Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ene ne želite otrok?

Zakaj si ene ne želite otrok?

Pa ti veš, da za spočetje otroka ni kriva samo ženska? Da je pol krivde na moškem?
In ponavadi se taka zgrešena spočetja končajo tako, da ženska sama skrbi za otroka, foter pa se gre naprej okrog gonit.

Resnica je taka in edina, da tisti, ki ne marajo imeti lastnih otrok, tega nočejo za to, ker sovražijo sami sebe. Sovražijo svoje telo, sovražijo svojce, ne marajo svojega lastnega značaja, ne marajo svojih prednikov, ne marajo svojega partnerja in njegovega rodbinskega drevesa…skratka, sovražijo in gravža se jim vse, kar je na njih, v njih in z njimi v zvezi.
In za to, nočejo, da bi se njihov rod, njihov značaj, njihova kri in njihova pomlajena duša nanadaljevala.
Mržnja samega sebe botruje temu, da nekdo noče imet otrok.
To je edina in sveta resnica.
Zdaj pa otrokomrzneži kozlaste naprej svoje debilne izgovore in blesave primerjave o karieri, veganstvu, potovanjih in podobno sranje naprej.
Pravzaprav je edino prav, da taki loji ne razmnožujejo in da ne nadaljujejo s prenašanjem svojih zahojenih genov naprej.

Upam, da se taki kot si ti, ne množite. Aja, seveda se. Podgane in podobno se vedno hitro in fejst množijo.

Upam, da se taki kot si ti, ne množite. Aja, seveda se. Podgane in podobno se vedno hitro in fejst množijo.
[/quote]

Še to ti moram povedat.
Da taki, kot si ti, nočete imet svojega otroka tudi za to, ker je vaše življenje totalno zahojeno in neproduktivno in nesmiselno.
Vsak, ki je s sabo in svojim življenjem zadovoljen, želi, da se to njegovo življenje na nek način preko svojih potomcev na nek način nadaljuje. In otrok pomeni nadaljevanje svojega življenja.
Samo življenski luzerji ne marajo imet otrok.

Meni so bolj problematicni tisti, ki otroke imajo in za njih ne skrbijo, ne znajo ali nocejo skrbeti. Taksni so vecje breme za druzbo, kot nek posameznik ali par, ki potomcev nima.
Glede na to, da je to starsevski forum, je takih tem, zanimivo, zelo malo. Zatiskanje oci in kazanje s prsti na tiste, ki otrok nimajo ne resi vecjega problema, ki v nasi druzbi pomeni ze pravo epidemijo.
Delam v taki sluzbi, kjer se na dnevni bazi srecujem s tem problemom in moram povedati, da se o tem premalo govori.

Še to ti moram povedat.
Da taki, kot si ti, nočete imet svojega otroka tudi za to, ker je vaše življenje totalno zahojeno in neproduktivno in nesmiselno.
Vsak, ki je s sabo in svojim življenjem zadovoljen, želi, da se to njegovo življenje na nek način preko svojih potomcev na nek način nadaljuje. In otrok pomeni nadaljevanje svojega življenja.
Samo življenski luzerji ne marajo imet otrok.
[/quote]
Sedi – 1
Vsak živi svoje življenje. Ne more moj potomec živeti mojega. In prav je tako.

zakaj ste ene tako obsedene s tem, kaj si kdo želi oziroma ne želi?! A je tako težko sprejeti dejstvo, da smo si pač različni? Enim pač ni smisel življenja štepanje otrok, samo zato, ker jih ima tudi soseda, pa ker je zdaj tako moderno, da razkazuješ najnovejši model vozička na fb-u. Obstaja še milijon razlogov, od tega, da trezno razmisliš, ali si ga sploh sposoben preživeti, ali si res pripravljen skrbeti zanj, ne da bi do 18-ega leta s tem obremenjeval svoje starše, kot je zdaj navada, da ženska rodi otroka, potem je pa vse delo, s pedenanjem nje vred na grbi njene mame, pa do tega, da jih mogoče katera celo ne more imeti? Razlogov je veliko, imeti jih zato, da bo na starost nekdo skrbel zate, je pa nesmisel in velika zabloda. Današnji sončki bodo svoje starše odjebali takoj, ko le ti ne bodo več mogli poskrbeti zase in za njih, in jih strpali v najcenejši dom v Kumrovcu. Videno kar nekajkrat!

Poznam 4 pare, ki ne morejo imeti otrok. Nekateri to povedo, nekateri skrivajo in se na zunaj zdi, kakor, da jih nočejo. Posvojitev tudi ni nek mačji kašelj. Moraš skozi rešeto in izpolnjevati pogoje.
Sicer pa me zanima, zakaj je nekaterim materam, tako velik problem, ali imajo drugi otroke ali ne? Nekatere gredo še celo tako daleč, da z žalitvami napadajo druge ženske. Zakaj takšna agresija?

Zato ker se zdaj ko so mlade oz.mlajše lahko gonijo vse povsod in nastavljajo svojo rit vsem in vsakemu, dokler je še oziroma bo, za povohat. Ko take smrdeče po ribah in znucane robe nihče več ne bo maral, ker bodo na tržišču nove in sveže ritkice, si bodo našle pa kake bogate stare playboye z dobro makino, dobro stoječo pokojnino in ovelim tičem-ampak glavno, da bo stvar napeta v denarnici.
Ko jih bo pa tam spodaj še vedno srbelo, oveli tič pa ne bo sposoben zadeve pošlihtat, pa bodo tukaj na monu pametovale in obsojale take, ki so se bile pripravljene žrtvovat in naredile vse, da bi si ustvarile normalno družino, pa čeprav v malo bolj poznih letih.
In pri tem jih sploh ne bodo zanimali razlogi, zakaj se eni odločijo za otroka šele pri 35 ali pa še kasneje. Ker one vejo vse o tem, ker one so se žrtvovale za kariero ”svojih riti”
[/quote]

Kaj si pa ti zaena žaba babja??? Babja različica polarnega Mrka ali kar sam Polarni Mrk, pišoč v babji obliki? Stil pisanja imata zelo podoben. Mogoče sta siamska dvojčka, a?


1) Lahko, da jih ne morejo imeti. Neplodnosti je danes veliko, pri obeh spolih.
2) Ker so ZASE pametne
3) Denar in prosti čas imajo zase
4) Služba, kariera, službena potovanja so na prvem mestu
5) Rade so frei, imajo občasne sli pa stalne ***friende. Nima veze kakšne. Takšne, kot jim paše.
6) So samostojne, rade živijo same, ne rabijo niti moškega za ”popolno srečo”, zakaj pa?
…….

Razlogov je nešteto. Pa kaj, mene to ne moti. Vsak po svoje, kot želi in ZMORE.

Jaz imam 2, ker sem si želela biti mama in imeti otroke.

Niti pod razno jih nisem imela zato, da me bodo na stara leta obiskovali…. Če me bodo lepo, če pa ne, pa tudi ne bo konec sveta.
Nikakor jih nisem imela, da bodo na stara leta skrbeli zame.

lp,D

Še to ti moram povedat.
Da taki, kot si ti, nočete imet svojega otroka tudi za to, ker je vaše življenje totalno zahojeno in neproduktivno in nesmiselno.
Vsak, ki je s sabo in svojim življenjem zadovoljen, želi, da se to njegovo življenje na nek način preko svojih potomcev na nek način nadaljuje. In otrok pomeni nadaljevanje svojega življenja.
Samo življenski luzerji ne marajo imet otrok.
[/quote]

Veš, tudi podgane se izjemno množijo pa komarji, muhe, mušice. Podobno kot ti in tebi podobni. Prazna betica, razmnoževanje jim pa vseeno gre. Žal je tako, da se množite tudi tisti s prazno betico. Kaj češ.

Zato, ker sem egoistična p. Kljub temu pa nisem tako egoistična, da ne bi vedela, da se otrok nima zato, da te ‘nekdo obiskuje na stara leta in ti priskoči na pomoč.’ Za to si tekom svojega življenja dolžan poskrbeti sam, ne pa da rojevaš otroke zato, da bodo čistili tvoj drek in skrbeli za socializacijo.

Ja, res je tako.
Poznam kup pijancev, vsi imajo otroke. POznam razno razne zblojence, vsi po vrsti imajo otroke. Poznam kar nekaj takih očetov, ki so zaplodili otroka in potem gasa. Poznam take, ki pretepajo lastne otroke, zaničujejo, dajejo v nič. Ampak na take se ne kaže s prstom. Edino, ko pride celo do kakega umora otroka, takrat se pa čudijo kako je do tega prišlo.
Pa žal je res, veliko motenih osebkov ima otroke in jim hudo škoduje. Pa tule gor skoraj ni tema v to smer. Je pa na tisoče tem, kjer se pljuva po tistih, ki nimajo otrok.
Pa seveda bodo mone trdile, da ne poznajo takih staršev, ki bi pretepali otroke pa grdo delali z njimi pa jih zaničevali pa ne skrbeli zanje. Kar je čista laž. Tega je ogromno. Še vedno.

Zakaj razlagate ljudem, ki niti po miljon razlagah nikoli nič ne razumejo? Kot bi Einstein razlagal tistemu lačnemu v Afriki in bi ta vprašal, če je to tudi hrana za v želodec.


A tako je tole. Velja, ti imej koliko otrok hočeš jaz pa svojih zahojenih genov raje ne bom prenašal naprej. Zmenjeno? Tebi je všeč nekaj, meni pa nekaj drugega in s tem ni nič narobe! Pa srečno😊

zaradi strahu, oz. ker so strah racionalizirali!

So pa vsekakor taki bolj odgovorni, kot pa tisti, ki kljub strahu zaradi okolice spravjo na svek otroka ali pa celo dva.


Sedi – 1
Vsak živi svoje življenje. Ne more moj potomec živeti mojega. In prav je tako.
[/quote]

Saj potomec ne bo živel tvojega življenja, potomec življenje, potem nadaljuje.
Tudi ti ne živiš življenje svojega očeta, ti nadaljuješ iz točke, kjer je tvoj oče končal. Če si to življenje zavozil, si pa ti kriv.
Tako gre to pri normalnih življenja vrednih ljudeh. Pri luzerjih pa propade vse.

Veš, tudi podgane se izjemno množijo pa komarji, muhe, mušice. Podobno kot ti in tebi podobni. Prazna betica, razmnoževanje jim pa vseeno gre. Žal je tako, da se množite tudi tisti s prazno betico. Kaj češ.
[/quote]

Tako je.
Tudi mušice, komarji, podgane…hočejo svoje gene prenašati naprej, ker se tudi naštete živali cenijo in se imajo rade.
Ti kot kaže se sebe sramuješ, se sovražiš, se gnusiš sama sebi…. zato nočeš, da kar koli za tabo oziroma od tebe ostane.
Tako to je.

Tako je.
Tudi mušice, komarji, podgane…hočejo svoje gene prenašati naprej, ker se tudi naštete živali cenijo in se imajo rade.
Ti kot kaže se sebe sramuješ, se sovražiš, se gnusiš sama sebi…. zato nočeš, da kar koli za tabo oziroma od tebe ostane.
Tako to je.
[/quote]

Jaz ti čisto verjamem, da je tebi življenjskega pomena, da gredo tvoji geni naprej. Tako kot je to podganam in mušicam pomembno.
Je pa problem, da za ostale ljudi, je pa to katastrofa, da gredo tvoji geni naprej. Za človeštvo bi bilo pa izjemno super, če bi se ljudje tvoje baže ne bi nikoli razmnoževali. Tvojega razmnoževanja smo tako veseli kot razmnoževanja podgan, komarjev…

Jaz ti čisto verjamem, da je tebi življenjskega pomena, da gredo tvoji geni naprej. Tako kot je to podganam in mušicam pomembno.
Je pa problem, da za ostale ljudi, je pa to katastrofa, da gredo tvoji geni naprej. Za človeštvo bi bilo pa izjemno super, če bi se ljudje tvoje baže ne bi nikoli razmnoževali. Tvojega razmnoževanja smo tako veseli kot razmnoževanja podgan, komarjev…
[/quote]

Seveda.
Tako kot podganam mušicam, komarjem kot tudi meni je pomembno, da gredo moji geni naprej in da se moje kvalitetno in lepo življenje nadaljuje.. Vsi smo živa bitja in vsi, tako podgane, kot tudi mušice, komarji in jaz imam sebe in svoje potomce rad. Ker vem, da sem življenja vreden.

Na drugi strani pa tudi tebe razumem, da nočeš svojih ničvrednih genov prenašati naprej, ker več kot očitno ti sebe ne maraš in imaš sama sebe za en navaden gnoj, ki ni vreden genskega nadaljevanja.

Če pa ti misliš da je treba met otroke zato da bo nekdo skrbel zate in te obiskoval na stara leta potem si pa umsko precej boga…

Škoda, da nimamo obvezne sterilizacije za ljudi kot si ti. Svet bi bil veliko lepši, če se ne bi taki množili. Žal se sodrga vedno najbolj hitro množi.
[/quote]
Govoriš oslarije.
Če bi bila sterilizacija za take kot sem jaz obvezna, potem sploh ne veš kakšen bi bil svet.
Ker zdaj ti vidiš svet zato, ker obstajamo taki kot smo mi, ki se hočemo razmnoževat. Tudi tvoja starša sta se hotela razmnoževat, zato ti pač žal obstajaš in veš kakšen je zdaj svet.
Ti, ki pa se bojda nimaš za sodrgo, se pa itak nočeš razmnoževat in spet ne bi bilo ljudi, ki bi vedeli kakšen bi bil svet brez nas.
Torej, kozlaš brezveznosti, ki nimajo ne repa ne glave. Tvoja teorija o nerazmnoževanju je tvojim gnojnim možganom primerna.


Govoriš oslarije.
Če bi bila sterilizacija za take kot sem jaz obvezna, potem sploh ne veš kakšen bi bil svet.
Ker zdaj ti vidiš svet zato, ker obstajamo taki kot smo mi, ki se hočemo razmnoževat. Tudi tvoja starša sta se hotela razmnoževat, zato ti pač žal obstajaš in veš kakšen je zdaj svet.
Ti, ki pa se bojda nimaš za sodrgo, se pa itak nočeš razmnoževat in spet ne bi bilo ljudi, ki bi vedeli kakšen bi bil svet brez nas.
Torej, kozlaš brezveznosti, ki nimajo ne repa ne glave. Tvoja teorija o nerazmnoževanju je tvojim gnojnim možganom primerna.
[/quote]

Vem kak bi bil svet, če se taki kot si ti, ne bi razmnoževali: bistveno lepši.

Saj potomec ne bo živel tvojega življenja, potomec življenje, potem nadaljuje.
Tudi ti ne živiš življenje svojega očeta, ti nadaljuješ iz točke, kjer je tvoj oče končal. Če si to življenje zavozil, si pa ti kriv.
Tako gre to pri normalnih življenja vrednih ljudeh. Pri luzerjih pa propade vse.
[/quote]
Mislim da s to tvojo razlago ne bi bili zadovoljni starši ki so izgubili svoje otroke. Vidiš življenje se je tu končalo za nekoga njim ljubljenega. Ampak starš se vedno živi.
Nismo tako pomembni kot si domišljas.


Mislim da s to tvojo razlago ne bi bili zadovoljni starši ki so izgubili svoje otroke. Vidiš življenje se je tu končalo za nekoga njim ljubljenega. Ampak starš se vedno živi.
Nismo tako pomembni kot si domišljas.
[/quote]

Tvoj procesor ni kaj prida zmogljiv ,kaj ne?
Govorimo o tistih ki otroke NOČEJO imeti.
Ne govorimo o tistih, ki so otroke želeli pa so jih tragično izgubili.

New Report

Close