Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Ha ha ha ha faca. Zdaj pa streznitev zate. Take budale ni. Take nočemo moških s prtljago. Hočemo svoje otroke, s svojimi moškimi, ne tujih. Niti nočemo gledat tvojega premoženja, ki si ga gradil z bivšo ali s pokojno, ker smrdi po njej. S svojimi moškimi hočemo svoje zgradit. Pa tudi skupnega premoženja ne želimo deliti s tvojimi otroci od prej. Face it.
[/quote]
Si se pa posteno ustela metuljcica. Jaz sem locen, imam otroka. Izbire samskih brez otrok po locitvi je bila vec kot samo presenetljiva. Je pa res, da sem premozen. Zbral sem si tisto, ki mi je najbolj ustrezala. Lepoticka, je, mlada in voljna in sedaj tudi noseca. Tko da, jebiga


Si se pa posteno ustela metuljcica. Jaz sem locen, imam otroka. Izbire samskih brez otrok po locitvi je bila vec kot samo presenetljiva. Je pa res, da sem premozen. Zbral sem si tisto, ki mi je najbolj ustrezala. Lepoticka, je, mlada in voljna in sedaj tudi noseca. Tko da, jebiga
[/quote]

Ne bo dolgo, brez skrbi 😉

Ne bo dolgo, brez skrbi 😉
[/quote]
Ves koliko casa bo? Natancno toliko, kot bo meni ustrezalo.


Si se pa posteno ustela metuljcica. Jaz sem locen, imam otroka. Izbire samskih brez otrok po locitvi je bila vec kot samo presenetljiva. Je pa res, da sem premozen. Zbral sem si tisto, ki mi je najbolj ustrezala. Lepoticka, je, mlada in voljna in sedaj tudi noseca. Tko da, jebiga
[/quote]
No no ne vazi se.v teh časih pa res ni problem najti ženske brez otrok.
Razvajenke.vse bi sam po svetu hodile,kofetkale in izkoriščale moške.oglasi se čez par let ko boš ločen drugič.


Ves koliko casa bo? Natancno toliko, kot bo meni ustrezalo.
[/quote]

Uživaj v nosečnosti :-))


No no ne vazi se.v teh časih pa res ni problem najti ženske brez otrok.
Razvajenke.vse bi sam po svetu hodile,kofetkale in izkoriščale moške.oglasi se čez par let ko boš ločen drugič.
[/quote]
Drugic locen sigurno ne bom. To bi pomenilo, da sem neumen in se dvakrat porocil. Je pa seveda mozno, da se bom razsel, ce mi situacija ne bo vec odgovarjala


Drugic locen sigurno ne bom. To bi pomenilo, da sem neumen in se dvakrat porocil. Je pa seveda mozno, da se bom razsel, ce mi situacija ne bo vec odgovarjala
[/quote]

Že razmišljaš o razhodu ? Slab znak. To pa je zato, ker vstopate v zveze brez ljubezni in iz popolnoma napačnih razlogov.


Si se pa posteno ustela metuljcica. Jaz sem locen, imam otroka. Izbire samskih brez otrok po locitvi je bila vec kot samo presenetljiva. Je pa res, da sem premozen. Zbral sem si tisto, ki mi je najbolj ustrezala. Lepoticka, je, mlada in voljna in sedaj tudi noseca. Tko da, jebiga
[/quote]

Komenar je bil namenjen avtorju vdovec80. Vdovec! Kaj pa ti sanjaš v svoji glavi je pa tvoja stvar.

Pa nekdo mi krade nick očitno.


Drugic locen sigurno ne bom. To bi pomenilo, da sem neumen in se dvakrat porocil. Je pa seveda mozno, da se bom razsel, ce mi situacija ne bo vec odgovarjala
[/quote]imeti otroka ali biti poročen je isto.
List papirja nič ne pomeni.
Ko ne bo več mlada boš oče ki ima dva otroka z dvema ženskama.torej dvakrat ločen…

Sicer nisem ekspert na tem področju, še samski, nikoli nisem bil v resni zvezi dalj časa. Mislim, da je vse to izogibanje oziroma kompatibilnost samskih staršev z otroki odvisno od več dejavnikov.

Prvi seveda je, kaj oseba išče. V primeru, da je to samo avantura, seveda skupno življenje ali kaj več odpade.
Drugi je sam karakter osebe, saj je to največkrat problem za ločitev ali spore. Izgled (vsaj meni) ne pomeni veliko, če karakter ne štima. Dostikrat berem, da so samske mame kljubovalne, se obnašajo nemogoče itd. No, sam nočem nobenega diskriminirati, saj ne poznam nobene take.
Tretji faktor je, če je oseba, ki še ni starš družinski človek. Nekateri ljudje so ustvarjeni za to, drugi pač ne.
Zadnji faktor pa je starost otrok, ko se spoznaš s samskim staršom. Če jih spoznaš kot dojenčke ali zelo majhne, je vsaj po mojem take otroke čažje vzljubiti. Da, še vedno je nekoliko drugače, kot če imaš lastne otroke, a sigurno niso napačni.
Mislim, da bi se s kompromisi dalo dosti doseči, le ljudje so malo bolj zadrti glede tega.

To je moje mnenje, verjetno pa sedaj drugače gledam na to kot bom pri 30+, ali še kasneje. Sam osebno ne vidim problema v tem, vem tudi, da bom poleg svojih otrok enega tudi posvojil. Vsak si zasluži priložnost za lepše življenje, naj bo to človek ali žival.


Moram reci, da je tvoj karakter izvrsten in da razmišljaš izredno humano, pohvalno. Jaz sem po ločitvi bil nekiaj časa sam in počasi spoznaval nove potencialne partnerke. Meni se je zdelo nekako logično, da bom imel enako sebi, torej ločenko z otrokom. Tega je dandanes nažalost veliko in s tem je tudi izbira pestra. Meni bi to ustrezalo, že zaradi družbe otrok doma, kajti jaz imam samo enega. Ni težava v tem, da jaz ne bi sprejel otroka, daleč od tega, jaz imam otroke rad. Težavne so pa bile ženske, ki sem jih spoznaval. Jaz seveda lahko samo komentiram tiste, s katerimi sem imel opravka. Moram nažalost pritrditi postu, kjer je nekdo napisal da so bodisi zaznamovane zaradi zlorab, takšnih in drugačnih, v svojemu zakonu bodisi so se ločile kar tako brez tehnega razloga. Tiste druge so po svoje se slabše, ker so dejansko vase zagledane, točno takšne kot moja bivša žena. Vase zagledano bitje, ki ne zna skorajda nič le skrbeti za svojo zunanjo podobi ter greniti življenje partnerju pa ne potrebujem, to sem imel in se je z velikimi mukami komaj rešil. Med samskimi pa je izbire tudi kar precej, ker bojda, vsaj tako pravijo, ni več pravih moških. No jaz sem si izbral takšno, torej brez otrok in brez propadlega zakona za seboj. Zaenkrat, že skoraj dve leti se razumemo odlično, midva kot tudi ko smo vsi trije.

Da se razumemo, to so moje izkušnje in seveda niso vse enake, kot tudi moški niso vsi enaki. Je pa res, da so bile vse kar sem jih jaz spoznal takšne in tam kjer je vzorec je ponavadi neko pravilo.

Ti si po moje delta al pa gama samec

omenjeno je tukaj, da ni več pravih moških. Moja prijateljica, stara 31 let, ki je tudi bila samska in brez otrok, se je tudi odločila za ločenega moškega z otrokom. Ona je manekenka in to kar uspešna, izgeda res vrhunsko in tudi sama služi dovolj denarja zase. On je 10 let starejši od nje, je podjetnik in zelo razgledan človek. Je tudi pravi gentleman, ki ji vsake toliko kupi rožice ali kakšno drugo pozornost. Naj povem, da si velika večina moških želi biti z njo tudi njen letnik in tudi mlajši. Ona je imela nekaj vez katere je vse ona končala ker se je enostavno izkazalo, da so tipi otročji in popolnoma neperspektivni, v tem merilu so fantki in ne moški. Ona je v njemu našla svojo srečo. Toliko o tem, da samske ženske ne bi imele ločence. Vse je odvisno od posameznega moškega.

Znači samo novčanik i pokloni??? Onda može?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Moram reci, da je tvoj karakter izvrsten in da razmišljaš izredno humano, pohvalno. Jaz sem po ločitvi bil nekiaj časa sam in počasi spoznaval nove potencialne partnerke. Meni se je zdelo nekako logično, da bom imel enako sebi, torej ločenko z otrokom. Tega je dandanes nažalost veliko in s tem je tudi izbira pestra. Meni bi to ustrezalo, že zaradi družbe otrok doma, kajti jaz imam samo enega. Ni težava v tem, da jaz ne bi sprejel otroka, daleč od tega, jaz imam otroke rad. Težavne so pa bile ženske, ki sem jih spoznaval. Jaz seveda lahko samo komentiram tiste, s katerimi sem imel opravka. Moram nažalost pritrditi postu, kjer je nekdo napisal da so bodisi zaznamovane zaradi zlorab, takšnih in drugačnih, v svojemu zakonu bodisi so se ločile kar tako brez tehnega razloga. Tiste druge so po svoje se slabše, ker so dejansko vase zagledane, točno takšne kot moja bivša žena. Vase zagledano bitje, ki ne zna skorajda nič le skrbeti za svojo zunanjo podobi ter greniti življenje partnerju pa ne potrebujem, to sem imel in se je z velikimi mukami komaj rešil. Med samskimi pa je izbire tudi kar precej, ker bojda, vsaj tako pravijo, ni več pravih moških. No jaz sem si izbral takšno, torej brez otrok in brez propadlega zakona za seboj. Zaenkrat, že skoraj dve leti se razumemo odlično, midva kot tudi ko smo vsi trije.

Da se razumemo, to so moje izkušnje in seveda niso vse enake, kot tudi moški niso vsi enaki. Je pa res, da so bile vse kar sem jih jaz spoznal takšne in tam kjer je vzorec je ponavadi neko pravilo.
[/quote]

Ja, lep primer je tudi sodelavec, ko je spoznal samsko mamo z 2 otrokoma (takrat stara okoli 7 in 10 let), se povezal z njimi. Sedaj so že 7 let pod isto streho, sicer ni pretiran ljubitelj otrok, vsaj tako pravi (svojih nima, ne želi), vendar jih ima verjetno kar rad.

Če moški nima izbire in si želi samo pač biti z nekom, pol verjetno samska mamica ni slaba izbira. Te ženske so načeloma dale nekaj skozi in pomoje jih je velika večina kar prizemljenih kar se tiče splošnega življenja. Sčasoma postanejo tudi realna o pričakovanjih njihovih bodočih partnerjev. Če pa ima moški na izbiro tudi kaj drugega, pol pa samo stran od mamice. Se pa strinjam, da ni fer jih izkoriščati za avanture, kar pa moški zelo rade počnejo. Imam kar nekaj znancev, ki pravijo, da jim je to najlažje, ker so mamice načeloma bolj odprte za nova spoznanstva kot pa dobre samske, ki seveda lahko dobijo katerega koli moškega.

Kakšna je to sploh primerjava, ločena mamica ali super ženska brez otrok? To je kot da bi se odločal med nakupom novega športnega BMWja ali pa karamboliranega Cliota. Je pa res, da se za oboje najde kupec, ni pa to ponavadi ista oseba 😉

zato ker samske mamice ponavadi sovrazijo moske

Imaš popolnoma prav.
S single mom bi bil samo, če bi imel tudi jaz svoje otroke, sicer pa samo vzgajaš tujo spermo kot copata.

Mislim, da se samske matere ne zavedajo, do so zaradi otrok drugih moških zelo neprivlačne (v smislu privlačnosti za resno zvezo) za vse moške, razen za res popolne zgube, ki drugače ne bi mogli seksati oz. izkusiti intime.

In točno tako je. Že tisočletja ženske manipulirajo moške. Sploh pa tiste moške, ki so nekaj pomenili v družbi. Nekatere so bile uspešne, nekatere niso bile, a vseeno se je to dogajalo in se dogaja. Tako da ja, v postu je resnica: prava ženska bo znala obrnit moškega. Če je ta tega vreden. In on se bo pustil. A tega se ne bo niti zavedal. Ker ženska ki zna, mu bo pustila verjeti, da je on glavni. A glavna bo njena beseda. In tako je že tisočletja.

Vse ostale teorije so floskule zdolgočasenih ljudi 21. stoletja.

To se ti samo zdi da se jih izogibajo. Tvoji možgani so v velikosti hrčkovih. Jaz imam mamico samohranilko z 2 otrokoma kaj so tu otroci krivi? Res je niso moje krvi ampak zame so kot bi bili super se razumemo in rad jih imam.
In ti verjemi nisi alfa samec samo mislis si da si. Če te ona pusti te druga se povohala ne bo saj ze na dalec smrdi od tebe

No… jaz sem dokaj starejši od tebe – pa se čisto strinjam s povedanim. Tudi moje izkušnje veliko bolj pritrjujejo tebi, kot tistim posplošenim mnenjem, “kako so vse XXXX YYYYY”;
Predvsem pa je res nekaj – če si najdeš kompatibilno osebo, s katero je odnos, kemija in okoliščine tisto kar iščeš – je smiselno se potruditi in obdržati skupnost.
Ne glede na to ali sodi med “ločenke”, “samske”, vdove…. in ne glede na to čigavo kri nosijo morebitni otroci. Vse to sodi pod “okoliščine”, ki so lahko super – ali pa ne.
Tudi s tujimi otroci se da krasno razumeti – če so vsi vpleteni primernega karakterja – ni pa to nujno.

Največja neumnost je pa nekaj zavreči samo zaradi predsodkov.


Že nisi samske brez dubu…


Jp, še nisi poštudiral, da ni težava v otrokih, ampak v taki babi in to v današnjem času resnično brez ene same izjeme. No ja, tud to še nujno in neizogibno pride na vrsto.😁

Ženske dobijo lažno upanje zaradi konjev kot si ti. Veš da ima otroke, veš da je mamica, veš da jih ne boš nikoli sprejel in da to ni to, a za seks je pa dobra. Potem tudi reči ne seksu in ji ne dajaj lažnega upanja. Simpl kot pasulj.

New Report

Close