudmi.  In ti mislis, da bom na vse kar pozabil?

No, maš prav. Jaz bi se tud še kar dolgo po tem počutu neumnega, če bi delo izgubil zaradi lastne trme pri taki malenkosti kot je 2x špikec.

Ukrepi so res bili pretirani in nekateri tudi malo neumni in JJ vlada je bila skorumpirana, sam to ne pomeni, da bolezni ni bilo in da je cepivo nek problem.

Hahaha ja si lahko misliš da ma en dvoletnik večja jajca 😂 pa še povrh tega izgubiš službo.

Odgovor na objavo uporabnika
v spominu do smrti, 29.04.2023 ob 16:37

3 leta ste se nam posmehovali s teoretiki zarote, z ravnozemljasi, jaz sem zgubil tudi delo, ker nisem cepljen. Gonili ste to fake pandemijo, podpirali fasisticne rezime, da so se izzivljali nad ljudmi.  In ti mislis, da bom na vse kar pozabil?

Na 200+ zasedenih postelj na intenzivni vsak dan ste se itak požvižgali, ljudje na respiratorjih, to je blo zrežirano po vaše. Še danes, ko spoznam nove ljudi malo potipam če so nagnjeni k norenju ali ignoriranju napotkov ob prvi priliki ko se razmere v družbi zaostrijo. Korona je to lastnost dobro izpostavila pri vas.

Ker se nam ne da spet tega pogrevat?

Namesto, da bi razumeli, da je se vedno v toku najvecji zlocin clovestva vidimo, da masa ljudi se vedno ostaja za luno.

Danas bi moralo biti vsakemu jasno, da je bil virus nacrtno narejen v laboraturijih.  Varijante tega virusa so bile od leta 2019 daljeveckrat nacrtno lansirane v javnosti.  Prica smo bili se nikoli videnemu masovnemu teroriziranju ljudi zavoljo ciljev agende, ki nima veze s skrbje za zdravje ljudi.  Drugace povedano, covid agenda je zgolj del sirse WEF agende.  Cepiva so bila v naprej nacrtovana.  Niso ne ucinkovita, kaj sele varna.  Ravno obratno.  So vsestransko skodljiva.  Tako za prejemnike cepive kot njihovo okolico.  In dalec najbolj smrtonosna v zgodovini masovnega cepljenja populacije.  Oboje je bilo znano tako proizvajalcem kot odobriteljem.  Pa se je kljub temu siroke mnozice skozi navadne lazi, propagando in pogojevanje (pri)sililo v cepljenje.  Celo tako dalec se je slo, da so s pogubnimi posledicami precepili se pa se nosecnic in otrok.  Velika vecina t.i. stroke, od zdravnikov, akademikov in razno raznih funkcionarjev je dokazala, da so zgolj neumno self-serving orodje za dosego ciljev tistih nad njimi, nevredni vsakega zaupanja.  Kot tak se je izkazal celoten sistem v katerem zivimo.  Vse institucije, politika, mediji, … so zgolj orodje za vsestransko manipuliranje z nasimi zivljenji v korist agend, ki nimajo z nasu dobrobitjo nic.

Zgaornje je ze za nami.  Bi moralo biti vsakemu jasno.  Ta tema pa zgolj potrjuje, da ljudje ne glede na vse niti za milimeter ne spremenijo svojih prepricanj.  In ne glede na epilog, se iz njega nic ne naucite.  Po potrebi v lastni glavi spremenite zgodovino dogodkov, da v svojih oceh ostanejo sami sebi najbolj pametni, pravicni in on in sploh.  Tako je to v sodobni druzbi propagande in post-modernisticnih subjektivnih resnic.

Je to konec zgodbe?  Hahaha…  Tu se sele vidi brezupno zalunastvo ogromne vecine ljudi, ki jim je vse odvec dokler jim ne zagori direkt pod lastno ritjo.  Pa se takrat so jim vsi drugi krivi.  Ampak kar je za nami je zgolj ogrevanje.  Nobena slucajnost ni, da je v strahovitem porastu tako bolehnost kot umrljivost populacije.  Tako necepljenih.  Se bolj seveda cepljenih.  Znani so nekateri mehanizni tega.  Ampak koga to zanima, komu mar.  Je lazje ziveti na /ignore.  In se prepricevati, da tako ne morete nic narediti.  Skratka, situacija je brezupna.  Skoda vsakega truda komurkoli karkoli razlagati.  Ljudje tako za milimeter ne spremenite svojih prepricanja.  Edino smiselno je poskrbeti za lastno rit.  In potem se bedna vecina domislja, da je dobra, jaz pa slab.  Patetika.

 

Tule si izmenjajte teoretiki zarot maile, pa se med sabo dopisujte. Vem da se vam toži po korona časih ko ste egotripal, sam folku res presedate.

Se vam res zdi, da se je vrnilo vse tako, kot je bilo?

Oglašam se malo obširneje, kar zadeva vprašanje zdravstvenih posledic mRna cepiva, ki so ga zdravstveni delavci bolj ali manj vsiljevali veliko ljudem. Seveda ne gre samo za zdravstvene delavce, ki potencialnih prejemnikov cepiva niso primerno obveščali o možnih posledicah, pač pa gre tudi za politiko vlade in celo sedanje predsednice republike Musarjeve, ki je izrecno zapisala, kar je seveda nonsense, da “ne obstaja pravica ne biti cepljen”. Opažam, da v vseh drugih zahodnih državah na dan prihajajo srhljive statistike o presežni umrljivosti tistih, ki so bili cepljeni in zlasti tistih, ki so prejeli več kot en odmerek. O tem vprašanju, kolikor je meni znano, pri nas niso bile primerno objavljene statistike, niti ni kdo od odgovornih imel za primerno, da sploh naslovi to tragično vprašanje. Po tistem kar sem že objavil, ja Slovenija na 10. mestu, kar zadeva presežno umrljivost. S primerjavo s preteklimi leti treba ugotoviti absolutne številke, to je, koliko ljudi je zaradi cepiva dejansko umrlo. Tega se mora nekdo, ki je kvalificiran, lotiti. Po mojem mnenju je treba ustanoviti udarno skupino, ki se bo tega lotila in predvsem tudi lansirala to vprašanje v širšo javnost. Seveda se bodo tisti, pa to niso samo zdravniki, odgovornosti otepali, navajalo razne “strokovne” in tako dalje razloge. Ker pa se v mednarodni javnosti kristalizira jasno dejansko stanje, je zdaj notorno dejstvo, da odgovornost odločevalcev, političnih in drugih, obstaja. Zdaj gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic. Kot sem že objavil, sem vse od Bojane Beović pa navzdol vključno z vlado od samega začetka obveščal o strokovnih ugotovitvah, jim pošiljal in to sproti vse ugotovitve iz najbolj kompetentnih virov. Ne bodo mogli trditi, da ni niso bili od samega začetka strokovno obveščeni o nevarnosti in dejanski škodljivosti cepiva. Tudi sem jih obvestil, da zdaj ne gre več za vprašanje, ali je bilo cepivo smrtno nevarno, ampak gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic tega, kar se je dogajalo in kar se po prognozah ne le še dogaja, ampak se dogaja vedno bolj intenzivno. Gre za vprašanje porasta tako imenovanega turbo raka, za vsakojake nevrološke posledice, za miokarditis, za infarkte in tako imenovano množico nenadnih smrti. Ugotoviti je treba, koliko je tega v Sloveniji izbrati podatke od tistih, ki so ali so bili neposredno prizadeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3286, 29.04.2023 ob 18:57

Se vam res zdi, da se je vrnilo vse tako, kot je bilo?

Nikoli več ne bo, kot je bilo. Preveč je debilov, ki verjamejo lažnivim medijem in politični mafiji.

Debili se o tem nočejo pogovarjati, ker so zaradi tega, ker so bili nategnjeni, polni zlobe in sovraštva. Kdor je bil prevaran, se o tem zaradi jeze ni sposoben normalno pogovarjati.

Brez debilov ne bi bilo covid zločina. Zato niso krivi samo fašistični janšisti, ampak vsa zabita čreda, ki je pri zločinu sodelovala.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
en dr., 29.04.2023 ob 19:05

Oglašam se malo obširneje, kar zadeva vprašanje zdravstvenih posledic mRna cepiva, ki so ga zdravstveni delavci bolj ali manj vsiljevali veliko ljudem. Seveda ne gre samo za zdravstvene delavce, ki potencialnih prejemnikov cepiva niso primerno obveščali o možnih posledicah, pač pa gre tudi za politiko vlade in celo sedanje predsednice republike Musarjeve, ki je izrecno zapisala, kar je seveda nonsense, da “ne obstaja pravica ne biti cepljen”. Opažam, da v vseh drugih zahodnih državah na dan prihajajo srhljive statistike o presežni umrljivosti tistih, ki so bili cepljeni in zlasti tistih, ki so prejeli več kot en odmerek. O tem vprašanju, kolikor je meni znano, pri nas niso bile primerno objavljene statistike, niti ni kdo od odgovornih imel za primerno, da sploh naslovi to tragično vprašanje. Po tistem kar sem že objavil, ja Slovenija na 10. mestu, kar zadeva presežno umrljivost. S primerjavo s preteklimi leti treba ugotoviti absolutne številke, to je, koliko ljudi je zaradi cepiva dejansko umrlo. Tega se mora nekdo, ki je kvalificiran, lotiti. Po mojem mnenju je treba ustanoviti udarno skupino, ki se bo tega lotila in predvsem tudi lansirala to vprašanje v širšo javnost. Seveda se bodo tisti, pa to niso samo zdravniki, odgovornosti otepali, navajalo razne “strokovne” in tako dalje razloge. Ker pa se v mednarodni javnosti kristalizira jasno dejansko stanje, je zdaj notorno dejstvo, da odgovornost odločevalcev, političnih in drugih, obstaja. Zdaj gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic. Kot sem že objavil, sem vse od Bojane Beović pa navzdol vključno z vlado od samega začetka obveščal o strokovnih ugotovitvah, jim pošiljal in to sproti vse ugotovitve iz najbolj kompetentnih virov. Ne bodo mogli trditi, da ni niso bili od samega začetka strokovno obveščeni o nevarnosti in dejanski škodljivosti cepiva. Tudi sem jih obvestil, da zdaj ne gre več za vprašanje, ali je bilo cepivo smrtno nevarno, ampak gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic tega, kar se je dogajalo in kar se po prognozah ne le še dogaja, ampak se dogaja vedno bolj intenzivno. Gre za vprašanje porasta tako imenovanega turbo raka, za vsakojake nevrološke posledice, za miokarditis, za infarkte in tako imenovano množico nenadnih smrti. Ugotoviti je treba, koliko je tega v Sloveniji izbrati podatke od tistih, ki so ali so bili neposredno prizadeti.

Kot sem že napisal, zločinci ne bodo sami sebi sodili, saj so vpleteni vsi. Od politikov, sodstva in državnega tožilca.

Sicer pa pohvale za resničen zapis.

Ne morte prebolt. Kakšne mevže in labilneži.

New Report

Close