Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.

Zakaj se moški izogibajo samskih mamic.


toooooo!KONČNO EN PAMETEN KOMENTAR.


Zakaj so pa ločene?

Ceprav si (vsaj ti tako mislis) alfa, si se vedno konj😉

Amapk vse o avtorju, nobena pa ne pove, zakaj je biser babji ločen? Ker to je bistvo, da ni zanimanje, ne da ima otroke.

Ker imajo male kurčiče in one so zaradi poroda povsem razvlečene.

V določeni starosti ženska želi postati mati. Če je dobra, gre hitro v promet. Prav tako gre hitro v promet po ločitvi. Samske pri isti starosti komplicirajo in so bolj obupane, grabijo se na vse in vsakega. Pristanejo na vse pogoje dokler…te nima v šahu.
Ločena noče takoj v vezo, si raje privošči cepca za eno noč in ga našutira ob prvi priliki, ko ji začne pamet solit in pogojevat. Saj ni glupa, še najmanj pa naivna. Pol pa revčki odpirajo take temice, da se samskih mamic izogibajo. In pol svizec zavije čokoladiko.


Pa kje jih jemlješ? 2/3 ločenk je že prej zlajdranih, ko se pa loči na enem koncu, gre pa dostikrat še drugem v franže. Ločenk,ki jih nihče ne poha je kot dreka v greznici,pa ne zaot, ker imajo otroke, ampak ker vsak pameten ve , zakaj se jim raje ogne..


Te toliko grize, ko si vse zasrala, da bi na vso silo rada prodala prozorno hinavščino, ki ji še otrok ne bi nasedel? Al si fukfehter ala vatikanska cvileča?

Najbolje prodan avto v Sloveniji je Renault Clio, ze dolga leta in VW Golf. Zakaj? Ker je tako lep in udoben? Ne! V resnici sta obadva ceneni kanti, grdi in neudobni. Sta pa poceni in skoraj vsem na dosegu. Zato pa gresta v promet.

Vidis sporednico?

Sprejeti tuje froce oz spermo je za moskega, ki ima izbiro, ze skoraj tako kot bi ga fafal njenemu bivsemu mozu. Za povrh pa seveda dobi se njegove smeti za vzdrzevat


v teh časih nima noben več pri 20 otrok.potem pa imajo na hitro pri 30 otroka z moškim ki jih še poznajo ne.in so hitro samohranilke z preživnino.
normalna nima otroka z neznancem

Ločena baba je v družbi potrebna manj kot stekli pes, ali potepuška mačka! Jaz bi ločeni babi na čelo vtetoviral besedo LOČENA, da se ve, da se jo lahko pljune, da se jo lahko z avtobusa vrže, da se jo v trgovini pohodi in pri mesarju se ji mirno vrineš v vrsto pred njo.
To, da ločene niso označene je že davno narobe!
Kaj nam sporoči, da je baba ločena?! Torej če bi pisalo ji na čelu ločena se točno ve, da je:
lena, s pomankanjem občutka za higieno, nerazgledana, nič ne zna!
Kaj je potem to? to je izmeček družbe!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ho ho ho ho kakšna burna reakcija. Pajaci. Zrele, izkušene ženske niso za vas. Beta samci ne znate babo spravit v red.

Kaj sploh odpirate temo o nečem, česar nočete. Pridete v ribjo restavracijo in se začnete za mizo dreti, da ne boste jedli golaža. Enako je z vašo temo, cepci. Žri ribo potem, ne golaž pa tih bod.

Pa mama, ki prejema preživnino za otroka NI samohranilka, ampak enostarševska družina. Mater ste glupi…

Pameten in takšen ki da nekaj na ugled tebi ter takšnim kot si ti sploh ne dopusti, da lahko rece bila sem z njim. 😂

Halo ona je lepa… Ona je zrela… Ona je uvela… Ona ima papir…

😂

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

haha, ja res, komaj čakam, da nabašem na eno s tremi mulci in razvlečeno p. Get a life!
Ženska, ki hoče postati mati, gre v promet?
Kakšen kvasiš! Večina ločenk je zanosila nenačrtovano, ustvarile so otroke s propalicami, takšne so v resnici tudi same, le da se tega ne zavedajo. Damaged goods, škart roba, mentalno zj..bane. Potem se pa še z njihovo mularijo, ki ne more sprocesirat razpada familije, ukvarjaj! Hvala, ampak ne! Če rabijo psihiatra, je za to drugi naslov.

Tudi ženskam samski fotri niso zanimivi. Ko sem bila samska brez otrok me niso niti najmanj zanimali ločenci s prtljago. Sama obožujem otroke, svoje tuje sosedove, vendar se mi ni dalo ukvarjati z ločenci in njihovi nerazčiščeni odnosi z bivšimi, bljak. Pa preživnine…. to so vse minusi, zato ne mislite, da ste takšni tipi neka premija za obupano samsko babo. Ne morem verjeti, da samski ločenec z otroki niti slučajno ne bi imel mamice z otrokom, kot je nekdo zapisal. Wtf? Mimogrede, jaz sem svojega samskega tudi že odpikala, po 15 letih truda ko ni poštekal, kaj pomenidružina, otrok odgovornost. Odšel obupan a na sreco brez preživnine, saj misli da je preživnina denar, ki ga moški prispeva babi. Na srečo me denar ne zanima. Kot mamica sem hitro spoznala super tipa. Je pa res, da z otrokom nova veza z novim moškim ni enostavna, saj je meni otrok prvi in ji ne morem kar uturit enega novega tipa. Če me pa noben ne bi hotel (kar je malo verjetno 🙂 saj sem kar zanimiva. Ne lepa, ampak zanimiva,), se pa tudi ne bi sekirala, ker se v življenju dobro znajdem brez moškega, oz. Ne rabim neke varnosti… Sploh pa ne cokle, ki mi ne sledi, oz ga živciram, ker sem kakršna sem. Upam, da bo bivši kljub temu da ima otroka našel kakšno, saj ga otrok vsaj finančno ne obremenjuje. Hehe. Želim mu vse dobro, saj ima svojega otroka zelo rad. To pa je največ kar šteje. Zato vam polagam, imejte radi otroke, naj bodo vaši ali od vaših partnerk/partnerjev. Če niste tega sposobni, boljše da odtanete samski za vedno.

Z dvojnimi otroki ne gre! Če bi bil jaz samski očka bi zahteval da samska mamica otroka da stran od sebe, da se lahko posveti mojim otrokom, ki so sigurno bolj inteligentni in se bolj splača njim posvečat, kot razvajeni otročadi ženske, ki je ločena in je otroke vozila sem in tja kot mačka tamlade. Je treba pač vedeti čigavi otroci so bolj perspektivni, da se v njih vlaga!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Sorry, kot ti je ze nekdo napisal, nisi noben alfa samec…me spominjas na nekoga, ki mi je vcasih veliko pomenil. Si navaden f..fehtar, ki ni sposoben dobiti kvalitetne samske zenske brez priveskov, ocitno te ze malo emso matra in te neke dobre babe ne povohajo ravno? 😉 Se nate lepijo socialke, ki iscejo financno injekcijo? Si navaden obupanec, dalec od alfa samca, ki mu ze malo voda v grlo tece ane? Slej ko prej bos z eno samohranilko pristal tako kot vsi tebi podobni, ker te druge ne bodo povohale…zakaj v prvi vrsti pa se dajes dol s takimi,.ni drugih ane? Ce bi bil tako alfa bi bil tako zaseden, da za take sploh nebi imel casa :).


Ti pa ful misliš kako si pomembna,vredna in zanimiva.ko imaš enkrat otroka nisi več.


Ti pa ful misliš kako si pomembna,vredna in zanimiva.ko imaš enkrat otroka nisi več.
[/quote]

To ne drži. Zagotovo je vsaka ženska nekomu zanimiva in privlačna, prav tako moški, pa če so starši ali ne, ni treba ljudi tlačiti dol. Spodbudna, lepa beseda je vedno zaželena za vsakega, saj ne veš kaj ljudje prestajajo v tem trenutku in je lahko en tak stavek kaplja čez njihov rob. Pišite iz srca, pa do zlobe ne bo prihajalo, ne na forumu, ne drugod.

Razen če ga nimate.

Ja res je… Prav imas.

Sam pac tako je… Mogoce bo zanimiva in privlacna za kak krog ali dva… Ali pa kaksnemu taksnemu obupanemu ki mu je pomembno da sam topl diha…

Glej to je na zalost resnica. Zacni brat temo od zacetka in sestej koliko moskih je dalo isto mnenje… Mislim da vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa sej tudi gospodične pravijo tako za moške z otroci…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ker so lovace. Taksne zenske so kot morske vile.

Mah, otroci so še ponavadi najmanjši kos prtljage, ki ga nosi s seboj.
Ko princeska odpre potovalko… Run for your life. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=e-ORhEE9VVg

haha, ja res, komaj čakam, da nabašem na eno s tremi mulci in razvlečeno p. Get a life!
Ženska, ki hoče postati mati, gre v promet?
Kakšen kvasiš! Večina ločenk je zanosila nenačrtovano, ustvarile so otroke s propalicami, takšne so v resnici tudi same, le da se tega ne zavedajo. Damaged goods, škart roba, mentalno zj..bane. Potem se pa še z njihovo mularijo, ki ne more sprocesirat razpada familije, ukvarjaj! Hvala, ampak ne! Če rabijo psihiatra, je za to drugi naslov.
[/quote]

In ti imaš 45 let na minimalcu oz. socialni, plešašt, z mozoljasto ritjo, brez otrok, živiš pa še vedno pri mami? Jep, taki ste ultra kritični. Zakaj že?

Hahaha s takim razmišljanjem si daleč od alfa samca. Če dobro izgledaš še nisi alfa. Dobro lahko izgleda vsaka opica. S takim razmišljanjem si pa še malo nižje od opice.
Upam da ženska spozna kakšnega pravega alfa samca, ki se ne počuti ogroženega ob otrocih in ženski, ki je očitno že dala nekaj v življenju čez.
Navada reva, ne alfa.

New Report

Close