Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Zakaj se cepilci nočete več pogovarjati o cepljenju?

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 29.04.2023 ob 18:22

Namesto, da bi razumeli, da je se vedno v toku najvecji zlocin clovestva vidimo, da masa ljudi se vedno ostaja za luno.

Danas bi moralo biti vsakemu jasno, da je bil virus nacrtno narejen v laboraturijih.  Varijante tega virusa so bile od leta 2019 daljeveckrat nacrtno lansirane v javnosti.  Prica smo bili se nikoli videnemu masovnemu teroriziranju ljudi zavoljo ciljev agende, ki nima veze s skrbje za zdravje ljudi.  Drugace povedano, covid agenda je zgolj del sirse WEF agende.  Cepiva so bila v naprej nacrtovana.  Niso ne ucinkovita, kaj sele varna.  Ravno obratno.  So vsestransko skodljiva.  Tako za prejemnike cepive kot njihovo okolico.  In dalec najbolj smrtonosna v zgodovini masovnega cepljenja populacije.  Oboje je bilo znano tako proizvajalcem kot odobriteljem.  Pa se je kljub temu siroke mnozice skozi navadne lazi, propagando in pogojevanje (pri)sililo v cepljenje.  Celo tako dalec se je slo, da so s pogubnimi posledicami precepili se pa se nosecnic in otrok.  Velika vecina t.i. stroke, od zdravnikov, akademikov in razno raznih funkcionarjev je dokazala, da so zgolj neumno self-serving orodje za dosego ciljev tistih nad njimi, nevredni vsakega zaupanja.  Kot tak se je izkazal celoten sistem v katerem zivimo.  Vse institucije, politika, mediji, … so zgolj orodje za vsestransko manipuliranje z nasimi zivljenji v korist agend, ki nimajo z nasu dobrobitjo nic.

Zgaornje je ze za nami.  Bi moralo biti vsakemu jasno.  Ta tema pa zgolj potrjuje, da ljudje ne glede na vse niti za milimeter ne spremenijo svojih prepricanj.  In ne glede na epilog, se iz njega nic ne naucite.  Po potrebi v lastni glavi spremenite zgodovino dogodkov, da v svojih oceh ostanejo sami sebi najbolj pametni, pravicni in on in sploh.  Tako je to v sodobni druzbi propagande in post-modernisticnih subjektivnih resnic.

Je to konec zgodbe?  Hahaha…  Tu se sele vidi brezupno zalunastvo ogromne vecine ljudi, ki jim je vse odvec dokler jim ne zagori direkt pod lastno ritjo.  Pa se takrat so jim vsi drugi krivi.  Ampak kar je za nami je zgolj ogrevanje.  Nobena slucajnost ni, da je v strahovitem porastu tako bolehnost kot umrljivost populacije.  Tako necepljenih.  Se bolj seveda cepljenih.  Znani so nekateri mehanizni tega.  Ampak koga to zanima, komu mar.  Je lazje ziveti na /ignore.  In se prepricevati, da tako ne morete nic narediti.  Skratka, situacija je brezupna.  Skoda vsakega truda komurkoli karkoli razlagati.  Ljudje tako za milimeter ne spremenite svojih prepricanja.  Edino smiselno je poskrbeti za lastno rit.  In potem se bedna vecina domislja, da je dobra, jaz pa slab.  Patetika.

 

+++

 

Te teme imate tuml sekta namesto piknikov in kresovanj? Ja saj, nekaj pa tudi vi morate imet….☝️

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 29.04.2023 ob 19:10

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3286, 29.04.2023 ob 18:57

Se vam res zdi, da se je vrnilo vse tako, kot je bilo?

Nikoli več ne bo, kot je bilo. Preveč je debilov, ki verjamejo lažnivim medijem in politični mafiji.

Debili se o tem nočejo pogovarjati, ker so zaradi tega, ker so bili nategnjeni, polni zlobe in sovraštva. Kdor je bil prevaran, se o tem zaradi jeze ni sposoben normalno pogovarjati.

Brez debilov ne bi bilo covid zločina. Zato niso krivi samo fašistični janšisti, ampak vsa zabita čreda, ki je pri zločinu sodelovala.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
en dr., 29.04.2023 ob 19:05

Oglašam se malo obširneje, kar zadeva vprašanje zdravstvenih posledic mRna cepiva, ki so ga zdravstveni delavci bolj ali manj vsiljevali veliko ljudem. Seveda ne gre samo za zdravstvene delavce, ki potencialnih prejemnikov cepiva niso primerno obveščali o možnih posledicah, pač pa gre tudi za politiko vlade in celo sedanje predsednice republike Musarjeve, ki je izrecno zapisala, kar je seveda nonsense, da “ne obstaja pravica ne biti cepljen”. Opažam, da v vseh drugih zahodnih državah na dan prihajajo srhljive statistike o presežni umrljivosti tistih, ki so bili cepljeni in zlasti tistih, ki so prejeli več kot en odmerek. O tem vprašanju, kolikor je meni znano, pri nas niso bile primerno objavljene statistike, niti ni kdo od odgovornih imel za primerno, da sploh naslovi to tragično vprašanje. Po tistem kar sem že objavil, ja Slovenija na 10. mestu, kar zadeva presežno umrljivost. S primerjavo s preteklimi leti treba ugotoviti absolutne številke, to je, koliko ljudi je zaradi cepiva dejansko umrlo. Tega se mora nekdo, ki je kvalificiran, lotiti. Po mojem mnenju je treba ustanoviti udarno skupino, ki se bo tega lotila in predvsem tudi lansirala to vprašanje v širšo javnost. Seveda se bodo tisti, pa to niso samo zdravniki, odgovornosti otepali, navajalo razne “strokovne” in tako dalje razloge. Ker pa se v mednarodni javnosti kristalizira jasno dejansko stanje, je zdaj notorno dejstvo, da odgovornost odločevalcev, političnih in drugih, obstaja. Zdaj gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic. Kot sem že objavil, sem vse od Bojane Beović pa navzdol vključno z vlado od samega začetka obveščal o strokovnih ugotovitvah, jim pošiljal in to sproti vse ugotovitve iz najbolj kompetentnih virov. Ne bodo mogli trditi, da ni niso bili od samega začetka strokovno obveščeni o nevarnosti in dejanski škodljivosti cepiva. Tudi sem jih obvestil, da zdaj ne gre več za vprašanje, ali je bilo cepivo smrtno nevarno, ampak gre že za vprašanje odgovornosti in pravnih posledic tega, kar se je dogajalo in kar se po prognozah ne le še dogaja, ampak se dogaja vedno bolj intenzivno. Gre za vprašanje porasta tako imenovanega turbo raka, za vsakojake nevrološke posledice, za miokarditis, za infarkte in tako imenovano množico nenadnih smrti. Ugotoviti je treba, koliko je tega v Sloveniji izbrati podatke od tistih, ki so ali so bili neposredno prizadeti.

+++

 

Najhuje je, ker bo zdaj podobna psevdoznanost diktirala ne samo tri leta, ampak prihodnja desetletja, na podlagi klime tokrat. Čreda ki ni sposobna zahtevati, da odgovorni za zadnja tri leta odgovarjajo, bo kimala tudi vsem nadaljnjim nebulozam, zaradi katerih bo revnejša. Nič imeli in srečni. Way to go v prepad, pa še vse ostale zraven povleči. Budale.

Odgovor na objavo uporabnika
Jpjpjp, 29.04.2023 ob 20:05

+++

 

Najhuje je, ker bo zdaj podobna psevdoznanost diktirala ne samo tri leta, ampak prihodnja desetletja, na podlagi klime tokrat. Čreda ki ni sposobna zahtevati, da odgovorni za zadnja tri leta odgovarjajo, bo kimala tudi vsem nadaljnjim nebulozam, zaradi katerih bo revnejša. Nič imeli in srečni. Way to go v prepad, pa še vse ostale zraven povleči. Budale.

Saj imamo vas tuml sekto, boste pa menda ja kaj poštimal, ne le blejal po virtuali? Se boste menda žrtvoval za nas, če ste tako zagnani, da mi lahko nemoteno živimo in se ne obremenjujemo s tem, mar ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7918, 29.04.2023 ob 17:38

Odgovor na objavo uporabnika
v spominu do smrti, 29.04.2023 ob 16:37

Odgovor na objavo uporabnika
kako ste nadležni, 29.04.2023 ob 12:39

Vi anticepilci pa res ne morete naprej. Nadlegujete, težite… kot so že napisali, življenje gre naprej.

Samo antivakserji težite še v nedogled. Nekdo umre, spet anticepci na delu, da je umrl zaradi cepiva… in se ponavljate kot stara pokvarjena plošča. Pade ne kdo s strehe, se ubije, spet nabijate s ccepivom…

Čas gre naprej.

3 leta ste se nam posmehovali s teoretiki zarote, z ravnozemljasi, jaz sem zgubil tudi delo, ker nisem cepljen. Gonili ste to fake pandemijo, podpirali fasisticne rezime, da so se izzivljali nad ljudmi.  In ti mislis, da bom na vse kar pozabil?

Na 200+ zasedenih postelj na intenzivni vsak dan ste se itak požvižgali, ljudje na respiratorjih, to je blo zrežirano po vaše. Še danes, ko spoznam nove ljudi malo potipam če so nagnjeni k norenju ali ignoriranju napotkov ob prvi priliki ko se razmere v družbi zaostrijo. Korona je to lastnost dobro izpostavila pri vas.

Seveda je bilo. Kako vem? 3x lahko ugibas. Namig: dejstva nisem pobral z nobenega medija, z nobenega FB ali podobnega. Zdaj pa ugibaj naprej, zakaj vem, da je bilo fejkano. Pa sluzbo sem cez nekaj mesecev dobil nazaj, ker je bilo prevec cepilcev bolnih in je manjkalo kadra. Jesen/ zima 2021/22.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid 2021, 29.04.2023 ob 12:04

V času korone je bilo cepljenje glavna tema. Zdaj pa se te teme želijo cepilci takoj izogniti. Zakaj?

Ker je virus mutiral v precej manj nevarno različico in cepljenje ni več prioriteta. Zakaj se pa anticepilci še vedno ukvarjate s cepljenjem? Še vedno skušate sami sebe prepričati, kako so cepiva ibee bad…no saj kmalu se boste provosebno soočili z otroško paralizo.

Odgovor na objavo uporabnika
saj imajo novo kost, 29.04.2023 ob 12:52

Antivakserji so se umirilli za en čas, glede cepiv, ker so našli novo kost. Ukrajino. So odprli na tisoč tem, kjer so se na kolena metali pred Putina, Ruse… zdaj to ni več zanimvo pa spet težijo s cepivi.

Na vsak način hočejo pozornost. Zdaj čisto jokavi, ker so trdili, da so čipi v cepivih pa še kar ni nobenih čipov nikjer….

Aja, saj imate 5G tudi. Lahko s tem težite, da ne boste ves čas samo s cepivi.

Mogoče bodo pa spet začeli s tem, da je Zemlja ravna, s HAARPI, bilderbergi, chemtraili pa reptilci, saj se vrtijo v krogu vedno.

Te vaše anticepilske debate so iz oči ostalih judi videti, kot da gledaš vaške posebneže ko se menijo in fantazirajo. Kot iz teh slovenskih dramskih besedil, Veliki briljantni valček, ko en misli da je napoleon ali pa od Tantadruja prijatelj ki venomer ponavlja samo repa in krompir ker so ga v preteklosti silili samo to jesti. Dejte se mal zazret v te vaše vedenjske vzorce, brez repa in glave. V krogu se vrtite kot se vedno zgodi z nerazumnimi ideologijami, ki jim zdaj zmanjkuje goriva, ker na ničemer ne temeljijo. Umetno jih morate podžigat da upravičite vse v kar verjamete in kar mislite da predstavlja vašo osebnostno jedro. Brez tega ste popolnoma prazni, brez vsebine in brez življenjskega smisla. Najbolj vas pa boli ego, ko to obdobje vašega pametovanja brez podlage mineva.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5780, 29.04.2023 ob 12:18

Mislim da smo že vsi utrujeni od tega, kovid je mimo, precepljenih je 5 miljard ljudi, življenje gre naprej. Ne mislim se več z anticepilci in teoretiki ukvarjat ker je čist brezveze. Edino kaj zgubim, je čas in par nevronov ko berem te nebuloze tako da lej, dobesedno mi več ni. Blo vam je dokazano in dopovedano na tisoč in več načinov, če pa ste pač idioti že sami po sebi, pa je to vaš problem.

Saj veš, kako v današnjih časih prepoznaš idiota.

Idiot še zdaj, po vsem, kar se ve in je bilo objavljeno in so priznali sami promotorji cepljenja, npr. dr. Fauci, še vedno zagovarja in opravičuje (popolnoma neučinkovito) cepljenje proti Covidu.

Vas niti ni tako malo.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da ja, 29.04.2023 ob 21:36

Saj veš, kako v današnjih časih prepoznaš idiota.

Idiot še zdaj, po vsem, kar se ve in je bilo objavljeno in so priznali sami promotorji cepljenja, npr. dr. Fauci, še vedno zagovarja in opravičuje (popolnoma neučinkovito) cepljenje proti Covidu.

Vas niti ni tako malo.

Okej Tantadruj.

Ja itak, da je bilo vse načrtno narejeno. In ti še vedno misliš, da je bil cilj tega genocida pobiti ljudi s cepivom? Butelj zabiti. Že virus sam je narejen tako, da si na dolgi rok najebal, če si korono prebolel. Tudi tiste palčke za testiranje niso tako globoko v nos rinili kar tako. Virus se je hitro širil že ob bežnih stikih, torej ga ni treba skoraj iz možganov vrtat, ampak se je nahajal že v slini in na začetku nosnic. Kaj ti še ni jasno? Ti pa še kar o tem cepivu nabijaš, vse drugo pa si kar verjel, al kaj?

Za butca D dimerja.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 29.04.2023 ob 12:15

Še imaš zagrizene piknjence!

Fizik, filozof in znanstvenik, pazit to!: dr. znanosti, ki neumorno trosi reklamo za varna in učinkovita peciva ter zmerja anticepilce in teoretike zarote.

Štiri krat je piknjen!

Doktorat znanosti ni enako kot INTELIGENCA.

Če ima nekdo doktorat lahko pomeni tudi da gre za idiota, kretena z doktoratom. Že videno nekajkrat.

V dani situacije je pomembnejsi sodni epilog prakticno nemogoc.  Morebitne obsodbe na lokalnem nivoju pa prakticno nic ne sprememnijo.  Zal.  Namreč, problem je globalne narave.  Karavana agende bo sla naprej.   Kar se tice zdravja pa je skoda tako ze narejena.  Prakticno vsem se je resno povecalo tveganje za niz bolezni.  Ce bo treba, pa bodo lansirali še respiratorno verzijo HIV virusa.  Nova “mutacija”.  In se lahko jebemo.  Zlata jama za farmacevtsko industrijo.  Popolna kontrola populacije.

Ze to, da se ogromna vecina ljudi, ne glede na katerem bregu so, sploh ne zaveda niti pogostosti v zivo predvajanih medijsko odmevnih primerov nenadnih kolapsov, kje je tu še vse drugo, dosti pove o brezupnosti situacije.  Ljudje v lastni druzini (iz “stroke”) dozivijo nenadno smrt in turba raka pa niti slišati ne morejo, da bi to znalo biti kakorkoli povezano s covid ali cepivom.

V druzini bivse, skoraj sami zdravniki, so se lani borili z nenadno epizoda EBV, kasneje pa s tumorjem na mozganih, pa bog ne daj omeniti covid.

Pred slabim letom dni se mi znanka potozi, da ima nenadoma hudo bolnega sina, vestibular neuritis.  Po tem, ko ji posljem link na znanstveni clanek (BMJ) o povezavi s covid cepivom (kak teden prej je bil cepljen), pac v zelji kakorkoli pomagati, sva bolj kot ne koncala.  Namrec, verniki so prav alergicni na vse v tej smeri.

Indoktrinirana noseca ginekologinja je pred 2 leti izkoristila prvo priloznost, da se gre cepit.  Se preden sem jo poznal.  Nosecnost je seveda kmalu izgubila.  Se danes misli, da sem idiot, ker ne zaupam “znanosti”.  Zato sva tudi koncala kratko razmerje.

Zgodba se lani ponovi z drugo zensko, ravno tako zaposleno v zdravstvu.  Ta me celo obtozi ocetovstva.  Tako da sem imel priloznost iz prve roke spremljati potek nosecnosti in spontani splav.  Pac, se ena, ki je skupaj z druzino se vedno prepricana v prodano ji propagando.  Vidi kaj pocnem v smeri detox-a.  Iz njene perspektive je problem v meni, ker se s tem “obremenjujem”.

Wanna-be bivsa, sveza pediatrinja, se je pretegnila, da se je lahko preko vrste cim prej cepila.  To, da ji je v roku keks po cepitvi umrl dedek, ni pomenilo nic.  Se danes je adijo pamet.

Premoznemu politicno povezanemu prijatelju v roku keks od cepitve umre oce.  Demenca.  Mami odkrijejo raka.  Vsi cepljeni kolikokrat se je dalo.  Zanje sem jaz cudak…  Zadnje kar jim pade na pamet je kaksna povezava s covidom ali cepivi.

Pred letom dni neznanka sredi cerkve par metrov od mene zgubi zavest.  Ono, en trenutek stoji.  Naslednji trenutek je na tleh.  In tako morda 20 minut.  Vmes pride do epizode nekontroliranega trzanja nog.  Nakar po intervenci pride k sebi.  Kolegice zdravnice?  Vemo cesa se ne sme niti omenjati.

Niti ne 40 letna sorodnika ene bivse leta ‘21 hospitalizirajo zaradi covid-a.  Hkrati!  Hkrati tudi umreta.  V bolnici.  Slucajnost ali protokol “zdravljenja”?  O tem se ne govori.

Bivsi soprog nekdanje prijateljice, renomiran pedijater, je celo gonjo zganjal glede cim prejsnjega cepljenja otrok.  Tudi svojega.  Seveda tudi ona se vedno indoktrinirana v duhu “znanosti”.  Vemo katera tema je bila tabu.

Dovolj.  Pa bi lahko le se nadaljeval.  In to so le iz mojega kroga ljudi.  Masa ljudi je tako mocno indoktrinirana s propagando, da so slepi in gluhi za vse kar se z indoktriniranim ne sklada.  Sami “izobrazenci”.  Mnogi iz “stroke”.  En izmed nastetih se ni v karkoli poglabljal.  Sama slepa vera v propagando jih je bila in jih ostaja.  Clovek ne bi verjel, ce ne bi vse to sam dozivel.  O svojih s covidom in cepivi povezanih problemih neceljene osebe, neumnega fuc.kboy-a cepljenih butar, ne bom pisal.  Zato pa sem ze zato s problamatiko in zadnjimi dognanji se kako na ti.  Ker klinc pa osebne izkusnje, od prijateljev, videne, dozivete, rekla kazala, prebrane, itd.  Vse to odraza tudi statistika.  Danes so znani ze mehanizmi za to ali ono.

Kakorkoli ze, verniki ostajajo verniki.  Premik je mikroskopski.  In v taksnem svetu nam ni pomoci.  Cim vidis, da z nekom nisi na isti valovni dolzini, je vsaka razprava zguba casa.  Ljudi so imuni na vsako argumentacijo.  Se dve smrti v lastni druzini vecine ne zbudijo.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ojoj a res al kaj, 29.04.2023 ob 22:26

Za butca D dimerja.

Bedaki ste bili bedaki in bedaki ostajate.  To je my point.

Ko spoznas, da imas opravka z bedakom, ga odj.  Zato se na tak dismissive nacin tudi obnasam do vecina na forumu.  Vsaka argumentacija svojih stalisc, referenciranje kakrsnakoli dejstev, poskus kakorkoli pomagati, … je nesmiselna zguba casa in energije.

Ko enkrat spoznas, da ogromna vecina ljudi ni niti za milimeter pripravljena spremeniti indoktriniranih prepricanj magari ce zgubijo lastnega otroka ali starse, dojames moc propagande, indoktrinacije, ki smo ji prica.

Tema je nepomembna.  Covid je zgolj zadnji tak primer.  Velika vecina ljudi je sveto prepricana v ene same neumnosti.  Na vseh zivih podrocjih.  Brez da bi se kadarkoli v zivljenju v karkoli od tega v kar verjamejo poglabljali.  Klinc, se ponosni so na nepoglabljanje.  Za boljse se imajo.

Zato pa imajo “elite” tak prezir do vecine ljudi.  Imajo vas za neumne ovce za strizenje.  Le da so dovolj prebrisani, da vas zavolje lastne koristi na finjaka peljejo scat.  Medtem ko jaz vec nic ne potrebujem.  Boli me kaj si budale o meni mislijo.

Robi, se strinjam. Nikoli več ne bo kot je bilo prej. Iz te Covid histerije smo se ljudje, ki znamo misliti s svojo glavo, zelo veliko naučili. Kreteni seveda nič. Zganjajo samo zlobo in jezo, ker so bili grdo nategnjeni. Najbolj so jezni na tiste, ki se nismo pustili nategniti kot ovce.

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 29.04.2023 ob 23:46

Ko spoznas, da imas opravka z bedakom, ga odj.  Zato se na tak dismissive nacin tudi obnasam do vecina na forumu.  Vsaka argumentacija svojih stalisc, referenciranje kakrsnakoli dejstev, poskus kakorkoli pomagati, … je nesmiselna zguba casa in energije.

Ko enkrat spoznas, da ogromna vecina ljudi ni niti za milimeter pripravljena spremeniti indoktriniranih prepricanj magari ce zgubijo lastnega otroka ali starse, dojames moc propagande, indoktrinacije, ki smo ji prica.

Tema je nepomembna.  Covid je zgolj zadnji tak primer.  Velika vecina ljudi je sveto prepricana v ene same neumnosti.  Na vseh zivih podrocjih.  Brez da bi se kadarkoli v zivljenju v karkoli od tega v kar verjamejo poglabljali.  Klinc, se ponosni so na nepoglabljanje.  Za boljse se imajo.

Zato pa imajo “elite” tak prezir do vecine ljudi.  Imajo vas za neumne ovce za strizenje.  Le da so dovolj prebrisani, da vas zavolje lastne koristi na finjaka peljejo scat.  Medtem ko jaz vec nic ne potrebujem.  Boli me kaj si budale o meni mislijo.

Tako tako, to je lajf. Ti kar nalagaj čreva, kaj boš pa, tud če noben ne bere. Jutri, ko bomo ostali na kresovanjih še pojačaj in prav tako za 1.in 2, maj, da ne boš do konca popizdilo od osamljenosti ☝️…….jaooooooo. 😁

Zato, ker tema več ni aktualna. Aktualna je samo vam butalcem anticepislkim, ki bi še dalje driblali teorije zarot.

Tega kar lahko tu napisem ljudem ne gre v zivo govoriti.  What’s the point?

In tu je vrednost forumov kot je tale.  Clovek lahko spozna kako ljudje dejansko razmisljajo.  Ker kaj ti ce clovek, ki se pred tabo pretvarja, da je nekaj kar ni??

In, jasno, cim nisi slepi vernik v propagando, si zadnji indoktrinirani bedak iz hriba nad KK domislja, da moras biti vse najslabse, lol.  Ljudje, ki se v zivljenju niso v nic poglabljali, so prepricani, da jim je vse jasno, lol.  Hvala bogu za internet.  Brez njega bi cudak v svetu indoktriniranih idiotov dejansko bil osamljen.  Tako pa sem vse prej kot to.  Ceprav za razliko od velike vecine svet vidim precej bolj realno.  Ni mi treba na monu sodelovati v vsak dan bolj neumnih tric trac cvekih.  Od taksnih tem pa je korist.  Tudi zame.  Ker pokazejo realnost stanje sedanjosti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 00:11

Tega kar lahko tu napisem ljudem ne gre v zivo govoriti.  What’s the point?

In tu je vrednost forumov kot je tale.  Clovek lahko spozna kako ljudje dejansko razmisljajo.  Ker kaj ti ce clovek, ki se pred tabo pretvarja, da je nekaj kar ni??

In, jasno, cim nisi slepi vernik v propagando, si zadnji indoktrinirani bedak iz hriba nad KK domislja, da moras biti vse najslabse, lol.  Ljudje, ki se v zivljenju niso v nic poglabljali, so prepricani, da jim je vse jasno, lol.  Hvala bogu za internet.  Brez njega bi cudak v svetu indoktriniranih idiotov dejansko bil osamljen.  Tako pa sem vse prej kot to.  Ceprav za razliko od velike vecine svet vidim precej bolj realno.  Ni mi treba na monu sodelovati v vsak dan bolj neumnih tric trac cvekih.  Od taksnih tem pa je korist.  Tudi zame.  Ker pokazejo realnost stanje sedanjosti.

 

Razumeš iz izkušenj verjetno, da te v živo ne bi nihče prenašal. Nimaš pa toliko razvitih možganov, da bi dojel, da te tudi na netu ne.

Odgovor na objavo uporabnika
en iz bifeja, 29.04.2023 ob 23:54

Zato, ker tema več ni aktualna. Aktualna je samo vam butalcem anticepislkim, ki bi še dalje driblali teorije zarot.

NI več aktualna? One word for ya: p53. Just sayin. Ka pa te to je? Domača naloga za ovce.

Aktualna propaganda se prav trudi ovce usmeriti v “vse je mimo, pozabimo”.  Nic drugace kot nekdanje hujskanje proti neodgovornezem, antivaxxerjem, itd.

Veste zakaj?  Predvsem zato, ker se skusa cim prej presekati vsako povezavo z nenadnim strmim porastom smrtnosti in nizom bolezni.  Cim uspes zamegliti razliko med cepljenim in necepljenim ter porast bolezni in smrtnosti agenda zmaga.  In v taksnem svetu bomo zaradi ovc za strizenje tudi pristali.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jpjpjp, 30.04.2023 ob 00:22

NI več aktualna? One word for ya: p53. Just sayin. Ka pa te to je? Domača naloga za ovce.

Ljudje normalno živimo, le teoretiki imate nenehno težave in ste izgleda brez življenja

Odgovor na objavo uporabnika
D dimer, 30.04.2023 ob 00:30

Aktualna propaganda se prav trudi ovce usmeriti v “vse je mimo, pozabimo”.  Nic drugace kot nekdanje hujskanje proti neodgovornezem, antivaxxerjem, itd.

Veste zakaj?  Predvsem zato, ker se skusa cim prej presekati vsako povezavo z nenadnim strmim porastom smrtnosti in nizom bolezni.  Cim uspes zamegliti razliko med cepljenim in necepljenim ter porast bolezni in smrtnosti agenda zmaga.  In v taksnem svetu bomo zaradi ovc za strizenje tudi pristali.

 

Misliš ti teslo, da te kdo sploh bere ko vidi tvoj vzdevek?

New Report

Close